Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 227

#26 30-05-2013 o 20h24

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nic za darmo. ale powiedzmy, że udaje się za 3 razem, czyli za 2400 MM. I masz za to 5000 MN i do tego masę ciuchów: krój niby ten sam, ale różne kolory, do tego buty, dodatki itp. To się mega opłaca wtedy.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#27 30-05-2013 o 20h25

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Aria napisał

Nic za darmo. ale powiedzmy, że udaje się za 3 razem, czyli za 2400 MM. I masz za to 5000 MN i do tego masę ciuchów: krój niby ten sam, ale różne kolory, do tego buty, dodatki itp. To się mega opłaca wtedy.

Masz rację to mega opłacalne szczególnie w kwestii ciuchów, ale 5000 MN drogą nie chodzi, tak czy siak.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#28 30-05-2013 o 20h26

Miss'nieobczajona
Lilith1
...
Miejsce: Tarnów
Wiadomości: 35

Szkoda, że takie to drogie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#29 30-05-2013 o 20h39

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

BlueBerry napisał

bibz napisał

Tak, to prawda. Dostajesz 5000 MN i strój danej gwiazdy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Hmm... To świetnie! W takim razie zbieram na aparat!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Uuuu... teraz mnie skusiliście na ten zakup /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#30 30-05-2013 o 20h46

Miss'nieobczajona
Natalia
...
Wiadomości: 32

Mi z Marylin wyszło za pierwszym razem c: Przymierzam się do następnego zdjęcia, tylko na razie nikogo nie ma.


 

Offline

#31 30-05-2013 o 20h48

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Pierwsze zdjęcie chyba zawsze wychodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#32 30-05-2013 o 20h59

Miss'nieobczajona
Koroshi
...
Wiadomości: 24

Aria napisał

Pierwsze zdjęcie chyba zawsze wychodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Nie zawsze. Mi nie wyszło. Do pierwszego zauważyłam, że miałam 2 próby.

Offline

#33 30-05-2013 o 21h00

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Koroshi napisał

Aria napisał

Pierwsze zdjęcie chyba zawsze wychodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Nie zawsze. Mi nie wyszło. Do pierwszego zauważyłam, że miałam 2 próby.

Ja natomiast do 1 miałam 3 próby, a do tego co dziś robiłam 10, albo 11 prób.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#34 30-05-2013 o 21h02

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Mając tyle MM, to też bym tyle próbowała T.T
Ale nie! Nie będę wydawała kasy na grę
Sama do wszystkiego dojdę i kiedy już nazbieram pełno kasy, wydam wszystko na kliszę i aparat :3

Offline

#35 30-05-2013 o 21h06

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Estera napisał

Koroshi napisał

Aria napisał

Pierwsze zdjęcie chyba zawsze wychodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Nie zawsze. Mi nie wyszło. Do pierwszego zauważyłam, że miałam 2 próby.

Ja natomiast do 1 miałam 3 próby, a do tego co dziś robiłam 10, albo 11 prób.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Oj, to macie pecha, faktycznie... Ja właśnie sprawdziłam i 6 prób to był u mnie maks.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#36 30-05-2013 o 21h09

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Aria napisał

Estera napisał

Koroshi napisał


Nie zawsze. Mi nie wyszło. Do pierwszego zauważyłam, że miałam 2 próby.

Ja natomiast do 1 miałam 3 próby, a do tego co dziś robiłam 10, albo 11 prób.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Oj, to macie pecha, faktycznie... Ja właśnie sprawdziłam i 6 prób to był u mnie maks.

Oooo też bym tak chciała. Ale teraz dodali dużo opcji, ja pamiętam, jak grałam w "missbimbo" z 4 lata temu takich udziwnień nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#37 30-05-2013 o 21h41

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

A wiecie co? Jak sobie doładowałam MM, to odrazu kupłam klisze i aparat. Zrobiłam zdjęcie.... i za pierwszym razem, mi się udało!  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif  Ale jak potem próbowałam zrobić, to były zamazane  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif .

Offline

#38 30-05-2013 o 22h07

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

A takie pytanie z innej beczki... jak często pojawiają się nowe gwiazdy? Chodzi mi o to jak często się zmieniają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#39 30-05-2013 o 22h21

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Misa napisał

Estera napisał

Misa napisał

Ooooj, kupiłam dziś aparat i kliszę. Szkoda, że nie opłaca mi się dziś robić zdjęcia, bo strój nie jest w moim guście. Sfotografuję inną gwiazdę.
Wie ktoś może czy nie jest możliwe sfotografowanie przez ten tłum?

Jest napisane np. " Ktoś z tłumu Cię szturchnął i zdjęcie nie wyszło" czy coś w tym stylu, dlatego czasem trzeba nawet kilkunastu prób by zdjęcie wyszło ;p A klisza to 800 MM.

To lipa... naprawdę zazdroszczę tym, którym się udało, bo ja to jestem zyciowym pechowcem (szczególnie w takich grach) i pewnie mi by wyszło dopiero za pół roku, znając moją nieszczęsne wydawanie kliszy po 800MM za każdą.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Bądź dobrej myśli /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Są też przypadki w których za 1 razem się udaje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#40 30-05-2013 o 22h51

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Aygi napisał

A takie pytanie z innej beczki... jak często pojawiają się nowe gwiazdy? Chodzi mi o to jak często się zmieniają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Niby jak zrobisz zdjęcie jednej, to pisze, żebyś wróciła następnego dnia. Ale ja np. dziś upolowałam dwie gwiazdy. Więc myślę, że co kilkanaście godzin się zmienia.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#41 30-05-2013 o 22h58

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Aria napisał

Aygi napisał

A takie pytanie z innej beczki... jak często pojawiają się nowe gwiazdy? Chodzi mi o to jak często się zmieniają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Niby jak zrobisz zdjęcie jednej, to pisze, żebyś wróciła następnego dnia. Ale ja np. dziś upolowałam dwie gwiazdy. Więc myślę, że co kilkanaście godzin się zmienia.

A mi się dzisiaj tylko 1 pojawiła  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Offline

#42 30-05-2013 o 23h25

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Mysiaa03 napisał

Aria napisał

Aygi napisał

A takie pytanie z innej beczki... jak często pojawiają się nowe gwiazdy? Chodzi mi o to jak często się zmieniają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Niby jak zrobisz zdjęcie jednej, to pisze, żebyś wróciła następnego dnia. Ale ja np. dziś upolowałam dwie gwiazdy. Więc myślę, że co kilkanaście godzin się zmienia.

A mi się dzisiaj tylko 1 pojawiła  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

A mnie się wydaje, że to też zależy, bo dziś też miałam 1 gwiazdę, wczoraj mianowicie miałam dwie. Dziwne ;p


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#43 30-05-2013 o 23h28

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Gwiazdy pojawiają się dwa razy dziennie.

Offline

#44 31-05-2013 o 00h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Prakseda napisał

Gwiazdy pojawiają się dwa razy dziennie.

Te same, czy się zmieniają??

Offline

#45 31-05-2013 o 00h28

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Misa napisał

Prakseda napisał

Gwiazdy pojawiają się dwa razy dziennie.

Te same, czy się zmieniają??

Zmieniają się,rzecz jasna ;p Możesz obserwować, kto jest w danej chwili ;p


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#46 31-05-2013 o 11h13

Miss'nieobczajona
KelseyJones
...
Miejsce: Los Angeles
Wiadomości: 23

mi się udało za 5 razem zrobić ładne zdjęcie tonego

Offline

#47 31-05-2013 o 13h20

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Wreszcie udało mi się zrobić zdjęcie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (31-05-2013 o 13h21)

Offline

#48 31-05-2013 o 14h46

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Evelyn napisał

Wreszcie udało mi się zrobić zdjęcie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Gratulacje! ja dzisiaj zrobiłam 2 zdjęcia i się mega ciesze  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Ostatnio zmieniony przez Estera (31-05-2013 o 14h46)


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#49 31-05-2013 o 15h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oo.  Musze zbierać na aparaat ;]

Offline

#50 31-05-2013 o 15h44

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

żyraffka napisał

Oo.  Musze zbierać na aparaat ;]

A ja na papier fotograficzny.
Jesli inne gwiazdy mają zamiar tak samo chować się przed moim aparatem jak Tony (trafiony za 10 razem) to mój portfel już płacze...

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 227