Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 10 11 12 13 14 ... 66

#276 18-09-2013 o 21h38

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

W sumie zabieram się za udział w tych wyborach od pierwszego tematu i jakoś się nigdy wyrobić nie mogłam xD Tym razem jakimś cudem się udało ^-^

Link do zewnętrznego obrazka

*ostrzegam rasa do jakiej należy moja miss jak i historia jej powstania zostały wymyślone przeze mnie i nie życzę sobie kopiowania tego bez mojej zgody*

Seara to przedstawicielka rasy Avae, czyli przepięknych kobiet, które powstają, gdy krew zwierzęcia tylko i wyłącznie przypadkowo postrzelonego przez osobę o czystym sercu spadnie na jakże rzadkie zielone róże kwitnące jedynie podczas pełni księżyca, które potem zmieniają kolor na biały. Avae to strażnicy, strzegą oni  ludzi, których czeka przyszłość pełna chwały i wspaniałych czynów. Searę dostrzegają tylko zwierzęta i duchy, zwykli śmiertelnicy nie będą w stanie jej dostrzec, dla ich oczu pozostanie ona już na wieki niewidzialna.

Ostatnio zmieniony przez ErinBlack (19-09-2013 o 20h51)


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#277 19-09-2013 o 17h28

Miss'całkiem całkiem
Deji
...
Wiadomości: 83

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6879.jpg

to właśnie Irmina, która przed chwilką skończyła ostatnią lekcję w szkole.
postanowiła szybciutko wstąpić do domu - zabrać przygotowany wcześniej koszyczek.
śpieszy teraz przez las do swej ukochanej Babci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
niesie w koszyku niewielki poczęstunek, by umiłowana Babunia ucieszyła się z wizyty swej jedynej wnusi.
wokół niej fruwają przepiękne motyle, natura zewsząd ją otacza. wokół słychać odgłosy zwierząt i tętniące borem życie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
teraz cieszy się, że wybrała w pośpiechu swe kalosze, gdyż podmokła ziemia zniszczyłaby doszczętnie jej ulubione szkolne tenisówki, a nie chciałaby bury od Mamy.
dostała kolorów na policzkach, od tego przyśpieszonego chodu przez las. lecz bardzo się boi; bo chociaż jest dzień - w lesie panuje półmrok i jej otwarte szeroko oczy tylko wypatrują tych złych żółtych wilczych oczu i długich białych kłów... /modules/forum/img/smilies/hein.gif

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Deji (19-09-2013 o 18h03)


Dej
dziękuję ;* http://new%20link%20wstawić   http://new%20link%20wstawić

Offline

#278 19-09-2013 o 21h33

Miss'całkiem całkiem
Julchen
Bezguście i Hejter
Miejsce: Berlinale
Wiadomości: 112

Mam paskudnego lenia i nie czytałam jeszcze wszystkich opisów więc jeśli jakim cudem skopiowałam czyjś zamysł to z góry przepraszam :"D Jutro nadrobię na spokojnie.

WELCOME TO SOUTH AFRIKA! WELCOME TO ZEF SIDE!
ZEF to styl życia który wyszedł z RPA. Moja fryzura jest ZEF, moja tatuaże są ZEF, to jak noszę gorset jest ZEF. Nawet to że mam teraz na ramieniu rudego kota jest ZEF. To jedyny sposób w jaki można to wytłumaczyć…  ZEF powstał w biednych dzielnicach, na przedmieściach. Choć nie stać nas na ciuch za dwa kafle jesteśmy stylowi. Jesteśmy ZEF.
Link do zewnętrznego obrazka
Hello al my liewe maatjies. I het jou lief.


A funduszy wciąż brak i brak!
Lecz nie zamierzam leżeć na wznak!
Choć wciąż czuję się jak wrak!
O, tam! Widzę szczęścia znak!

Offline

#279 19-09-2013 o 22h53

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6912.jpg

Książę Edward jest najstarszy ze swoich braci i to jemu należy się Korona, lecz jest jedno małe ale ... Musi znaleźć i poślubić za żonę, panienkę... Nie może być to pierwsza lepsza, lecz urodzona w szlachetnej rodzinie i posiadać miano arystokratki. Lecz blond włosy książę zakochał się w swojej służce, która była biedna lecz swoją urodą oczarowywała każdego mężczyznę, a kobiety mogły jej tylko pozazdrościć.

Gdy Król i Królowa dowiedzieli się o tym, kazali młodą kobietę zabić, poprzez ścięcie głowy. O równej godzinie 12 w południe, miała się zacząć egzekucja, lecz zbuntowany i zauroczony królewicz postanowił uratować swoją pannę z opresji. Chwycił szablę, i wskoczył na swojego wierzchowca, aby popędzić na plac. Zdążył w ostatniej minucie, gdyż swoim ostrzem wytrącił gilotynę z dłoni kata.

Przez to wydarzenie wszyscy traktowali go dojrzalej i jak na dorosłego przystało, a jego żoną została piękna czarnowłosa niewiasta.


Bajeczka wymyślona przeze mnie... Lubię takie rzeczy - ta arystokracja, mnie dręczy xD

Ostatnio zmieniony przez ScarletWitch (21-09-2013 o 16h30)

Offline

#280 19-09-2013 o 23h20

Miss'całkiem całkiem
Szelia
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6913.jpg
Też spróbuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wykombinowałam połączenie jednocześnie eleganckie oraz do zwyczajnego wyjścia na miasto.
Idealne podczas ciepłych jesiennych dni.
Mam nadzieję, że.się spodoba.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

<przepraszam za zdjęcie z lustrem, chwilowo mam maksymalną ilość stylizacji i kombinuję, których się pozbyć ;p>

Offline

#281 20-09-2013 o 02h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czerwien i zieleń nieodłączne barwy owoców i niektórych warzyw, sama natura wręcz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6921.jpg

Mała personifikacja ode mnie truskawki jako krzaczku z zielonymi łodygami,truskawek chowających się za liśćmi oraz kwiatów symobilizujących następne owoce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#282 20-09-2013 o 14h38

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Nieśmiała dziewczyna. Jej odosobniony świat, tylko w nim może być sobą. Pozytywne kolory zieleni.Delikatna przygaszona czerwień. Cała Ona.








Link do zewnętrznego obrazka


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#283 20-09-2013 o 19h51

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Dawno, dawno temu, w czasach gdy ludzie składali ofiary bogom żyły sobie dwie siostry Fauna - bogini zwierząt i Flora - bogini roślin. Siostry bardzo się kochały. Między nimi istniała nierozerwalna więź. Zawsze były blisko siebie. Gdy Flora swoją dłonią gładziła kwiaty aby je zbudzić, ponieważ już świtało, Fauna wysłuchiwała skarg młodej sarenki, która straciła swoje młode. I tak mijały dni, miesiące, lata ... Wydawać się mogło, że nic nie przeszkodzi szczęściu sióstr. Jednak nic nie może trwać wiecznie. Perun władca piorunów od dawna obserwował siostry a zwłaszcza Faunę. Spodobała mu się. Zapragnął pojąć ją za żonę. Czekał więc cierpliwie aż Flora opuści siostrę na kilka minut. Gdy Fauna została sama, Perun sfrunął na ogromnej chmurze i porwał Faunę do swego Grzmiącego Królestwa! Zrozpaczona Flora przeszła pół świata szukając swojej siostry. Dopiero jasne i dobrotliwe Słońce powiedziało jej, gdzie przebywa Fauna. Flora bez wahania udała się do Peruna. Zarzuciła mu, że siłą doprowadził do małżeństwa z Fauną. Spór rozsądziło Słońce: Fauna przez pół roku mogła przebywać na ziemi a przez drugie pół u swojego męża. I tak jest do dziś. Kiedy piękna Fauna jest z siostrą na ziemi, drzewa i kwiaty rozkwitają, wszędzie jest zielono, radośnie jak w duszy Flory. Jednak w drugiej połowie roku Fauna wraca do Grzmiącego Królestwa a wtedy kwiaty usychają, drzewa zrzucają liście, zwierzęta popadają w sen - nastaje Jesień a potem Zima. Po zamarzniętej, pokrytej szronem trawie przechadza się Flora płacząc rzewnie za swoją siostrą.
PS. Gratuluję wygranej zwyciężczyniom poprzedniej edycji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6984.jpg

Flora bogini roślin.
<< Historię wymyśliłam sama. Don't copy >>

Ostatnio zmieniony przez Yvonne (20-09-2013 o 19h56)


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#284 20-09-2013 o 20h06

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Historii nie wymyśliłaś sama, tylko mocno zainspirowałaś się mitem o Demeter i Korze, nieładnie przypisywać sobie całą zasługę. <grozi palcem>


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#285 20-09-2013 o 20h15

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

nivata napisał

Historii nie wymyśliłaś sama, tylko mocno zainspirowałaś się mitem o Demeter i Korze, nieładnie przypisywać sobie całą zasługę. <grozi palcem>

Masz rację - zainspirowałam się Ale nie chodzi tu o Demeter i Korę tylko o Faunę i Florę. Wątpię czy ktoś porwał Florę a tym bardziej czy Perun żył wtedy gdy one. I czy Fauna i Flora były siostrami. Mogły być w ogóle nie spokrewnione. I właśnie o to chodzi. To wymyśliłam. Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłam. Btw. niektórzy artyści czy poeci inspirowali się mitami i dzięki temu powstały wielkie dzieła.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#286 21-09-2013 o 04h50

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

Szalona kapelusznica, która próbuje złapać swoje króliki...

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/7041.jpg

Offline

#287 21-09-2013 o 12h31

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ja bym nie powiedziała, że to inspiracja, a najnormalniej w świecie jedynie zamiana imion z mitu. Bo więcej różnic trudno wyłapać. Równie dobrze mogły się nazywać Kasia i Zosia i i tak historia nie byłaby Twoim wymysłem, bo danie swoich imion to trochę za mało na szczycenie się własnym wymysłem.
Inspirowanie się wielkich artystów to branie natchnienia z mitów i legend, żeby stworzyć coś swojego, a nie kopiowanie wszystkiego jak leci ;] To jak przykładowo inspirować się piosenką. Słucha się jej i odczuwa się konkretne emocje, ale pisze się coś co nam przychodzi na myśl, a nie opisuje jej tekst ;] Wybaczcie drogie jury za offtopa, ale ja nie umiem się pogodzić z faktem, że słowo "inspiracja" za często wymówką do przywłaszczania sobie cudzego dzieła.
Nie dało się napisać o Demeter i Korze i spokój? ;]

Btw sporo zestawów w tym tygodniu.

Offline

#288 21-09-2013 o 16h05

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

W "Alternatywnych Wyborach Miss Fashion" każda stylizacja i ewentualnie dołączony do niej opis są traktowany jako element zgłoszenia do konkursu. Z tej racji wszelkie kopiowanie, wykorzystywanie w sposób rażący pomysłu lub innych części zgłoszenia są zabronione (z ramach praw autorskich).

Dlatego myślę, że nie ma potrzeby zamieszczania o tym informacji w swoim zgłoszeniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
(Swoją drogą, jestem ciekawa czy gdzieś pojawił się problem przywłaszczania dorobku intelektualnego, że zaistniała potrzeba zamieszczania takich adnotacji)

Jurorki dostrzegą wszelkie analogie i inspiracje. W stylizacjach można obrazować mity, baśnie, filmy, lektury itp. wykorzystać archetypy, motywy i wzorce uniwersalne. Nie ma to wpływu na ocenę jako taką, bo oceniamy indywidualnie i kompleksowo spójność opisu ze stylizacją.

Miło jest widzieć twórczość własną. ErinBlack, Yvonne i wcześniejsze użytkowniczki przedstawiły niesamowite historie. Aż chciałoby się poznać dalsze losy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Zachęcam do pochwalenia się nimi w dziale  Miss Art. Tam zostaną docenione wasze pisarskie zdolności /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Sama jestem artystką i wiem jak trudno jest stworzyć od podstaw coś zupełnie nowego. Świat literatury i sztuki jest już przepełniony i czasem nawet niechcący można się otrzeć o plagiat. Niestety inspiracja już z definicji oznacza, że jesteśmy pod wpływem czyjejś twórczości. Nie jest to nic złego dać się zainspirować, jednak nie wypada iść z zaparte, że to nasz pomysł. Ot, z szacunku od twórcy dla twórcy.

Mam nadzieję, że już więcej offtopu nie będzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Sporo jest zgłoszeń, oj sporo. Wybór będzie trudny bo wspaniałe stylizacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#289 22-09-2013 o 10h24

Miss'Sensei
Arwen
...
Wiadomości: 802

Jak milo, że dwie z moich faworytek znalazły się na podium. Serdecznie im gratuluje, jak i pozostałym nagrodzonym dziewczyną. Oby tak dalej.


Link do zewnętrznego obrazka

Wiek XIX. Można rzec, że był wiekiem wielkich przemian... Także w modzie. Osłonięte ramiona, jak i część klatki piersiowej; obficie dekorowana i akcentowana góra tak, aby talia wydawała się jak najwęższa; spódnice, czy też suknie miękko opadające na biodra, z koronką wyhaftowaną u dołu. Tak się wtedy ubierały damy. Tak też ubrana jest postać powyżej.
Jest ona żoną burżua - zamożnego właściciela stalowni. Kobiecie przychodzi odwiedzać wraz z mężem jego dorobek, w którym to robotnicy niezwykle ciężko pracują. Jednakże nie w tym celu wyszła dziś w tak szykownym stroju z pięknego mieszkania. Idzie ona w odwiedziny do swej drogiej młodszej siostry, aby zobaczyć, jak jej się wiedzie od ślubu z pewnym fabrykantem. Wsiadła więc do parowego pojazdu, mówiąc szoferowi, gdzie ma ją zawieźć. Nie długo musiała czekać aż kierowca ruszy. Teraz pozostało jej tylko wdychać te zanieczyszczone, od różnorakich dymów i oparów, miastowe powietrze.


https://i.imgur.com/c2OaL3K.png

Offline

#290 22-09-2013 o 13h10

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Link do zewnętrznego obrazka

Nie miałam jakiegoś konkretnego celu gdy tworzyłam te stylizacje...
Choć teraz wygląda mi na bogatą Angielkę bez kapelusza i konia.

Ostatnio zmieniony przez Mariko (22-09-2013 o 13h30)


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#291 22-09-2013 o 13h56

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Przepraszam, za kiepską wersje tamtego zdjęcia. Zostało one poprawione, ale stylizacja - ta sama /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Offline

#292 22-09-2013 o 16h27

Miss'całkiem całkiem
kasiaczek
...
Miejsce: Bielsko Biała
Wiadomości: 148

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7230.jpg

Ostatnio zmieniony przez kasiaczek (22-09-2013 o 16h27)

Offline

#293 22-09-2013 o 20h08

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7259.jpg

Sentis jest pochodzenia królewskiego, ale to wcale nie oznacza, że całymi dniami przesiaduje w zamku i nic nie robi. Wręcz przeciwnie. Będąc nastolatką uciekła od rodziców, którzy pozwalali rozbójnikom na rabunki w pobliskim lesie. Teraz sama im przeciwdziała. Bezszelestnie skrada się do każdego złoczyńcy i bez większych skrupułów skręca mu kark! Jest najlepsza w swoim fachu...

Ostatnio zmieniony przez Sentis (22-09-2013 o 20h10)

Offline

#294 22-09-2013 o 20h12

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Nie mogę uwierzyć, że to robię. Śledzę od dłuższego czasu wybory, ale nie biorę udziału. Dzisiaj spróbuję siły w tych wyborach, niestety, nie będzie to nic wystrzałowego, gdyż posiadam niewiele ubrań.

Link do zewnętrznego obrazka

Dotychczas żabot zarezerwowany był tylko do użytku mężczyzn. Mimo to zdarzały się kobiety, które z wypiekami na twarzach nosiłyby takowy dodatek, gdyby nie ich mężowie. Byli oni przeciwni temu, aby ich kobiety odstawały czymkolwiek od innych panien dworu. Niestety, ale żony posłusznie musiały przestrzegać tego zakazu, gdyż po powrocie do domu miałyby niemiłą sytuację rodzinną. To tylko jeden z takich przykładów.
Dziewczęta miały nakaz noszenia sukien, albo spódnic za kolano, aby zachować przyzwoitość.
Vena to kobieta, która sprzeciwiła się tym zakazom i przyszła na uroczyste przyjęcie w awangardowym stroju. Ludzie patrzyli na nią ze złością w oczach, jednakże jej to nie przeszkadzało. Nie miała męża, dlatego nie musiała się obawiać jegoż reakcji.
Później zaczęto snuć plotki na jej temat, jednak ona jak zwykle ignorowała ich zdanie. Jak się później okazało- słusznie, gdyż nastała później moda na ekstrawaganckie stroje.


Wiem, wyszło coś typu XVI, XVII wiek, jednak nie potrafiłam inaczej ubrać tego w słowa. Mam nadzieje, że wszystko zgodne z normami i praca będzie wzięta pod uwagę.
Życzę powodzenia kolejnym uczestniczkom!

Edit: Miały być dziś wyniki ;c Znaczy może będą (może nie?), ale już jest dość późno.

Ostatnio zmieniony przez Vena (24-09-2013 o 19h30)

Offline

#295 25-09-2013 o 10h09

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

ech... nie mogę się doczekać wyników... coś czuję, że to może trwać dłuugo.

Offline

#296 25-09-2013 o 11h09

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

myślę, że wybór jest ciężki..zgłosiło się mnóstwo cudnych stylizacji..moim zdaniem dużo miss ma wyrównane szanse na podium../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png życzę wszystkim powodzenia i gratuluję pomysłowości i kreatywności../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#297 25-09-2013 o 13h55

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Uwaga!
Wyniki będą wieczorem, kolejny raz przepraszamy za opóźnienie!
A teraz coś na podsycenie apetytu: nadchodząca edycja Alternatywnych Wyborów Miss Fashion, będzie EDYCJĄ SPECJALNĄ!


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#298 25-09-2013 o 14h01

Miss'nieobczajona
RudaKoala
Piekło jest puste, wszystkie diabły są tu
Miejsce: Gdzieś daleko
Wiadomości: 41

Ojej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Nie moge się doczekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#299 25-09-2013 o 14h04

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Aria napisał

Uwaga!
Wyniki będą wieczorem, kolejny raz przepraszamy za opóźnienie!
A teraz coś na podsycenie apetytu: nadchodząca edycja Alternatywnych Wyborów Miss Fashion, będzie EDYCJĄ SPECJALNĄ!

Nic się nie stało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale jestem bardzo ciekawa podium i wyróżnień, bo jest sporo ciekawych stylizacji, ciężko mi by było powiedzieć kogo chcę na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie mogłabym się zdecydować.

Offline

#300 25-09-2013 o 14h17

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Wow! Aria ciekawa jestem ogromnie jaką będzie ta ,,Edycja Specjalna" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
PS: Ogromnie nie mogę się wyników doczekać! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 10 11 12 13 14 ... 66