Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#51 29-08-2014 o 13h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeśli chodzi o sam styl, jest słodki i uroczy. Podoba mi się, ale na kimś, nie na sobie.

Offline

#52 24-11-2014 o 19h59

Miss'Sensei
SpalonaArtystka
Gerardowa plama na ścianie
Miejsce: Długa Ziemia
Wiadomości: 750

Czasem udaje mi się ubrać w ten sposób, ale tylko kiedy mam wszystkich ludzi gdzieś. xD
Pastelowo różowe włosy - są
słodko mroczna biżuteria - jest albo zaraz zrobię
Creepsy są koszmarne, przymierzam się do kupna glanów albo a'la glanów. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jak przejrzałam tumblr Pastelbat padłam od nadmiaru cukru. Chyba wolę bardziej gotyckie odchyły.


BLOG  |  RĘKODZIEŁO NA FORUM  |  FANPAGE  |
https://66.media.tumblr.com/94ea444499475d8b9eeb65f43f0350c8/tumblr_nqk67npgn01s0kuhho1_250.gif


Offline

#53 29-11-2014 o 22h00

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Gotyk jest piękny, ale nie w tej wersji, za słodko, jak laleczki porcelanowe.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#54 01-12-2014 o 19h26

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Według mnie ten styl jest cudowny. Taki uroczy i mroczny jednocześnie. Te pastelowe kolorki są cudne:-3


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#55 03-12-2015 o 17h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

W moim sklepiku znajdziecie obroże i podwiązki do pończoch i zakolanówek w stylu pastel goth. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Link do kolekcji: //

Autorka posta dostaje upomnienie za reklamowanie sklepu internetowego na forum. // ~Ojsa

Offline

#56 04-06-2016 o 04h34

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Początki pastel goth są strasznie trudne, mówię to jako średniozaawansowana w tym temacie

Uwaga, razi w oczy, ja w pierwszym tygodniu pastel goth, a raczej prób xd

.
Nie miałam praktycznie żadnych ciuchów, grr... Teraz mam uzupełnioną kolekcje (8 par zakolanówek, w tym takie cuda jak różowe czy żółte, kościste legginsy, pastelowe swetry... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png, najbardziej dumna jestem z wianka, który tani nie był), łączę także od czasu do czasu pastel goth z stylem lolicim, bądź... Metalowym. Maluję paznokcie, tutaj różnie z kolorami, ale uwielbiam wielokolorowe, a'la galaktyka. Największą pupą jednak było otoczenie, które niemiło oceniało mój wygląd, dlatego też nie jestem stale pastel goth, aczkolwiek ten styl przeważa w moim kalendarzu.
Obecny wygląd kiedyś przedstawię, bo na fonie żadnych świeżych zdjęć ciała, tylko twarzyczki, a teraz, o 4:30 jedyne co mogę zrobić to fotę w piżamie /modules/forum/img/smilies/blebl.gif.

Offline

#57 20-11-2016 o 11h50

Miss'nieobczajona
hiNattaxd
...
Wiadomości: 25

Fajny styl /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#58 05-08-2017 o 14h53

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Może ktoś tu jeszcze zajrzy, postanowiłam zacząć przygodę z pastel goth i tak jakby szukam pomocy xD


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#59 09-08-2017 o 12h37

Miss'ok
Sojuz
...
Wiadomości: 78

Można stworzyć wspaniałe stylizacje w tym stylu, ale większość dziewczyn pastel gotyckich wygląda na przebrane, a nie ubrane.
Do mojego charakteru absolutnie nie pasuje. Nie czuję się już dziewczynką, a słowo "urocza" to dla mnie obelga.

Offline

#60 11-08-2017 o 08h52

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Ogólnie styl gotycki jest całkiem ok, ale fioletowy i różowy nie należą (według mnie) do ładnych kolorów


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Strony : 1 2 3