Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 11 12 13 14 15 ... 66

#301 25-09-2013 o 14h26

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

NO! Czekam ze zniecierpliwieniem na wyniki, było kilka stylizacji, które wpadły mi w oko i ciekawa jestem, kto w tym tygodniu otrzymał nagrody i wyróżnienia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#302 25-09-2013 o 14h52

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Ja także nie mogę się doczekać wyników. Wczoraj cały czas stronę odświeżałam, aby sprawdzić, czy czasem wyniki się nie pojawiły ^^
Edycja Specjalna? Hmm... Na myśl przychodzi mi Halloween, czy jakieś inne święto, ale może mnie zaskoczycie? Czekam cierpliwie c:

Offline

#303 25-09-2013 o 15h03

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Vena, miałam tak samo. Moja faworytka to pierwsze zgłoszenie, wygląda jak tulipan /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A co do edycji specjalnej, to już nie mogę się doczekać. Jednak myślę, że na halowen to za wcześnie(aż miesiąc wyprzedzenia?)

Offline

#304 25-09-2013 o 18h20

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Nivata, o ile się nie mylę ^^
Możliwe, jednak Specjalne są... specjalne (na serio?) i to nie byłoby na zwykłe tematy, czy też kolory. Chyba że... Pierwszy listopada, święto zmarłych. Nie wiem, co panienki wymyślą, jednak będę cierpliwie czekać.
Czyli pojawi to się około ósmej? Czy później?

Offline

#305 25-09-2013 o 18h43

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

Oby koło ósmej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#306 25-09-2013 o 19h04

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Oby wcześniej...
Ja także nie mogę się doczekać ów Edycji Specjalnej. Aż zżera z ciekawości, cóż wymyśliły nasze drogie panienki.
Tak więc czekam niecierpliwie (mam nadzieję, że nie za długo).


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#307 25-09-2013 o 19h10

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Aria jest online także może doda teraz wyniki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Też niestety nie mogę zbyt długo czekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Więc jak nie będzie dziś to jutro od razu po szkole migiem na MissFachion! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#308 25-09-2013 o 19h20

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

MaryKateAn napisał

Aria jest online także może doda teraz wyniki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Też niestety nie mogę zbyt długo czekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Więc jak nie będzie dziś to jutro od razu po szkole migiem na MissFachion! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A ja jutro mam na 11:30 więc spokojnie będę mogła sobie zobaczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Offline

#309 26-09-2013 o 01h02

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

No i się nie doczekałyśmy, nieładnie! :<


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#310 26-09-2013 o 06h55

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Wyniki miały być we wtorek a dzisiaj już czwartek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#311 26-09-2013 o 08h55

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Tam musi iść walka na noże... Dobrze, że nie czekałam do północy, bo bym była sfrustrowana. Spokojnie, dziewczęta, może wszystkie uczestniczki wylądują na podium ze średnią 9,9 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#312 26-09-2013 o 09h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Myślę, że nie ma co tworzyć offtopu.
Szkoda tylko, że żadna z dziewczyn nie dała znać, że podawanie wyników się przeciągnie / nie podała przyczyny, a wypadałoby się tak zachować.

Offline

#313 26-09-2013 o 11h50

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Nie podałam przyczyn, bo nie mam pojęcia jakie one są. Najpewniej Rkwcz która zajmuje się całą odróbką graficzną, po prostu nie mogła tego zrobić. Wiem dokładnie tyle, co wy i też chciałabym mieć już te wyniki, ale nie mam na to wpływu. Nie ma sensu mówić, że się przeciągnie albo o ile albo i dlaczego, bo nie mam pojęcia. Z powodu tej sytuacji najprawdopodobniej zmienimy zasady i zgłoszenia będą do poniedziałku, a wyniki najszybciej jak się da. Wiadomo, rok akademicki i ogólnie pojęte "życie".

Ostatnio zmieniony przez Aria (26-09-2013 o 15h24)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#314 26-09-2013 o 12h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W porządku. Po prostu dobrze byłoby uprzedzić o takiej sytuacji wcześniej, bo jak widać zainteresowanie Alternatywnymi jest ogromne i niektóre użytkowniczki nie wiedzą czy warto czekać do późna w nocy, czy mogą spokojnie zająć się czymś innym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#315 26-09-2013 o 12h36

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Uwierzcie mi, ja też nie wiedziałam i też siedziałam do późna, patrząc na fejsa, czekając na wyniki.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#316 26-09-2013 o 13h05

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

wyniki miały być wczoraj wieczorem

Offline

#317 26-09-2013 o 13h13

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Aria to może dodacie już dzisiaj? Każdy czeka z niecierpliwieniem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#318 26-09-2013 o 13h15

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Przecież napisała że sama nie wie,więc dziewczyny uzbrójcie się w cierpliwość i przeczytajcie kilka postów wyżej to się dowiecie,a tak to niepotrzebnie zaśmiecacie wątek.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#319 26-09-2013 o 13h20

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Yoosti, po co się gorączkujesz? To zniecierpliwienie wynika z prestiżu i fajności konkursu, dlatego wszyscy chcą poznać wyniki. To komplement! Alternatywne wybory cieszą się większym zainteresowaniem niż konkurs oficjalny!

Offline

#320 26-09-2013 o 13h23

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Tak wiem,tylko po co każda się pyta kiedy wyniki,wystarczy,że jedna się zapyta  i niech czekaj na wyniki. A po za tym Aria napisała co i jak więc nie wiem po co pytać się znowu o to samo. Poco czytać wcześniejsze wątki, skoro można zaśmiecać ten./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#321 26-09-2013 o 16h44

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Z poślizgiem, ale oto są wyniki!


WYNIKI VI WYBORÓW MF ,,ZABAWA KOLOREM"

Link do zewnętrznego obrazka



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
1 miejsce - Anawiga
Średnia głosów wynosi 9,73
Indianka od początku przykuła moją uwagę. Świetnie skomponowana kolorystycznie, nic nie jest tam
przypadkowego. Była jedną z moich faworytek od początku. mimo, że parę rzeczy jest z jednego zestawu, to Anawiga tak podobierała inne elementy ubioru, że stylówka nabrała oryginalności. Brawo!

Hildee



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
2 miejsce - ScarletWitch
Średnia głosów wynosi 9,36
Książę ekstra - też był moim faworytem. Jest elegancko, jest książęco, jest tematycznie. Stylówka jest jednolita, nic nie znalazło się tu przez przypadek. Wszystko przemyślane i to widać! Oryginalnie i świetnie. Dobrze, że znalazł się na podium, gratulacje!
Hildee



Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
3 miejsce - ErinBlack
Średnia głosów wynosi 9,2
Skoro jest książę to jest i księżniczka. Kompozycja jest ładna, wszystko do siebie pasuje... Jest ładnie. Bez efektu "wow", ale jest okej.
Hildee





Na szczególne wyróżnienie zasłużyły
Link do zewnętrznego obrazka

Samira
Link do zewnętrznego obrazka
to była moja faworytka na 1 miejsce! Jest naprawdę świetna. Ten ogon faktycznie wygląda jak truskawka, kolory są dobrane do siebie genialnie, wszystko tworzy spójną, bardzo pomysłową całość. Do tego makijaż, włosy i motyw rosnącej truskawki przyciągnęły moją uwagę i zdobyły moje serce. Ekstra!
Hildee

ORAZ

Deji
Link do zewnętrznego obrazka
Czerwony kapturek przyciąga wzrok przez te wielkie oczyska. kiedy już zahipnotyzuje, wtedy można ześlizgnąć się na resztę stylizacji i stwierdzić, że jest... fajna! Kalosze idealne do lasu, kaptur, nawet motylki pasują. Stylizacja fajna i dobrze, że dostała wyróżnienie.
Hildee


CHIBI
WKRÓTCE!

Gratulujemy i zapraszamy do dalszej zabawy!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Rkwcz / Aiamate / Aria


Serdeczne podziękowania dla Masakry za nagrody w formie chibi!
Oraz Hildee -naszej poprzedniej zwyciężczyni za bycie jurorem w tym temacie! Dziękujemy pięknie!


******************************************



CZAS ZACZĄĆ KOLEJNE WYBORY!
TEMAT OKAZJONALNY

Link do zewnętrznego obrazka

Wyobry Mistera Fashion! Z okazji dnia chłopaka, dajmy szanse naszym cudnym chłopcom! Tak więc, ubierz swojego mena z pomysłem i wyślij na nasze wybory! W końcu, ładny facet to ozdoba każdej Miss! Jeśli tymczasem jesteś szczęśliwym singlem, sama wskocz w męskie ciuszki i zobacz, co by było gdybyś była mężczyzną jeden dzień.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, 30 września godz. 20:00. Wyniki pojawią się najszybciej jak się da.. Bądźcie kreatywni!

Jury będzie wyłaniać zwyciężczynie, zgodnie z podanymi kryteriami:
zgodność z tematem (1/10)
kreatywność (1/10)
ogólne wrażenie (1/10)
dodatki (1/10)
średnia, która będzie oceną główną.


Nagrody sponsorują: rkwcz oraz Masakra!


Wyłonimy w ten sposób trzyoosobowe podium oraz w przypadku szczególnych stylizacji, wyróżnienie. Podium otrzyma od nas trofeum, chibi w konkursowym stroju oraz dyplom. Dodatkowo pierwsze miejsce zostanie gościnnym jurorem w kolejnej kategorii! Wyróżnienia otrzymają dyplomy. Można zgłaszać się do każdego tematu, ale tylko raz na temat. Zgłoszenia składamy w postaci wklejenia zdjęcia z miss w odpowiednim stroju. Można dodać krótką historię postaci, jeśli taką wymyślimy, a może ona ułatwić odbiór stylizacji.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Powodzenia i miłej zabawy! /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Ostatnio zmieniony przez Aria (26-09-2013 o 16h49)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#322 26-09-2013 o 16h56

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Gratuluję dziewczyny. Jak tylko uda mi się poderwać chłopaka to podeślę zdjęcie


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#323 26-09-2013 o 16h59

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Gratuluję podium. Miałyście trudny wybór, ale myślę że takie podium może dogodzić większości. Mi tylko brakuje Foxglove z jej ptakiem za choćby sam pomysł, który wyróżniał się bardzo jak dla mnie. Szamanka mi także się podobała strasznie, więc gratuluję Anawidze! Nowy temat jest ciekawy i już zabieram się za planowanie ]:->.

Offline

#324 26-09-2013 o 17h11

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Będę podłym bucem, ale dla mnie podium to pomyłka. I miejsce dla kogoś kto ma 5 elementów z jednego zestawu, 2 z innego i 2 elementy różne? Dla mnie to nie jest w żadnym stopniu świeże i nowatorskie. To zestaw. Dokładnie jak w ostatnim konkursie wyróżnienie dostał zestaw składający się tylko i wyłącznie ze stroju wikinga i gwiazdy Lei. Alternatywne wybory zaczynają przypominać czarne czasy oficjalnych wyborów. Zestawy na podium.
Zastanawia mnie czemu Samira ze swoją truskawką nie jest na podium, a dostała zaledwie wyróżnienie. Gdzie jest Nivata i jej rewelacyjnie oddane płatki tulipana robiące za sukienkę? Albo hipiska Nelumi? To są oryginalne, ciekawe pomysły. Księżniczce ani księciu nie odbieram uroku, ale... to już było. Księżniczek się przez konkursy już trochę przewaliło, książę był w ostatniej edycji. O wiele lepsze i bardziej oryginalne stylizacje były zgłoszone, a szkoda, że nie zostały docenione. Nikomu nie chcę odbierać radości z wygranej, gratuluję wszystkim tak czy inaczej, ale naprawdę czuję się wynikami srogo zawiedziona. Właściwie tylko Samira z moich faworytek została doceniona i to nie wystarczająco.

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (26-09-2013 o 17h12)

Offline

#325 26-09-2013 o 17h15

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Gratuluję wszystkim nagrodzonym! Może i znalazła (y) się osoba, która nie za bardzo przypadła mi do gustu, jednak ty tylko moje zdanie i z powodów kulturalnych nie powiem, która.
Faceta ubrać oryginalnie... To już mogę się poddać, nie mam wielu obrań, a nie chcę, aby pieniążki poszły na marne. Nie wiem, jak dodać zdjęcie faceta, więc jest on >>niezmienny<< na profilu. Jeśli dowiem się, jak dodać, to dodam go tu, do tego postu i opis. A jak nie... To będzie klapa ;<

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 11 12 13 14 15 ... 66