Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 26-05-2013 o 12h38

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

"Czym jest pastel goth? Ciężko powiedzieć. To okruch mody gotyckiej z słodkim podejściem. Mrok połączony ze słodkością. Mnie osobiście urzekł ten styl, jak coś takiego znajdę to kupuję c:

☆WŁOSY☆
Kolor ich jest dość ważny. Można je zafarbować lub nosić peruki (jak np. znana PastelBat). Raczej teraz, w czasie szkoły nie wolno mi pofarbować włosów, ponieważ jest u mnie takie coś, że nawet jak się to zrobi, to i tak znów trzeba je pofarbować na swój. W wakacje może zrobię sobie fioletowe końcówki, nawet moja mutti powiedziała, że czemu nie.


☆UBRANIA☆
W tym przypadku wszystko jest możliwe. Zależy jak się je złączy. Wszystko ciemna, wszystko jasne, lub połączone. W sklepach takich jak H&M, C&A, CROPP itd. znajdzie się ubrania w takim typie.  A wiec, tu można się ubrać całemu na czarno, ważną role będą miały dodatki. Popularne są motywy krzyżów, czaszek, ying yang itp. Można się pobawić w DIY, pofarbować coś, podoczepiać ćwieki.

☆BUTY☆
Popularne są w tym przypadku creepersy, lecz nie tylko one się nadają. Mogą to być glany, martensy, lity, trampki nawet też, widziałam u paru lasek na tumblrze i nieźle się zgrywały, również jakieś lolicie.

☆AKCESORIA☆
Według mnie to chyba najważniejsza część, lecz co tu pisać? Krzyże, czaszki, kości, gałki oczne, wszystko pasuje. Dalsze zdjęcia wyrażą to piękno c:"

Źródło: Blog Reklamowanie jakichkolwiek nieautoryzowanych stron jest zabronione. Po link odsyłam na PW do autora/Kouki


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Podoba wam się ten styl, a może to nie wasza bajka ? Mi osobiście ten styl się bardzo podoba i jest jednym z moich ulubionych.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Ohime (26-05-2013 o 15h01)

Offline

#2 26-05-2013 o 12h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wielbię *__*. Są takie urocze i w ogóle. Chociaż sama bym się raczej tak nie ubrała, to propsuje wszystkie dziewczyny, które tak wyglądają.
Tak na marginesie, to zna ktoś jakiś dobry (polski) sklep w takimi właśnie dodatkami( spinki, podkolanówki itp.)? Albo kogoś, kto robi na zamówienie?

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (26-05-2013 o 12h44)

Offline

#3 26-05-2013 o 15h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

To zdecydowanie nie moja bajka, jakoś mnie ten styl nie przekonuje. Owszem, całkiem ładnie to wszystko wygląda, no i oczywiście oryginalnie, ale... nie, nie, nie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4 26-05-2013 o 17h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Piękne *.* jak to pierwszy raz zobaczyłam to się od razu zakochałam w tym. Piękne takie słodkie z odrobiną emo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Cudo.

Offline

#5 26-05-2013 o 22h31

Miss'ok
Yuumiko
...
Miejsce: lubelskie
Wiadomości: 69

OJejejeje jaki cukier. XD Uroczo wyglądają ale ja np. nie widze siebie w tym wydaniu. D: Na kimś - owszem. c:

Offline

#6 27-05-2013 o 15h56

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Wreszcie coś dla mnie! Bałam się zajrzeć do tego wątku, a tu taka niespodzianka.
Na ten blog oczywiście przed chwilą weszłam... Niektóre stroje są jak dla mnie aż zbyt słodkie, ale większość naprawdę mi się podoba. Chyba znalazłam swój styl. *_*
Jedno pytanie - baletki są dopuszczalne, prawda? Mam ich całe mnóstwo, myślę, że by pasowały, ale nie jestem pewna. W razie czego i tak zaopatrzę się w creepersy. ^^



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#7 27-05-2013 o 16h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Lynn napisał

Jedno pytanie - baletki są dopuszczalne, prawda? Mam ich całe mnóstwo, myślę, że by pasowały, ale nie jestem pewna. W razie czego i tak zaopatrzę się w creepersy. ^^

Z tego co wiem, to tak. O ile są wystarczająco kawaii oczywiście...

Offline

#8 27-05-2013 o 16h39

Miss'ok
Magpie
...
Miejsce: Nigdziebądź
Wiadomości: 78

O nieeeee, zdecydowanie nie. Ze względów religijnych używanie krzyży jako motywu ozdobnego konsekwentnie bojkotuję, a czaszki i inne takie wydają mi się zbyt tandetne...Kolorystyka może i ładna, ale poza tym raczej nie ma w tym stylu niczego dla mnie. Z całą pewnością bym się tak nie ubrała i nie wiem, czy podeszłabym do kogoś ubierającego się w ten sposób na co dzień. Taki styl jest fajny raczej na imprezy, niż na miasto, moim skromnym zdaniem. Tak więc, nie miałabym nic przeciwko, gdyby jakaś moja znajoma parę razy ubrała się tak na dyskotekę, koncert, czy w inne takie miejsce. Myslę, że to mogłoby być zabawne, a sama wybrałabym inny styl ^^

Offline

#9 27-05-2013 o 17h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

san20sz napisał

To zdecydowanie nie moja bajka, jakoś mnie ten styl nie przekonuje. Owszem, całkiem ładnie to wszystko wygląda, no i oczywiście oryginalnie, ale... nie, nie, nie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Uważam tak samo. Chociaż włosy... Nie, za jasne.

Offline

#10 29-05-2013 o 20h04

Miss'nieobczajona
CiasteczkowyPotwór
...
Wiadomości: 18

Byakyath napisał

Wielbię *__*. Są takie urocze i w ogóle. Chociaż sama bym się raczej tak nie ubrała, to propsuje wszystkie dziewczyny, które tak wyglądają.
Tak na marginesie, to zna ktoś jakiś dobry (polski) sklep w takimi właśnie dodatkami( spinki, podkolanówki itp.)? Albo kogoś, kto robi na zamówienie?

ja znam takie bardziej kobiece ale tu są fajne leginsy i podkolanówki http://www.e-marilyn.pl/pl/?lang=pl

Offline

#11 29-05-2013 o 20h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

CiasteczkowyPotwór napisał

Byakyath napisał

Wielbię *__*. Są takie urocze i w ogóle. Chociaż sama bym się raczej tak nie ubrała, to propsuje wszystkie dziewczyny, które tak wyglądają.
Tak na marginesie, to zna ktoś jakiś dobry (polski) sklep w takimi właśnie dodatkami( spinki, podkolanówki itp.)? Albo kogoś, kto robi na zamówienie?

ja znam takie bardziej kobiece ale tu są fajne leginsy i podkolanówki http://www.e-marilyn.pl/pl/?lang=pl

Sklep znam, mam z niego kupę rajstop. Całkiem nieźle się trzymają.

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (29-05-2013 o 20h40)

Offline

#12 04-06-2013 o 14h04

Miss'nieobczajona
Klemcia
...
Miejsce: Chorzów
Wiadomości: 23

Witam was siostry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Mnie również urzekł ten styl. Zapraszam na zszywkę poświęcona pastel gothowi!
http://xxx

Reklamowanie jakichkolwiek nieautoryzowanych stron jest zabronione/Kouki

Offline

#13 04-06-2013 o 18h58

Miss'ok
Menia
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 62

Styl ubierania się uroczy, lecz na sobie tego nie widzę.
Po pierwsze, nie mam do tego włosów. Kręcą się jak szalone.
Po drugie, nie mam kasy i czasu, żeby szukać i kupować ubrań w tym stylu.

Moje zdanie: Może kiedyś, jak będę starsza, będę się tak ubierać. Teraz preferuję T-shirty i jeansy. :3

Offline

#14 05-06-2013 o 10h11

Miss'całkiem całkiem
Kleopaatraa
...
Miejsce: Floryda ^.^
Wiadomości: 112

Bardzo lubię ten styl, obserwuję jakie w nim zmiany zachodzą itd. Słodkość połączona z gotyckim stylem to po prostu cudo ! Jednak sama bym się tak nie ubrała. Ale może kiedyś... Teraz akurat preferuję rurki, leginsy i jakieś luźne koszulki.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#15 27-06-2013 o 02h37

Miss'na całego
Keine
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 363

Na wstępie - skąd w nazwie słowo "goth" ja tu nic gotyckiego nie widzę ._.

Nie, ten styl zdecydowanie mi się nie podoba - za słodki. Prawdziwy, gotycki owszem. Zresztą w gotyku zarówno strój jak i muzyka są świetne. Mimo wszystko nie ubieram się w żadnym stylu i mimo iż chętnie bym założyłabym taki piękny czarny zestaw.

Offline

#16 27-06-2013 o 11h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ach blog dziewki wspaniały... Przeczytałam cały. Osobiście noszę ubrania PasthelGotch połączone z normalnymi ubraniami. Moją ulubioną bluzką jest czarna bluza z długim rękawem, pastelową truskawką na środku, ociekająca krwią.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#17 01-07-2013 o 11h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Keine napisał

Na wstępie - skąd w nazwie słowo "goth" ja tu nic gotyckiego nie widzę ._.

Nie, ten styl zdecydowanie mi się nie podoba - za słodki. Prawdziwy, gotycki owszem. Zresztą w gotyku zarówno strój jak i muzyka są świetne. Mimo wszystko nie ubieram się w żadnym stylu i mimo iż chętnie bym założyłabym taki piękny czarny zestaw.

To i ja sie wtrącę do tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Mimo wszystko w pastel goth jest coś z gotyku, nie takiego firankowego, z gorsetami, koronkami i wachlarzami, tylko takiego oldschoolowego, w stylu Siouxsie.
Uważa się, że to Pastelbat wprowadziła pastel goth, ale moim zdaniem to nie ona jest wyznacznikiem tego stylu, za bardzo miesza go z lolitą. To coś jak nu goth, ale w pastelach XD

Offline

#18 03-07-2013 o 18h59

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

To troche taka ja, tylko bez rózowych włosów. ;_;


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#19 05-07-2013 o 07h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Różowe włosy rządzą, szkoda tylko, że kolory tak szybko się spierają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Podziwiam te wszystkie pastel gotki, które po rozjaśnianiu i farbowaniu nadal mają ładne włosy... Ale chyba i tak większość nosi peruki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A wie może ktoś, gdzie znajdę jakieś buty w tym stylu?

Offline

#20 05-07-2013 o 12h41

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Allegro, ebay, alternatywne sklepy internetowe. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#21 05-07-2013 o 14h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Właśnie większość z tych butów pasuje mi do tradycyjnego gota, ale poszperam jeszcze, dzięki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 09-07-2013 o 19h06

Miss'Żółtodziób
Miyako
...
Miejsce: Mordor
Wiadomości: 9

Ciekawy, słodki i uroczy styl. Wiele stylizacji mi się podoba, ale na innych osobach, sama bym się jednak tak nie ubrała, dla mnie jednak jest zbyt cukierkowo. Zdecydowanie preferuję klasyczny gotycki styl.

Offline

#23 09-07-2013 o 21h08

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Apropo sklepów z takimi różnościami i dodatkami to najodpowiedniejszym zdecydowanie byłoby Clarie's (www.claires.co.uk) jak dobrze się poszuka na pewno coś można znaleźć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#24 11-07-2013 o 22h13

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

rkwcz napisał

Apropo sklepów z takimi różnościami i dodatkami to najodpowiedniejszym zdecydowanie byłoby Clarie's (www.claires.co.uk) jak dobrze się poszuka na pewno coś można znaleźć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Claires to chyba jedyny stacjonarny sklep który oferuje tak bogatą gamę biżuterii w stylu cult party kei, pastel goth i lolita. Ostatnio upolowałam tam wianek z kwiatów, naszyjnik w kształcie krzyża oraz kilka słodkich kokard na głowę ;3

Ostatnio zmieniony przez Ohime (11-07-2013 o 22h13)

Offline

#25 12-07-2013 o 13h15

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Kokardy, krzyże i wianki można upolować nawet na allegro. :>
Ale nie znałam tego sklepiku, asortyment jest uroczy.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

Strony : 1 2 3