Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 54 55 56 57 58 ... 66

#1376 01-03-2015 o 17h10

Miss'ok
Amara
...
Wiadomości: 51

Dziękuję za wyróżnienie w konkursie "Cyrk" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Na obecny konkurs postanowiłam stworzyć białego jednorożca. Mój jednorożec wynurza się z kwiatów, to nieśmiała i delikatna, magiczna istota. Jednorożca otaczają wróżki, które zaplotły jego złotą grzywę w gustowny warkocz. Na szyj nosi naszyjnik z pajęczyny pokrytej kroplami rosy. Pajęczyna pełni również rolę paska.

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37531.jpg

Offline

#1377 02-03-2015 o 17h21

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Gratuluję podium z cyrkowej edycji naprawdę śliczne stylizacje.
Tym razem prezentuję bojową centaurzyce
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37592.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#1378 02-03-2015 o 20h58

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

Oto moja propozycja wykorzystania kopyt. Przedstawiam centaura Nessosa, który po nieudanej próbie porwania Dejaniry, został ugodzony strzałą przez Heraklesa. W ostatnich chwilach życia Nessos podarowuje Dejanirze flakon z własną krwią, dzięki czemu będzie mógł zemścić się zza grobu na swoim zabójcy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37608.jpg

Offline

#1379 03-03-2015 o 15h44

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/37631.jpg

Centaur z ,,Harrego Pottera'' /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1380 03-03-2015 o 18h58

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Silent Hill
Wiadomości: 618

Prezentuję centaurzyce Zhalię  .
Zhalia jest przewodniczącą  Straży Kopyt i prawą ręką królowej centaurów.
Jej zadaniem przede wszystkim jest zapewnienie ochrony krainie magicznych istot przed łowcami zwanymi "Falą Ostrzy".
Mimo iż wygląda na groźną i waleczną centaurzyce, to w głębi serca jest dobrą i spokojną kobietą.

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1381 04-03-2015 o 20h51

Miss'OK
Sniezyczka
...
Wiadomości: 1 278

Chciałam, by zdjęcie mojej miss po raz kolejny ukazało się jako inspiracja jednak nie mam już przyjemności bycia częścią ekipy AWMF. Absolutnie nie mam żalu-przeciwnie. Wiem, że dziewczyny świetnie poradzą sobie beze mnie z ich ogromem pomysłów. Z tego miejsca chcę przeprosić Was za brak czasu ale też podziękować za świetne towarzystwo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Przechodząc do mojego zgłoszenia.. Moja Miss jest całkowitym przeciwieństwem Kucyka Pony, którego chciałam stworzyć, gdy tylko zobaczyłam kopyta u Nine. Mroczny jeździec, lęk, śmierć, zło, czerń. Jest tyle zwrotów, którymi można ją opisać, lecz jedno jest pewne-nie chciałabyś spotkać jej w ciemnym lesie po zmroku.

Link do zewnętrznego obrazka

Niegdyś była jednym z jednym z centaurów hasających po zielonych łąkach aż do czasu, w którym została ustrzelona przez człowieka w tętnicę. Jej zwłoki poszarzały a oczy wyblakły i pozostały wciąż niezamknięte. Oczodoły stały się puste, po włosach nie zostało śladu. Legenda głosi, że pojawia się po zmroku i mści się na ludziach, którzy wtargnęli do jej lasu owego feralnego dnia. Strąca im głowy długą dzidą a tarczą osłania ciała przedstawicieli swojego gatunku. Kryje się w mgle, nadciąga wraz z burzą. Nie ma skrupułów-miej się na baczności.


Link do zewnętrznego obrazka
Jeśli masz niższy poziom MN bardzo proszę rzuć mi dwa wyzwania bez zakładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1382 05-03-2015 o 19h04

Miss'całkiem całkiem
CamilaCastillo
...
Wiadomości: 115

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37753.jpg

Życie tych niezwykłych istot, jakimi są centaury nie jest takie łatwe, jak się wydaje...
Stworzenia te od wieków były postrzelane i mordowane przez ludzi dla zabawy... Po śmierci ich królowej, która zginęła właśnie z rąk okrutnych i bezwzględnych ludzi, zdenerwowane centaury postanowiły zemścić się na zabójcach i pomścić swą władczynię. Wywołały wojnę... Ogółem spokojne i mądre stworzenia zaczęły zabijać nie tylko morderców, ale i ludzi całkiem niewinnych, którym nawet nie przeszło przez myśl szkodzić centaurom...
Ale jedna z nich, piękna centaurzyca, nie chciała wojny... Dlatego, że zakochała się w człowieku, który wcale nie zawinił, bała się, że chłopak zginie. Lecz każdy centaur dobrze wiedział, że nie może mieć żadnego kontaktu z ludźmi. Zakochana dziewczyna może tylko obserwować swego "wybranka". Gdyby zbliżyła się do niego, groziłoby jej wydalenie ze stada. Ucieka na łąkę, zrywa róże, a jedną z nich bierze do ręki.
"- Kocha, nie kocha... Kocha, nie kocha..." - szepcze swym aksamitnym głosem, zrywając płatki róży, unoszone przez powietrze.
Zrywa kwiaty, i myśli o chłopaku.
Wie, że prędzej czy później przyjaciele dowiedzą się o jej uczuciach, ale teraz przeczeka wojnę, i spędzi czas na łące, myśląc o "wybranku".

No, rozpisałam się  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#1383 05-03-2015 o 20h44

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

A czemu by nie spróbować swoich sił po raz kolejny.. ^^



Link do zewnętrznego obrazka

Ziemia drży pod szarżującymi na siebie armiami, a lasem niesie się echo okrzyków, w których zawarty jest cały duch walki wojowników. Dźwięk uderzanej stali o stal przeszywa powietrze, a krew poległych wsiąka w ziemię niczym woda w czasie deszczu. Ta bitwa z pewnością nie jest skazana na zapomnienie, a męstwo jej bohaterów wiekami bardowie będą opiewać w swoich pieśniach..
Centaur stoi dumnie na środku pola bitewnego, a u jej kopyt płaszczą się truchła przeciwników. Ich lepka posoka barwi jej zbroję na karmazynowo. Na jej twarzy widnieją wypieki, a po czole spływają krople potu od wysiłku z jakim odpierała kolejne natarcia wrogów. Jednakże nie w głowie jej haniebne poddanie się - będzie walczyć, póki nie zabraknie jej tchu. Wola walki i adrenalina buzująca w jej żyłach dodają jej sił. Z okrzykiem bojowym rwącym się z jej piersi cwałuje na kolejne oddziały wroga, a wiatr rozwiewa pasma jej grzywy na wszystkie strony. To jest ostatni widok jaki przyjdzie oglądać przeciwnikom, zanim ich ciała bezwładnie opadną na ziemię z piersią przeszytą ostrzem centaura.


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#1384 05-03-2015 o 21h18

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Pegaz szybujący w przestworzach na tle księżyca rogalika  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#1385 06-03-2015 o 18h18

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Chciałam się zgłosić ze stylizacją pegaza ale Yubin mnie ubiegła. Dlatego zmieniłam koncepcje.
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37825.jpg
W krainie, gdzie życie swe wiodły najróżniejsze istoty, zawsze był pokój i dobrobyt. Światem tym rządziła przepiękna królowa, której urodzie dorównywała jej mądrość i inteligencja. Zrodzona była z miłości centaura i elfa. Była królową hojną , dobrą i sprawiedliwą.
Nie mam czasu, żeby bardziej rozbudować opis ale myśle, że tyle informacji starczy.
W "Cyrku" było piękne podium! Gratuluje wszystkim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#1386 06-03-2015 o 18h25

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37826.jpg


Oto Epona, galijska, wczesno-celtycka bogini koni (a także płodności i urodzaju oraz świata zmarłych), przedstawiana zazwyczaj jako biała klacz (bądź kobieta na koniu lub kobieta siedząca pomiędzy dwoma końmi). Często wykazuje cechy hippomorficzne, acz w swej kobiecej postaci ubrana jest zwykle w długą szatę z rękawami, a na głowie ma okrągłe nakrycie lub rodzaj zwoju - w tym przypadku spięty obręczą zwój szafirowo-złotej tkaniny zwisa luźno za plecami bogini. Towarzysząca jej symbolika ukazuje przedmioty mówiące o żyzności oraz obfitości - często przedstawiana jest więc z koszami owoców lub rogiem.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#1387 07-03-2015 o 02h40

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Przedstawiam wam Strażnika Lasu, który broni serca puszczy przed intruzami i jednocześnie opiekuję się wszystkimi jej mieszkańcami- niesie im pomoc i służy radą dzięki mądrości czytanej z gwiazd. Powiada się, że ten kto upoluje Strażnika zwróci przeciwko sobie gniew Lasu, biada temu, który się odważy. Straszny los czeka śmiałków, którzy rozzłoszczą to co kryje puszcza, ponieważ nie będzie nikogo kto mógłby ujarzmić żywioł Ziemii. Nie zabijaj Strażnika, Las musi mieć obrońcę. Nie zabijaj Strażnika, bierz to co Matka Natura pozwoliła brać.
//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/37866.jpg


Offline

#1388 07-03-2015 o 10h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dość dawno nie brałam udziału w żadnym konkursie, więc postanowiłam spróbować swoich sił, co tam jeszcze uda mi się uciułać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Dwóch myśliwych skryło się w krzakach na skraju lasu, widząc na polu swoją kolejną zdobycz. Potrzebowali chwili aby wymierzyć doń w łuku i powalić zwierzynę. Ostatecznie żaden z nich nie wypuścił strzały, widząc mistyczną piękność jedzącą szkarłatne jabłko, która najwidoczniej doglądała plonów. Tym bardziej zaniemówili, gdy kobieta zerknęła w ich stronę i uśmiechnęła się pogodnie, wiedząc o ich obecności.
Po powrocie do wioski długo nie mogli o niej zapomnieć i nawet kopyta nie zmieniały faktu, że uważali ją za bóstwo. Nie pomylili się. Mieli okazję podziwiać bogini urodzaju, która od zawsze dbała o ludzi, aby ich plon rósł zdrowy i drzewa rodziły soczyste owoce.

Offline

#1389 10-03-2015 o 21h06

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Ośmielę się podbić, jako że czasu już niewiele, a spadliśmy dość nisko.
Dziewczyny, do roboty! :3


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1390 11-03-2015 o 12h00

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Stworzyłam wodnego konia "kelpie", który broni dzielnie swojego jeziora i żyjących w nim mieszkańców.
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/gd/31119.jpg

Offline

#1391 12-03-2015 o 19h05

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443


http://i62.tinypic.com/692uet.png

Gdzieś we Wszechświecie, między galaktykami i większymi od Słońca gwiazdami dryfuje zbudowana z białego marmuru świątynia. Jej potężnych wrót strzeże para boskich lwów, chroniąc nieskończony labirynt przed ingerencją wszystkich istot żywych jak i martwych. Zapisów o istnieniu tego obiektu nie znajdzie się w żadnych starożytnych księgach, nie odczyta ich się ze ścian piramid. Jednak jej obecność zaznacza się w ludzkiej podświadomości jako Międzyświat lub Międzyczas, miejsce, w którym ich życie splata się z losami innych ludzi i zostaje przemienione w opasłą księgę. Stanowi ona centrum tej świątyni, a jedynym stworzeniem, jakie ma klucz do jej wnętrza i może przebywać w jej pobliżu jest pozbawiona uczuć, całkowicie bezstronna istota, która zasmakowała życia pod każdą postacią. Stąd jej końskie kopyta i ludzki tułów. Od wieków strzeże odpowiedniego biegu historii, a niepłynący w tym miejscu czas sprawił, że jej skóra zszarzała, włosy przybrały barwę nocnego nieba, a oczy straciły dawny blask. Pył, powstający przy zamianie czegoś nierzeczywistego na spisane słowa, osiadł na ciele kobiety sprawiając, że szara skóra lśni, gdy padnie na nią światło gwiazd. Towarzystwa w wieczności wypełnionej cichym szelestem kartek dotrzymują jej dusze tych, w których los odważyła się zaingerować.

Offline

#1392 13-03-2015 o 16h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 13

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/38161.jpg

,,pani leśnych ścieżek,
  pani leśnych dróg,
  ptaki jej śpiewają,
  obwieszczając cud,

  przegoniła zimę,
  roztopiła śnieg,
  ze snu obudziła,
  tabuny śniących drzew,

  dla niej kwitną kwiaty,
  niebo błękitem mieni się,
  aby w jej oczach,
  kolory mieniły się''

Offline

#1393 13-03-2015 o 19h06

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

http://i60.tinypic.com/a4skyv.jpg
Oto mój jelonek, który zaplątał sobie szyje w płapkę, za nim stoi jego wystraszony ,,synek'' .Jak widać  wiewiórka wdrapuje się na jelenia by go uwolnić. /modules/forum/img/smilies/goutte.gif (pokręcone to wszystko prawda).


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#1394 13-03-2015 o 21h50

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Proponuję centaurzycę morską otoczoną rybkami i zwiewnym odzieniem.


//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38239.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#1395 14-03-2015 o 08h55

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Uprzejmie przypominam, że termin oddawania prac minął dziś o północy!


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#1396 25-03-2015 o 15h01

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Zakochałam się w stylizacji Likoris. <3 Świetny pomysł z użyciem tych rękawów, naprawdę bardzo mi się podoba. :3
Podobają mi się także stylizacje Saeniver, Sniezyczka i Misy. :33
Niecierpliwie czekam na wyniki, mam nadzieję, że chociaż jedna z moich faworytek znajdzie się na podium. :3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#1397 25-03-2015 o 15h39

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Moje faworytki to MadziaG, Likoris, KuroiTenshi i Saeniver :>

Offline

#1398 25-03-2015 o 16h30

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Strasznie podoba mi się stylizacja MadziaG, wypisz wymaluj Bambi, przynajmniej mi się tak kojarzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Zakochałam się w makijażu Sartani. Jest on po prostu boski, nie moge przestać patrzeć  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Śliczna jest też stylizacja Saeniver


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#1399 28-03-2015 o 08h26

Miss'Sensei
MadziaG
I'm done
Miejsce: 상상 한국어
Wiadomości: 1 110

Kiedy wyniki miały być 27marca.


https://68.media.tumblr.com/8132945c38d10b97316afd28f77c2070/tumblr_oczqrwhqEv1rfqq7ho6_400.gif

Offline

#1400 28-03-2015 o 09h33

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Przepraszamy za opóźnienie (przyznaję bez bicia, że z mojej winy). Wyniki pojawią się jeszcze dziś! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (28-03-2015 o 11h27)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 54 55 56 57 58 ... 66