Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#1 30-07-2013 o 21h43

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Hejo~!

Podzielmy się swoimi dziwnymi nawykami ;33

Muszę układać zgodnie z tęczą kolorowe rzeczy np. kredki. Nakrzyczałam kiedyś w środku lekcji na koleżankę, bo źle włożyła kolorowe długopisy do mojego piórnika xP


Offline

#2 31-07-2013 o 10h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jem wykałaczki i patyczki od lodów. Ogólnie wszystkie drewniane, małe przedmioty, które mogę pogryźć.

Offline

#3 21-08-2013 o 14h12

Miss'Żółtodziób
Cheroxx
...
Wiadomości: 9

Też mam tak jak Byakyath ;3
Oprócz tego zawsze do zup dodaję dużooo śmietany xd. Oczywiście nie do wszystkich zup ;d.


http://data.whicdn.com/images/23209514/tumblr_ly0wsc7Syp1r43irfo1_250_large.gif

Offline

#4 21-08-2013 o 16h40

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Układam wszystko wzrostem (książki, długopisy, zeszyty...itd.)
Poza tym rzeczy zawsze muszą być zwrócone frontem (etykietką) do mnie.
Składam opakowania przed wyrzuceniem ich do śmieci.

Offline

#5 22-08-2013 o 12h42

Miss'ok
Vitalis
...
Miejsce: Jakie miasto? Wieś.
Wiadomości: 75

Oliwia też tak mam i miałam dosłownie takie samo zdarzenie!


Vitalis
.

Offline

#6 23-08-2013 o 09h05

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Etto... mam taki sam nawyk co Oliwia XD Kocham tęczę, chodź po mojej miss to nie widać...

Offline

#7 23-08-2013 o 09h46

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

A mój dziwny nawyk to taki że jak mamy w domu miód to zalewam nim płatki czekoladowe PYCHA


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#8 23-08-2013 o 19h54

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Mój dziwny nawyk jest taki  że jak pomaluje paznokcie po jakiś dziesięciu minutach zdzieram go zębami <wszyscy maja ubaw jak jest kolorowy i mam na przyklad niebieskie zęby /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png>

Offline

#9 23-08-2013 o 20h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przy pierwszym spotkaniu patrzę ludziom na paznokcie, brwi (tylko dziewczynom) i włosy. Po nich najbardziej widać czy ktoś o siebie dba~

Offline

#10 26-08-2013 o 20h35

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

ja to co Oliwia i Evelyn


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#11 26-08-2013 o 20h37

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Jak jestem w domu cały czas chodzę z poduszką

Offline

#12 18-09-2013 o 20h56

Miss'nieobczajona
Wiola
...
Miejsce: Kraina Czarów
Wiadomości: 20

Jak chodzę spać to muszę pozamykać wszystkie szafki w pokoju(włącznie z szafą) i zasunąć zasłony. Nie wiem czy to z przyzwyczajenia czy z czegoś innego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#13 19-09-2013 o 15h42

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Wiola napisał

Jak chodzę spać to muszę pozamykać wszystkie szafki w pokoju(włącznie z szafą) i zasunąć zasłony. Nie wiem czy to z przyzwyczajenia czy z czegoś innego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

haha ja mam podobnie tylko boje sie że cos z szafy wyskoczy bo mam ja na pól pokoju /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#14 19-09-2013 o 16h34

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Ja również mam to co przedmówczyni. Kiedyś w nocy zapomniałam zamknąć szafy i zorientowałam  się o tym dopiero w nocy. Oczywiście musiałam pooświecać wszystkie światła i ją zamknąć.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#15 19-09-2013 o 17h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Co chwile poprawiam grzywkę  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#16 19-09-2013 o 20h16

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 127

mam to samo co założycielka wątku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
no i jeszcze jak idę ostatnia spać to zciągam papcie, robie tak kołdrę żeby mi ją łatwo było złapać i jak tylko zgasze światło udaje że lunatykuje (mam zamknięte oczy) bo sie boje że coś zaraz mnie złapie za ramię... nie wiem czemu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Ostatnio zmieniony przez Sofii22 (19-09-2013 o 20h17)


Życie jest okrutne, lecz idzie się w nim odnaleźć. Czas mknie przed siebie, ale można go zatrzymać w sercu...

Offline

#17 19-09-2013 o 21h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam manie na punkcie mycia rąk i smarowania ich kremem. Obsesyjnie zwracam uwagę na to co i kiedy jem a kalorie każdego posiłku zawsze podliczam... Dodatkowo chyba już z przyzwyczajenia przed położeniem się spać zaglądam pod łóżko. Czuję się bezpieczniej ze świadomością, że nic ani NIKOGO tam nie ma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A no i ogólna mania na punkcie porządku. Nie znoszę bałaganu, brudu itp. Nie mogę patrzeć jak coś jest krzywo ułożone, wszystko musi być IDEALNE

Offline

#18 20-09-2013 o 12h26

Miss'ujdzie
Nimphianey
...
Miejsce: Duże.
Wiadomości: 173

Chardonnay napisał

Mam manie na punkcie mycia rąk i smarowania ich kremem. Obsesyjnie zwracam uwagę na to co i kiedy jem a kalorie każdego posiłku zawsze podliczam... Dodatkowo chyba już z przyzwyczajenia przed położeniem się spać zaglądam pod łóżko. Czuję się bezpieczniej ze świadomością, że nic ani NIKOGO tam nie ma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A no i ogólna mania na punkcie porządku. Nie znoszę bałaganu, brudu itp. Nie mogę patrzeć jak coś jest krzywo ułożone, wszystko musi być IDEALNE

Jakbym czytała swoją wypowiedź. : - ) hehe Z myciem rąk to u mnie największy nawyk.

/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


" Dziś będzie ten lepszy dzień, pamiętaj" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#19 20-09-2013 o 18h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nimphianey napisał

Chardonnay napisał

Mam manie na punkcie mycia rąk i smarowania ich kremem. Obsesyjnie zwracam uwagę na to co i kiedy jem a kalorie każdego posiłku zawsze podliczam... Dodatkowo chyba już z przyzwyczajenia przed położeniem się spać zaglądam pod łóżko. Czuję się bezpieczniej ze świadomością, że nic ani NIKOGO tam nie ma /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A no i ogólna mania na punkcie porządku. Nie znoszę bałaganu, brudu itp. Nie mogę patrzeć jak coś jest krzywo ułożone, wszystko musi być IDEALNE

Jakbym czytała swoją wypowiedź. : - ) hehe Z myciem rąk to u mnie największy nawyk.

/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Miło słyszeć, że nie tylko ja mam takie odchyły /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#20 20-09-2013 o 18h40

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Ja mam manie obgryzania skórek na ustach (napatrzyłam się w podstawówce na usta koleżanki-miała strasznie spierzchnięte i odstawały jej skórki),czasami aż

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

. Do tego dochodzi układania rzeczy,aby równo stało (w jednej linii/po ukosie),jak nie jest to poprawiam. I podczas wieszania prania muszę mieć takie same spinacze (kolorem/kształtem) na jedno ubranie.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#21 21-09-2013 o 14h17

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 127

YooSti napisał

Ja mam manie obgryzania skórek na ustach (napatrzyłam się w podstawówce na usta koleżanki-miała strasznie spierzchnięte i odstawały jej skórki),czasami aż

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

. Do tego dochodzi układania rzeczy,aby równo stało (w jednej linii/po ukosie),jak nie jest to poprawiam. I podczas wieszania prania muszę mieć takie same spinacze (kolorem/kształtem) na jedno ubranie.

ja też obgryzam usta!


Życie jest okrutne, lecz idzie się w nim odnaleźć. Czas mknie przed siebie, ale można go zatrzymać w sercu...

Offline

#22 21-09-2013 o 15h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sofii22 napisał

YooSti napisał

Ja mam manie obgryzania skórek na ustach (napatrzyłam się w podstawówce na usta koleżanki-miała strasznie spierzchnięte i odstawały jej skórki),czasami aż

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

..

ja też obgryzam usta!

Z tym obgryzaniem skórek na ustach to ja mam identycznie... Jak tylko jakąś wyczuje to się powstrzymać nie mogę. No i strasznie skubię skórki przy paznokciach... To chyba coś nerwicowego...;] Bo zauważyłam, że to się nasila, gdy się czymś bardzo denerwuję...

Offline

#23 25-09-2013 o 20h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kocham zjadać skórki, które mam na ustach. Po za tym zawsze muszę mieć przy sobie poduszkę, bo zwariuję. Z kolorami mam tak samo... Tęcza!

Offline

#24 06-10-2013 o 19h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kiedy jem, to choćby danie znajdowało się na tym samym talerzu i normalne byłoby jeść wszystko tym samym widelcem, to ja zawsze muszę brać nowy albo umyć starannie ten, którym przed chwilą - na przykład - zjadłam sałatkę. Jest to strasznie denerwujące dla mnie, a moja mama zawsze zabija mnie wzrokiem przy takiej sytuacji xD

Offline

#25 06-10-2013 o 19h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

a ja dzielę ubrania na kolory i nieważne czy to spodnie, czy bluza jeśli jest np. czarna ląduje z resztą czarnych rzeczy. oprócz tego książki muszę mieć podzielone na co do wielkości i ułożone alfabetycznie, bo inaczej gryzą mnie w oczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

Strony : 1 2 3 4