Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 01-10-2013 o 19h06

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-My chodzimy do teatralnej. Ale mamy też inne hobby.-powiedziałam i uśmiechnęłam sie promiennie. Widać że są podobni do nas. Znaczy z tego że się kopią itp.
-A wy jakie macie hobby?-zapytałam
-Może przejdziemy gdzieś bo stoimy tak tu na schodach jak jakieś dziwaki


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#102 01-10-2013 o 19h09

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Spojrzałam na bańki, które robił, a uśmiech mi się poszerzył. Och, zdecydowanie był lepszy w tym, ale w sumie to tylko zabawa. Ale te duże są najfajniejsze~! Zbiłam kilka nosem, a one rozrysnęły mi się częściowo na twarz. Jak fajnie! Zaśmiałam się, opadając na ziemię. Uh, będę brudna najwyżej.
- Ne, opowiesz mi coś o sobie? - spytałam ciekawa, znów zaczynając robić bańki. Rozejrzałam się po dziedzińcu, dostrzegając na nim jeszcze kilka osób. Choć i tak chyba większość była w pokojach, albo się gdzieś szwendała. Ciekawe, co robi Mad Hatter.

Edward

Szybko sobie w myślach to obliczyłem wszystko, ale nadal nie rozumiałem skąd ich aż tyle. Tym bardziej, że w ciągu tego czasu można zajść w tylko osiem ciąży, plus ta pierwsza, czyli dziewięć. Jawnie coś tu było nie tak, ale chyba wolałem nie pytać.
Choć chyba bardziej od jej dziwnych koligacji rodzinnych zdziwiło mnie to, co usłyszałem później. O ile normalnie, gdyby mowa była o kim innym, się nie zdziwił, to gdy chodzi o Emily zdecydowanie mogłem.
- Dolly z kimś rozmawiała? - zapytałem zdziwiony, choć wewnątrz mnie kołatały się też inne uczucia, których wolałem nie przyporządkowywać żadnym nazwą. - Wybacz mi tą reakcje, ale ona niezbyt lubi innych ludzi. - powiedziałem, lekko rozbawionym tonem, mimo że mi w ogóle nie było jakoś do śmiechu. Uśmiechnąłem się do niej, od razu przybierając maskę, że wszystko w porządku.

Offline

#103 01-10-2013 o 19h21

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Sehun

-Niby co? - powiedziałem kładąc się na ziemi obok niej -Mama umarła tuż po narodzinach Sooyoung więc nie mam z nią dużo wspomnień. Czasem zastanawiam się,czemu jest nas tak dużo. Moi starsi bracie mówią,że mieli tą samą matkę ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Kto zachodzi w ciążę tyle razy? - mruknąłem -Mieszkam w stolicy Korei,Soeulu. I to w sumie tyle jeżeli chodzi o mnie bo resztę już wiesz.

Sooyoung

-Czemu udajesz,że jest wszystko dobrze? - spytałam i nie czekając na odpowiedź dodałam - Mój brat jest... Osobą raczej godną zaufania. - odrzuciłam włosy za ucho. Przeszkadzały mi trochę. W ogóle to czemu tu jestem? Przyszłam tu tylko w sprawie o muzykę,a wyszło na to że siedzę u niego w pokoju i gadamy o rodzeństwie.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

#104 01-10-2013 o 19h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chris Sheel

Gdy usłyszałem komentarz siostry zaśmiałem się. Tak czy tak jej groźby nie często wchodziły w życie więc nie miałem co się przejmować. Uśmiechnąłem się do tych dwojga. Podobni są do nas. Też się biją i śmieją z byle powodu i to czohranie.
- Widziałem taki fajny murek niedaleko idziemy? - spojrzałem na tą gromadkę. Naprawdę wyglądamy dziwnie chociaż to ja z Eli jesteśmy bardzo podobni a oni no cóż... Trochę mniej. Chociaż Layla jest naprawdę ładna.

Offline

#105 01-10-2013 o 20h25

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Layla Lifth

Spojrzałam się na Eli, ona się spytała jakie mamy hobby. Spojrzałam się na nią i przygryzłam wargę. Tak, wiele mam rzeczy w hobby. Spojrzałam się na ziemie, zaśmiałam się i wzięłam wdech.
- Moje hobby to taniec, moda, sport. - Powiedziałam z leciutkim uśmiechem na twarzy.
No może nie jest tego dużo, ale co mi tam się wykazać. Spojrzałam się na James'a, ten znów ucichł błyszczały mu oczy, objawy czegoś. Zaśmiałam się w duchu, pewnie ocenia Eli z wyglądu. Ona jest ładna, na swój wygląd. A Chris, jest też ładny, na swój wygląd. Potem usłyszałam propozycję Eli, że może gdzieś pójdziemy. Skinęłam głową na znak, że się zgadzam.

James Lifth

Spojrzałem się na dziewczyny, słuchałem jak rozmawiały. Po chwili usłyszałem pytanie jakie mamy hobby. Nie wiem czy to było, do nas wszystkich więc też powiedziałem swoje hobby. Może nie było podobne, do Layli ale nie będę się upodabniać do dziewczyny.
- Moje hobby to komputery, malowanie, sztuka, zwierzęta. - Odpowiedziałem uśmiechając się do Eli.
Czy to podryw? Nie, tylko po prostu ukazuję swoje szczęście, na wiadomość że mogę mieć pierwszych fajnych przyjaciół. Usłyszałem propozycję i też skinąłem głową, na znak że się zgadzam. Równocześnie z Laylą to zrobiłem, już razem ćwiczyliśmy to.

Offline

#106 01-10-2013 o 21h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chris Sheel

Dowiedzieliśmy się z Eli o ich hobby. No cóż infiltracja początkowa zakończona. Teraz trzeba się dowiedzieć więcej o tych osóbkach. Wziąłem Eli na ręce i zacząłem iść w stronę murku gdy doszliśmy posadziłem ją na nim. No i teraz była ode mnie wyższa. Jakie to dziwne uczucie. Nie mogę ją już poczochrać po włosach. Przynajmniej się odczepi ode mnie na jakiś czas. Odwróciłem się do dwójki naszych nowo zapoznanych znajomych. Razem wyglądali nawet ciekawie ale nie tak jak ja z moją kochaną siostrunią. Ona z tą czupryną a ja no to ja.
- Skąd pochodzicie jeśli można wiedzieć? - nie chciałem być wścibski czy coś no ale trzeba jakoś zagaić rozmowę. Dziwne jak się zaczyna rozmowę to trudno o jakiś wspólny temat. No a potem idzie z górki i nie trzeba się niczym martwić. Chyba że palnie się jakąś głupotę.

Ostatnio zmieniony przez Syndariela (01-10-2013 o 21h19)

Offline

#107 01-10-2013 o 21h42

Miss'na całego
Loliq
*~* Steady damage, cross the line. What's become clearly defined. *~*
Miejsce: tak
Wiadomości: 278

Layla Lifth

Poszliśmy do jakiegoś murku, wcześniej jakoś się nie przyglądałam i go nie widziałam. Spojrzałam się na murek, nie miałam najmniejszej ochoty tam usiąść. Jeżeli będzie zakład, to tak. Spojrzałam się w górę, w niebo było bezchmurnie. Skierowałam wzrok na Chris'a i Eli, bo usłyszałam pytanie. Nie chciałam żeby mój kochaniutki braciszek, odpowiedział wtedy byłoby źle..
- Pochodzimy z Rosji. - Odpowiedziałam na pytanie, rozglądając się wokół okolicy.
Nie, przerażało mnie nic, tylko chciałam zapamiętać to miejsce. Jeśli będzie samotne i łagodne to może być jednym z moich ulubionych miejsc.

Offline

#108 02-10-2013 o 18h53

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

-Widzisz jestem wyższa teraz od ciebie wytknęłam język bratu. Odwzajemniłam uśmiech James'a. Nie że niby to jakiś podryw ale mam dobry uśmiech. Spojrzałam się na nich. Nawet trochę są podobni do siebie. Widać że się dogadamy.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#109 02-10-2013 o 20h09

Miss'OK
Nieve
"Uczę w liceum... Głupota to mój chleb powszedni."
Miejsce: Varsovia
Wiadomości: 1 608

Emily

Zaśmiałam się lekko, gdy stwierdził, że to wszystko, po czym mój uśmiech stał się delikatny.
- Z pewnością nie wszystko, ale może na razie mi wystarczy. - powiedziałam wesoło, również się kładąc na ziemi. Przestałam chwile robić bańki, odkładając je obok siebie. Zapatrzyłam się w niebo. - Hm, ja pochodzę z Angli, dokładnie spod Yorkshire. Moją rodzine, poza bratem bliźniakiem i rodzicami, stanowi tylko służba. Jestem lalkarką i malarką, a niektórzy mówią na mnie Dolly. Lubię jeszcze fotografie, łyżwiarstwo... I muzykę klasyczną. Zdarza mi się grać na pianinie, choć nie jestem w tym mistrzynią. - powiedziałam, choć w sumie chłopak nie mówił, bym też coś powiedziała. Ale jakoś tak chciałam.

Edward

Westchnąłem, gdy dziewczyna się odezwała, po czym zerknąłem na nią zrezygnowany. Jak dla mnie nie ma sensu jej tłumaczyć, co dokładnie chodzi mi po głowie.
- Nie chodzi o to, nie interesuje mnie nawet, jaki jest twój brat, dopóki go sam nie znam. - powiedziałem, po czym zwyczajnie się uśmiechnąłem. Cóż, później może uda mi się z Emily po prostu porozmawiać. Teraz nie będę o tym myślał. - Jak chcesz to pytaj, o co chcesz. - dodałem do niej. Sam już nie wiedziałem o czym porozmawiać.

Offline

#110 02-10-2013 o 21h27

Miss'wow
Sooyoung
...
Wiadomości: 633

Sehun

Przekręciłem się na bok gdy zaczęła mówić.
Słuchałem uważnie. Lubiłem słuchać innych. Dolly tak....? Uśmiechnąłem się i spojrzałem się w niebo.
-Dolly... Trochę dziecinne... - zaśmiałem się wesoło - Ale urocze.

Sooyoung

-Nie mam potrzeby o nic pytać. - szepnęłam gdy skończył - W większości rzeczy o które bym spytała skłamałbyś lub nie odpowiedział w ogóle. - dodałam. Przez chwilę się zamyśliłam. A gdy już chciałam coś powiedzieć to zapomniałam co i zaczęłam za wszelką cenę starać się sobie to przypomnieć. Eh... Ten głupi umysł.


https://31.media.tumblr.com/tumblr_lw04gr6YOq1r7tveho1_500.gif
Jeżeli chcesz pisać dwuosobowe RPG lub brakuje ci jakiejś postaci - pisz.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 3 4 5