Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 13 14 15 16 17 ... 66

#351 26-09-2013 o 19h44

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7577.jpg
Leonardo raźnym krokiem przemierzał kręte uliczki. Mimo paskudnej, jesiennej pogody chłopak czuł się szczęśliwy jak nigdy dotąd. Właśnie dziś mijała druga rocznica jego poznania się z Yvonne. Z tej okazji zaprosił swoją wybrankę do najdroższej restauracji. Z minuty na minuty pogoda pogarszała się. Wiał coraz to silniejszy wiatr. Leonardo szczelniej owinął się szalem i wsadził zziębnięte ręce do kieszeni płaszcza. Jego palce zacisnęły się na małym pudełeczku. Drżał nie tylko z zimna ale i również z niepokoju. Bardzo kocha Yvonne a w ten szczególny dzień postanowił się jej oświadczyć. Leonardo zatrzymał się pod zabytkową willą. Nie zastanawiając się długo nacisnął dzwonek u drzwi i czekał z bijącym sercem na pojawienie się ukochanej ...


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#352 26-09-2013 o 19h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie spamując w tym topiku za dużo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Odzew narodu wynika naogół z odmiennych sposobów oceniania i każdy ma do tego prawo. Ja tam z matematyką się nie spieram chociaż na jednym kierunku matematyki powiedzą ci że 2+2 nie równa się 4 tylko więcej i cała filozofia upada xD
Miło jest zobaczyć oceny poszczególne i dziękuję za ich udostępnienie(może nie było by to głupim punktem aby je zamieszczać przy wynikach jeśli nie sprawiałoby wam to problemów?). Widać kreatywność np u mnie jest do doszlifowania i nie mam nic przeciwko temu ^^ Jednak też trochę zrozumcie krytykę czy tam rady innych bo nie wynikają one z abstrakcyjnych pobudek typu "moja koleżanka nie dostała podium jesteście wredne" tylko chęci bardziej zrozumienia czemu i za co inne oberwały po głowie albo ucięto im głowy xD Na chwile obecna nie ma tematu w którym można podebatować (widać będzie trzeba go stworzyć) dlatego udzielamy się tutaj z opiniami. Porady i sugestie też mają na celu przybliżenie problemów i pewnych niedociągnięć z którymi możemy się spotkać w każdych turach konkursów a warto je rozwiązać aby unikać nieprzyjemnych potem akcji.
Dziękuję Aiamate za dodanie ekstra informacji bo nie były one wcześniej odebrane całkowicie dobrze przez niektóre osoby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#353 26-09-2013 o 19h49

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Ok, ok, już. Bawmy się dalej i zostawmy niesnaski w tyle. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Skoro tylko singielki mogą przebierać swoje miss w męskie stroje, oto mój przewspaniały mężczyzna!

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7579.jpg

Widząc w jakim stroju Kounette wybiera się na męską imprezę z okazji Dnia Chłopaka Maria zafrasowała się nad kubkiem herbaty. Może ich ostatnie problemy w związku nie wynikały z różnic charakterów i braku porozumienia, ale z tego, że pomiędzy jej nogami nie było tego, co najwyraźniej tak bardzo umiłował jej chłopak...

Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (26-09-2013 o 19h57)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#354 26-09-2013 o 19h54

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Oja jaj. Panienki jak można dodać zdjęcie faceta? Wiem, że z szafy, ale w takich sprawach jestem mało kumata... Co do dnia chłopaka... To już mam powód do doła... No nic nasi panowie są piękni!


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#355 26-09-2013 o 19h57

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Samira, pewnie podium byłoby Twoje gdyby nie te żółte kwiatki(miałam ochote urwac Ci za to głowę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
Cohelia tak masz racje, kosztuje nas to masę czasu i wysiłku, ale nerwy też nam puszczają jeśli jestesmy oskarżane o zły wynik wyborów i nawet jakbyśmy chciały go zmienić to nie wypada bo z naszych ocen wychodzi co innego. Urywamy oceny nie bez powodu więc nikt nigdzie się przypadkowo nie znalazł. A już na pewno nigdy na podium nie było uczestniczek, których stylizacje miały niski poziom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nie będziemy więcej udzielać się pod skargami bo po raz kolejny wytłumaczyłam sytuację. Offtop mam nadzieje, że zostanie usuniety przez modkę, a dla was(jesli nadal chcecie się z nami bawić) mamy specjalną niespodziankę po 10wyborach i wtedy to wy zdecydujecie kto wygra. Tak więc do zobaczenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#356 26-09-2013 o 19h57

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/gd/7582.jpg

Mój Eddi niby jest Francuzem ale widać że jednak ma Polskie korzenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#357 26-09-2013 o 19h58

Miss'Sensei
ScarletWitch
...
Miejsce: England / London
Wiadomości: 1 003

Ja dziękuje bardzo, za drugie miejsce (chyba ono mnie lubi - taka sugestia)
Nie sądziłam, że pojawię się na podium, bo dla mnie zabawa w Księcia była od tak .. dla zachcianki ... Ale przy okazji zrobiłam go w tych kolorach ... chociaż teraz projektuje go w białych szatach. Wiem, że posiadałam złote elementy i biały żabot, lecz tak wypadało - inaczej zbyt pusto.

Moimi faworytkami była Fox ... ją bym widziała na pierwszym miejscu... Albo Samire ... Więc każdy ma inne gusta i trzeba to zrozumieć. Nie lubię się wypowiadać o takich sprawach, bo nie lubię być stronnicza.

Offline

#358 26-09-2013 o 20h15

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Lillien napisał

Nasza niezgoda z Waszym werdyktem atakiem nie była, nie jest i nigdy nie będzie. Z mojej strony to tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Amen.
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Jeżeli jeszcze jakaś kwestia jest do wyjaśnienia to zapraszam na priv z odpowiednimi Jurorkami. Same zauważyłyście, że już zaczęły pojawiać się zgłoszenia, które nikną w dyskusji. Tak jak mówiłam, wyciągniemy wnioski i przeanalizujemy "odzew" z minionych edycji i dołożymy wszelkich starań aby kolejne wybory były doskonalsze. A szykuje się coś naprawdę atrakcyjnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Życzę dobrej zabawy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#359 26-09-2013 o 21h09

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7585.jpg

Hubert to pochodzący z przyszłości pół mężczyzna, pół robot i w całości mag (jeżeli wyszło Ci ponad 1, to nie bez powodu, Hubert ma rozdwojenie jaźni i czasem wydaje mu się, że jest Merlinem). Od kiedy zobaczył zdjęcia swojego prapraprapra(i jeszcze parę pra)dziadka, postanowił, że będzie ubierał się tak jak on, z klasą. Tego samego dnia pobiegł na strych rodzinnego domu, przekazywanego od pokoleń najstarszemu dziecku i wygrzebał ten oto strój. Pomimo wielu dziur wygryzionych przez mole, dumnie przechadza się ulicami miasta.


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#360 26-09-2013 o 21h14

Miss'na całego
Kupeczka
Podaję hasło: OKOŃ!
Miejsce: Hen daleko stąd...
Wiadomości: 292

Poprzednie zgłoszenie usunęłam zgodnie z podpowiedzią organizatorki.

Moja miss to twarda babka, dlatego znalazła sobie chłopaka, który koi jej nerwy po pracy. W wolnych chwilach uwielbia łapać fale lub 'czilałtować' na plaży (choć na takiego nie wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)

               //photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7586.jpg

Współczuję tym, którzy muszą stylizować francuskiego miliardera ;P

Offline

#361 26-09-2013 o 22h01

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Ja bym od siebie bardzo prosiła nie cenzurować krytycznych wypowiedzi - jako jurorka gościnna czuję się też trochę winna wyników i odzewu, ale po przeanalizowaniu podanych średnich wniosek nasuwa się jeden - wystarczy jedna niższa średnia jednej z jurorek i ocena leci na łeb i spada z podium. Przykład? Samira - dwie dziesiątki (maksy absolutne!), jedną dziewiątkę (też wysoko!!!) i... jedno bum, mniejsze, spadek z podium. Wybory są niestety subiektywne i nie zmieni teg ani matematyka ani nic takiego.

Z drugiej strony to całe "szczekanie", które de facto szczekaniem nie jest, jest bardzo uzasadnione. Sama, będąc jurorką, zdziwiły mnie wyniki i brak niektórych stylówek na podium. Jednakże ta dyskusja powynikowa JEST potrzebna, to po prostu krytyka, nawet całkiem słuszna. I kasowanie jej to czysta cenzura, a wiadomo, jak się cenzura kojarzy (nawet jak to jest Wasz prywatny wątek, dziewczyny-jurorki, które robicie naprawdę świetną robotę).

I to nie jest offtop. Wciąż jest na temat, bo to wybory i gracze biorą w tym udział. Więc niech gracze się wypowiadają, bo jednak trzy dziewczyny nie są w stanie wszystkiego wymyślić i dopracować do perfekcji bez koniecznego zerknięcia "z zewnątrz" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

Anyway, ja swoje zdanie wyraziłam już w komentarzach, gdzie nie chciałam wciskać swojego zdziwienia na temat miejsca i - jak ktoś powiedział - nie chciałam nikomu odbierać przyjemności ze zwycięstwa.

Offline

#362 27-09-2013 o 00h03

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Ponownie apeluję do Was o więcej dystansu - organizatorki o unikanie pisania postów pod wpływem złości, a uczestniczkom przypominam, że werdykt to odzwierciedlenie gustów organizatorek konkursu. Dyskusja na temat wyników oczywiście nie jest zabroniona, chyba że założycielki wątku sobie jej nie życzą - wtedy poproszę o informację na PW.

Dużego offtopu jako takiego nie ma, jednak usunęłam kilka postów, które mogłyby prowokować dalsze kłótnie.

Offline

#363 27-09-2013 o 00h08

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Teraz ja walnę offtopa jakich mało, ale mam powody.
Kaede, to jest cenzura. Nie żyjemy w komunie. Wywalenie KONSTRUKTYWNEGO komentarza Lillien to jest przesada i czyste, żywe draństwo. Nie ma to jak zamykać usta tym, którzy mają odmienną opinię. Owacje na stojąco, tylko tak dalej.

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (27-09-2013 o 00h18)

Offline

#364 27-09-2013 o 00h20

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Foxglove - sam komentarz Lillien byłby w porządku, jednak odnosił się głównie do komentarza Arii, który wywołał burzę i oburzenie - usunęłam w zasadzie tylko te odnoszące się do niego. W razie potrzeby dalszych wyjaśnień zapraszam na PW.

Offline

#365 27-09-2013 o 02h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- Szybciej, szybciej!
- RY-ZY-KUJ, RY-ZY-KUJ - nawołuje rozedrgany tłum. 
Wszystkie spojrzenia skierowane są w kierunku niego, Motocyklisty Roku.
Adrenalina wzrasta wraz z każdą sekundą. Flunch, najlepszy spośród najlepszych wysuwa się na prowadzenie. Tak jest! Brawo! Tłum wiwatuje! Flunch zdobywa przewagę, która czyni go pewnym wygranym. Ostatnie okrążenie to dla przeciwników za mało, aby móc wyrównać straty. Równie dobrze mógłby nagle stanąć na motorze i tańczyć - jego przewaga jest powalająca! Kiedy przekracza linię mety, tłum skanduje, a piękne dziewczęta wyciągają ku niemu ręce, ten nieugięty i hardy zawodnik odszukuje wśród zgromadzonych swą ukochaną, bierze ją w objęcia i jakby świata nie widział poza nią, nie czekając na medal, ani puchar, odjeżdża, a ukochana zdąża jedynie zawiązać mu wokół szyi szal - jak zwykle, zmartwiona, że się pochoruje.

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7597.jpg

Ostatnio zmieniony przez Cohelia (27-09-2013 o 02h26)

Offline

#366 27-09-2013 o 05h11

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Link do zewnętrznego obrazka

Yoo postanowiła uczcić "dzień chłopaka" i zaprosiła swojego chłopaka na wieś.Spędzili kilka cudownych godzin nawet burza nie była im straszna,po której wyszła tęcz. Chcąc ją uwiecznić postanowili zrobić zdjęci na jej tle. Yoo chciała poczęstować Tana czekoladkami które sama przyrządziła,ale akurat ktoś do nie go zadz.z pracy i musieli się zbierać do powrotu. I takie mają jedyne pamiątkowe zdjęcie.A wiadomo jak w Korei Południowej pary chodzą ubrani do pary,tak że i oni postanowili się tak ubrać.

Ostatnio zmieniony przez YooSti (27-09-2013 o 13h54)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#367 27-09-2013 o 13h51

Miss'na całego
Lucrecia
...
Miejsce: somewhere in Wonderland
Wiadomości: 262

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7608.jpg
Kounette zawsze ubiera się pod kolor swojej Pani,
gdyż w razie sprzeciwu zostałby ukarany
(np. laseczką, którą dzierży w dłoni).
Ale nie martwcie się o jegomościa w okularkach!
Widzicie jaki jest zadowolony? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://media0.giphy.com/media/fwiCi6H3PKrYWDQ77P/source.gif

Offline

#368 27-09-2013 o 15h08

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7624.jpg

Polak na wakacjach. Coś komuś to mówi? Jak go rozpoznać? Jest męski. Ma styl. Ma boskie ciało, które pokazuje jak najczęściej. Jest bogaty, no przecież, stać go na drogą wycieczkę do Tunezji na last minute. Ma klasę. Ma gest. Jest dumny i piękny. Jest BOSKI.

Offline

#369 27-09-2013 o 16h18

Miss'na całego
Roxy
...
Wiadomości: 329

Oto mój mężczyzna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


               Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#370 27-09-2013 o 16h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7632.jpg

To może być zbyt nudne i oklepane, ale mój Renan wyjątkowo na ten dzień pokazał, że potrafi być szarmancki i sam zadbał o to by pokazać, że chce na wyjątkowy dzień dobrze wyglądać. Idealna pora, by zaprosić go na elegancki wieczór i tym razem samej zapłacić za rezerwację do wysoko jakościowej eleganckiej restauracji. Następnie miły spacer po kolacji pod rozgwieżdżonym niebem. Po prostu typowy romantyk. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#371 27-09-2013 o 16h30

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Jest pani Biała Herbata, a oto jej męska wersja (na ile pozwoliły ciuchy z Chin i Gaetanu, chociaż gdybym miała większy wybór, pewnie nieco inaczej bym go wystylizowała)

Delikatna biel z zielonymi akcentami, utrzymane w tonie lekko arystokratycznej elegancji, a jednak subtelnej i łagodnej.
//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7634.jpg
Ponieważ nie ma za bardzo sensu dawanie żadnego fabularnego opisu, oto kilka ciekawostek:


Link do zewnętrznego obrazka  Biała herbata powstaje z liści i nierozwiniętych pąków zbieranych wczesną wiosną.

Link do zewnętrznego obrazka  Nie zostaje poddana żadnym procesom poza suszeniem (niektóre odmiany poddaje się procesowi fermentacji w 10%).

Link do zewnętrznego obrazka  Cesarz Hui Hon nazwał ją "apoteozą elegancji". Zarezerwowana była dla rodów arystokratycznych.

Link do zewnętrznego obrazka  Historia białej herbaty sięga X wieku naszej ery. Wówczas zbierały ją czternastoletnie dziewice. Nie mogły się odzywać i codziennie zmieniały jedwabne rękawiczki, które chroniły listki i pąki przed uszkodzeniem.

Link do zewnętrznego obrazka  Liście suszone w warunkach naturalnych mają srebrny odcień i delikatne włoski (tak zwane silver tips).



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#372 27-09-2013 o 16h36

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Renan wiedział, że jego kobieta szykuje coś specjalnego z okazji dnia chłopaka. Nigdy nie znał się specjalnie na modzie, w końcu był strażakiem, ale uważał, że ten strój będzie się świetnie nadawał na kolację w restauracji. W końcu wyglądał nad wyraz elegancko, a do tego jak rasowy trendsetter! Tylko jeszcze skarpetki, w końcu nie chciał się zaziębić...

//photo.missfashion.pl/pl/1/10/moy/7636.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#373 27-09-2013 o 17h19

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

No, to może mój facet się zakwalifikuje (może? Na pewno!).

Link do zewnętrznego obrazka

Eddie mimo swojego wieku, ja bym to nazwała dojrzałości, lubi ubierać się wygodnie, a zarazem elegancko. Do zwykłej, białej bluzki ubrał sweter, któremu zawinął rękawy, co dodało 'luzackiego' efektu. Spodnie jak najbardziej pasują do całości, a buty ukazują sportowy styl tego kompletu.
Może nie jest wystrzałowo lub kreatywnie, jednakże wielu osobom się taki oto Eddie spodobał.


PS: Chodziło mi, że się na pewno nie zakwalifikuje, dla poprawki ;]

Ostatnio zmieniony przez Vena (27-09-2013 o 20h51)

Offline

#374 28-09-2013 o 17h03

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ze zniecierpliwieniem oczekuję chibików za Skandynawię. :>


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#375 28-09-2013 o 17h20

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

nivata napisał

Ze zniecierpliwieniem oczekuję chibików za Skandynawię. :>

Nivata z tego co pisały dziewczyny na prv to chibi nie będzie, Masakra nie ma czasu  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Myślałam, że napisza coś w tej sprawie, ja jestem w kropce bo z Masakra na ten temat nie pisalam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 13 14 15 16 17 ... 66