Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 12 13 14 15 16 ... 66

#326 26-09-2013 o 17h19

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Zdjęcie faceta dodaje się z "szafy" tak samo jak zdjęcie naszej Miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Jeżeli aktualnie nie ma się faceta, można wystylizować na męsko Miss i zgłosić się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#327 26-09-2013 o 17h36

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

gratuluję zwyciężczyniom;) cieszę się, że wygrała chociaż jedna moja faworytka../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#328 26-09-2013 o 17h42

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Foxglove napisał

Księżniczce ani księciu nie odbieram uroku, ale... to już było. Księżniczek się przez konkursy już trochę przewaliło, książę był w ostatniej edycji.

Tylko takie pytanie... Czemu wszyscy moją strażniczkę biorą za księżniczkę? ;-; Przecież w historii postaci opisałam, kim ona jest...


Żałuję, że Samira nie jest wyżej. Jej strój naprawdę mi się podobał.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#329 26-09-2013 o 17h44

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Test:
//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7564.jpg

Oto mój Pierre /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


1) Szafa,
2) Pod swoją Miss masz dwa albo trzy (jak masz zwierzaka) kwadraciki, na fioletowo jesteś zaznaczona Ty a obok Twój facet, klikasz,
3) Ubierasz go,
4) W prawym dolnym rogu przycisk "Zrób zdjęcie", klikasz,
5) Zapisujesz i masz,
6) Dodajesz jak każde inne zdjęcie na forum.
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

(Dodaj odpowiedź -> prawy górny róg "Dodaj zdjęcie" -> Przeglądaj -> Wyślij)

Offline

#330 26-09-2013 o 17h53

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Wiedziałam że Erin będzie na podium! Świetny pomysł na wybranie mistera. Gratuluję zwyciężczyniom i wyróżnionym.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#331 26-09-2013 o 17h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O wkońcu wyniki ^^. Gratuluję wygranej chociaż chętnie zobaczyłabym nivate na podium jako bardziej formę tulipana niż wróżki. Jakby dziewczynę się odwróciło to jest wręcz kwiat xD
Dziękuję za wyróżnienie oraz komentarz od Hildee bo odczytała części garderoby z precyzją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png szkoda, że w sygnaturce nie ma truskawki ale narzekać nie będę xD Co prawda faworytek moich brak na podium ale gratuluję szczerze i tak.
Prawdopodobnie te finały sobię daruję nie lubię wydawać kasy na faceta bo miss zmienia ich tu jak rękawiczki to się do nich nie "przywiązuję" xD tak więc powodzenia w obecnej turze wszystkim.

Tak nawiasem jeśli Foxglove ma rację i więszkość to zestaw (nie bawię się w ubrania nie umiem tego wyłapywać) to wybaczcie ale pod tym względem się tu zgodzę. Kreatywność połączenia kolorystycznie rzeczy to raz ale rzeczy tego samego zestawu to już nie tak trudne.Trochę więcej temu elementowi poleciłabym zwrócenie uwagi w przyszłości bo zacznię się pokaz zestawów ale z 2 elementami ekstra a to chyba nie jest dobre /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Od tego macie ocene kreatywności aby tam wlepić takie małe niedociągnięcia ^^

Offline

#332 26-09-2013 o 18h09

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Gratulacje dziewczyny! W pełni zgadzam się z 2 miejscem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Oto mój kochany Eddie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7569.jpg


Mój Eddie (błe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png) postanowił się ,,wymłodzieniaszczyć".
Więc nie zakładał jak to przystaje na starego dziada porwanej koszuli lub jakieś zwykłe spodnie, tylko elegancką czarną koszulę i czarne obcisłe spodnie oraz świecące buciory! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Tym razem zaznaczył w stroju, że jest bogaty. A tym znakiem był naszyjnik ze znakiem $. Eddiego daje w wasze ręce abyście go ocenili. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#333 26-09-2013 o 18h12

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Troszkę zgadzam się z Fox, że były kreatywniejsze kreacje, ale w końcu oceny są mocjo subiektywne i to sędziny decydują, co im się podoba. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratuluję szamance, za którą trzymałam mocno kciuki, nawet jeśli jej ubrania to w większości zestaw to i tak mi się bardzo podoba to, jak go ograła z innymi elementami. Brawo!

Bardzo ciekawy nowy temat. Chyba spróbuję zrobić chłopaka ze swojej miss, zamiast ubierać Kuneta, zawsze to jakieś wyzwanie!


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#334 26-09-2013 o 18h19

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Niestety Samiro, oto prawda stojąca za tym zwycięskim zestawem:

- spódnica czarownicy voodoo
- pasek czarownicy voodoo
- zakolanówki czarownicy voodoo
- rękawiczki czarownicy voodoo
- szorty czarownicy voodoo
- pióropusz indianka
- włócznia indianka
- bluzka angu
- kozaki za kolano

W temacie wyników, ja również nie jestem zachwycona, głównym powodem jest to, o czym wspomniały już Fox i Samira. Kupno zestawu ubraniowego przepisem na sukces? Niestety, nie da się tego skomentować, nie odbierając jednocześnie radości z wygranej Anawidze.

Gratuluję pozostałym nagrodzonym i wyróżnionym. Szczególnie Samirze-truskawce, bo to naprawdę pomysł godny docenienia.

Nowy temat w ogóle do mnie nie przemawia - przykro trochę, ale dla mnie to kolejny tydzień bez Alternatywnych Wyborów. O ile dobrze zrozumiałam, swoją miss po męsku mogą ubrać jedynie osoby, aktualnie nieposiadające chłopaka w grze. Plus, zupełnie nie wyobrażam sobie, jak w sposób sprawiedliwy porównać zgłoszenie męskiej stylizacji kobiety z męską stylizacją chłopaka (ciekawe na jakiej zasadzie np. będzie oceniany dobór makijażu i włosów, czego nie można zmienić u chłopaka, a u misski jak najbardziej). Życzę zatem powodzenia wszystkim biorącym udział!

Ostatnio zmieniony przez Lillien (26-09-2013 o 18h26)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#335 26-09-2013 o 18h20

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7572.jpg
Eddie idzie na przyjęcie do Króla Świata miss fashion więc ubrał się elegancko .
(Niestety mam tego Dziadulca /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif )


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#336 26-09-2013 o 18h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gratuluję zwyciężczyniom, zwłaszcza pierwszemu i drugiemu miejscu! Jeśli jestem czymś rozczarowana, to jedynie tym, że tak bardzo uprzedzałyście, że będziecie odejmować punkty za inne kolory, a tu proszę... Jestem pewna, że część użytkowniczek zrobiłaby lepsze stroje, gdybyście od razu zapowiedziały, że przymkniecie oko na parę elementów w innej barwie. Na podium pełno złota, brązu i srebra - i nic nie zarzucam zwyciężczyniom, uważam że stylizacje są świetne, natomiast jury... Ugryzę się w język...

Gratuluję także Misie, która urzekła mnie historią swojej cyganki, MariiAntoninie, która wykazała się niezwykłym smakiem tworząc prostą i estetyczną kompozycję, o co było raczej bardzo ciężko biorąc pod uwagę gryzące się: czerwień i zieleń. Koniec końców piąsia dla YooSti, nie musiałam czytać opisu, żeby poczuć się jak na koncercie pop piosenkarki z lat 90. Edit: Byłabym zapomniała o moim faworycie, PRZEPIĘKNYM ptaku Foxglove. Świetnie wykorzystała temat, zamknęła cały strój w dwóch kolorach i dla mnie jest prawdziwą wygraną, z wynikiem 1000/10.

Brawo dziewczyny!

Ostatnio zmieniony przez Cohelia (26-09-2013 o 18h39)

Offline

#337 26-09-2013 o 18h39

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Cohelia, zgadzam się z Tobą. Również nie chciałam poruszać faktu obecności tylu innych kolorów w zwycięskich stylizacjach, skoro na samym początku zostało zaznaczone, że, cytuję: "im bardziej czerwono-zielone stylizacje, tym lepiej". Według tego punktacja za zgodność z tematem powinna zostać obcięta.

Prawie wszystkie zgłoszenia, które wymieniłaś, były akurat moimi faworytami w konkursie - plus Nivata za suknię jak tulipan :)

W temacie stylizacji Fox nic już nie powiem, bo nic też nie poradzę na to, że mam taką awesome drugą połówkę! <3

Ostatnio zmieniony przez Lillien (26-09-2013 o 19h04)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#338 26-09-2013 o 18h44

Miss'ok
Anawiga
...
Wiadomości: 56

Jak zobaczyłam wyniki wyborów, to mnie zatkało, liczyłam co najwyżej na wyróżnienie. Moimi faworytkami od początku były stroje Nivaty i Foxglove.

Tworzenie mojej Szamanki zaczęłam od bluzki, potem moją uwagę zwrócił piękny indiański pióropusz. Przejrzałam wszystkie rzeczy w butiku i to właśnie te z zestawu czarownicy, które wykorzystalam, najbardziej pasowały do mojej wizji Szamanki. Paski na rękawicach pasują do tych na bluzce, pasek z miksturkami (co to za wiedźma bez eliksirów!), poszarpane spodenki i rajstopki - zniszczone podczas wędrówek przez las oraz asymetryczna, soczyście zielona spódnica - nie mogłam się jej oprzeć! To daje 5 rzeczy voodoo, myślę, że użycie ciuchów z jednego zestawu nie jest grzechem jeżeli to pasuje do twojej wizji postaci i nie świadczy o braku kreatywności. Dziękuję za słowa krytyki, w przyszłości postaram się mieszać rzeczy z różnych zestawów - gdy stworzą spójną całość, ale nie bedę bała się wykorzystywać kilku rzeczy z jednego zestawu.

Dziękuję za przyznanie mi tak wysokiego miejsca. Gratuluję wszystkim Zwyciężczyniom!
Niestety z racji tego, że rozpoczyna się rok akademicki, nie będę mogła być gościnną jurorką w następnych Alternatywnych Wyborach (mogę mieć problem z dostępem do internetu). Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia ;-)

Offline

#339 26-09-2013 o 18h45

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Kurde bele, nie sądziłam, ze mój tulipan tak się Wam spodoba - miło mi, ze mnie wymieniacie w swoich ulubionych stylizacjach, dziękuję!
Anyway, napisano już wszystko to, co sama uważam na temat wyników tych wyborów, a nie chcę odbierać nikomu radości z wygranej, dlatego po prostu gratulacje dziewczyny, stworzyłyście śliczne stylizacje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#340 26-09-2013 o 18h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Też mnie zastanawiała kwestia damskiej wersji chłopaka bo nie ukrywając dziewczyny mają większy wachlarz do popisu pod każdym względem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lillien chyba ma racje. Ubierać postać główną mogą tylko "singielki", jak było wyszczególnione w informacji, dlatego też odpuściłam sobię to ^^. Próbować pokazać męski strój w damskim wydaniu to chętnie bym spróbowała chociaż pewnie Foxglove i Lucrecia były by na starcie zwyciężczyniami xD Zadobrze ten temat znają.
Powodzenia w rozstrzyganiu not i mam nadzieję, że uwzględnicie obawy Liliem i moje względem dostępności garderoby i make-up`u singli a tych w związku nawet z tak uroczym starcem jakim jest Eddie xD

Offline

#341 26-09-2013 o 18h51

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Fox, Alternatywne wybory mają swoje tematy i jeśli stój zgadza się z tematem, to co z tego, jeśli nawet jest zestaw? Zwłaszcza, że nie cały i nie sam zestaw. Pewnie, zestawy są dobrze dobrane, ale trzeba jeszcze zrobić tak, by pasowały do tematu. Nie z każdego zestawu, różne wersje kolorystyczne pasują równie dobrze.
Ale zawsze komuś nie będzie się podobać podium. Trudno.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#342 26-09-2013 o 18h54

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Właśnie to z tego Aria, że powinno się w takim wypadku obciąć punkty w kategorii "Kreatywność". To po prostu razi w oczy tych, którzy wykazali się faktyczną kreatywnością i stworzyli coś swojego.

I jasne, że wszystkim się dogodzić nie da, jednak Alternatywne Wybory od początku miały być lepszą alternatywą dla tego, co się przez bardzo długi czas rozgrywało w oficjalnych wyborach Miss Fashion.

Ostatnio zmieniony przez Lillien (26-09-2013 o 18h58)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#343 26-09-2013 o 19h00

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Punkty były obcinane za inne kolory niż wymienione w temacie(w moim wypadku) i na dodatek bardzo surowo, jak już mówiłam - średnia robi swoje. Ptaszek czy tulipanik poszły w odstawkę nie wiem czemu, ale kalkulator nie kłamie...


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#344 26-09-2013 o 19h02

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Ptaszek się chętnie dowie za co mu urąbali głowę ;] Bo tak "bez powodu" to dość dziwnie brzmi ;]

Dziękuję za to innym, którym moja stylizacja przypadła do gustu ^^ To szalenie miłe.

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (26-09-2013 o 19h02)

Offline

#345 26-09-2013 o 19h18

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Myślę, że szczegółowych not wstawiać nie muszę(poza tym nie mam ich już na komputerze). Jesli jakieś wątpliwości to je bardzo chętnie rozwieję, w tej kolejności - 2 średnie są moje, więc jeśli komuś coś przeszkadza, że jest za nisko lub za wysoko to bardzo chętnie wytłumaczę. Ale żeby się nie powtarzać zbędnie:
W moim wypadku spadała zgodność z tematem kiedy kolory odchodziły od przedstawionych w temacie kategorii, kreatywność doceniałam przy pomysłach, które były niespotykane i oryginalne, makijaż dostawał wyższe noty jesli kolor oczu był zgodny z kolorami w temacie, ogólne wrażenie leciało za zbyt ,,suchą stylizację"(bez konkretnych dodatków i fajnych połączeń) oraz przez zbyt ,,zwyczajny" całokształt twarzy. Dodatki jak dodatki, zwracałam uwagę na to czy dużo osób z danych korzysta w grze i czy pasują do reszty. Czasami sama zastanawiałam się czemu średnia wychodzi dość niska mimo iż wysoko punktowałam niektóre podkategorie, jednak - czepiam się szczegółów i tak czasami wychodzi. Jeśli średnia wychodziła mi wyższa niż uważałam obliczałam wszystko drugi raz zastanawiając się czy nigdzie sie nie pomyliłam... Jednak przy niektórych stylizacjach nie było za co obniżyć punktów, nie miałam możliwości w danej podkategorii ich zniżyć bo nie było do tego podstaw.

Nivata - 10 / 7,6 / 6 / 9,8
Kaiken - 4 / 6,8 / 7,5 / 8,4
MariaANTONINA - 9,4 / 8,8 / 8 / 8,4
YooSti - 4,8 / 8,2 / 7 / 8,2
Lillchen - 7,8 / 6,2 / 4 / 9,8
Issi - 7,8 / 6,4 / 7,5 / 8,8
Foxglove - 9,6 / 9 / 8 / 9
Lola886 - 9,8 / 7,4 / 9 / 9,2
Rainbow - 6,8 / 5,6 / 6 / 7,8
Nana4 - 6 / 4,4 / 4,25 / 7,8
Roza - 8,4 / 8,4 / 5,5 / 8,8
Kupeczka - 7,8 / 8 / 4,5 / 9,4
Missola1 - 7 / 6,4 / 3,5 / 8,8
Anawiga - 10 / 9,4 / 9,5 / 10
MaryKateAn - 8,2 / 5,4 / 6 / 9
Alice - 6,6 / 7,6 / 10 / 9,4
Misa - 6 / 6,4 / 9,25 / 8,6
Cohelia - 5 / 6,2 / 6 / 8,4
Sszyszka - 9,2 / 7,6 / 5,5 / 7,8
Roxy - 8 / 9,4 / 7 / 9,4
Nelumi - 7,8 / 6,8 / 4 / 8,6
Beth - 4 / 6 / 2 / 4,2
ErinBlack 8,6 / 8,4 / 10 / 9,8
Deji 9,8 / 8,6 / 8,25 / 9,6
Julchen 6,2 / 1,8 / 5 / 8,4
ScarletWitch 9,4 / 9 / 9,25 / 9,8
Szelia 9 / 6,6 / 6 / 6,8
Samira 9,5 / 7 / 10 / 10
Nimphianey 5,8 / 3 / 2 / 8
Yvonne 8,2 / 9,6 / 8,5 / 7,2
Ruda Koala 8,4 / 4 / 5 / 8,4
Arwen 7,8 / 5,2 / 1 / 7
Mariko 7 / 6 / 7 / 7,4
Kasiaczek 6,2 / 3 / 3 / 5,8
Sentis 5,2 / 6,5 / 7,5 / 7,6
Vena 7 / 6,8 / 6,5 / 7,8


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#346 26-09-2013 o 19h22

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Tulipanek też się chętnie dowie, za co mu poleciały punkty, chętnie nad sobą popracuję i w ogóle. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#347 26-09-2013 o 19h24

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Parę słów ode mnie:
- Kategoria "dopasowanie makijażu i włosów" został usunięta na potrzebę ujednolicenia oceny chłopaków i wystylizowanych Miss.
- Możliwość wystylizowania swojej Miss na męsko jest ułatwieniem dla Miss singielek. Miss posiadająca faceta musi o niego zadbać i go nam pokazać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.
- Podium i wyróżnienia są wyłaniane na podstawie średnich ocen a nie pod publikę czy pod naciskiem osób trzecich. Matematyka ma to do siebie, że potrafi zaskoczyć. Nie naginamy później statystyk, żeby wyszło dla kogoś zadowalająco tylko sprawiedliwie i każdy miał szanse trafić na podium.
- Wszelkie skargi i zażalenia prosiłabym załatwiać drogą PW aby nie szerzył się offtop. Prosiłabym też niektóre uwagi zachować dla siebie aby (faktycznie) nie popsuć nikomu radości z podium.
- Po każdych wyborach wyciągamy wnioski i analizujemy "odzew narodu". Postaramy się aby kolejne alternatywne wybory miss fashion były coraz doskonalsze.

Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (26-09-2013 o 19h27)

Offline

#348 26-09-2013 o 19h27

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Nivata - w moim przypadku z tego co kojarze leciał całokształt, pewnie ze względu na bluzkę, która w ogóle mi się nie podoba oraz włosy. Było jak na moje zbyt nudno.
Fox - dostałaś ode mnie 9 więc chyba nie muszę tłumaczyć. U Ciebie tylko i wyłącznie przeszkadzał mi kolor spodni, który niezbyt do reszty mi pasował.
Tyle


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#349 26-09-2013 o 19h33

Miss'całkiem całkiem
Deji
...
Wiadomości: 83

co ja widzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png serdecznie dziękuję za wyróżnienie!
liczyłam na to, powiem szczerze, gdyż się bardzo starałam, wydając swe MM co do cna, by było jak najbardziej w pożądanych kolorach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png lecz kompletnie się nie spodziewałam - dziękuję za uznanie

Gratuluję bardzo Dziewczynom na Podium jak i Samirze ;*

dziękuję serdecznie Jury za tak wysoką punktację, to dla mnie zaszczyt i mobilizacja do dalszych zmagań ze sobą i z moją garderobą /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

na obecną edycję, hmmm aktualnie nie mam funduszy, bo wydałam na fotki z Jack'iem, którego i tak nie upolowałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png ale jak tylko wpadnie mi grosza, pomyślę - czy Benoit'a ubrać... i interesujący opis wymyślić, czy przebrać Miss za Pana /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


Dej
dziękuję ;* http://new%20link%20wstawić   http://new%20link%20wstawić

Offline

#350 26-09-2013 o 19h36

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Gratuluję laureatkom tej edycji i oczywiście osobom wyróżnionym.Uważam jednak tak jak niektórzy,że były bardziej kreatywne stroje zasługujące na wyróżnienie.


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 12 13 14 15 16 ... 66