Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 56 57 58 59 60 ... 66

#1426 12-04-2015 o 19h27

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

  //photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40276.jpg
Szwecja.


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#1427 12-04-2015 o 20h44

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40287.jpg

Moja miss jest rodem z Korei i zdecydowała się założyć Hanbok.
Hanbok to określenie tradycyjnych koreańskich ubrań. Szaty hanbok znane są już od bardzo dawna, prawdopodobnie od czasów Trzech Królestw Korei. Górna część zwana jest jeogori i jest podobna do bluzy z długimi rękawami.Żeński hanbok zawiera spódnicę (chima). Wygląd szaty odzwierciedlał status społeczny noszącej ją osoby. Władcy i klasa rządząca posiadali wspaniałe, i kosztowne choć często niewygodne ubrania. Używali także biżuterii, w odróżnieniu od pospólstwa. Moja miss jednak jest prostą dziewczyną, więc biżuteria była jej zbędna.


EDIT: zapomniałam o inspiracjach

Ostatnio zmieniony przez Sszyszka (12-04-2015 o 20h47)


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#1428 12-04-2015 o 23h07

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802


//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40302.jpg



DLACZEGO ROSJA?
Jak co roku, w naszym gimnazjum organizowany jest Dzień Języków Obcych. W ubiegłym tygodniu odbyło losowanie - jaki kraj przypadnie danej klasie w tym roku. Moja klasa wylosowała Rosję, więc w związku z tematem tej edycji AWMF postanowiłam trochę zapoznać się z jego kulturą i wybrałam właśnie ten kraj. To chyba tyle wstępu ;D

KRÓTKI OPIS:
W czasach panowania władzy carskiej największe bogactwo kapiące od złota i klejnotów  było na dworze. Obowiązywała tam zasada  olśnienia cudzoziemców za wszelką cenę. Nie każdego było stać na kosztowny strój ,dlatego też na Kremlu działała wypożyczalnia reprezentacyjnych szat  Niezbyt zamożni brali stamtąd strój,w którym mieli wzbudzić podziw przybyszów a po audiencji oddawali go. Kobiety zakładały tzw. sarafany - długie suknie o prostym kroju ,na ramiączkach pod .które wkładały koszule i spódnice. Do tego obowiązkowo nakrycie głowy. Rosjanki lubowały się w biżuterii, nosiły długie kolczyki, naszyjniki i pierścienie .Do makijażu wykorzystywały produkty naturalne takie jak mąka czy buraki.


POSŁOWIE:
Rosjanki kojarzą mi się jako wysokie i bladolice kobiety o ciemnych włosach i mocnym makijażu. Długo zastanawiałam się nad butami - atłasowe bamboszki czy raczej skórzane kozaki? Po namyśle postawiłam na drugą opcję - w końcu Rosja kojarzy mi się z mrozem ;D

//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40301.jpg


Kilka przykładów, którymi się inspirowałam:



pani numer 2 (caryca Aleksandra)



Offline

#1429 18-04-2015 o 00h25

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Z przykrością informuję, że przedłużony termin też już upłynął.

Macie jakieś faworytki?


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1430 18-04-2015 o 02h06

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Głosuję na Noriko1999x    ,Yubin no i Saeniver to moje faworytki.


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#1431 18-04-2015 o 10h09

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Ech, dziewczyny, małyście straszliwego pecha z tą edycją - najpierw Wielkanoc, potem steampunk. Nieszczęścia chodzą parami.

Tym niemniej te dziewczyny, które jednak wzięły udział, naprawdę się postarały. Moje serce skradła Iremi, po prostu, nawet nie wiem, co dalej napisać. Stylizacja Kaiken jest uroczo subtelna, widać te wirujące w powietrzu płatki wiśni i słychać wypowiedziane cichym, grzecznym tonem słowa powitania. Na widok Yubin po prostu chce się zaśpiewać: Deutschland, Deutschland, über alles! i wypić kufel piwa. Ach, no i jest jeszcze uroczo hipsterska KimKas - Lichtenstein! No błagam! To małe coś, o którym prawie nikt nie pamięta! Interesująca jest jeszcze stylizacja Śnieżyczki - mając w zasadzie dwa gotowe hinduskie stroje, nie skorzystała z żadnego elementu i stworzyła coś swojego, jak zwykle.

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (25-04-2015 o 09h49)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1432 19-04-2015 o 19h54

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Saeniver napisał

Ech, dziewczyny, małyście straszliwego pecha z tą edycją - najpierw Wielkanoc, potem steampunk. Nieszczęścia chodzą parami.


Odnoszę wrażenie, że to bardziej kwestia nagromadzenia dużej ilości jednorazówek niż dodatkowych eventów w grze. Ostatnio konkursów pojawia się więcej i więcej, a jak jest wybór, a komuś temat nie podpasi, to woli stworzyć stylizację gdzie indziej. W końcu czemu nie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Ale trzeba przyznać, że dziewczyny które się zgłosiły, na prawdę odwaliły kawał dobrej roboty!


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1433 19-04-2015 o 20h46

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ojsa, ja też bym się zgłosiła, gdyby nie eventy xDDD Chciałam zrobić strój ludowy z Peru, nawet specjalnie w tym celu (by kupić kilka drobiażdżków *w*) wyjechałam do Kenii, ale... zaskoczyła mnie Kraina Steampunku xDDD Więc moim zdaniem teoria Saeniver bardziej się sprawdza. xDDD

Mi do gustu chyba najbardziej przypadły Sniezyczka i Likoś ^^

Mamiś? Njeee, przecież spódnica i bluzka są z jednego kompletu - dwa najważniejsze elementy w sześcioczęściowym stroju to moim zdaniem za dużo xDDDD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (20-04-2015 o 07h50)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#1434 19-04-2015 o 22h04

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Ciężko mi było zawęzić grono faworytek, ale w końcu pozostałam przy Yubin, KimKas i Saeniver, choć Sniezyczka również mnie zachwyciła *o*

Offline

#1435 19-04-2015 o 22h27

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Łojzicku, mój Lichtenstein się Wam podoba? Przecież to takie małe i niewarte uwagi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Moimi faworytkami są @jiyoung (szkocki kilt ♥), Yubin (Oktoberfest ♥♥) i Saeniver (Maoryska! ♥♥♥). I jeszcze (Szwecja) MaMiMuMeMo, skromniutkie, a jakie urocze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chociaż tak z ręką na sercu, to wszystkie stylizacje były naprawdę WOW ^.^

Offline

#1436 19-04-2015 o 23h40

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ja mam ostatnio taki natłok nauki, że nie miałam czasu nawet pomyśleć co chciałabym zrobić </3 Naprawdę miałam chęci, szukałam i wgl ale nie byłam w stanie nic zrobić ;.;
W moich faworytkach są @Jiyoung, KimKas, Jessica23 i Iremi ♥ I faktycznie, Mami mimo że skromnie, to naprawdę uroczo i idealnie w klimat ♥

Offline

#1437 20-04-2015 o 11h53

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Chociaż komuś się podoba 
Stylizacje KimKas i Iremi są super ♥


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#1438 01-05-2015 o 20h28

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Nasze drogie uczestniczki i obserwatorki - z przykrością muszę zawiadomić was, że z powodu problemów z szatą graficzną, publikacja wyników zostanie opóźniona. Ale nie martwcie się - pojawią się już niebawem ;3


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1439 02-05-2015 o 14h27

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

WYNIKI XXXV ALTERNATYWNYCH WYBORÓW MISS FASHION pt. Stroje ludowe świata
Link do zewnętrznego obrazka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifSerdeczne gratulacje dla:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21217.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce: Saeniver
Średnia:9,8


Specjalny prezent!
Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21218.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce: Iremi
Średnia:9,7


//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21219.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce: Jessica23
Średnia:9,1

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNa szczególne wyróżnienie zasłużyły:/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/27/moy/21220.jpg

Sniezyczka
Link do zewnętrznego obrazka
oraz
@Jiyoung
Link do zewnętrznego obrazka




ZDANIEM JUROREK:

Faworytka Anixa:
Zacznę od pogratulowania wszystkim dziewczynom, ponieważ z konkursu na konkurs poziom wzrasta i aż boję się, co będzie w przyszłych edycjach. Stylizacje są po prostu bajeczne. Jednak najbardziej moje serce podbiła jiyoung i jej Szkot. Nie potrafię zarzucić mu ani jednej niegrającej rzeczy. Pięknie dopasowany makijaż (w zasadzie jego brak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ) i fryzura oraz strój, który oddaje całą naturę tego kraju. Aż chce mi się zajrzeć pod spódniczkę, aby sprawdzić czy nie ma majtek, jak na prawdziwego Szkota przystało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.
Bardzo przypadła mi do gustu Słowianka
Jessica23. Z tych kilku słowiańskich propozycji wydaje mi się najbardziej "słowiańska", realna i oryginalna. Gratuluje dziewczyny z całego serca!


Faworytka Evelyn:
Jak zwykle toczyłam wewnętrzną batalię. Moją absolutną faworytką była Maoryska Saeniver i to jej kbicowałam od początku. Nie sposób mi jednak nie wspomnieć również o Iremi. Zasłużenie znalazła się na podium, w myśl zasady ostani będą pierwszymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy było bogactwo, przepych, tak charakterystyczny dla carskiej Rosji. Zachwycił mnie również makijaż. W rysach twarzy bez wątpienia odbija się ''rosyjskość'', to nieokreślone ''coś'', co wyróżnia naszych wschodnich pobratymców. (Jestem zdania, że do tej stylizacji pasowałyby bardziej atłasowe bamboszki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ). Wracając do mojej przecudownej Maoryski...pomysł uważam za niezywkle oryginalny. Zapewne było to nie lada wyzwanie. Fryzura, makijaż, dodatki dobrane są tak znakomicie, że stylizacja otrzymała niemal komplet puntków. Tatuaże przywodzą na myśl plemienne obrzędy, strój i makijaż zaś taneczne harce i trywialność, pierwotną dzikość. Brawo.
Z tego miejsca, gratuluję serdecznie całemu podium! Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć <3


Faworytka Ojsa:
Iremi całkowicie podbiła moje serce. Ostatnia, a najlepsza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie wiem, w jaki sposób osiągnęłaś aż taki realizm. Odniosłam wrażenie, że patrzy na mnie prawdziwa rosyjska księżniczka, wyjęta prosto z obrazka poniżej. To z lekka pogardliwe spojrzenie i deliaktny grymas na ustach...Odkładając na bok makijaż, ten błękit jest po prostu powalający * _ * Widać, że w całość stylizacji włożyłaś naprawdę dużo wysiłku.


ZDANIEM GRAFICZEK:

Faworytka Charlotte5:
Moją faworytką jest Iremi. Jej stylizacja jest naprawdę piękna, świetnie odwzorowuje urodę Rosjanek. Nakrycie głowy jest świetne, a woalka idealnie wpasowała się w klimat. Połączenie różnych odcieni niebieskiego wyszło jej fenomenalnie. Kiedy spojrzałam na miss Iremi od razu mnie zafascynowała. A jej decyzja z kozakami była jak najbardziej trafna.

Mini-nagroda:
Link do zewnętrznego obrazka

Faworytka @dyokira:
Faworytka: Noriko1999x.
Nie wpadłabym nigdy w życiu na to, żeby zaprezentować strój hiszpańskiej tancerki w ramach tematu o strojach ludowych! Fajnie wybijasz się na tle tych wiejskich, kwiecistych, pstrokatych kiec, szortów, koszul, chust i słomianych kapeluszy. Kolorystyka cudna, idealnie obrazuje gorącą krew Latynosów. Zauroczył mnie makijaż, jest prześliczny.


Mini - nagroda (pikselowa ikonka):
Link do zewnętrznego obrazka

Faworytka Solomona:
Tym razem moją faworytką została Yubin. Pomimo mojej nechęci do szwabskiego, to właśnie jej kreacja mnie ujęła. Niezmienna twarz misski idealnie wpasowała się w strój Niemca na Oktoberfest. Tym razem zmieniłam też płeć.

Mini - nagroda (chibi) :
Link do zewnętrznego obrazka

Gratulujemy!
Serdeczne podziękowania za oprawę graficzną dla @dyokira i Solomona.
Anixa/ Evelyn/ Ojsa

**********

Link do zewnętrznego obrazka
Nadprzyrodzone, nadnaturalne, parapsychologiczne, dziwne i niezrozumiałe...zjawiska paranormalne, kojarzące się z pseudonauką, od lat spędzają sen z powiek specjalistom, przyprawiając naukowców, a także zwykłych śmiertelników o dreszcze i palpitacje serca. Niewyjaśnione zagdaki, tajemnicze UFO, Yeti, zjawy, poltergeisty i telekineza. To od Was zależy, czy przerazicie nas na śmierć, czy zmusicie do podążania tropem zagadki samowyginających się łyżeczek.Czekamy na Wasze propozycje! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmujemy do 15 maja (piątek), godz. 23:59.
Wyniki pojawią się w ciągu 2 tygodni od daty zakończenia składania zgłoszeń, tj.29 maja.



Jury (w składzie: Ojsa, Evelyn, Anixa) będzie oceniać prace zgodnie z poniższymi kryteriami:
- zgodność z tematem (0/10)
- kreatywność (0/10)
- ogólne wrażenie (0/10), liczone podwójnie
- dopasowanie makijażu (0/10)
- dopasowanie włosów (0/10)
- dodatki (0/10)

i wyłaniać zwyciężczynie na podstawie średniej.



Przewidujemy trzyosobowe podium - a w przypadku szczególnych stylizacji - wyróżnienia.
Podium otrzyma od nas trofea i dyplomy.Pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone rysunkiem - niespodzianką oraz możliwością bycia jurorem gościnnym w następnej edycji wyborów, zaś miejsca 2 i 3 sygnatury na życzenie (poza kolejką).
Nagrody sponsorują: @dyokira, Solomona, Charlotte5

REGULAMIN:

/modules/forum/img/smilies/epingle.gifW konkursie może brać udział tylko jedna stylizacja.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedopuszczalna jest zmiana stylizacji w trakcie trwania konkursu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifPrac nie można poddawać obróbce w programach graficznych.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifNiedozwolone są pełne komplety od Nine oraz stroje, w których ubrania od danej gwiazdy stanowią zdecydowaną większość całej stylizacji.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifObowiązują ogólne i intuicyjne zasady współżycia społecznego i fair play ( w razie pytań lub skarg należy zgłosić się do jury drogą pw).
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifZgłoszenia należy składać w postaci zdjęcia miss w odpowiednim stroju.

Krótkie historie postaci, które mogą ułatwić odbiór stylizacji, mile widziane.


Kto tym razem stanie na podium?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gifŻyczymy miłej zabawy! Powodzenia!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif
Ekipa AWMF

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (02-05-2015 o 15h29)

Offline

#1440 02-05-2015 o 14h44

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Ogólnie od siebie chciałabym napomnieć, że żałuję, że nie można nagrodzić wszystkich, bo w tej edycji może nie było zbyt wiele zgłoszeń, ale za to wszystkie były rewelacyjne D: Serdecznie gratuluję dziewczyny, oby tak dalej. Powodzenia w kolejnej edycji!


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1441 02-05-2015 o 15h01

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Nie wiem czy się mogę wypowiadać, ale niech stracę.

Obecny temat jest bardzo bliski memu sercu oraz moim zainteresowaniom. Jako Dark Lady bardzo liczę na wasze zgłoszenia i pomysłowość. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie. Bardzo, ale to bardzo chętnie narysuję jakiś mroczny obrazek. Także życzę powodzenia.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#1442 02-05-2015 o 16h10

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

To może  ja pierwsza.
Link do zewnętrznego obrazka
Rydzyn.Polska.2015
Młoda para postanowiła wyjechać razem na wakacje. Dotarli do starego zamku, gdize można było wynajć pokój. Gdy przechodzili koło niego, ujrzeli starca, który siedział i trzęsł się. Para podeszła do nich i spytała co się stalo. On odparl:
,,Strzeżcie się! Nie widzie gdzie idziecie. Tam jest Elizabeth, Biała Dama, która w pożarze zginęła, będąc w ciązy, teraz straży po zamku! Strzeżcie się!''
Para myśląć, że bałkocze, poszła się zameldować. Gdy wieczorem było już pózno, postanowil iść spać. Usłyszeli krzyk. WYbiegli na korytarz i ujrzeli JĄ. Była biało ubrana, miała czarne włsoy, a we włosach wbity biały grzebień. Wołała ,,Moje dziecko'' Nie żyje! Zginęło! Pożar''. W ręku trzymała misia, który miał pewnie należec do jej dziecka...


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1443 02-05-2015 o 17h15

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Wybaczcie przydługawe wstępy, ale jeśli chodzi o takie historie to lubie wyżywać się literacko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Tak więc, moje drogie, może trochę mrocznie, moooże troszeczkę ogólnie, ale jeśli za zjawisko paranormalne można uznać duchy, to taka tak słowiańska, rodzima strzyga (a może to po prostu gnijąca panna młoda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png) też powinna podpadać pod te kategorię, co?

Kiedy dokładnie się to działo - nie wiadomo. Zapomniane legendy krążą po wioskach, rosnąc w siłę - wpierw nocne przerażacze, opowiadane przy migoczącym ogniu kominka, potem mrożąca krew w żyłach rzeczywistość... a może to tylko złudzenie?
Nikt nie wie, jak miała na imię - a może po prostu boją się głośno je wypowiedzieć? Historia jakich wiele - panna z biednej rodziny, prosta chłopka o zniewalającej urodzie i młody dziedzic, który upatrzył ją sobie i postanowił posiąść. Im dłużej opierała mu się panna, tym bardziej zaostrzał się jego apetyt. Zwabił ją w końcu ślicznymi sukniami, zwiewnymi welonami, omotał błyskotkami i wizją ślubu.Sam diabeł nie byłby bardziej czarujący - dziewczę ślepo podążyło za jego krasomówczym popisem, przywdziało zdobne suknie, skryło płonące lico pod mgiełką welonu i wpięło we włosy krwistą różę. I szła, uśmiechając się, do ołtarza, nie zauważając przemykających po kątach cieni, nie zważając na złowieszcze szepty. I nawet gdy jego palce siniaczyły jej przedramiona, a materiał sukienki rwał się z trzaskiem, nadal wierzyła w jego bajki.
Mawiano, że nikt jej więcej nie widział, potem ktoś przysięgał, że przy leśnym trakcie zauważył snująca się w mroku dziewczynę, a wiele lat później młody pastuch zarzekał się, że przy świetle księżyca widział, jak strzyga gnijącymi dłońmi rwała na łące polne kwiaty... 


//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41771.jpg

Inspiracją były dla mnie stare podania o strzygach i innych porzuconych kobietach, które wracały po śmierci, by szukać na tym świecie sprawiedliwości.

Offline

#1444 02-05-2015 o 19h17

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Piękne podium, gratuluję także wyróżnionym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A przechodząc do nowego tematu:
Czym są zjawiska paranormalne? To duchy zmarłych, a może tylko nasza wyobraźnia? Zastanawiasz się nad tym w nocy, kiedy czujesz, że musisz pójść do toalety. Wiesz, że bez tego nie uda Ci się zasnąć. Gdy wstajesz z łóżka Twój mózg złośliwie przypomina Ci Twój ostatni senny koszmar - o kobiecie bez oczu, której ubiór przypomina ten jaki nosi się w korporacjach. Gdybyś porozmawiała o tym z psychologiem, powiedziałby Ci pewnie, że boisz się dorosnąć. Idziesz przez ciemny korytarz do toalety, zamykasz się w środku, robisz swoje i wychodzisz. Wtedy, gasząc światło, widzisz jej zarys wśród wiszących w korytarzu płaszczy. Masz wrażenie, że się w Ciebie wpatruje. Biegniesz do swojego pokoju, zamykasz drzwi i wskakujesz pod kołdrę. Oddychasz z ulgą. Jesteś bezpieczna. Tylko czy aby na pewno? W końcu pozwalasz sobie zasnąć.Po drugiej stronie drzwi stoi kobieta. Nie ma twarzy, ale ma makijaż. Nie ma pracy, ale stosuje dress code. Nie żyje, ale każdej nocy czeka, aż pójdziesz do toalety. I bardzo irytuje ją to, że nie jest w stanie otworzyć zamkniętych drzwi...
//photo.missfashion.pl/pl/1/36/gd/28763.jpg
Inspiracja? Własne schizy i przemyślenia... zwłaszcza te o trzeciej nad ranem.

Offline

#1445 02-05-2015 o 19h18

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dziękuję za 3 miejsce i gratuluję wygranym, bo wszystkie kreacje są mega zacne, zwłaszcza Iremi, dodam jeszcze, że nagrody są piękne i że bardzo podoba mi się nowy temat /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1446 02-05-2015 o 22h37

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Świetne podium, chociaż najbardziej podobała mi się chyba @Sniezczyka

//photo.missfashion.pl/pl/1/53/gd/41782.jpg

Ta historia została mi opowiedziana przez moją babcię, ile w tym prawdy nie wiem. Niemniej jednak zapraszam do wysłuchania.
Był to zimowy wieczór, a na dworze była wielka śnieżyca i nikt nie miał zamiaru wychodzić z chatki. Moja babcia spędzała wtedy święta u rodziny na wsi. Wieś była bardzo mała, były to cztery albo pięć domków położonych wokół jednego skrzyżowania. Kawałek dalej był jeszcze tylko kościół i mały sklep.
Na skrzyżowaniu zatrzymała się młoda kobieta i mimo, że jej postać powinna być prawie niewidoczna przez wszędobylski śnieg, kobieta była w 100 procentowej widoczności. Była ona bardzo blada, a ubrana była w cienką, białą sukienkę i buty na obcasie. Przed zimnem chroniło ją jedynie białe futro. Ponoć bił od niej blask.
Kobieta przeszła przez skrzyżowanie i zniknęła. Babcia od razu pobiegła do wujka, a ten jedyne co powiedział to: ''Śmierć szła przez wieś.''
Nie wiem ile w tym prawdy, jednak gdy mi babcia opowiadała tą historię to sama czułam jakiś dreszczyk.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#1447 02-05-2015 o 23h22

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Gratuluję podium ,dziewczyny  zasłużyły sobie na nie,
A oto i moja stylizacja którą zrobiłam jakiś czas temu ale idealnie się nadaje do konkursu :
//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/39148.jpg


Jechała wraz ze swoim chłopakiem na bal maturzystów,czuła że będzie najpiękniejsza na całej imprezie.Jeszcze bardziej cieszyła się z faktu że impreza odbędzie się w stylu amerykańskich bali.Miała szansę na koronę. Poprawiając fryzurę w eleganckim lusterku warknęła na chłopaka :
-Szybciej bo się spóźnimy!!
-Jest ograniczenie prędkości nie mogę szybciej  kochanie , jeszcze chwila i będziemy na miejscu nie co się spieszyć.
-Troszkę szybciej możesz!
Przyśpieszył nie nie znacznie,jednak ją to nie zadowoliło żądała żeby przyśpieszył jeszcze więcej.Posłuchał się jej żądań.To była dosłownie chwila...ostatni zakręt tuż przed szkołą nie zdążył zwolnić.
Dziewczyna wyleciała z samochodu.Nie miała zapiętych pasów żeby nie zniszczyć stroju...to był jej błąd.Mogło by się wydać że umarła na miejscu jednak nie do końca.
Powoli zaczęła się czołgać przed siebie dalej pragnęła dotrzeć na zabawę,Nie przeszkadzało jej w tym że nogi zostały urwane tak samo jak ręka.
Od tego czasu ukazuje się na feralnym zakręcie co noc w której jest księżyc w pełni w dniu jej śmierci również świecił


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1448 03-05-2015 o 10h56

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Wracam z majówki, patrzę - a tu pierwsze miejsce. Ledwo 0,1 punkta więcej od mojej faworytki, no łał. Dziękuję bardzo, zarówno za 1 miejsce, jak i za dyplom oraz rysunek - są świetne :) Gratuluję pozostałym dziewczynom :)

Nowy temat jest naprawdę dobry, podejrzewam, że będzie wiele zgłoszeń, ale ja chyba zrezygnuję w obliczu możliwości bycia jurorem gościnnym ;)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1449 03-05-2015 o 17h17

Miss'nieobczajona
noriko1999x
...
Wiadomości: 42

Dziękuję za mini nagrodę.
Chupacabra ,inaczej wsysacz kóz to ponoć zwierzę podobne do niedźwiedzia z kolcami na grzbiecie , niektórzy twierdzą że wygląda jak gad z pyskiem psa ,a jeszcze inni że ma skrzydła i czerwone oczy. Legenda chupacabry miała swój początek w 1987 r. ,od tamtej pory wielu ludzi twierdzi że ją widziało lub znalazło w swoim gospodarstwie martwe zwierzę pozbawione krwi.
//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41824.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41825.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43820.jpg

Offline

#1450 03-05-2015 o 21h06

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Poprzednio byłam ostatnia, więc tym razem postarałam szybciej się za to zabrać ;D


Tak więc (gdy już się za to zabrałam) zaczęłam szukać rodzajów zjawisk paranormalnych i jednym z nich jest jasnowidzenie. Oczywiście zrobienie starej babki czy cyganki przyodzianej w chusty i inne stereotypowe rzeczy było zbyt mainstremowe. Wtedy przypomniałam sobie o jednej z epizodycznych postaci serii książek "Pieśń Lodu i Ognia", która pojawiła się też w jednym z ostatnich odcinków ekranizacji tej powieści, czyli serialu "Gra o Tron" - Maggy Żabie. Postaram się bez spoilerów nakreślić trochę tę postać. Mianowicie w lesie na ziemiach należących do rodu Lannisterów osiadła się kobieta, o której mówiono, że potrafi przewidzieć przyszłość człowieka. Była brudna oraz odziana w zzieleniałe ubrania. Ludzie jej unikali, bali się jej, choć niektórzy wiedzeni ciekawością prosili o przepowiedzenie przyszłości. Kobieta (wiedźma?) stroniła od ludzi i często ich wyganiała. Kiedyś, do jej namiotu zawita mała dziewczynka - Cersei Lannister i zażąda przewidzenia jej przyszłości. Wtedy kobieta wyjmuje sztylet i każe dziewczynie przeciąć skórę. Smakuje jej krwi i odpowiada na trzy pytania zadane przez małą Cersei. Dowiadujemy się, że po latach przepowiednie zaczynają się sprawdzać, mimo iż były WYJĄTKOWO nieprawdopodobne i indywidualne np.

delikatny spoiler, ale to taki naprawdę delikatny, bo już od pierwszych odcinków pierwszego sezonu wszyscy wiedzą XD




Colsplay Maggy Żaby jest bardzo luźny, ponieważ inspirowałam się zarówno książką jak i serialem. Las, bagno. Starałam się wstrzelić w klimat ;D


//photo.missfashion.pl/pl/1/53/moy/41833.jpg


Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 56 57 58 59 60 ... 66