Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 21-01-2014 o 23h11

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Witam wszystkich.
W grafice siedzę od dwóch lat z drobnymi przerwami. Grafiką zafascynowałam się w szkole ,jestem na profilu informatycznym. Chcąc nie chcąc miałam z tym do czynienia codziennie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Jak składać zamówienia?
Obrazek: Najlepiej link lub napisać o czym ma być/styl. (zdjęcie, anime,fantasy itd.)
Kolorystyka: Tu podać jaki kolor ma mieć tło jak i cały obrazek.
Napis: Do wyboru, nie musi być.
Rozmiar: Chodzi o to, czy Avatar, Sygnatura itp.(Można podawać link do innego obrazka jako przykład wymiarów )
Inne: Można opisać obrazek ,jaką macie wizję. Wstawiając "-" ,uznaję to za sugerowanie się moją fantazją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


KAŻDĄ GRAFIKĘ WYKONAM !!!
Oczywiście należy brać pod uwagę,że czasem mogę nie mieć czasu bądź będę zmęczony aby wykonać,wtedy należy czekać dzień góra dwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Każdy obrazek będę wykonywać z moim podpisem ,także będę drugi bez.
Będzie mi miło jak ktoś będzie ustawiać z moim podpisem,to jest drobna dla mnie zapłata /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


_____________________ Przykład moich prac: __________________________

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


PODEJMĘ SIĘ KAŻDEGO WYZWANIA! PISAĆ  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 

Offline

#2 22-01-2014 o 13h02

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Jestem pierwsza <3

Obrazek: http://cf.shacknews.com/video/robot/4ce8bd027b544ba21e43beda2628531b_10.nphd.jpg
Bądź jakiś inny z postacią Lightning z Final Fantasy
Kolorystyka: Czarny, biały, szary takie kolorki jeśli masz pomysł na jakiś inny kolor to się nie obrażę <3
Napis: Some things in life you just do.
Rozmiar: Sygna 500x200 i avek <3
Inne: zdaję się na ciebie


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#3 22-01-2014 o 19h34

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Kombinowałam z ciemnymi kolorami ale nie wyglądało to za ciekawie,ale jeżeli chcesz to mogę przerobić na ciemniejsze kolory.Zrobiłam z napisem i bez,nie wiedziałam jaką czcionkę użyć. Komplecik robiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Emixa (22-01-2014 o 19h43)

Offline

#4 22-01-2014 o 21h12

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Jejku grzechem byloby nie zlozyc zamowinienia! *.* Twoje prace sa cudooowne!

Rodzaj: Sygnaturka
Obrazek:
Link do zewnętrznego obrazka
Kolorystyka: Ciemny fiolet zmieszany z innymi kolarami. (fuzja kolorow, jesli wiesz co mam na mysli xd)
Napis: 'Don't be afraid of shadows, it only means that there's a light nearby' (pierwsza czesc na gorze, druga nizej, przecunieta w prawo) Malo widoczny, lekko przezroczysta czcionka, niewielki.
Rozmiar: Jakis dopuszalny na to forum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Moze byc taki jak mam teraz.
Inne: Chcialabym, zeby tlo bylo takie jak na Twojej drugiej pracy *.* CUUUDO

Z gory dziekuje!

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (22-01-2014 o 21h14)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#5 22-01-2014 o 23h57

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Zamówienie:

Obrazek: //photo.missfashion.pl/pl/1/20/moy/15888.jpg
Kolorystyka: Jaką masz wizję, tak zrób /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Napis: Av : -------, sygna: Żyj dla żywych, a nie dla tych, którzy odeszli.
Rozmiar: Awatar i sygnaturka (500x150)
Inne: -------

Ostatnio zmieniony przez Paululusia (25-01-2014 o 13h44)

Offline

#6 23-01-2014 o 00h46

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Paulusia Twoja sygnatura bez żadnego napisu? Bo troszkę nieczytelnie napisałaś zamówienie.Wykonam ją dzisiaj wieczorem.

A to dla Ciebie Sniezyczka :
//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16496.jpg

Offline

#7 23-01-2014 o 10h00

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Przeepiekne!*.* moglabym jednak prosic o napis odrobine nizej, mniejsza czcionka i bardziej wtopiony w tlo? Nie cce zeby sie wyroznial. Jejku. Ale bawet teraz nie moge sie napatrzec!*.* masz talent i wkladasz w to duzo serca...


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#8 23-01-2014 o 13h39

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Dziękuję! Jesteś świetna naprawdę świetna.... Dlatego też zamawiam następną sygnę!

Obrazek: //photo.missfashion.pl/view.php?photoId=16514
Kolorystyka: Zdaję się na ciebie chcę tylko żeby atmosfera była przygnębiająca
Napis: Sleep me dear
No one can now hurt you
Rozmiar: Sygna 500x200
Inne: zdaję się na ciebie


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#9 23-01-2014 o 17h40

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Sniezyczka ,zmieniłam tekst,ale moim słabym punktem własnie są napisy ,więc wstawię Ci też bez tekstu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16548.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16550.jpg


A to dla Ciebie Ewangelin z tekstem i bez /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16553.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16556.jpg

Ostatnio zmieniony przez Emixa (23-01-2014 o 17h41)

Offline

#10 23-01-2014 o 18h06

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Dziekuje Ci pieknie :3 Napisy dodam sama w picasie w takim razie. *.* Na pewno wroce po wiecej, jestes niesamowita :3

Ewangelin w Twoim napisie jest blad. Powinnas napisac: No one can hurt you NOW. Z now na koncu. Nie wiem, czy to dla Ciebie roznica, ale to kluje w oczy, jak sie zna jezyk.


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#11 23-01-2014 o 18h12

Miss'wtajemniczona
Ewangelin
We li­ve, as we dream – alo­ne.
Miejsce: Keizaal
Wiadomości: 2 136

Nie zauwżyłam! Emixa czy możesz pyśka poprawić bo to był mój głupi błąd przpraszam T^T ale ogólnie sygna wyszła świetna :3

No i powinno być
Sleep my dear
No one hurt you now

Dać się złapać na takim czymś to hańba T^T

Ostatnio zmieniony przez Ewangelin (23-01-2014 o 18h13)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63788.jpg   

Offline

#12 23-01-2014 o 18h32

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Ja z angielskim to mam problem xD to moja pięta achillesowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

zmieniona sygnaturka :

//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16563.jpg

Offline

#13 23-01-2014 o 19h23

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Emixa napisał

Paulusia Twoja sygnatura bez żadnego napisu? Bo troszkę nieczytelnie napisałaś zamówienie.Wykonam ją dzisiaj wieczorem.

Chodziło o to, byś ty wymyśliła jakiś tekst. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Była noc, więc trochę mózg nie działał. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ale już mam:
Żyj dla żywych, a nie dla tych, którzy odeszli.

Kiedyś sama robiłam sobie z tym obrazkiem i napisem sygnaturę, zobaczymy, czy zrobisz ją lepiej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#14 23-01-2014 o 22h18

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

No to zawitam w skromne progi, rozwijającego się wątku ze sklepem sygnaturek. Masz tutaj pieniążki moja droga ;3 (daje pieniądze) A więc poproszę cały zestaw :>

Obrazek: http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2013/110/5/8/girl_with_gun_render_by_kabukage-d62d0rd.png
Kolorystyka: Szary, czarny i biały
Napis: Świat jest jak broń, która szybko się kończy
Rozmiar: 500x100 i avatar :3
Inne: Hmm, zdaję się na Ciebie. A jak Cię ogarnie wyobraźnia, to możesz zrobić fajny mroczny efekt. Psst. Mogłabyś skasować na tym obrazku ten napis? Jak tak to dzięki! ^^

Och, bardzo dziękuje! No i czekam na sygnaturkę ;3

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (23-01-2014 o 23h31)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#15 23-01-2014 o 22h35

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Jutro wykonam resztę zamówień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Dziękuję Eminaria że tu zagościłaś , <oddaje pieniądze> moje sygnaturki są bezcenne xD  Mogłabyś mi podesłać render,czyli postać i brak tła(nie białe a przezroczyste) Ostatnio dużo się namęczyłam ,bo nikt prawie mi nie dawał renderów i dwa razy więcej pracy miałam. I życzcie mi zdrowia,bo zachorowałam  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Offline

#16 23-01-2014 o 23h27

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Emixa napisał

Jutro wykonam resztę zamówień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Dziękuję Eminaria że tu zagościłaś , <oddaje pieniądze> moje sygnaturki są bezcenne xD  Mogłabyś mi podesłać render,czyli postać i brak tła(nie białe a przezroczyste) Ostatnio dużo się namęczyłam ,bo nikt prawie mi nie dawał renderów i dwa razy więcej pracy miałam. I życzcie mi zdrowia,bo zachorowałam  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

xD Okey, poszukam jakiś render :3

Edit: Już jest render w formularzu a i mogłabyś skasowac tamten napis? Jak tak to dzięki! ^^ I czekam na sygne i av :3

Ostatnio zmieniony przez Eminaria (23-01-2014 o 23h32)


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#17 23-01-2014 o 23h35

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Link do zewnętrznego obrazka

Zrobilam cos takiego, Emixa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kiedys mialam zabrac sie za robienie grafiki ale wyszlo tylko na planach i sciagnieciu programow. Czytalam gdzies, ze jesli sygnaturka jest pelna kolorow czy zawiera jakas postac itp. to warto wtopic napisy w sygnature, zeby sie tak nie wyroznialy. To jeszcze bardziej pomogloby Ci rozwinac talent-ktory niesprzecznie posiadasz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Raz jeszcze dziekuje pieknie! Bede wracac nie raz, ale tym razem z renderami zebys nie miala dodatkowej roboty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Pozdrawiam i zycze milego wieczoru.

Moj napis jest o cieniach i wyglada jakby byl zamglony :3 Nawet jesli jest srednio czytelny, tak juz go zostawie.

Ostatnio zmieniony przez Sniezyczka (23-01-2014 o 23h36)


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#18 24-01-2014 o 19h11

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Dziękuję Snieżyczka za radę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png bardzo pomocna mi jest. I chyba mas rację.
Prosze poczekac 2 dni na wszelkie zamówienia (brak transferu internetu).

Offline

#19 24-01-2014 o 21h11

Miss'Żółtodziób
Chinomiko
...
Miejsce: Bydgoszcz
Wiadomości: 1

Chaciałabym mieć avatara z tymi zdjęciam,i możesz je jakoś złączyć? /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif PROSZĘ //photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16656.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16657.jpg   Jeżeli nie dasz rady to stwórz jakego ś avatara z drugiego obrazka   /modules/forum/img/smilies/content3.gif
Kolory: Zdaję się na cb
Napis: My life is a game in which only I know the rules.
Want to play?
Może to być te tło na fb. /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif
Rozmiar taki jak avatar nafb i tło jęsli się da /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Chinomiko (24-01-2014 o 21h18)

Offline

#20 25-01-2014 o 10h54

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

chinomiko,a mogłabyś dać większee o wiele obrazki ,nie pikselowate? bo z tego nic nie da się zrobić /modules/forum/img/smilies/blebl.gif Zrobić ,zrobiłabym ,ale nie byłby to fajny awatar.

Ostatnio zmieniony przez Emixa (25-01-2014 o 10h55)

Offline

#21 25-01-2014 o 13h31

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Nie chce być czepialska, ale czekam na mój komplecik i nie ma.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A ja nie lubię czekać, wiec rozumiesz...
Przepraszam za niecierpliwosc i liczę ze komplecik szybko sie pojawi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#22 25-01-2014 o 17h54

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Paulusia napisałam,że trzeba poczekać z 2 dni bo transfer mi się skończył . Ale dziwnym cudem już go mam xD a powinnam dostać dopiero jutro /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

edit:
Dałam pare wersji byś miała wybór,oczywiście też bez napisu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16720.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16721.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16722.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16723.jpg

awatar:

//photo.missfashion.pl/pl/1/21/moy/16724.jpg

Offline

#23 26-01-2014 o 17h01

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Jakie śliczne *.*
Aż nie wiem które wybrać !
Wstyd by było nie zamówić wiecej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Obrazek: z przyjaciółkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Kolorystyka: Jakoś tak słodko ^^
Napis: Jeśli chcesz mieć przyjaciół
Bądź przyjacielem.
Rozmiar: Awatarek i sygnatura 200x150
Inne: chciałabym, aby czciona była ozdobna, a awatar i sygna w lekko zaokrąglonym kształcie ( boki lekko, no, jakby "wytępione ") . /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Paululusia (26-01-2014 o 17h24)

Offline

#24 26-01-2014 o 23h56

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Paulusia mogłabyś podesłać jakieś zdjęcie? bo ja szukam i nie mogę znaleźć ciekawego...

Offline

#25 27-01-2014 o 18h09

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Kochana Emixo, kiedy zrobisz dla mnie sygnaturkę? :3


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2