Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 13-07-2013 o 20h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja kupiłam tam zeszłej zimy kocią czapkę <3, niestety jest chyba na mnie za duża, bo leci mi na oczy, muszę się jej pozbyć :< Generalnie fajne są rzeczy w Claire's, ale jak dla mnie zbyt "kinder", ostatnio lecę w minimalizm. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#27 17-07-2013 o 12h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A mnie zupełnie to nie odpowiada. Dla mnie nie istnieje coś takiego, jak połączenie mroku i słodkości, albo jedno albo drugie. To jest tylko słodkość i nie wiem, co ten "goth" robi w nazwie. A że słodkości nie lubię... zwykły styl gotycki jest o niebo lepszy.

Offline

#28 29-07-2013 o 18h39

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Doda  tylko że jeśli ktoś poszukuje sklepów z ubraniami w tym stylu to można pisać do mnie na pw i podam masę linków ^^

Offline

#29 30-07-2013 o 11h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Prześliczne *-* Boskie <3
Jednak jestem dośc wstydliwą osobą i na ulice bym nie wyszła :{

Offline

#30 30-07-2013 o 19h53

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Zawsze miałam wielką ochotę, żeby się tak ubrać. Mimo to wolałabym tak nigdzie nie wychodzić.


Offline

#31 23-08-2013 o 15h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kocham ten styl, ale w życiu bym się tak nie ubrała.

Offline

#32 24-08-2013 o 12h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A dlaczego byście nie wyszły tak ubrane?

Offline

#33 25-08-2013 o 14h36

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Jak dla mnie Pastel goth to jeden z tych "normalniejszych" stylów w którym można swobodnie pokazać się na ulicy.

Offline

#34 26-08-2013 o 07h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dokładnie, na pewno praktyczniejszy niż firankowy gotyk czy full lolita /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#35 26-08-2013 o 12h25

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Prześliczny ,Przesłodki ten styl *0* /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  uwielbiam go, chociaż jednak wole farbować włosy na bardziej naturalne kolory  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#36 26-08-2013 o 12h59

Miss'Żółtodziób
izzka2332
...
Wiadomości: 1

średnio przypada mi on do gustu, wolę włosy bardziej naturalne, moim zdaniem te włosy wyglądają sztucznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ale ogółem styl nie jest zły


"Ludzie dotarli niemal wszędzie... lecz niemal nic nie dotatrło do nich"
"To co widzimy w głównej mierze zależy od tego, co chcemy zobaczyć"

Offline

#37 26-08-2013 o 20h04

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ale dziewczyny prezentujące ten styl często używają peruk.
Często kupują raz jedną kolorową która jest dobrej jakości i w niej chodzą np. w Japonii dla niektórych dziewczyn jest to nie do pomyślenia aby pofarbować włosy na jakiś taki bardziej "ekstremalny" kolor.

Offline

#38 26-08-2013 o 20h15

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

hmm Nigdy bym nie pomyślała o peruce , ciekawe czy są jakieś polskie internetowe sklepy z nimi

Offline

#39 27-08-2013 o 16h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Są, ale wybór jest raczej ograniczony do naturalnych kolorów. Chyba że ktoś podrzuci jakiś sklep oferujący perukę w fiolecie, to nie pogardzę ^^

Offline

#40 27-08-2013 o 16h30

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Sama też nie pogardzę, bo zawsze mnie powstrzymywało do tego stylu kolory włosów
chociaż parę razy widzalam na tumbrl dziewczyn które się ubierały w stylu pastel goth
które miały czarne wlosy

Offline

#41 28-08-2013 o 16h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Polecam zajrzeć do Tofu Rangers na facebooku, mają świetne rzeczy sprowadzane z Azji, ceny też nie są jakoś wybitnie wysokie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mnie zawsze dobija, że te wszystkie pastel laski mają albo długie peruki, albo naturalnie długie włosy, a ja mam bardzo krótkie, ale fioletowe, raczej średnio to wygląda ^^"

Offline

#42 28-08-2013 o 16h52

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

ja mam długie ale cienkie ehh własnie myślę nad ufarbowaniem włosów na fiolet może wtedy będę bardziej wygląda pastelowo

Offline

#43 28-08-2013 o 20h09

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

dyokira napisał

Polecam zajrzeć do Tofu Rangers na facebooku, mają świetne rzeczy sprowadzane z Azji, ceny też nie są jakoś wybitnie wysokie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mnie zawsze dobija, że te wszystkie pastel laski mają albo długie peruki, albo naturalnie długie włosy, a ja mam bardzo krótkie, ale fioletowe, raczej średnio to wygląda ^^"

Kupowałaś tam już może? Stronkę sprawdziłam i zastanawiam się nad zamawianiem ale nie jestem jeszcze pewna.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#44 28-08-2013 o 20h20

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Tofu to jeden z najlepszych takich sklepów (shopping service jak kto woli).
Ich recenzję możesz zobaczyć na blogu u Hime Ayumi.

Offline

#45 28-08-2013 o 23h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie kupowałam, ale moja znajoma kupowała i bardzo sobie chwali /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ja się zastanawiałam nad wzięciem kocich rajstop, ale jestem do nich za wysoka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

Offline

#46 29-08-2013 o 09h38

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Dzięki za ten sklep z pewnością mi wszystko ułatwi, może jak pokarze to wszystko tacie i udowodnię że  nie jest to anty chrześcijańskie to na pewno mi pozwoli. Jeszcze raz dzięki


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#47 21-01-2014 o 20h10

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Jeśli chodzi o moją opinię to wygląda ona mniej więcej tak, jak zaraz napiszę.

Nie wiem, czemu krzyżyki, czaszki, jing-jang miałoby być niechrześcijańskie. To już popada w skrajności. Czyli co, mam koszulę z pacyfką, bardzo ją lubię, ale muszę ją wyrzucić, bo to "znak szatana"? Myślałam, że w religiach chodzi o WIARĘ, a nie o jakieś znaczki, które jeśli posiadasz, to od razu "szatan cię opętał" czy coś. Więc moim zdaniem noszenie takich rzeczy byłoby dla mnie czymś normalnym. Nosząc krzyżyk nie mam zamiaru naśmiewać się z Boga, bo to jest po prostu ozdoba!
Pastel Goth jest uroczym stylem posiadającym w sobie również coś ciemniejszego, czy z jakimś akcentem. Szczerze powiedziawszy tu nie ma nic, czego można by było się wstydzić. To jest tak normalne, jak moda nastolatków.
Dla przykładu obojętnie jaki strój znaleziony na grafice Google:
Link do zewnętrznego obrazka

To po prostu bluza z misiem + spodnie w wzór kości. Dodatki też w miarę normalne. Więc w czym rzecz?

Teraz ja jako osoba tak się stylizująca:
Lubię ten styl i szczerze powiedziawszy gdybym tylko miała jakiekolwiek oszczędności, to bym sobie taki zafundowała. To nie jest nic dziwnego (szczerze powiedziawszy mogłabym wymienić co najmniej 6 osób, które widzę, że tak się ubierają). Muszę dodać, że mieszkam w małej okolicy! (miejscowości)
Nie wiem, czy przefarbowałabym włosy, ale perukę nosić bym mogła.


Tak na zakończenie: ten styl jest całkowicie normalny, tyle że posiada w sobie coś bardziej odmiennego od teraźniejszej mody (pisząc to miałam na myśli dzieci chodzące w tym samym ubraniu, bo jest modne, czego osobiście nie znoszę).
Ohayo! :3

Offline

#48 21-01-2014 o 23h23

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Albo słodkość albo mroczność... Dla mnie osoby ubierajace sie tak, nie znalazly jeszcze swojego image jak i nie odnalazly sie w tym swiecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Choć fajnie popatrzec na takie kolorki.

Offline

#49 22-01-2014 o 12h06

Miss'ok
lolivomit
...
Wiadomości: 79

Jak na razie mi się podoba ten styl ale sama bym się tak nie ubrała- nie umiem kompletować ubrań w konkretnym stylu... Zanim zebrałabym potrzebne ubranka już by mi się odwidziało. I myślę, że za kilka lat będziemy na pastel gothów tak jak teraz na emo, który kiedyś było tak bardzo modne, teraz tylko możemy się z siebie śmiać, że lubiliśmy taki kicz D:

Offline

#50 13-06-2014 o 22h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Emixa napisał

Albo słodkość albo mroczność... Dla mnie osoby ubierajace sie tak, nie znalazly jeszcze swojego image jak i nie odnalazly sie w tym swiecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Choć fajnie popatrzec na takie kolorki.

Ja ubieram się w tym stylu i w nim pozostanę, nawet jeśli odpuszczę sobie farbę. Wcale nie uważam, że powinnam być tylko pastelem lub tylko gotką.

Offline

Strony : 1 2 3