Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5

#51 28-09-2013 o 13h06

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Sooyoung

Wstałam. Postanowiłam poszukać mojego brata.

Sehun

Doszywałem kolejne elementy. Stworzyłem 4 stroje myśląc o piosence,którą napisała siostra. Zawsze szyłem jej stroje do piosenek. Skończyłem górę. Teraz dorobię akcesoria. Usiadłem przy stoliku i zacząłem tworzyć branzoletki,naszyjniki i innego rodzaju dodatki. Po chwili skończyłem. Wyszło całkiem nieźle. Chyba oddam je siostrze. Bedzie miała w czym śpiewać.

Link do zewnętrznego obrazka


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#52 28-09-2013 o 14h00

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Zapukałam lekko, wchodząc do sali, w której był chłopak (Sehun). Popatrzyłam na stroje, unosząc jedną brew. Świetny był, przyznam. A te dwa stroje od prawej podobały mi się najbardziej. Ciekawe z czego czerpał inspirację.
- Przepraszam, że przeszkadzam... - mruknęłam cicho, patrząc na niego spod grzywki. - Wspaniałe stroje. - dodała zakłopotana. Tss, a mogłam nie wchodzić. Nie jestem dobra w kontaktach z ludźmi. Odetchnęłam głęboko, uspokajając się wewnętrznie. Przecież mnie nie zje~. - Emily, a ty...? - spytałam, przekręcając lekko głowę na bok.

Offline

#53 28-09-2013 o 18h31

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Sehun

Nagle ktoś zapukał. Obruciłem się. Zaprzeczyłem głową.
-Nie przeszkadzasz. Właśnie kończę. - uśmiechnąłem się. - Sehun. Miło mi cię poznać. - dodałem i kończąc akcesoria dołożyłem je do stroi. - Myślisz,że fajnie wyszły? - spytałem przyglądając się kostiumom.

Sooyoung

Szłam powoli korytarzem szukając mojego brata. Nie mogę się z nim kłócić. Muszę go przeprosić...


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#54 28-09-2013 o 18h46

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Ucieszyłam się, gdy powiedział, że nie przeszkadzam. Choć tyle dobrze. Zwróciłam uwagę na jego akcent. No tak, azjata. Ale ten akcent jest taki dziwny... Nie zły, wręcz przyjemny dla ucha, po prostu nigdy się z takim nie spotkałam.
- Mi również, miło ciebie poznać. - powiedziałam, obdarzając go radosnym uśmiechem. - I tak, sądzę, że są wręcz zabójcze. - dodałem wesoło, znów zerkając na te kreacje. Cóż, mój osąd zdecydowanie nie jest mylny. Były świetne. I trudno powiedzieć, że nie miał on talentu, bo było to by zbyt oczywiste kłamstwo.

Offline

#55 28-09-2013 o 19h08

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

-Naprawde ci się podoba? - spytałem i uśmiechnąłem się - Jestem z klasy charakteryzacyjnej. Jak będziesz chciała żeby ci coś uszyć albo umalować czy uczesać to mów. Chętnie pomogę. Często pomagam siostrze jak gdzieś występuje - dodałem i spojrzałem na nią. Uświadomiłem sobie,że nie mam butów do tych strojów. Wyjąłem kilka rzeczy z szafek z materiałami. Znalazłem jakieś podeszwy w jednej z nich. Zacząłem robić buty. Nie byłem w tym najlepszy ale wyszły dość fajnie.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#56 28-09-2013 o 20h00

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Pokręciłam głową rozbawiona, po czym zaczęłam przyglądać się temu, co robił. Usiadłam na jednym ze stolików, zaczynając rozglądać się po sali. Ciekawe, jak moja sala będzie wyglądać. W sumie mogłabym to nawet sprawdzić, ale mi się nie chce.
- Raczej to nie będzie potrzebne... - powiedziałam lekko rozbawiona, odchylając się do tyłu. - Jestem z klasy malarskiej, więc nie będę nigdzie aż tak występować, chyba że mnie brat do tego namówi. - dodałam jeszcze, zaczynając się bawić co dłuższymi kosmykami włosów.

Offline

#57 28-09-2013 o 20h55

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Sehun[b/]

-No chyba,że tak. Ale zawsze mogę ci coś uszyć jak będziesz chcieć - uśmiechnąłem się. Skończyłem po kilkunastu minutach. - Chcesz któryś zestaw? I tak pewnie oddam je siostrze więc co ty na to? - spytałem wstając i zdejmując rzeczy z manekinów. Każdy zestaw włożyłem do odzielnego pudełka


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#58 28-09-2013 o 21h59

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Layla Lifth

Skończyłam śpiewać, byłam z siebie dumna bo dużo osób biło brawo dla mnie. Wyszłam z sali gimnastycznej i zaczęłam iść do swojego pokoju. Wtedy usłyszałam jak ktoś za mną biegł, to pewnie mój kochany braciszek. Podstawiłam mu nogę i się wywrócił zaczęłam się śmiać na całego. Wtedy musiałam, szybko uciekać bo wiedziałam że chce się zemścić! Biegłam ile sił miałam w nogach, szybko dotarłam do pokoju. Byłam już u siebie w pokoju, zamknęłam szybko drzwi i zaczęłam się śmiać. Ze śmiechu padłam na łóżko i się śmiałam. Włączyłam piosenkę, słów nie było. Na słuchawkach słuchałam i śpiewałam.

James Lifth

Biłem dla swojej siostry, brawa. Niech się cieszy, bo nie ma z czego i tak jej podokuczam. Zacząłem biec, bo ją z daleka zobaczyłem, a ona mi podłożyła nogę. Chciałem przeskoczyć ale się tak potknąłem, ona zaczęła się śmiać. Zdenerwowałem się jak furia jakiegoś buntownika, Layla zaczęła uciekać. Ja szybko wstałem i ją zacząłem gonić, ona szybko wbiegła do pokoju a ja ją nie dogoniłem. Zatrzymałem przed jej pokojem, a potem poszedłem do swojego pokoju. Zacząłem się śmiać z samego siebie, jaka ze mnie gapa i niezdara. Wziąłem sztalugę z płótnem i zacząłem malować, to co sobie wyobraziłem. A na kochanej siostrze się zemszczę!

Offline

#59 28-09-2013 o 22h08

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Spojrzałam na niego zdziwiona. Nie żartował? W obu kwestiach, bo trudno mi było uwierzyć. A po chwili, niby to spokojnie, a przynajmniej starałam się sprawiać takie wrażenie, przytuliłam go szczęśliwa.
- Naprawdę mogę? - upewniłam się jeszcze, po czym zaczęłam okrążać manekiny z kreacjami. Ej, to naprawdę trudna decyja jest, bo wszystkie były bajeczne. Zatrzyłam się przed drugą od prawej i przekręciłam głowę na bok, zastanawiając się chwilę. - Jeśli tak... To tą! - powiedziałam wesoło, uśmiechając się do niego promiennie i wskazując na kreację przed którą stałam.


sorki, że długo - kąpałam się.

Offline

#60 28-09-2013 o 22h14

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

-Proszę - powiedziałem zdejmując kreacje z manekinu. Złożyłem ją i schowałem do ozdobnego pudełka. Podałem to dziewczynie. Nagle ktoś otworzył drzwi. Sooyoung.... Rozejrzała się. Widząc,że z kimś jestem zrobiła się nieśmiała i cofnęła się o dwa kroki. Chyba chciała wyjść. Była taka urocza gdy była przy kimś innym niż ja... No i kiedy nie wychodziła na scene. Uśmiechnąłem się do niej.
-Robisz aegyo? - powiedziałem do niej po koreańsku tak żeby dziewczyna nie zrozumiała.
-Nie... Tylko.... - odpowiedziała mi też po koreańsku. Zaśmiałem się. Gdy zchodziła ze sceny była jak małe dziecko!


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#61 28-09-2013 o 22h27

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Chłopak spokował mi kreację i podał. Znów się uśmiechnęłam, biorąc ją od niego. Nagle weszła jakaś dziewczyna i zaczęli coś mówić. Cóż, tego języka na pewno się nie uczyłam. Nawet nie wiedziałabym jaki to jest.
- Ja chyba nie będę Wam przeszkadzać... - powiedziałam niepewna, zerkając na chłopaka. Zdecydowanie nie wiedziałam jak się zachować. - Ach, no i, dziękuję. - dodałam jeszcze, po czym ucałowałam Sehuna w policzek i skierowałam się do wyjścia. Głupia ja i moje odruchy~. Uh, przydałby się teraz Happy, wiedziałby jak ze mną porozmawiać chociaż.

Offline

#62 28-09-2013 o 22h30

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

-Nie musisz iść. To tylko moja siostra. - zaśmiałem się wziąłem trzy pudełka,które mi zostały i podałem siostrze - Możesz zrobić co z tym tylko chcesz - powiedziałem i zaśmiałem się. Poczochrałem ją po głowie. Sooyoung wybiegła. Najwyraźniej pobiegła do pokoju. - Mam za dużo rodzeństwa... - mruknąłem pod nosem.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#63 28-09-2013 o 22h37

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Zatrzymałam się słysząc, że nie muszę wychodzić. Zresztą dziewczyna zaraz gdzieś poszła, jak Sehun dał jej pozostałe trzy kreacje. Przygryzłam wargę, siadając na najbliższym mi stoliku.
- Jest młodsza od ciebie? - spytałem ciekawa, przekręcając głowę na bok. - Za dużo to znaczy ile? - dodałam jeszcze, na powrót się do niego uśmiechając.
Cóż, ja miałam tylko brata, więc nie wiem jak to jest mieć więcej rodzeństwa. Zresztą - on się nie liczy, bo jest bliźniakiem. Wie o mnie wszystko i zawsze jest blisko, jak przyjaciel, czy mój osobisty rycerz. Trudno to porównać.

Offline

#64 28-09-2013 o 22h47

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

-Tak. - powiedziałem z uśmiechem. Na drugie pytanie wyjąłem z kieszeni telefon. Zacząłem szukać zdjęcia. Gdy je znalazłem podałem jej. - To ja i moje rodzeństwo. 12 chłopców i 9 dziewczyn. - westchnąłem i się zaśmiałem - Za dużo.

Link do zewnętrznego obrazka

Sooyoung

Pobiegłam do pokoju. Zaczęłam przymierzać to co dał mi brat. Oczywiście zrobił to idealnie na mnie. Uśmiechnęłam się do odbicia w lustrze i schowałam do szafy. Miałam tylko rzeczy które on uszył.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#65 28-09-2013 o 22h57

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Popatrzyłam na zdjęcie, robiąc rozmarzoną minę. Fajnie musi być mieć tyle rodzeństwa. Chyba też bym chciała mieć tak dużą rodzinę. Byłoby jeszcze zabawniej.
- Podziel się, też chce tyle rodzeństwa. - powiedziałam rozbawiona, patrząc mu w oczy i uśmiechając się promiennie. - Ja mam tylko bliźniaka niestety... Choć to nawet fajnie. Nigdy nie muszę mu nic tłumaczyć, a zawsze wie, co mi jest. I mi pomaga. Trochę, jak przyjaciel. - rozgadałam się, po czym zaśmiałam leko. Ciekawe, czy byłby zadowolony, że tak o nim mówię.

Offline

#66 28-09-2013 o 23h14

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Zaśmiałem się.
-Wcale nie jest fajnie mieć tyle rodzeństwa. Pomyśl jak to wygląda w domu gdy się kłócimy - zaśmiałem się i zacząłem rysować kolejny project.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#67 28-09-2013 o 23h45

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Postarałam sobie taką kłotnie wyobrazić, choć było to dosyć trudne. Po chwili pokręciłam zrezygnowana głową. I tak to nic nie da.
- Jedyne z czym mi się to kojarzy to bitwa na jedzenie w szkolnej stołówce. - stwierdziłam rozbawiona, zaglądając mu przez ramie. To jest już chyba chorobliwa ciekawość niestety. Inaczej tego na pewno nie nazwę. Tylko dlaczego tak mnie ciekawiła nowo poznana osoba to nie rozumiałam. Przyjrzałam się dokładniej projektowi. - Ładne. - mruknęłam. Też bym tak chciała umieć... W sumie ja projektować umiem tylko lalki~.

Offline

#68 29-09-2013 o 10h15

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Sehun

-Często bijemy się na jedzenie. - zaśmiałem się przypominając sobie wrzaski i latające po całej jadalni jedzenie. Uśmiechnąłem się pod nosem.
-Znam osoby,które lepiej od mnie projektują. - powiedziałem.

Sooyoung

Ciekawe kim była ta dziewczyna. Nie ważne. Przebrałam się moje poprzednie ubranie i pobiegłam na salę taneczną. Zaczęłam ćwiczyć.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#69 29-09-2013 o 11h28

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Zaśmiałam się. Więc jednak miałam dobre skojarzenie. Serio chciałabym mieć taką rodzinkę, bo moja, łącznie ze służbą, składała się tylko z dziesięciu żyjących członków. Niewiele w porównaniu do jego. Oh, i nie było aż tak wesoło.
- Lepiej od ciebie...? - spytałam lekko zdziwiona. Trudno mi było w to uwierzyć. Może dlatego, że byłam wybredna i nawet, tak kochane przez mamę, stroje od Armaniego mi się nie podobały. Bardzo możliwe. - Nie jestem znawcą, ale ja lepszych nie widziałam kreacji. - stwierdziłam rozbawiona.

Edward

Po skończonym apelu i tym, jak Emily gdzieś poszła, sam skierowałem się do swojego pokoju. Nie miałem co robić i tak, więc równie dobrze mogę zacząć już teraz się lenić.
Weszłem do pokoju, włączyłem sobie jakąś muzykę na telefonie i zacząłem się rozpakowywać. Wśród tych wszystkich ciuchów i innych potrzebnych przyborów, znalazłem w końcu głośniki. Podłączyłem je do telefonu, włączając tak na trzy czwarte maksymalnej głośności. Oj, będą się lubdzie skarżyć... Trudno, nie moja sprawa zresztą.

Ostatnio zmieniony przez Nieve (29-09-2013 o 11h31)

Offline

#70 29-09-2013 o 12h33

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Sehun

-To chyba mało w życiu widziałaś... 2 moich braci też projektuje. W kilka sekund potrafią stworzyć 300 razy piękniejszą kreację niż to co ja robię. Dlatego przyjechałem tu trenować. - powiedziałem. I uśmiechnąłem się szeroko.

Sooyoung

Usłyszałam muzykę. Nie powiem przeszkadzała mi ona trochę. Zdjęłam moje słuchawki i wyszłam na korytarz. Znalazłam pokój,który był źródłem dźwięków. Walnęłam kilka razy ręką w drzwi. Chyba nie usłyszał. Kopnęłam w nie porządnie. Akurat miałam glany więc chyba coś to dało bo zrobiłam małe wgłębienie w drzwiach.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#71 29-09-2013 o 13h22

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Okey, zdziwiłam się na tą odpowiedź. Zastanowiłam się chwile, analizując to wszystko. Odchyliłam się do tyłu, wlepiając swoje szare oczka w sufit. Świetnie, zdecydowanie ma za niskie mniemanie o sobie. Choć megalomania też dobra nie jest, ale na pewno lepsza niż brak wiary.
- Mhm... - zaczęłam, jeszcze chwile się namyślają, jak ubrać swoje myśli w słowa. - Ale takie piękno bywa ulotne. Prawdziwym dziełem jest to, któremu został poświęcony czas. Te robione na szybko nie ukazują prawdziwych nas. - powiedziałam w końcu, prostując się i znów patrząc na jego nowy projekt. Miał talent, ale widocznie chciał, by jak diament został on doszlifowany.

Edward

W pewnym momecie usłyszałem jakieś walnięcie w drzwi. Naprawdę nie można kulturalnie zapukać? Choć w sumie... Pewnie bym nie usłyszała. Wstałem z łóżka i otworzyłem drzwi. Zmierzyłem stojącą za nimi dziewczynę wzrokiem, wzrouszając ramionami. Ech, pewnie muzyka się nie podoba. Nie wiem, co ci ludzie mają do Falling in Revers. Ściszyłem odrobinę muzykę.
- Tak? - spytałem, przeciągając denerwująco 'a'. Potem obejrzałem drzwi. Pięknie, ale ja za te wgłębienie na pewno odpowiadał nie będę. Jeszcze czego! - Mówił ci ktoś, że damy nie powinny być tak brutalne? - spytałem ciekaw, unosząc jedną brew.


sry, że długo - muszę obiadu pilnować.

Offline

#72 29-09-2013 o 14h01

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Sooyoung

-Nie słyszysz jak pukam to trzeba jakoś na to zaradzić... - mruknęłam słysząc,że nie powinnam być tak brutalna. Przypomniałam sobie po co tu przyszłam. - Możesz nie puszczać tak dobrej muzyki tak głośno? Jakieś lamusy zaraz przyjdą i będą robić za pozerów! - powiedziałam do niego wywracając oczami. - A ja nie mam zamiaru zaraz patrzeć jak jakieś beztalencia łażą i słuchają tego dla szpanu. - dodałam.

Sehun

Westchnąłem. Dla moich rodziców liczyło się tylko to abyśmy byli najlepsi. Wstałem i schowałem do swojej teczki project. Poprawiłem włosy. Muszę w końcu zmienić ten brąz.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#73 29-09-2013 o 14h41

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Spojrzałam na niego zdziwiona, zsuwając się ze stołu, na którym siedziałam. Czyżbym coś źle powiedziała? Stropiłam się lekko, opuszczając głowę i wbijajać wzrok w podłogę. Po chwili znów ulokowałam swoje szare spojrzenie na Sehunie.
- Powiedziałam coś źle? - spytałam lekko zasmucona i zmartwiona. Chyba, że to o coś innego chodziło... Choć szczerze wątpie. - Jeśli tak, to przepraszam. - dodałam szybko, znów opuszczając wzrok. Przygryzłam od wewnątrz policzki, licząc na to, że się nie zarumienie. Ach, i tak mi się to żadko zdarzało, ale i tak tego nie lubiłam.

Edward

Westchnąłem, odgarniając swoją grzywkę do tyłu, po czym spojrzałem na dziewczyne szarymi oczami. Hm, była nawet ładna przyznam, ale raczej nie w moim typie. Ach, Emily pewnie by teraz zapytała, czy ja w ogóle mam swój typ. No nic. Zresztą, jesteśmy w nie byle jakiej szkole. Są tu przyszli karierowicza - na pewno nie będą się zachowywać, jak jacyś wiochmeni, jeśli chcą coś w życiu osiągnąć.
- Jestem pewna, że dyrekcja dopilnuje, by nikt niepożądany na teren szkoły nie wchodził. - powiedziałem znudzony. Ale chociaż przyznała, że muzyka jest dobra, co wywołało mój lekki uśmieszek.

Offline

#74 29-09-2013 o 15h00

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Sehun

-Nie... Wszystko okej. - szepnąłem - Rodzice zawsze od nas wymagają bardzo dużo więc chcą aby wszystko szło jak najszybciej... Nigdy o tym inaczej nie myślałem.... - dodałem i wymusiłem uśmiech.

Sooyoung

-Uważaj bo... Znając ludzki świat od razu pójdą za trendem. -mruknęłam. Znów te jego szare oczy. W życiu nie widziałam tak jasnych. W sumie mieszkam w Azji może tutaj to normalne. - Dobra nie ważne nie ma się co kłócić z osobą,która słucha dobrej muzyki... - mruknęłam pod nosem.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#75 29-09-2013 o 16h37

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Prychnęłam, gdy usłyszałam o jego rodzicach. Moi może też wymagali dużo, ale podchodzili do tego na spokojnie, nie wymuszając tego od nas. A przynajmniej zaczęli tak robić, gdy Happy zrobił im ochrzan. To było dziwne i miałam wrażenie, że go wyrzucą, ale na szczęście tak się nie stało.
Spojrzałam na niego, spod przymrużonych powiek, po czym odruchowo go przytuliłam. Ja lubiłam być tulona, jak poruszano jakiś trudny temat dla mnie.
- Przepraszam. - dodałam raz jeszcze, po czym odsunęłam się, rumieniąc lekko. Nie wiedziałam, co teraz powiedzieć.

Edward

Od razu pójdą za trendem... Ta, jasne, szkda tylko, że już dość dużo osób mi mówiło, że jakiś chłamów słucham, więc jakoś w to nie wierzyłem, ale co tam.
- Tylko ci bez własnej woli idą za trendem, pozostali wyłapują ciągle nowe kawałki, które im się spodobają. - powiedziałem w odpowiedzi, wzruszając ramionami. Po chwili uśmiechnąłem się do niej szeroko, a oczy zaświeciły się figlarnie. Nieee... Żartu żadnego w planach nie miałem, po prostu mnie ona rozbawiła. - Ta osoba ma na imie Edwart, a ty? - spytałem ciekaw, lekko się nad nią pochylając.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 5