Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5

#101 13-05-2015 o 15h33

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Trampki ♥
Kiedy byłam mała chciałam codziennie nosić (różowe) szpilki. A teraz sobie myślę, że nie dość że bym się zabiła to jeszcze wyglądałabym w nich jak idiotka (nie tylko w różowych!). Mam jeszcze takie czarne buty z ćwiekami i jestem z nich bardzo zadowolona ♥♥♥


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#102 17-05-2015 o 19h48

Miss'nieobczajona
Bodzini
walk this way...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 35

uwielbiam platformy. są piękne. ostatnio co rusz powiększam kolekcję o kolejną parę butów vagabond lub YRU.

Offline

#103 17-05-2015 o 20h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Trampki i tylko one. Jeśli nie mogę zniszczyć jakiś butów, to znaczy, że nie nadają się one dla mnie. Żywotność moich trampeczków wynosi jeden miesiąc. Już po tym czasie same się rozlatują. Pomyśleć, że ja tylko w nich chodzę... ^^'

Offline

#104 11-06-2015 o 20h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja noszę teraz conversy dżinsowe Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez julkanna7 (11-06-2015 o 20h13)

Offline

#105 11-06-2015 o 20h59

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Adidasy <3 , Air Maxy. Jako sportowe
Szpile<3 Kocham na przyszłość do której mi jeszcze daleko... -_-


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#106 11-06-2015 o 21h05

Miss'Żółtodziób
LadyEllen
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12

ja kocham trampki *zaliczają się takie normalne i sportowe* i glany, może jeszcze sandałki, pozostałe po prostu lubię albo nienawidzę xd


https://33.media.tumblr.com/4a0a76d971aa4a8f8a91e272179ef7b1/tumblr_n04m0tJ7xq1tqs1heo1_500.gif

Offline

#107 13-06-2015 o 18h53

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Nie mogłaby się chyba zdecydować na jeden rodzaj butów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zaczynając od adidasów, przez trampki, balerinki, koturny, aż do szpilek - uwielbiam wszystkie! <3

Offline

#108 14-06-2015 o 02h33

Miss'całkiem całkiem
NNatalia
...
Wiadomości: 154

Lubię obuwie sportowe- adidasy, trampki. Przeważnie czuję się niekomfortowo w jakichś balerinach czy innych tego typu butach. Najgorzej jak muszę założyć sandałki, ale w tym roku muszę się jakoś do nich przełamać XD Chciałabym nosić platformy, ogólnie jeszcze jakieś buty z masywniejszą podeszwą, ale jestem taka wysoka, że po ich założeniu czuję się jak żyrafa.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i60.tinypic.com/abdp2.png

Offline

#109 23-12-2015 o 21h47

Miss'wtajemniczona
rozali10
ヾ(o◕ω ◕)ノ
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 2 050

Może i niektórzy mogą ich nie lubić, ale ja wręcz uwielbiam glany. Mam dwie pary jedne z czarnymi sznórówkami i podcieplaną podeszwą, oraz drugie z czerwonymi sznórówkami, które są całe podcieplane.


☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Offline

#110 25-12-2015 o 22h00

Miss'Żółtodziób
Janvier
...
Wiadomości: 6

Jedni lubią glany, inni trampki, sandałki, czy szpilki, a ja powiem, że moimi ulubionymi butami są miękkie, cieplutkie, puchate... papcie!
Bo któż nie lubi po całym dniu męczenia się w innych butach, wieczorem przyjść do domu i założyć mięciutkich paputków? Niech ten ktoś rzuci kamieniem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Natomiast jeśli chodzi o bardziej "wyjściowe" obuwie, to jak na kobietę butów mam wyjątkowo mało. Przez wiele, wiele lat (tj. około 5) praktycznie jedynymi butami jakie nosiłam były glany. Czy lato, czy zima - nieważne! Glany musiały być i jedynymi okazjami, przy których udawało się mnie namówić na przywdzianie innego obuwia były wszelakie imprezy okolicznościowe, czy wyjścia do teatru (ewentualnie momenty, gdy mateczka popadała w rozpacz i płakała, że ona nigdzie mnie nie weźmie, jeśli nadal będę miała to na nogach).
Niestety, latka mijał, ja się postarzałam, moje glany też i w zeszłym roku postanowiliśmy zakończyć ten jakże piękny, długotrwały związek. Oczywiście nie wyrzuciłabym moich kochanych glanów. Teraz leżą w kącie garderoby i tylko zerkam na nie tęsknym wzrokiem, gdy rano przegrzebuję sterty ubrań w poszukiwaniu koszulki albo swetra.
Ostatnio za to bardzo polubiłam się z butami na obcasie i od jesieni pomykam w butkach na dość wysokim, ale grubym i stabilnym obcasie, jednocześnie modląc się o to, by dalej było tak ciepło. W cieplejszych miesiącach chodzę głównie w tenisówkach, a okazjonalnie ubieram obuwie sportowe (głównie jak biegam, czy ćwiczę, albo mam danego dnia baaaardzo dużo kilometrów do przejścia).
Dodatkowo moja kolekcja butów jest dość uboga - nie wiem czy naliczę 15 par, co przy ogromie butów posiadanych przez moją mamą zdaje się być ilością taką, że cud, iż nie chodzę boso. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#111 06-02-2016 o 12h59

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Ja nie mogę się obejść bez moich 3 par butów:
1: trampki galaxy
2: buty led; trampki
3: trampki jeansowe

Wygląd trampek:


#1 soowon defender

Offline

#112 07-02-2016 o 10h02

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Glany the best. I fajnie się w nich biega.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#113 11-05-2016 o 17h59

Miss'ok
Marcelax
On the way to Wonderland
Wiadomości: 50

Uwielbiam szpilki na platformie ale rzadko mam okazję w nich chodzić, zazwyczaj latam w adidasach.


"When loneliness is knocking on your door
Everything you loved just disappears
And when you feel that everything is lost
You need to know"
There's no life without tears "

Offline

#114 23-01-2017 o 14h00

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Przyzwyczaiłam się do chodzenia w butach na grubszej podeszwie, aktualnie mam dwie pary trampków na podeszwie 2,5 cm i jedną na 3 cm. Problem jest taki, że w dwóch parach połamały mi się podeszwy, więc szukam bardziej wytrzymałych butów. Zastanawiam się nad creepersami, ale całymi białymi.
Oprócz tego lubię buty sportowe na koturnach, a także trapery. Nie jestem fanką glanów, są dla mnie zbyt masywne i ciężkie. Po prostu nie wpisują się w mój styl. Nie cierpię też balerinek, bo zsuwają się ze stopy. Zniosę tylko te cieliste. Ogółem z reguły nie chodzę w czarnych butach, chyba że do czarnych rajstop. Na co dzień preferuję buty białe lub w pastelowych beżach czy różach.


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#115 22-04-2017 o 14h52

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

Ja tam lubię glany, ubieram je nawet do spódnic.
https://rockmetalshop.pl/pol_pl_glany-ALTERCORE-czarne-10-dziurkowe-353-BLACK--150449_3.jpg

Ostatnio zmieniony przez Bakteria (22-04-2017 o 14h53)

Offline

#116 23-04-2017 o 11h21

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Akurat glany ciekawie się prezentują w połączeniu z sukienkami i spódnicami, najlepiej zwiewnymi - jako przeciwwaga.


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#117 23-04-2017 o 12h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

ja uwielbiam botki na słupku <3

Offline

#118 11-08-2017 o 09h28

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Buty? Kocham glany. Takie zwykłe, czarne glany. Ale niestety w lato nie mogę nosić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Wszystkie dziewczyny z mojej klasy mają bzika na punkcie butów, a najbardziej tych Super Star'ów, czy jakoś tak xD


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#119 26-01-2018 o 10h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

https://www.eobuwie.com.pl/sneakersy-lasocki-wi07-rafa-01-czarny.html

Mój wczorajszy nabytek <3

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5