Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#26 28-05-2013 o 14h03

Miss'nieobczajona
KelseyJones
...
Miejsce: Los Angeles
Wiadomości: 23

Chika napisał

Ahm... Zakupiłam sobie dzisiaj butki:
http://img854.imageshack.us/img854/7701/dsc0015ce.jpg
(zdjęcie robione telefonem ;_/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Kupiłam je w sklepie Lidl i mam to gdzieś, że większość z was zapewne kupuje buty w jakiś drogich sklepach (CCC, Deichmann itd.) też tam kupuję, ale te akurat mi się ogromnie spodobały *-*
Dałam za nie 45 zł i trochę żałuję, bo coś czuję, że zaczynają mnie te paseczki na górze uciskać :<

Jak masz jakieś gazety nie potrzebne te szare to weź zrób z nich kulkę i namocz je w wodzie i wepchaj je miedzy podeszwa a tymi paseczkami to bardzo pomaga ja tak często robię

Offline

#27 28-05-2013 o 15h33

Miss'Żółtodziób
Swagg
...
Wiadomości: 8

creepersy, litasy, conversy, vansy - coś na ten krój. i oczywiscie GLANY YAY tak jak i martensy *___*  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#28 28-05-2013 o 15h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chika napisał

Ahm... Zakupiłam sobie dzisiaj butki:
http://img854.imageshack.us/img854/7701/dsc0015ce.jpg
(zdjęcie robione telefonem ;_/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Kupiłam je w sklepie Lidl i mam to gdzieś, że większość z was zapewne kupuje buty w jakiś drogich sklepach (CCC, Deichmann itd.) też tam kupuję, ale te akurat mi się ogromnie spodobały *-*
/i]

Eee tam. Nie odróżniłabym ich od tych "haendemowych" czy "dajśmanowych".

Offline

#29 28-05-2013 o 19h32

Miss'ujdzie
MilaBee
...
Miejsce: Piechowice
Wiadomości: 182

Nie chcę nikogo obrazić, ale według mnie glany są przesadą. Jest to moje zdanie, które mam prawo wyrażać. Oczywiście szanuję tych co je lubią, ponieważ mają własny styl. Ja bardzo lubię chodzić w trampkach/vansach. Nie pogardzę też szpilkami, ale na mój wiek, to jeszcze nie to.

Offline

#30 28-05-2013 o 19h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

MilaBee napisał

Nie chcę nikogo obrazić, ale według mnie glany są przesadą.

Przesadą w jakim sensie? Pytam bez żadnych złośliwości, bo jestem ciekawa opinii.

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (28-05-2013 o 19h46)

Offline

#31 29-05-2013 o 14h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

trampki i koturny

Offline

#32 29-05-2013 o 15h36

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Byakyath napisał

MilaBee napisał

Nie chcę nikogo obrazić, ale według mnie glany są przesadą.

Przesadą w jakim sensie? Pytam bez żadnych złośliwości, bo jestem ciekawa opinii.

jak dla mnie przesadą mogłyby być sandały ze skarpetami, a nie glany, chociaż to tylko moje odczucie.


U mnie różnie bywa
-mam creepersy 5-6cm podwyższenie,
-mam też platformy z demonii takie o:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/538359_351389941596387_928506531_n.jpg

-dwie pary glanów Steel trójki i dziesiątki
mase szpilek a tak na ogół to chodzę w vansach na podwójnym całych czarnych.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#33 29-05-2013 o 16h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Neczkie napisał

Byakyath napisał

MilaBee napisał

Nie chcę nikogo obrazić, ale według mnie glany są przesadą.

Przesadą w jakim sensie? Pytam bez żadnych złośliwości, bo jestem ciekawa opinii.

jak dla mnie przesadą mogłyby być sandały ze skarpetami, a nie glany, chociaż to tylko moje odczucie.


U mnie różnie bywa
-mam creepersy 5-6cm podwyższenie,
-mam też platformy z demonii takie o:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/538359_351389941596387_928506531_n.jpg

-dwie pary glanów Steel trójki i dziesiątki
mase szpilek a tak na ogół to chodzę w vansach na podwójnym całych czarnych.

Platformy są śliczne. *__* Gdzie je dostałaś?

Offline

#34 29-05-2013 o 16h26

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

wygrałam aukcję na allegro /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ale powinny być na ebayu


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#35 30-05-2013 o 10h13

Miss'nieobczajona
CiasteczkowyPotwór
...
Wiadomości: 18

Ja uwielbiam nike (normalne i air max),glany i creepersy są śliczne! ♥

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#36 30-05-2013 o 13h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


Creepersy mam prawie identyczne... Chyba po raz pierwszy, od paru miesięcy widzę czyste glany.

Offline

#37 30-05-2013 o 14h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

moją miłością są converse-y, są strasznie wygodne, kocham je ! oprócz tego jeszcze oczywiście koturny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Arwenaa (30-05-2013 o 14h18)

Offline

#38 31-05-2013 o 14h52

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

ja ubóstwiam koturny we wszelkiej postaci ale najbardziej sandałki na koturnie oraz półbutokoturny ale trampkami też nie gardzę oczywiście mam jakieś 24 pary butów na każdą okazję od sportowych przez szmaciaki później szpilki i obcasy aż po koturny


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#39 31-05-2013 o 18h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Według mnie ten temat jest zupełnie bez sensu i proponuje go zamknąć.

Offline

#40 31-05-2013 o 18h18

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Dlaczego niby? Można tutaj się pochwalić butami itp. Wątek w sam raz dla działu o modzie.

Offline

#41 31-05-2013 o 18h37

Miss'ujdzie
Irbisia
...
Miejsce: Eeem... Warsaw?
Wiadomości: 237

Glany :3 Conversy i Vansy też ok. Trampki spoko - byle nie szpilki i sandały *-*


Link do zewnętrznego obrazka

Masz pytanie? Fajnie, bo ja mam odpowiedź!

Offline

#42 01-06-2013 o 08h30

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Jestem wielka fanka wszystkiego, co jest wysokie. Szpilki, obcasy, koturny- wszystko, byle jak najwyzsze! Niestety moje chore kolano juz od dluzszego czasu nie pozwala mi na takie obowie ;/
W zamian nosze martensy. Jestem szczesliwa posiadaczka modelu 1460 w kolorze limonkowym, ktore nie tylko wygladaja oblednie (wprost proporcjonalnie do ceny ;/) ale tez sa nieziemsko wygodne. Od kiedy je mam rzadko kiedy nosze inne buty.
Poza tym mam pare glanow. Kiedys chodzilam w nich bez przerwy, teraz jakos srednio spelniaja moje oczekiwania. W zime blacha zamarza i jest w nich okropnie zimno, a w  cieplejsze dni nagrzewa sie i jest okropnie goraco. Do tego w zime snieg nabija sie strasznie w podeszwe i brudzi w domu wszystki co mozliwe.
Trampkow nie lubie, strasznie niewygodnie sie w nich chodzi. Podeszwa jest plaska i cienka. Kiedys je lubilam "bo ladne", ale teraz wole, zeby buty byly przede wszyskim wygodne ;x
No i uwielbiam buty, ktore sa dlugie. Siegaja do polowy lydki, albo jeszcze lepiej do kolan. Poki co mam trampki wlasnie do polowy lydki i kozaki zimowe na obcasie siegajace do kolan, ale marza mi sie jeszcze glany albo martensy 20dziurkowe ;3

Offline

#43 04-06-2013 o 20h35

Miss'Żółtodziób
StokrotkaAsia
...
Wiadomości: 12

Większość z was lubi glany, a ja zdecydowanie mówię im NIE! Jakoś dziwnie kojarzą mi się z wojskiem. Ja lubię najbardziej:

- koturny
Link do zewnętrznego obrazka

- conversy
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#44 04-06-2013 o 20h53

Miss'całkiem całkiem
Cien
...
Wiadomości: 83

W butach na obcasie lub na wysokiej podeszwie chodzić nie potrafię, ale strasznie podobają mi się lity i koturny. Niestety żadnych nie posiadam, bo zginęłabym na miejscu zaraz po założeniu ich i zrobieniu pierwszego kroku. Niestety, to nie dla mnie.
Znacznie bezpieczniej czuję się w trampkach lub adidasach. Byleby jak najbliżej do ziemi.


.

Offline

#45 05-06-2013 o 09h58

Miss'całkiem całkiem
Kleopaatraa
...
Miejsce: Floryda ^.^
Wiadomości: 112

Ja preferuję zwykle wysokie buty. Dobrze się w nich czuję i ogólnie mogę wykazać się swoimi długimi nogami do tego. Ale od czasu do czasu lubię założyć jakieś płaskie np. baletki czy trampki. Jakby to ująć... Lubię wszystkie buty oprócz sandałów. Okropieństwo, nie uważacie?

Ostatnio natknęłam się na takie oto buciki:

Link do zewnętrznego obrazka

Myślicie, że warto w nie zainwestować ?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#46 05-06-2013 o 11h29

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Skate 'owskie buty, czarne trampki zawijane i białe creepersy - w takich butach się bujam.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#47 07-06-2013 o 11h25

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

MilaBee napisał

Nie chcę nikogo obrazić, ale według mnie glany są przesadą.

Przesadą w jakim sensie? Mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Bardzo mnie zaciekawiła i chciałabym poznać Twój punkt widzenia.

Ja śmigam tylko i wyłącznie w glanach (dziesiątkach). Ostatnio stare rozwaliły mi się prawie zupełnie, więc aktualnie staram się rozchodzić nowe. Pierwszy raz w życiu mam na nogach glaniacze bez żadnej rysy!
W mróz zadowalam się kozakami a'la oficerki.


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#48 08-06-2013 o 18h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pozwolę sobie zapytać: co sądzicie o tych butach?
Link do zewnętrznego obrazka

Moim zdaniem ten konkretny model jest trochę nietrafiony, ale sam pomysł umieszczenia zwyczajnych trampek/tenisówek na platformie uważam za genialny.
Przykładowo:
Link do zewnętrznego obrazka

Te są śliczne.

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (08-06-2013 o 18h40)

Offline

#49 08-06-2013 o 18h47

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Pierwsze mi się nie podobają D: Te paski, jakoś tak... dziwnie wyglądają, na tej platformie...
Ale te drugie już są śliczne ^o^

Offline

#50 15-06-2013 o 09h38

Miss'nieobczajona
Susciter
...
Miejsce: Gdzieś na ziemi :3
Wiadomości: 45

Trampki, trampki i jeszcze raz trampki *w* Gdy jest cieplej to japonki lub jakieś sandałki :3 Marzą mi się białe martensy *u*


Wszyscy, mamy w sobie tyle samo dobra co zła, to od nas zależy, którą drogą pójdziemy ~ J.K. Rowling

Offline

Strony : 1 2 3 4 5