Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 06-10-2013 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam dużo nawyków na tym nie skończę. Nienawidzę jak ktoś patrzy mi na ręcę gdy rysuje i w dodatku komentuje "ładne", "ale fajne". Za chwilę patrzę na tego kogoś wzrokiem mówiącym "odejdź albo nie wrócisz do domu żywy...". Jest jeszcze tego dużo mogła bym wyliczać...

Offline

#27 23-12-2013 o 21h17

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

tsunshun napisał

Przy pierwszym spotkaniu patrzę ludziom na paznokcie, brwi (tylko dziewczynom) i włosy. Po nich najbardziej widać czy ktoś o siebie dba~

Mam podobnie, patrzę się na brwi, nos oraz kształt twarzy, natomiast w domach na sufit. Nawet nie wiem z jakiego powodu.


Offline

#28 25-12-2013 o 19h47

Miss'Żółtodziób
Czekox3
...
Wiadomości: 5

Ja np. ruszam nosem. Dlatego znajomi i przyjaciele mówią na mnie królik. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 13-04-2014 o 15h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja jak mam umalowane paznokcie u rąk to nie mogę się powstrzymać i zdrapuje ten lakier zębami , to trochę nie fajne bo potem jak nie chce mi się tego zmyć zmywaczem to przez resztę dnia mam takie brzydkie pozdrapywane paznokcie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#30 14-04-2014 o 21h15

Miss'całkiem całkiem
Sefia
That's The Spirit!
Miejsce: Exoplanet
Wiadomości: 141

W moim pokoju mam 5 główek treningowych, poszłam na fryzjerkę no i teraz nie mam już gdzie schować czasem jak ta głowa stoi odwrócona twarzą do ściany to się boje że może się odwrócić i coś zacząć mówić . A też często mam nawyk budzenia się pomiędzy 2 a 3 :00 w nocy a kiedyś zobaczyłam to  http://bezuzyteczna.pl/jesli-budzisz-sie-miedzy-27452

po prostu masakra. xD

Ostatnio zmieniony przez Sefia (14-04-2014 o 21h16)


http://i61.tinypic.com/2le2xjp.jpg

Offline

#31 14-04-2014 o 23h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

jeśli nawyk można nazwać uzależnieniem to powiem wam że uzależniłam, się od miss fashion  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#32 18-04-2014 o 18h36

Miss'nieobczajona
Kazumii
...
Wiadomości: 32

♥ Gdy liczę, tutaj przykładowo drobniaki, to lubię, gdy ich suma ma na końcu 5 lub 0. Nie wiem, czemu tak jest.
♥ Gdy się denerwuję, bawię się rękami, włosami, itp.
♥ Gdy patrzę w lustro, zawsze muszę się do niego uśmiechnąć XD
♥ Gdy czytam książki na leżąco i się wzruszam, to aby powstrzymać łzy, zawsze unoszę książkę wysoko w górę.

Offline

#33 24-04-2014 o 19h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kiedy coś powiem, to często powtarzam to, co powiedziałam przed chwilą szeptem.

Offline

#34 06-05-2014 o 20h21

Miss'ok
SouImate
I tą oto świecą... podpalę twoją matkę,zaraz...co?!
Miejsce: Pod łóżkiem.TWOIM łóżkiem.
Wiadomości: 77

Dźgam ludzi w boki lub żebra.Nie mogę się powstrzymać...

Gdy zdarza mi się pech to zawsze zwalam to na jakąś rzecz (np.nie wzięłam dziś bransoletki,którą zakładam codziennie,musiałam pisać moim "pechowym" długopisem,więc to na pewno wina tego!)

Dużo tego jeszcze,a jako,że jestem leniwa to reszty nie napiszę.(:

Offline

#35 06-05-2014 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja przyciskam długopis do stołu od strony "przycisku" i puszczam. XD
Jak jest fajny długopis to fajnie wyskoczy. /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#36 11-05-2014 o 21h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam dziwny nawyk ssania i obgryzania długopisów/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#37 11-05-2014 o 21h53

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja też ssę lub gryzę długopisy xd
Do tego gdy czytam książki to mój umysł sam dzieli stronę po 2 linijki i jestem zła, jeśli na stronie nie ma parzystej liczby linijek >.< (Mam tak od kiedy czytałam ebooka na komputerze i przewijał mi się co 3 linijki).
Prawie zawsze bawię się czymś, co leży pod ręką - siostra często się na mnie z tego powodu denerwuje, bo dotykam jej rzeczy.
Podczas czytania często moja ręka wędruje na moją szyję i tak tam leży xD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#38 23-05-2014 o 09h03

Miss'nieobczajona
Ewsik
...
Wiadomości: 27

Dłubię w nosie i nie panuję nad tym. ;_;

Offline

#39 28-05-2014 o 20h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam taki nawyk, że rano myję się w lodowatej wodzie, a wieczorem w gorącej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
I codziennie sprawdzam, czy Benedict Cumberbatch żyje. No co, kocham go i martwię się o niego! Poza tym to by było straszne być fanką trupa.

Ostatnio zmieniony przez SherLocked (31-05-2014 o 15h50)

Offline

#40 06-06-2014 o 16h51

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Jak wiecie a może też nie wiecie to właśnie teraz się dowiecie mam bardzo długie włosy sięgające do kolan i mój dziwny nawyk jest właśnie taki że jeśli ktoś dotknie lub szarpnie moje włosy ja muszę je dobrze przeczesać szczotką więc zawsze ją muszę nosić przy sobie.
I sama nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Offline

#41 05-09-2014 o 19h44

Miss'na całego
Innaliana
"Miłość oznacza, że nie zawsze trzeba przepraszać."
Miejsce: Ulica Pokątna
Wiadomości: 425

Jeśli wieczorem przechodzę z dobrze oświetlonego pokoju do kuchni albo łazienki ( przez przedpokój) to zapalam wszędzie światło, gdzie tylko się da.
Ciemność /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif
Lubię się przytulać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Lunatykuję  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Ostatnio zmieniony przez Innaliana (30-03-2016 o 19h35)


                                                                     
                https://media.giphy.com/media/2IZN0bJfj2VJS/giphy.gif

Offline

#42 05-09-2014 o 23h31

Miss'Żółtodziób
freemago
...
Miejsce: Rzym
Wiadomości: 7

-gdy siedzę przed komputerem zawsze trzymam się za jednego cycka
-zawsze śpie tylko na brzuchu, inaczej nie zasnę
-codziennie jem czosnek, jak nie zjem czosnku boli mnie wszystko
-mam ustalone gdzie co leży na talerzu podczas obiadu i gdy ktoś to źle ustawi to zdejmuje jedzenie u układam po swojemu
-w szafie mam wszystko na wieszakach-od najciemniejszego do najjaśniejszego
-nigdy, ale to nigdy nie ogladam dwa razy tego samego filmu ani nie czytam tej samej książki

Offline

#43 05-09-2014 o 23h42

Miss'Żółtodziób
freemago
...
Miejsce: Rzym
Wiadomości: 7

SherLocked napisał

Ja mam taki nawyk, że rano myję się w lodowatej wodzie, a wieczorem w gorącej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
I codziennie sprawdzam, czy Benedict Cumberbatch żyje. No co, kocham go i martwię się o niego! Poza tym to by było straszne być fanką trupa.

Ja jestem fanką trupa.  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Offline

#44 06-09-2014 o 10h08

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

hmm... moje dziwne nawyki to to:
●że lubie się bawić czasami lalkami
●często idę gdzieś z zamiarem zrobienia czegoś ale zapominam co chciałam zrobić
● pamiętacie Lune Lovegood z Harrego Pottera, no to hmm ja tak dziwnie chodze jak ona, gdy się zapomne
●śpię w kompletnym bezruchu xd jakbym była martwa

Ostatnio zmieniony przez laureln (06-09-2014 o 10h09)


.

Offline

#45 06-09-2014 o 22h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Zaczynam wrzeszcześ na kogoś kiedy wyraża brak kultury jedząć np. kanapkę. Mlaskanie, jedzenie wypadające z ust ....To ochydne.
Nie mogę znieść kiedy marnuje się jedzenie. To pewnie przez moją przyjaciółkę, która przyjdzie do mnie coś tam pogadamy, porobimy idziemy do kuchni bo jesteśmy głodne, ja sobie wezmę jabłko ona weżmie sobie 5 kanapek (stasznie) grubo posmarowanych czekoladą, z czego ona zapewne zje dwie a resztę wyrzuci.
Obgryzam swoje policzki, jest to niebezpieczne bo może się to nawet na nowotworze skończyć.

Offline

#46 18-12-2014 o 22h23

Miss'wtajemniczona
Clarissa1317
"Od lat jest to zagwozdka ma, kto jest szalony- inni czy ja?"
Miejsce: Upper East Side:3
Wiadomości: 1 964

Jeśli o mnie chodzi to np.:
-zawsze muszę mieć zasłonięte rolety w oknie,
-zostawiam ubrania, jakieś książki na krzesłach, stolikach, biurku w moim pokoju, bo jak jest wszystko schowane czuję się niepewnie
- od niedawna tnę sobie skórę na rękach
-jak jestem sama w pokoju mogę mieć włączone tylko jedno niewielkie światło, dlatego moim nawykiem stało się gaszenie światła i siedzenie w półmroku
-nie wyłączam komputera przez ok. tydzień
Jeszcze by się coś znalazło, ale wymieniłam pierwsze,jakie mi na myśl przyszły/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#47 21-12-2014 o 12h03

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Oliwia napisał

Hejo~!

Podzielmy się swoimi dziwnymi nawykami ;33

Muszę układać zgodnie z tęczą kolorowe rzeczy np. kredki. Nakrzyczałam kiedyś w środku lekcji na koleżankę, bo źle włożyła kolorowe długopisy do mojego piórnika xP

Też tak mam XD JAK moja psiapsióła źle odfcieniami (tak każda kredka jest inna) od razy wyjełam moje kredki kochane i poukładałam je abardzo dokładnie. Moja fumfela uznała że zielony to zieliony(swego czasu nosiłam kredki kolorami oddzielnie w kilku pudełkach) to prawie sie na nia obraziłam.
Mam też tak że jak coś układam, rysuje itp. to wszystko musi być symetrycznie.
Zjadam zakładki z książek. Czasami nic po nich nie zostaje. Jak zdaży sie że to bedzie jakaś karta z rossmana+(zakładki do książek tak bardzo) to folia która pokrywa obie strony karty dziwnym trafem znika z zakładki(zdrapuje tak bardzov) i w ogóle gryze wszystko. M.in. tak z życiem pożegnały sie moje ukochane słuchawki.
Moim koleinym dziwnym nawykiem jest to że lubie mieć porządek ale tylko w teczkavch i segregatorach. Tzn. na półkach mam bałagan wokół łóżka syf, ale w teczkach i segregatorach wszystko musze mieć poukladane chronologicznie, rozmiarowo, tematycznie i w ogóle nie lubie mieć tam pomieszane. Jak siostra pomieszała mi+(zginie w piekle)rysunki w segregatorze to potrafiłam dwie godziny jak jakaś szalona układać je od naj starszego do najnowszego.Niektóre rysunki ledwie rozpoznawałam, ale ostatecznie chwaląc sie rodzince ułożyłam wszystkie po kolei. Od tamtej pory pisze kiedy skończyłam dany rysunek żeby nastepnym reaznem szybciej mi to poszło.
Mam czasami ichote zrobić sobie krzywde. Jakq czasami jest otwatre okno mam ovhote z niego wyskoczyć, albo rzucić sie pod pociąg. Jak naprzykład widze strome schodyA mam wielką ochote z nich skoczyć.
A i prawie bym zapomniała-śpie z pluszakami bo jak ich nie ma to nie wiem jak recr ułożyć.
@Minionka-mam rak samo. Najlepie podczas rysowania jakby wszyscy znikali XD

Ostatnio zmieniony przez Podoina (21-12-2014 o 12h11)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#48 27-12-2014 o 21h34

Miss'nieobczajona
madzia22199
...
Wiadomości: 22

a ja mam tak że jak idę spać to muszę podwinąć koniec kołdry pod nogi XD nie wiem dla czego tak mam  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

EDIT
jestem lunatykiem chodzę sobie i gadam przez sen XD /modules/forum/img/smilies/hein.gif  kiedyś jak byłam z rodziną w górach i spaliśmy w hotelu to w środku nocy wstałam z łóżka  i otworzyłam drzwi wyszłam na korytarz i chciałam zaświecić światło ale na szczęście wszystko widziała mam i włożyła mnie z powrotem do łóżka po czym od razu zasnęłam (?) a w domu to miałam z tysiąc takich przypadków... /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Ostatnio zmieniony przez madzia22199 (27-12-2014 o 21h44)


Justi

Offline

#49 29-12-2014 o 13h48

Miss'Żółtodziób
natsuko
...
Wiadomości: 6

• jak chce wieczorem zejść np. do kuchni to zapalam wszystkie światła po drodze
• zawsze dwa razy sprawdzam godzine, ledwo odłożę telefon i biorę go do ręki żeby sprawdzić znowu O,o
• prawie zawsze zwężam nogawki spodni bo wydaje mi się że wyglądają dziwnie gdy nie przylegają do ciała xD (a to sie już przeradza w lekką obsesję xD)
• za każdym razem jak ktoś rusza moją grzywkę to automatycznie zaczynam ją poprawiać

Offline

#50 31-12-2014 o 17h19

Miss'ok
...
Miejsce: Anty rzeczywistość
Wiadomości: 63

Majerankowa napisał

Ja też ssę lub gryzę długopisy xd
Do tego gdy czytam książki to mój umysł sam dzieli stronę po 2 linijki i jestem zła, jeśli na stronie nie ma parzystej liczby linijek >.< (Mam tak od kiedy czytałam ebooka na komputerze i przewijał mi się co 3 linijki).
Prawie zawsze bawię się czymś, co leży pod ręką - siostra często się na mnie z tego powodu denerwuje, bo dotykam jej rzeczy.
Podczas czytania często moja ręka wędruje na moją szyję i tak tam leży xD

mam tak samo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


kiciunia!!!

Offline

Strony : 1 2 3 4