Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#76 22-09-2013 o 13h53

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Metropolice to pochwal sie! Chętnie bym je zobaczyła. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Ja z kolei poluje na nietypowe buty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kiedyś widziałam na allegro takie śliczne szpilki, na obcasie była jaszczurka taka kryształowa, ale pech chciał nie zdążyłam zakupić i żałuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#77 06-10-2013 o 16h09

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Nimphianey pochwaliła bym się tylko nie umiem dodać zdjęcia.
Znam ten ból chcesz kupić wymarzone buty, a nie możesz.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#78 16-10-2013 o 12h16

Miss'nieobczajona
Jakly
...
Wiadomości: 34

Czy tylko ja nie jaram się butami? ._.
Nosze to, co
a) ma na mnie rozmiar (czyli ponad 80% butów odpada),
b) nie jest brzydkie jak noc.

Offline

#79 16-11-2013 o 10h46

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Ja planuję kupić kolejne creepersy, ale tym razem tata płaci, jak zobaczył te buty to oczywiście: Przecież to są jakieś buty ortopedyczne, brzydkie są itp. Ale chyba je kupię... I lepiej kupić 6 cm koturny, czy 3 cm?


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#80 23-11-2013 o 15h54

Miss'na całego
Duda
Tak, pamiętam. Tak, wiem. Tak, rozumiem. Tak, mam to gdzieś.
Miejsce: Warszawskie metro
Wiadomości: 321

Jakly uważam, że miałaś bardzo dobre spostrzeżenie! Ja nie noszę innych butów niż: trampki, adidasy, klapki i sandały w lecie. Wyjątek stanowią podróby martensów, które zakładam odświętnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png NIE INTERESUJĘ SIĘ BUTAMI!!!!!!!


http://i60.tinypic.com/2ciik36.png

Offline

#81 22-01-2014 o 11h32

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Jeśli chodzi o mnie mam mało par butów. Nie wiem jeszcze, w jakich bym chodziła, ale jest wiele, które mi się podobają. Chciałabym wszystkie ponosić, tak na spróbowanie. Wiedziałabym, w jakich bym chodziła. Nie posiadam własnych pieniędzy (kieszonkowych), a jakby moja mama zobaczyła, co chcę kupić, to od razu byłoby: "dlaczego takie brzydkie? Weź te! Będą pasować ci do spodni/sukienki!" i podsuwa mi jakieś brzydactwa na płaskiej podeszwie.
Rzymianki lubię, ale tylko jedną parę (jeśli chodzi o posiadanie), bo to tylko do zwiewnych sukienek, albo szortów itp. Ogólnie nie lubię klapek (japonek itp.), sandałów (rzymianki to tzw. inna para kaloszy) o! i kalosze (gumowce). Noga się w nich poci niesamowicie, a niewygodne są ;c

Link do zewnętrznego obrazka

Podobają wam się takie buty? Jeśli o mnie chodzi, to kiedyś będę takie mieć, bardzo mi się podobają.

Nie mogę wypowiedzieć się więcej, bo więcej butów nie mam :C

Offline

#82 18-04-2014 o 11h29

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

każdy mi mówi że ja jestem uzależniona od butów lub że po prostu mam obsesję
ale ja się z tym nie zgadzam !!!!!!!!!!!!!!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

#83 19-04-2014 o 13h17

Miss'Żółtodziób
miss-wiktoria
... Miejsce: W pobliżu Warszawy
Wiadomości: 13

Ja kocham szpile czarne
obcasy  przynajmniej 15 cm
Albo czarne trampki.

Offline

#84 19-04-2014 o 15h54

Miss'nieobczajona
designerjust
...
Wiadomości: 15

Ja lubię różne fasony i wzory zależy jaki mam humor.  Uwielbiam glany, lubię też trampki, adidasy czy balerinki. Podobają mi się szpilki ale w nich miałabym ze 2 metry więc ich nie noszę. XD

Vena napisał

Jeśli chodzi o mnie mam mało par butów. Nie wiem jeszcze, w jakich bym chodziła, ale jest wiele, które mi się podobają. Chciałabym wszystkie ponosić, tak na spróbowanie. Wiedziałabym, w jakich bym chodziła. Nie posiadam własnych pieniędzy (kieszonkowych), a jakby moja mama zobaczyła, co chcę kupić, to od razu byłoby: "dlaczego takie brzydkie? Weź te! Będą pasować ci do spodni/sukienki!" i podsuwa mi jakieś brzydactwa na płaskiej podeszwie.
Rzymianki lubię, ale tylko jedną parę (jeśli chodzi o posiadanie), bo to tylko do zwiewnych sukienek, albo szortów itp. Ogólnie nie lubię klapek (japonek itp.), sandałów (rzymianki to tzw. inna para kaloszy) o! i kalosze (gumowce). Noga się w nich poci niesamowicie, a niewygodne są ;c

http://img.zszywka.pl/1/0056/w_2045/moda-damska/mary-jane-platform-pumps.jpg

Podobają wam się takie buty? Jeśli o mnie chodzi, to kiedyś będę takie mieć, bardzo mi się podobają.

Nie mogę wypowiedzieć się więcej, bo więcej butów nie mam :C

Moim zdaniem te buty są śliczne i nie dziwię sie że Tobie też sie podobają

Offline

#85 26-04-2014 o 17h22

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Ja nie umiem chodzić na szpilkach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
mam tylko 3 pary koturnów ale nie wyższych niż 5-6 cm /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
A ostatnio w Deichmannie kupiłam sobie takie oto tensiówki ^^ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#86 09-05-2014 o 15h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam ogromną słabość do wszelkiego rodzaju szpilek, ale matka natura postanowiła trochę utrudnić mi zadanie, i jestem jaka jestem. Potykam się o własne nogi nawet nie mając na sobie butów, a założenie szpilek, tak "dla spróbowania" skończyło się skręceniem kostki i rozcięciem głowy.Cóż, zostaje mi tylko podziwianie tych bucików na allegro i witrynach sklepowych :c Zostałam przy zwykłych trampkach, i jestem bardzo zadowolona. Choć nie rozumiem skąd wziął się ostatnio szał na air max'y i ten inne, ale cóż, niech tam robią co chcą. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#87 10-05-2014 o 13h34

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Clariexx napisał

Mam ogromną słabość do wszelkiego rodzaju szpilek, ale matka natura postanowiła trochę utrudnić mi zadanie, i jestem jaka jestem. Potykam się o własne nogi nawet nie mając na sobie butów, a założenie szpilek, tak "dla spróbowania" skończyło się skręceniem kostki i rozcięciem głowy.Cóż, zostaje mi tylko podziwianie tych bucików na allegro i witrynach sklepowych :c Zostałam przy zwykłych trampkach, i jestem bardzo zadowolona. Choć nie rozumiem skąd wziął się ostatnio szał na air max'y i ten inne, ale cóż, niech tam robią co chcą. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Rozcięcie głowy?
OMG!
faktycznie lepiej ich nie zakładaj

Offline

#88 15-05-2014 o 21h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

a ja lubie szpilki

Offline

#89 18-05-2014 o 20h54

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

Ja najczęściej noszę baleriny i buty do biegania.
A tak z innej beczki to gdzie najczęściej kupujecie? Ja w Deichmannie a wy?


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#90 22-05-2014 o 20h04

Miss'całkiem całkiem
Olgaa8
...
Wiadomości: 86

Lubię trampki, bez żadnej rewolucji xd Nie podobają mi się vans, maxy itp.


.

Offline

#91 25-06-2014 o 12h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Ja tam lubie swoje czerwone zjechane conversy ^^
Jakimś cudem mam słabość do butów w tym kolorze , w mojej kolekcji znalazły się jeszcze lakierowane martensy (<3) , vansy  (czerwone i czarne)
Nie pogardze też szpilkami ,ale moje życie jest w nich zagrożone...

Offline

#92 17-10-2014 o 17h54

Miss'na całego
ola042
...
Wiadomości: 279

Moje ulubione butki to Nike Air Max 90. Mam czerwone. Bardzo lubię też trampki zaprojektowane przez Taylor Swift (Bardzooooo ją lubię). Nazywają się Kedsy. Tay bardzo dużo w nich chodzi. A mi się strasznie podobają. Dostanę je na wiosnę.

Ostatnio zmieniony przez ola042 (05-02-2015 o 13h48)


     
             

Offline

#93 21-10-2014 o 17h55

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

A ja wolę buty na koturnie, szczególnie czerwone!

Ostatnio zmieniony przez missmodna (21-10-2014 o 17h56)


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#94 20-01-2015 o 21h22

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Buty... osobiście strasznie się do swoich butów przywiązuję (jedne miałam przez 3 lata, miałabym do teraz, ale mama uznała że w takich zniszczobych wstyd i je wyrzuciła). Najczęściej noszę trampki i wszelkiego rodzaju obuwie na płaskiej podeszwie. Aczkolwiek mam dwie pary butów na obcasie. Pierwsze- lubie ję, ale fajnie się na nie tylko patrzy- takie szate w stylu hm... no powiedzmy starodawnym. Drugie, takie co ich nie lubię, czarne z obcasem w kształcie motyla (skąd je mam, nie wiem). No wyglądają ok, dopóki ich nie włożę... poza tym są noewygodne. Moimi ulubionymi butami są trampki taaaakie wysokie. Jedne mam do połowy łydki, drugie troszeczkę niższe. Chciałabym bardzo, bardzo takie buty jakich zdjęcie dodała osoba która założyła twmat (przepraszam nie pamiętam i nie mam jak zobaczyć...). Miałam swego czasu podobne, czerwone, ale się rozleciały jak wlazłam na krawężnik. Nie podobają mi się za to creepersy (takie creeppy). Po prostu nie.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#95 21-01-2015 o 00h38

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Ja najczęściej noszę trampki. Mam ich kilka par i co roku poszerzam swoją kolekcję o kolejne. Swego czasu wolałam te za kostkę, ostatnio jednak przerzuciłam się na niższe. W chłodniejsze dni chodzę w botkach za kostkę. W zimie najczęściej nosiłam glany z prawdziwego zdarzenia, ale w tym roku zmieniłam je na lżejszą wersję - martensy.
Nie lubię chodzić w klapkach i sandałach, nie ważne jak ciepło by było i tak włożę trampki. Swoje rzymianki wkładam tylko wtedy, kiedy wychodzę na jakieś "wykwintniejsze" spotkanie i nie wypada założyć sportowych butów. Na obcasach chodzić nie lubię. Często wypatrzę jakąś ładną parę obcasów i myślę sobie, że chce takie mieć, ale później je mierzę i mi przechodzi. Są naprawdę niewygodne. Zakładam je tylko dwa razy w roku - na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego. ^^'

Offline

#96 22-01-2015 o 16h48

Miss'Super Saiyen
Agata112403
Długo mnie nie było..
Miejsce: Madryt, Real Madryt
Wiadomości: 8 294

Ja zimą noszę krótkie kozaki na koturnie.
Latem i wiosną trampki przed kostkę.
A jesienią adidasy lub botki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#97 22-01-2015 o 21h19

Miss'całkiem całkiem
Hikaru8
Szpinak
Miejsce: wioskowy chłopak
Wiadomości: 92

Trampki - vansopodobne i te za kostkę - moja miłość.
Mam jedną parę glanów, co prawda za duże, ale jednak xD Noszę raz na jakiś czas, bo są ciężkie i niewygodne i obcierają. Kupiłem je za 60 zł, więc i tak dobrze xD Przeżyły wyprawę motocyklową do Rumunii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Creepersy to moja nieodwzajemniona miłość - są mega drogie i mega ładne <3 No i nie na moją stopę, bo noszę niestety rozmiarówkę dziecięcą -.-"
Wszelkie buty na platformach, na przykład takie:
Link do zewnętrznego obrazka
Też nieodwzajemniona miłość. Drogie i na większe rozmiary ;_;
Chcę być większy, więc chcę kupić sobie platformy, ale żeby kupić platformy muszę być większy xD
Kupowanie fajnych butów w dziecięcych sklepach graniczy z cudem, na szczęście zawsze maja trampki xD


heckin bamboozled again

Offline

#98 27-01-2015 o 20h42

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

Ja najbardziej lubię botki ^^
Rzadko trampki, częściej adidasy.
Nie noszę jakiś wymyślnych butów tylko takie tam - zwykłe  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#99 28-02-2015 o 20h30

Miss'ok
WikaIzabellaMadzia
...
Miejsce: Mazowieckie
Wiadomości: 70

Ja uwielbiam botki:

http://fleq2.home.pl/fleq/_gAllery/44385/medium2/55562.jpg

Szpilki:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR0mG3Y6qnFPVU249fKurK2TKh3XB0y95qpU4d7wZ1rb-qRbCt6

Uwielbiam również trampki oraz KLAPKI!

Offline

#100 04-04-2015 o 12h31

Miss'ok
...
Wiadomości: 64

Ja KOCHAM buty!
Dwie naj rzeczy na świecie to książki i buty. /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Nie lubię koturnów i szpilek(chociaż niektóre są piękne), bo się w nich zabijam.
Najbardziej kocham Conversy. Mam 3 pary. I NewBalance są cudowne, ale mam tylko jedne.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5