Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 9 10 11 12 13 ... 66

#251 17-09-2013 o 14h19

Miss'OK
Lola886
...
Miejsce: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 691

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6716.jpg

moja miss to leśna strażniczka..
posiada magiczne moce o strasznej sile, których używa tylko wtedy, gdy nie ma wyjścia.. stoi na straży lasu i jego mieszkańców.. pilnuje by nikt go nie niszczył i nie zakłócał spokoju zwierząt.. ten, kto odważy się przeciwstawić strażniczce lasu, poniesie okrutną karę..
włosy strażniczki, które duszą bezlitośnie wrogów, są silne niczym pnącza liany, a jej czerwone oczy, choć piękne, palą wroga żywym ogniem..
przy nadgarstku nieodłącznie towarzyszy jej chochlik..-jej leśny zwiadowca..


..prawdziwa sztuka?..być sobą w dzisiejszych czasach..


Offline

#252 17-09-2013 o 16h13

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Link do zewnętrznego obrazka
O wieściach o ślubie mojej siostry niezmiernie się ucieszyłam. Jeszcze w tym roku mieli się pobrać. A ja - miałam być druhną. Przyszła panna młoda poprosiła mnie bym się ubrała... Na dwa kolory! Jakie - to miał być mój pomysł. Zdecydowałam się na zieleń i czerwień. Po długich zakupach wszystkie ubrania były gotowe. W końcu nadszedł dzień ślubu. A później wesele i rzut bukietem. Pewnie nie uwierzycie, ale to ja złapałam kwiaty! Kto wie... Może gdzieś, na drugim końcu kraju czeka na mnie wybranek...

Ostatnio zmieniony przez Rainbow (22-09-2013 o 13h54)

Offline

#253 17-09-2013 o 17h15

Miss'nieobczajona
Nana4
...
Wiadomości: 17

Czas bym spróbowała. Mam nadzieję że się spodoba.
Link do zewnętrznego obrazka


"Prognoza jest tylko prognozą. Nawet eksperymenty kończą się tak jak przewidywano w mniej niż 10% przypadków. Rzeczywistość prześciga oczekiwania. To czyni ją tak interesującą."

Offline

#254 17-09-2013 o 17h34

Miss'Żółtodziób
Roza
...
Wiadomości: 13

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6730.jpg

Nie ma nic lepszego niż spacer w lecie po krainie fantazji z ulubioną książką przy sobie.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#255 17-09-2013 o 17h35

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Gratuluję trollicy pierwszego miejsca, bo zasługiwałaś na nie w 100% /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gratuluję także 2., 3. i wyróżnionym. Dziękuję także dziewczyną, którym spodobała się moja huldra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Te miłe słowa znaczą dla mnie bardzo wiele /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


                                        //photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6728.jpg


    Jako mała dziewczynka Melisandre uwielbiała słuchać Shakiry. Często ubierała się w zwiewne spódniczki bądź tworzyła swoje kreacje ze zwiewnych chust i tańczyła do jej piosenek. To właśnie dzięki tej pasji zapisała się do szkoły tańca, gdzie zaczęła się uczyć tańca brzucha na poważnie. Dziś, dwudziestu letnia Melisandre, występuje na profesjonalnych konkursach tańca, gdzie może pokazać światu swoje dwie pasje - taniec oraz projektowanie ubrań.

Offline

#256 17-09-2013 o 17h45

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Tym razem i ja próbuje
//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6731.jpg


Olaa jest dziewczyną która ma pełno modowych pomysłów tym razem próbowała razem połączyć czerwień z zielenią jej zdaniem się udało pomalowała włosy i zrobiła pasemki

Ostatnio zmieniony przez missola1 (17-09-2013 o 17h45)


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#257 17-09-2013 o 19h26

Miss'ok
Anawiga
...
Wiadomości: 56

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6755.jpg

Zgłaszam do wyborów moją Szamankę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#258 17-09-2013 o 20h44

Miss'na całego
MaryKateAn
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 495

Nic nie zaszkodzi znowu sie zgłosić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6762.jpg

Moja miss wybiera się na festiwal pod hasłem ,,wszystko co zielone i czerwone!"
Więc podeszła do tego tematu naprawdę poważnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Zmieniła nawet specjalnie na tą okazję kolor włosów... nie zniosła niestety tego zbyt dobrze... ale cóż... stało się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Wszyscy na festiwalu wgapiali w nią swe oczy. MaryKateAn była prze szczęśliwa! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez MaryKateAn (18-09-2013 o 14h37)


Szczęście jest jak motyl, gdy będziesz stać spokojnie może ci usiąść nawet na ramieniu...  

Offline

#259 17-09-2013 o 20h57

Miss'ok
AIice
...
Wiadomości: 68

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6822.jpg


Od wczesnego dzieciństwa Katarinę uczono bycia damą. Zawsze wypełniała wszystkie swoje obowiązki i spełniała wszystkie polecenia. Jednak wraz z upływem lat Katarina zaczęła zdawać sobie sprawę, że czegoś w jej życiu brakuje, że jej życie jest niekompletne, a nawet można by powiedzieć monotonne i nudne. Kiedy osiągnęła pełnoletniość postanowili znaleźć jej męża. Jednak Katarina nie chciała wyjść za kogoś kogo nie kocha. Musiała coś zmienić. Swój bunt zaczęła od noszenia strojów z odważnymi dodatkami w jaskrawych kolorach. Kto wie, jeśli to nie pomoże w zwróceniu uwagi rodziców, może następnym etapem będzie ucieczka z dworu i podróż po świecie…?

Ostatnio zmieniony przez AIice (18-09-2013 o 16h26)

Offline

#260 17-09-2013 o 23h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6782.jpg

Oto słynna w całej Francji orientalna cyganka-kaznodziejka. Czerpiąca moce z czerwieni i zieleni, słynie jako potężna znawczyni kolorowej magii, żeby sprowadzać na innych ludzi miłość i nadzieję (jak symbolizują jej kolory). Jada najczęściej jabłka i rozdaje je samotnym duszyczkom, by pewnego dnia spotkały swoją drugą połówkę. Uznawana za czarownicę i oszustkę, skrywa tak naprawdę tajemnicę, która mówi, że potrafi widzieć magiczne stwory z baśniowej krainy.

Offline

#261 18-09-2013 o 09h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cohelinka, wesoła elfka Świętego Mikołaja, wraz ze swoimi przyjaciółmi, zajmują się produkcją zabawek dla dzieci. Jabłuszko, które trzyma w dłoni, to tak naprawdę najnowszy projekt piłeczki - skaczącego jabłuszka. Dzięki świątecznym czarom wkrótce jabłuszko będzie pachniało Bożym Narodzeniem... o ile oczywiście nasza roztargniona Cohelinka nie pomyli cynamonowego pyłu z odchodami renifera, co niestety już raz jej się przytrafiło! Ewakuowano wówczas CAŁY Biegun Północny, a los oczekujących na prezenty dzieci zawisłby na włosku, gdyby nie mądrość Świętego Mikołaja i pomocność pozostałych elfów!
//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6803.jpg

Offline

#262 18-09-2013 o 12h40

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

KaryKateAn prosiłabym Cię u umieszczenie swoich wypowiedzi w jednym poście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dziewczyny a propo MOICH - ponieważ pisałam o swoich ocenach. Jest tak, że sytuacja mnie do tego zmusiła. Gdyby było większe zróżnicowanie wątków w poprzednim temacie ocen bym nie ucinała, ale z racji tego, że 3/4 z was korzystało z legend moje opinie wyglądały jak wyglądały. Od tego jest podpunkt ,,kreatywność". Widząc 10 zgłoszeń na podstawie fantastyki, nie można 11 zgłoszenia nazwać kreatywnym. No przykro mi, zła jurorka xd

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (18-09-2013 o 12h47)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#263 18-09-2013 o 13h40

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Czyli tak naprawdę jeśli chce się korzystać z masowej inspiracji, to lepiej jak najszybciej dorzucić swoją kreację i złapać najwięcej punktów za kreatywność, bo później ją obniżacie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Kto pierwszy ten lepszy!


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#264 18-09-2013 o 13h44

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

MariaANTONINA napisał

Czyli tak naprawdę jeśli chce się korzystać z masowej inspiracji, to lepiej jak najszybciej dorzucić swoją kreację i złapać najwięcej punktów za kreatywność, bo później ją obniżacie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Kto pierwszy ten lepszy!

Tzn ja obniżam, ale tak to wygląda. Jednak moja niska ocena za kreatywność nijak ma się do wyniku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jest jeszcze Aria, Aiamate i juror goscinny, one moga wszystko zmienic ;p


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#265 18-09-2013 o 14h13

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Dziewczyny mogą potwierdzić, że jeżeli o mnie chodzi to najchętniej wszystkim dawałabym maksa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (i dzięki Bogu, że inne Jurorki trzymają to w ryzach bo trudno byłoby wyłonić podium)

Hm, czy pierwszy ten lepszy? Można wykazywać się kreatywnością i pokazać oryginalny, autorski pomysł na stylizację ale jeżeli nie jest on dopracowana (makijaż, dodatki, ogólne wrażenie, nawet temat naciągany na siłę) to wcale nie oznacza, że ma się monopol na niego i zgarnia najwyższe noty z automatu. To by było zbyt proste i mało sprawiedliwe. Ja głównie podchodzę indywidualnie.

Warto czytać nasze opisy nowego tematu, są tam czasem pomocne wskazówki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
(wtedy jeżeli widać, że cały Yggdrasil zleciał się na konkurs można przekornie zgłosić coś nowego, innowacyjnego, co wyróżniło się wśród "chrupaczy" jabłek Idunn [chociaż oczywiście bardzo miło, że się pojawili i poszerzyli naszą wiedzę o ciekawe historie]).

Teraźniejszy temat daje duże pole do popisu ale jednocześnie trzeba trochę pokombinować.
Wspaniale, że jest tyle zgłoszeń, zaskakujących swoją pomysłowością.
Oby tak dalej! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#266 18-09-2013 o 14h40

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Rkwcz, ja rozumiem że oglądanie kolejnej stylizacji z legend może sugerować, że mało kreatywnie. Ale biorąc pod uwagę jak zróżnicowane są te mity, obcinanie kreatywności za nie jest dość dziwne. Zgodzę się z MariąANTONINĄ, że  zasada żeby kto pierwszy ten lepszy jest mało sprawiedliwa, bo im później się doda, tym więcej punktów leci za kreatywność. Niektórzy potrzebują czasu na dopracowanie stylizacji i obcinanie im, że dali postać z legend tylko dlatego, że są 10, a nie 1 zgłoszeniem jest smutne. Mogli od początku chcieć zrobić takową, ale szukali ciuchów, dobierali dodatki i tak dalej. Ale są którymś tam zgłoszeniem, więc kreatywność obcięta mocno niesprawiedliwie. W końcu dali inną postać, inaczej zinterpretowaną i wyszukaną w posiadanej wiedzy lub po sprawdzeniu w co mogą się przebrać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kreatywnie podeszli do sprawy, nie robiąc kolejnej tej samej bogini w końcu. Mnie to osobiście brzmi jak czepianie się dla samego czepiania niestety /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Dajemy temat Skandynawia, większość od razu ma skojarzenia z legendami, to urżniemy za kreatywność, bo w końcu dali legendy. Armia Thorów, Draugów czy Huldr? - obcinać jak leci. Ale że każda była inna? To teraz może zacząć się obcinanie, że teraz jesteśmy za bardzo czerwono-zielone lub ponieważ pojawiło się już więcej niż jeden casual ;] Trzeba rozróżnić kreatywność od wymuszonej indywidualności. To nadal zabawa, Skandynawia się aż prosi o zrobienie postaci z legend, bo były barwne i fascynujące. I każda użytkowniczka dająca postać z legend się wykazała szukając czegoś dla siebie, co dla mnie jest dowodem na kreatywność  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Bez trudu wiedziałam kto się zgłosił, bo wszystkie zgłoszenia pozostawały wierne ogółowi stylu jaki reprezentują dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ja osobiście od razu pomyślałam o legendach, nawet się nie będę bronić XD Bo przebieranki traktuję jako miłą rozrywkę i ubieram co mi się najbardziej podoba. Nie będę na siłę szukać czegoś innego, skoro już wystarczająco inne jest branie się za inne legendy.

Long post is long, ale będę wiernie bronić mojej ulubionej Huldry czy Elfa z poprzedniej edycji. Jak i podium, a co! XD

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (18-09-2013 o 14h41)

Offline

#267 18-09-2013 o 14h45

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Aiamate, dziękuję! :) Powiedziałaś dokładnie to, co tak naprawdę chciałam usłyszeć. Nie chodzi o pobłażanie w notach, ale o zdrowe podejście do tematu. Jak napisałaś, każdy miał jakiś swój indywidualny pomysł, pomimo sięgnięcia do jednej tematyki. Ale tak naprawdę to nie tutaj leżałaby ta wspomniana niesprawiedliwość - już tłumaczę :) nie wiem jak inne dziewczyny, które biorą udział w konkursie, jednak ja sama nie posiadam wystarczająco dużo czasu, by tego samego dnia po ogłoszeniu nowego tematu móc wysłać swoje zgłoszenie. A niezaprzeczalną prawdą jest, że najwięcej zgłoszeń pojawia się właśnie na początku każdej edycji. Zawsze staram się jakoś oryginalnie podejść do zadania i dopracować moją stylizację, dlatego nie lubię wstawiać niczego na tzw. "hurra". Niektórym wychodzi to na zdrowie, innym, w tym mnie, niekoniecznie - o wiele lepiej działam, gdy dam sobie odrobinkę więcej czasu na przemyślenie pomysłu, by dojrzał :) I niestety często zdarza się wtedy, że jakiś mój pomysł został już przez kogoś wykorzystany i godzę się z tym, by zmienić koncepcję. Ale to dotyczy tematów tak oczywistych jak dyscypliny sportowe, czy teatr. W mitach i legendach moim zdaniem dotyczyłoby tych osób, które zdecydowały się na dokładnie te same bóstwa, które już ktoś w swoim zgłoszeniu wykonał :) W końcu panteon bogów nordyckich jest tak szeroki, że niekoniecznie trzeba powielać koncepcje innych. Na przyszłość nie wiem więc, czy z powodu braku wystarczającej ilości czasu by szybko zaklepać daną dziedzinę powinnam odbierać sobie przyjemność z dopracowywania swoich koncepcji, czy przyjemność z wykorzystywania tematów, które są moim prywatnym "konikiem". Bardzo trudno jest w takim wypadku znaleźć ten złoty środek - cieszę się więc, że istnieje możliwość przedyskutowania tego na forum, by nikt nie czuł się pokrzywdzony :)

Ostatnio zmieniony przez Lillien (18-09-2013 o 14h47)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#268 18-09-2013 o 15h38

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Jasne wszystko jest do obgadania i mi osobiście problemu to nie sprawia. Dziewczyny też lubię fantastykę, ale trzymając się waszych rad zawsze 3/4 zgłoszeń wyglądałoby - 10, 10, 10, 10, 10. Ja doceniam za coś nowego, czego zazwyczaj nie spotkamy na mf, coś co zachwyca po pierwszym spojrzeniu. Naprawdę przez cały czas istnienia alternatywnych wyborów tylko niewiele ze stylizacji wyglądało marnie. Dlatego też ocenia nas tyle by wszystkie gusta(zazwyczaj odmienne) wybrały NAJnajlepsze miss. Fox upierasz sie przy tym, że karam was/je za powtarzające się motywy. ,,To teraz może zacząć się obcinanie, że teraz jesteśmy za bardzo czerwono-zielone lub ponieważ pojawiło się już więcej niż jeden casual ;]" odebrałam to tak jakby temat skandynawia brzmiał ,,skandynawskie legendy", a temat był dużo szerszy ;> Może przedstawię wam gamę motywów, które były do wykorzystania:
- Wikingowie (2 os.)
- Zimowe stylizacje (1 os.)
- Jesienne stylizacje
- Narciarstwo/Hokej
- Trolle (1 os.)
- Święta Bożego Narodzenia (Laponia)
- Rodziny królewskie -sugerowałam to w poście z tematem (1 os.)
- Nawiązania do obrazów słynnych malarzy itp. np. Edvard Munch
Sumując. Tylko 5 osób wykorzystało inne motywy. Chociaż nie do końca rozumiem sprzeciwu, ponieważ Lillien dodając swoją stylizację pod sam koniec stanęła na podium więc nie wszystko zależy ode mnie jak juz pisałam wcześniej. Póki dobrze się bawicie nie ma czego roztrząsać, nie dziwie się nikomu, że obrał taką drogę a nie inną w poprzedniej edycji bo było mnóstwo możliwości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
A teraz najprościej z mojego punktu widzenia - dajemy temat ,,Polska", a 3/4 uczestniczek rzuca nam Warszawską Syrenkę i Smoka Wawelskiego razem z Lechem, Czechem i Rusem xD Zapominając o naszych pięknych strojach ludowych ;D


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#269 18-09-2013 o 15h44

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

No ale to różnica walnąć 3 syrenki, a 3 zupełnie różne postacie z legend i o to się tu rozchodzi. I tak jak wspominałam, tu chodzi o zabawę i dobranie możliwości pod siebie, żeby nadal odpowiadała gustowi użytkowniczki, a nie szukanie oryginalności na siłę i na gwałt żeby dostać punkty. Też jeśli jury chce stroje ludowe, niech da temat stroje ludowe i nie kara użytkowników, którzy nadal wiernie tematowi, nadal inaczej, ale poszli w polskie legendy, jeśli trzymamy się tego porównania. Nie czytamy Wam w myślach ;] Temat był "Skandynawia" i legendy do niej niestety należą i jest ich od groma, żeby poszaleć z kreatywnością XD

Offline

#270 18-09-2013 o 15h52

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Rkwcz, wybacz, ale uraziłaś mnie stwierdzeniem, że się sprzeciwiam, choć stanęłam na podium. Otóż nie, to nie był sprzeciw, a stanięcie w obronie innych stylizacji, które mi się podobały i wymieniłam je w swoim pierwszym poście po ogłoszeniu wyników, a które Ty podsumowałaś jako niekreatywne. Polemizowałam z Tobą z pobudek jak najbardziej nieegoistycznych, bardzo mi przykro, że można było to w ogóle odebrać inaczej.

Ponadto, trzy syrenki to nie to samo, co trzy różne bóstwa. A trolle i Wikingowie to w moim odczuciu nierozerwalna część nordyckiej mitologii, więc nie rozumiem, po co w ogóle w takim razie rozdrabniać to na podkategorie.

Ostatnio zmieniony przez Lillien (18-09-2013 o 15h57)


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#271 18-09-2013 o 15h55

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/9/gd/6819.jpg

Mimo że strój do pracy w biurze powinien być czarno-biały to Sszyszka woli kolorowe kombinacje. Do pracy przychodzi w czerwono-zielonym stroju. Dzięki temu nudna papierkowa robota w firmie swojego chłopaka Eddiego Berklaida -francuskiego miliardera. Jednak żadna z jej koleżanek nie przyszłaby tak do pracy, a szkoda bo biuro byłoby kolorowe i mniej nudne.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#272 18-09-2013 o 16h39

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

To ja też dołączam się do zabawy w tym temacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na początek jednak chcę pogratulować laureatkom poprzedniej edycji,oraz wszystkim którzy do tej pory bawili się w tej grze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A oto moja propozycja na letni spacer lub imprezę,nic specjalnie wyszukanego.Mam nadzieję że się wam spodoba chociaż troszeczkę ^^

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Roxy (18-09-2013 o 21h32)


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#273 18-09-2013 o 17h33

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

No to znów wkroczę. Może i nie wygląda to najlepiej, bo aż tylu dodatków i ubrań nie ma, ale spróbuję. Przedstawiam moją hipiskę c: Czarno-czerwona stylizacja jest, symboliczny kwiat na głowie (od 'dziecka kwiatu' ofc) i szeroka bluzka :>

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez nelumi (19-09-2013 o 00h04)

Offline

#274 18-09-2013 o 17h50

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Lillien napisał

Rkwcz, wybacz, ale uraziłaś mnie stwierdzeniem, że się sprzeciwiam, choć stanęłam na podium. Otóż nie, to nie był sprzeciw, a stanięcie w obronie innych stylizacji, które mi się podobały i wymieniłam je w swoim pierwszym poście po ogłoszeniu wyników, a które Ty podsumowałaś jako niekreatywne. Polemizowałam z Tobą z pobudek jak najbardziej nieegoistycznych, bardzo mi przykro, że można było to w ogóle odebrać inaczej.

Ponadto, trzy syrenki to nie to samo, co trzy różne bóstwa. A trolle i Wikingowie to w moim odczuciu nierozerwalna część nordyckiej mitologii, więc nie rozumiem, po co w ogóle w takim razie rozdrabniać to na podkategorie.

Nie! xd Chodziło mi o ogólny ,,sprzeciw" nie było to konkretnie kierowane do Ciebie. Zaraz po tym wtrąciłam Twoje podium do wpisu, ponieważ chciałam wam udowodnić, że dobra stylizacją można było zająć podium mimo, że ucinałam kreatywność. Tylko i wyłącznie o to mi chodzi xd Rozdrabniać jak dla mnie warto, są rzeczy ważne i ważniejsze, chciałam żeby podium naprawdę kojarzyło się z tamtymi rejonami, a przebywając kilkakrotnie i w Norwegii i Szwecji napotykałam masę innych jak dla mnie ,,ważniejszych" rzeczy od ,,legend" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Trolle i wikingowie mimo, że też po części należą do kategorii której sie tak was uczepiłam(przepraszam) to kojarzą się z Państwami skandynawskimi i są ich wizytówką. To, że leciały punkty tylko u mnie i tylko w jednej na 5kategorii dużych zmian naprawdę nie wprowadziło. Nie gniewać się, nie chciałam w żadnym momencie nikogo urazić ani obrazić, po prostu napisałam wam co MI i tylko wyłącznie MI przeszkadzało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Oczywiście wszystko było dopuszczalne, ale nie w takiej sytuacji kiedy oceniam same boginie, podium wyglądałoby jak zlot bóstw, a nie skandynawia xd Na podium zdaniem jury trafiły najładniejsze boginki i tak niech zostanie :3

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (18-09-2013 o 17h53)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#275 18-09-2013 o 18h00

Miss'na całego
Beth
...
Wiadomości: 256

Elegancka wiolonczelistka



//photo.missfashion.pl/pl/1/9/moy/6833.jpg

Ostatnio zmieniony przez Beth (18-09-2013 o 18h01)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 9 10 11 12 13 ... 66