Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#51 15-06-2013 o 19h23

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Susciter napisał

Marzą mi się białe martensy *u*

Odradzam z całego serca! Nie dość, że buty dr. Martensa są potwornie drogie, to jeszcze białe glany wyglądają strasznie tandetnie. Nie wspomnę już o tym, że białe buty brudzą się w błyskawicznym tempie...


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#52 15-06-2013 o 19h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hetalia napisał

Susciter napisał

Marzą mi się białe martensy *u*

Odradzam z całego serca! Nie dość, że buty dr. Martensa są potwornie drogie, to jeszcze białe glany wyglądają strasznie tandetnie. Nie wspomnę już o tym, że białe buty brudzą się w błyskawicznym tempie...

Czy ja wiem... Widziałam trochę białych martensów w życiu i nie były tragiczne zniszczone/ubrudzone. Poza tym, Martensy i glany to zupełnie inne bajki.

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (15-06-2013 o 19h48)

Offline

#53 16-06-2013 o 08h23

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/196212_185532158157191_4575770_n.jpg
Lewa - Martens, Prawa - Glany Steel bodajże
Niszczą sie szybko, ja nie polecam. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#54 18-06-2013 o 17h07

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

"Tylko czarne glany, są naprawdę fany..."
I nie żeby tam zaraz jakieś martensy. Najtańsze jakie da się znaleźć, a które jeszcze mają coś wspólnego ze skórą. Obuwie niezniszczalne, bo starcza na sześć lat wzwyż. Chociaż ostatniej zimy miałam problem z kolanem i musiałam przeskoczyć w traperki na obcasie, żeby w ogóle móc chodzić.

Ogólnie, bardzo czesto patatajam na obcasach, najlepiej ośmiocentymetrowych - dużo bardziej komfortowo się w tak wyprofilowanych butach czuję niż w jakichkolwiek sportowych. Więc mam kilka par, botki, czułenka i model standardowy.

Balerin nie lubię, chyba że mają twardą sportową podeszwę. I wyglądają wystarczająco idiotycznie. Bardzo lubię głupawe, kiczowate buty, pasują mi do mojej głupawej i kiczowatej biżuterii. ^^

Offline

#55 27-06-2013 o 00h49

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 17

Moja miłość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png : http://image.ceneo.pl/data/products/9660532/i-dr-martens-1460-navy-niebieskie-martensy.jpg
jestem szczęśliwą posiadaczką 3 par : Tych jak na zdjęciu , pomarańczowych z wypustkami i wiśniowych :3


Sue~

Offline

#56 28-06-2013 o 14h15

Miss'nieobczajona
asiula45
...
Miejsce: Rybnik
Wiadomości: 18

Ja uwielbiam chodzić w szpilkach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam w szafie kilkanaście ich /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jedne które najbardziej lubię: http://www.we-dwoje.pl/files/Image/galerie/31215/galeria_we_dwoje_30.jpg  tylko że nie mam z kolorem bladym różowym (jak na zdjęciu) ale z brązowym.

Offline

#57 04-07-2013 o 10h17

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Ja najbardziej lubię tenisówki. Najlepiej żeby były w zielony, żółty albo różowy kolor. Ale taki, że po nim oczy bolą. Wiecie mi o co mi biega.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#58 04-07-2013 o 15h47

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Noszę tylko adidasy,szpilki i buty na koturnie:)
W szpilkach mogłabym całe życie chodzić/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#59 14-07-2013 o 18h32

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

MissJuliaDorosz napisał

Ja najbardziej lubię tenisówki. Najlepiej żeby były w zielony, żółty albo różowy kolor. Ale taki, że po nim oczy bolą. Wiecie mi o co mi biega.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Też je uwielbiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Raz kupiłam sobie białe tenisówki z takimi paskami o kolorze takim.. Ni to pomarańczowy, ni to czerwony, że tak powiem. Takie są bystre, że nawet nie jestem w stanie przyjrzeć się co to za dokładnie kolor xD

A jak nie tenisówki, to ewentualnie adidasy, ale szczerze za "ciężko" się w nich chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#60 15-07-2013 o 12h34

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

Buty... Jedyna część zakupów, której szczerze nienawidzę. Mam wyjątkowo szeroką stopę, dodatkowo dość wysokie podbicie - czyli, krótko mówiąc, ciężko mi znaleźć coś w co wchodzę.
Całą jesień, zimę i pół wiosny chodzę w glanach. Nie ze względu na subkulturę czy pogląd na życie, ale na pieniądze. Mam skłonność do szybkiego niszczenia butów - więc glany są jak znalazł. No i można kogoś kopnąć...

Jeśli chodzi o drugą połowę wiosny i lato, to biegam głównie w sandałach - najprostszych, kilka szerokich czarnych pasków, zero ozdobników. Wynika to z mojej praktycznej natury, dość różnorodnych strojów (a to do wszystkiego pasuje) i ze wspomnianego wcześniej kształtu stopy. W tym roku chciałam kupić jakieś bardziej wyszukane, ale obeszłam wszystkie sklepy w mieście i nic. Przyrzekłam sobie, że jak znajdę ładne sandały które mi pasuję to kupię od razu trzy pary /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Teraz jeszcze dość często noszę czarne, jakby koronkowe, baletki oraz jazzówki - krój w którym się zakochałam. Mam beżowe, ale widziałam wiele innych które mi się podobały.
Co do butów, których nigdy nie ubiorę, to są to trampki i obcasy. Te pierwsze zupełnie mi się nie podobają, a drugie trudno znaleźć pasujące i są dość niewygodne. No i jestem raczej wysoką osobą, już teraz muszę się schylać żeby rozmawiać ze znajomymi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#61 20-07-2013 o 19h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Buty... Nie noszę zbyt "wymyślnych" butów.
Uwielbiam zwykłe, dosyć męskie sandały. Nie są zbyt drogie, ale za to mega wygodne. Mam jedną parę, brązowo-beżowe.
Kolejne... Sneakers (wiecie o jakie mi chodzi?). Ostatnie niestety mi się podarły i nie mam teraz żadnej pary, ale czas kupić. Najlepiej kolorowe.
Lubię tenisówki, mam parę czarnych.
No a przede wszystkim kocham glany. Mam parę czarnych Steel (na takie mnie było stać, niestety, miałam ochotę kupić KMM, bo dobre opinie o nich słyszałam), w mojej szkole są niezbyt mile widziane ze strony uczniów... Naprawdę. Słuchanie za sobą "weź to zdejmij, wyglądasz jak debil!" albo usilne próby deptania mnie po nich.... To dosyć dziwne.

Offline

#62 21-07-2013 o 00h43

Miss'Żółtodziób
lanjeli
...
Wiadomości: 4

Buty.... Dla mnie temat rzeka, bo przeszłam już wszystkie style jakie wypuszczono na Europę od 00', gdy to zaczęłam kupować sama buty (ominęłam chyba tylko sportowe korki...). Jak na razie jestem absolutnym miłośnikiem koturnów i klasycznych oksfordek. Niestety dla mnie każde wyjście do sklepów - sieciówek kończy się odprowadzeniem mnie wzrokiem przez wszystkie ekspedientki, gdy głośno wypowiadam się na temat tego, że nasz świat dąży do obuwniczego końca świata. Wchodzi się do sklepu i ma ochotę od razu wyjść. Tak więc buty zamawiam przez internet. Trochę ryzyko, ale przynajmniej mam takie, jakie mi się podobają, a nie biorę tylko dla tego, że "były lepsze od tych najgorszych". Niestety odkąd poszłam do pracy musiałam porzucić moje ukochane glaniszcza, które smętnie leżą z tyłu szafki. Trochę to smutne. Na razie szoruję po świecie w klasycznych obcasach, bo tylko takie przystoi nosić mi do biura, by nie zostać zjedzonym żywcem za łamanie regulaminu... A szkoda...

Offline

#63 27-07-2013 o 00h45

Miss'ok
georginachane
...
Wiadomości: 60

Najbardziej lubię trampki,lub botki. Na zimę oczywiście porządne kozaki, a na lato zgrabne sandałki. W sumie to lubię dużo fasonów i nie sugeruję się nazwą czy kategorią, lecz wyglądem.

Offline

#64 28-07-2013 o 20h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Najgorsze buty są z CCC ;D NIE ma to jak rozwalające się sandałki po 1,5 tygodniu Hahahahah xd i to obydwa. MASAKRA >>.>>

Offline

#65 29-07-2013 o 15h54

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Rinshell, to jeszcze zależy nie tylko od sieciówki, ale i od marki plus rodzaju szycia - przed zakupem wszystko należy obmacać i obejrzeć bardzo dokładnie - jeżeli but jest po prostu sklejany, to jasne jak słońce, że się rozczłapie przy pierwszej okazji.
Mam kilka par różnych butów głównie z CCC, rodzicielka umiłowała sobie Lasockiego (też CCC) i nosimy buty latami.

A swoją drogą, ostatnio mam nowe 11cm, czerwono-czarne <3

Offline

#66 03-08-2013 o 12h21

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Chodzę zazwyczaj na płaskiej podeszwie, czyli głównym obuwiem jakie mam to baletki, tenisówki i trampki. Oprócz tego mam koturny.


Offline

#67 07-08-2013 o 01h56

Miss'Żółtodziób
Natsuyo
...
Wiadomości: 7

Mhm.
Ja uwielbiam creepersy, aczkolwiek jeszcze ich nie posiadam, ale jest to moim marzeniem ^. Dość często nosiłam kiedyś trampki, ale teraz przerzuciłam się na martensy i glany, które kocham ^^. Posiadam również dwie pary czarnych szpilek z zamszowym obiciem (1 para 8 cm, 2 para 10 cm) oraz jedną parę czarnych szpilek z ekologicznej skóry z czerwoną podeszwą (wys. 11 cm). Mam też koturny: 14 cm. Nie za dobrze chodzę akurat w tych koturnach, gdyż są wysokie i dziwnie się chyboczą gdy stanę np. na kocich łbach (których pełno jest na mojej dzielnicy). Przeżyłam wiele upadków z nimi, ale kocham je niezmiernie ^^.
Szpilki noszę tylko wiosną i latem, czasem w inne pory roku, gdy mam okazję. Martensy noszę zawsze, gdy mam ochotę, a glany w zimę/jesień. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Nie znoszę: balerinek, sandałów

Offline

#68 07-08-2013 o 20h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chodzę w trampkach, trampkach i... trampkach? Mam 3 pary tradycyjnych (w sensie za kostkę), jedną parę krótkich (vansy, ale pozwolę sobie je nazwać trampkami) i adidasy. A zimą chadzam w walonkach. Nieistotny jest dla mnie wygląd buta, ważne żeby był wygodny.
Zapomniałam dodać, że absolutnie NIENAWIDZĘ butów na obcasie, nawet jeśli jestem dzięki nim wyższa. Nawet gdy tylko je przymierzam, boję się, że obcas się złamie, a ja wyrżnę i wybiję sobie zęba.

Ostatnio zmieniony przez tsunshun (07-08-2013 o 20h20)

Offline

#69 23-08-2013 o 15h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Hej.... ja bardzo lubie koturny i szpile  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie polecam kupywać butów w ccc psują się szybko. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


natka

Offline

#70 27-08-2013 o 09h53

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Byakyath napisał

Macie jakieś ulubione fasony? Ja na przykład bardzo lubię standardowe "mary janes"
http://i40.tinypic.com/am341w.jpg
i creepersy.
http://i43.tinypic.com/2yu0yrk.jpg

Oprócz tego, buty na niskim obcasie, oraz zwyczajnie trampki/tenisówki. Nie pogardzę też starymi, dobrymi glanami.
Podobają mi się szpilki, (Poza tym, że noga genialnie w nich wygląda, to niektóre mają naprawdę obłędne wzory.) ale chyba bym się w nich zabiła.

Ja też uwielbiam creepersy  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#71 27-08-2013 o 12h34

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Ja tam jestem buciara kocham każde buty na obcasie czy  trampki,creeps czy bardziej kobiece buty  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#72 27-08-2013 o 14h33

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

natka87 napisał

Nie polecam kupywać butów w ccc psują się szybko. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Muszę się nie zgodzić.
3/4 moich butów jest z CCC ( Reszta to adidasy) i z żadnymi nie miałam problemu jeszcze.


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#73 28-08-2013 o 13h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi ostatnio bardzo do gusty przypadły creepersy.Niestety nie mam dostępu do sklepu z nimi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Lubię też koturny i balerinki ale trampkami nie pogardzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#74 28-08-2013 o 17h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Motionell napisał

natka87 napisał

Nie polecam kupywać butów w ccc psują się szybko. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Muszę się nie zgodzić.
3/4 moich butów jest z CCC ( Reszta to adidasy) i z żadnymi nie miałam problemu jeszcze.

Co do butów z CC. Mam kilka par. Niektóre trzymają się świetnie, inne nie. Na przykład adidasów nie mogę już od dwóch lat zedrzeć. Jak na złość, bo w domu już czekają kolejne adidasy chętne do noszenia. Odzywam się na temat tych butów tutaj też z powodu, iż jestem załamana. Dwa dni temu pękła mi podeszwa w moich ukochanych sandałach z CCC właśnie. Kupiłam je rok temu latem. Nie spodziewałam się, że tak szybko się zepsują. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Tata niby próbował je trochę ratować, ale nie sądzę, że założę je jeszcze choć raz...

Offline

#75 22-09-2013 o 10h58

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

A ja wczoraj nabyłam śliczne boteczki :3. Jedyna para w rozmiarze 35. Tak,tak mam rozmiar 35. Aż byłam zdziwiona że buty na 10 centymetrowym obcasie są w rozmiare dziecięcej nóżki :3.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

Strony : 1 2 3 4 5