Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 17-06-2013 o 22h37

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Na co dzień używam odżywki do rzęs, błyszczyka, korektora punktowo i pudru ( tylko sypki; aktualnie Rimmel Stay Matte najjaśniejszy i jestem zadowolona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ) .
Od czasu do czasu granatowy cień lub czarny eyeliner, czasem tusz do rzęs.
Nie przepadam za malowaniem się.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (17-06-2013 o 22h39)

Offline

#27 27-06-2013 o 16h02

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 17

Nigdy nie nakładam podkładu i różu (podkład to zuooo D:) , jeżeli wyskoczy mi jakaś niedoskonałość to lekko przypudrowywuję , oczy zawsze są u mnie najbardziej widoczne bo maluję na nich cienką kreskę coś takiego jak to : http://i.pinger.pl/pgr396/1c10ce2b001a41934c1652d1/na%2Bblog.jpg i maluję rzęsy . Raczej nie używam cieni , jak już to w kolorach pastelowych i beżowych . Usta błyszczykiem nude i to by było na tyle :D

Ostatnio zmieniony przez Suzanne (14-07-2013 o 10h05)


Sue~

Offline

#28 29-06-2013 o 16h39

Miss'wow
Kaiken
...
Wiadomości: 613

Nie maluję się codziennie, bo często po prostu nie chcę mi się.
Kiedyś z jakieś 2 lata temu uwielbiałam cienie do powiek (miałam około 50 opakowań różnych cieni). Ostatnio robiłam porządki w kosmetykach i część poleciała do kosza gdyż były po terminie...
Aktualnie mój makijaż ogranicza się do podkładu, pudru, różu, maskary, eyelinera i oczywiście pomadki. Cieni już w ogóle nie używam. Uważam, że cienie w codziennym makijażu są zbyt wyzywające.

Offline

#29 01-07-2013 o 22h29

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Nie wyjdę z domu bez nałożenia podkładu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Wiem,że za chwilę byłabym cała czerwona.
Do tego dorzucam tusz do rzęs i czasami jakiś błyszczyk:)


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#30 02-07-2013 o 22h53

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Pełny makijaż na wyjścia wieczorowe. Dzienny makijaż składa się z podkładu,czarnej kredki i czerwonego Tinta do ust.


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#31 18-07-2013 o 13h39

Miss'Żółtodziób
roxanne
...
Miejsce: Zabrze
Wiadomości: 7

na mój makijaż, taki na co dzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png zazwyczaj składa się podkład albo krem bb, róż, oraz tusz do rzęs. Nie mam nigdy czasu z rana na mocniejszy makeup ;]

Offline

#32 21-07-2013 o 00h28

Miss'Żółtodziób
lanjeli
...
Wiadomości: 4

Ja, z racji, że należę do osób WIECZNIE spóźnionych noszę w torebce kosmetyczkę i dopiero w drodze do pracy lub uczelnie po kolei uzupełniam makijaż :> Jak kiedyś nie zdążyłam przed zajęciami, to ludzie mnie na początku nie poznali!
Z make up'u na MUS: porządna warstwa kremu przeciwsłonecznego SPF 50+++, na to grzybkowy BB, do tego czasami puder mineralny na strefę T. Kolejno moja ukochana paletka nude Bourjois i liner w kremie maxfactor (absolutnie polecam go! jest fantastyczny i nie ważne, że upocę sie jak mysz biegając po biurze - nigdy nie przypominałam pandy dzięki niemu) i alternatywnie tusz do rzęs, ale nie zawsze, bo nie chcę ich przeciążać. Do tego truskawkowy balsam Nivea na usta i gotowam przeżyć dzień.

Offline

#33 31-07-2013 o 12h33

Miss'nieobczajona
Nati402
...
Wiadomości: 35

Ja zwylke używam kremu BB od Garniera, trochę korektora, ktorym z bronzerem modeluję twarz, do tego roż i jakis tusz do rzęs
ogolnie lubię dobrze wygladać, ale nie nakladać ogromnej tapety, choć gdy malowalam swoja siostre na jej zdjecia ślubne w plenerze musialam nalożyć masę kosmetyków na jej twarz, by sie lepiej prezentowała.
Uwielbiam modelowanie twarzy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Nati402 (31-07-2013 o 12h33)

Offline

#34 01-08-2013 o 22h10

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Na co dzień nie maluję się /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mam dopiero 15 lat i uważam, że w tych wieku nakładanie "tapet" to niszczenie skóry a poza tym jest to niestosowne i wygląda...
jak wygląda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png'

Czasami maluję rzęsy ; )
lubię je malować.
Bardzo dobrze czuję się gdy mam je pomalowane.
Jakiś czas temu próbowałam w łazience w tajemnicy przed mamą narysować swoją pierwszą kreskę xD
nie pytajcie jak wyszło xDD

Offline

#35 08-10-2013 o 00h56

Miss'Żółtodziób
Agusia12
...
Wiadomości: 4

Ja na co dzień się nie maluję i nie przepadam za makijażem.Tylko od święta robię makijaż,baza pod cienie,cień do powiek błyszczyk i czasami tusz.

Offline

#36 08-10-2013 o 19h25

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja używam na razie tylko błyszczyków i ewentualnie fluidu jak znowu się mnie ktoś czepia czemu taka blada jestem i czy dobrze się czuje. Jak się do niego dobiorę to raczej się będzie martwił czy on sam dobrze się czuję. Kosmetyki kocham, ale nie będę przechwalać się moją imponującą kolekcją na specjalne okazje... Może następnym razem...

Offline

#37 27-10-2013 o 19h36

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Eyeliner tylko na górnej powiece + kredka do oczu... Odpuściłam sobie tusz do rzęs przez ostatnie masowe wypadanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Do tego puder, czasem podkład wokół noska i pod oczy.
Błyszczyk, szminka, odświętnie z reguły czerwień by kusić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Offline

#38 21-01-2014 o 21h38

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Aby rozruszać trochę tematy postanawiam... się w nich udzielać! C:

Szczerze powiedziawszy to ja się w ogóle nie maluje. Na razie mam dobrą cerę z paroma wągrami czy potówkami, ale to tyle. Gdy będę mieć trądzik, to będę używać kosmetyków, ale tylko przeciw trądzikowi. Plany dotyczące robienia sobie make- up przypadną, kiedy będę mieć 16 lat. Wtedy będę używać podkładu, tuszu, kredki i na specjalne okazje cieni do powiek. Na razie mam jeszcze czas (mam 14 lat rocznikowo), a moja skóra mogłaby po makijażu się "zepsuć". Moja koleżanka z klasy malowała się od 3 klasy (albo czwartej) i od piątek miała całą twarz w wypryskach (dziewczyny z mojej klasy ogólnie mają niewiele, ale ona to istna 'bomba nuklearna'). Dlatego wolę się nie narażać i po prostu poczekać z makijażem.

Ohayo! :3

Offline

#39 06-04-2014 o 15h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Nie polecam podkładów itp. ponieważ one niszczą cere.  Jeżeli ktoś chce się malować na specjalną ,,okazje,, lepiej użyc tylko tuszu do rzęs i szminki.  Zależy też jaki strój włożycie. Jeżeli to jest Suknia wieczorowa, czarna i błyszcząca to wiadomo, że czarny, fioletowy makijaż będzie pasował.  Jeżeli ktoś maluję się codziennie ( nie malujcie się do szkoły ) to radzę delikatne kolory typu jasny róż itp.
Pozdro. Aquatta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png /modules/forum/img/smilies/content3.gif

Offline

#40 11-04-2014 o 23h24

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Sorry Aqutta, ale brednie piszesz.
Po pierwsze, podkłady nie niszczą cery. Chyba, że ktoś kupuje takie mieszane w betoniarce, na bazarze, bo cholera wie, co tam jest. Dobry podkład nie niszczy cery. Wręcz przeciwnie, podkłady zawierające filtry, chronią cerę przed szkodliwym promieniowaniem. Fakt, że są cery, na które należy pod tym względem uważać szczególnie, np.na tłuste, gdyż łatwo dochodzi do zatkania porów. I fakt, warto dać czasem odpocząć skórze, pooddychać, ale podkłady, dobrze dobrane, w żadnym wypadku skórze nie szkodzą.
A co do kolorów, zarówno makijaży wieczorowych jak i dziennych, powinno się je dobierać w zależności od upodobań i oczywiście, typu kolorystycznego. Nie każemy fiolet będzie pasował.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#41 19-04-2014 o 18h40

Miss'ok
Camellia
...
Miejsce:
Wiadomości: 61

Używa ktoś fluidu matującego (z niebieskim na górze) od Lirene? Czy naprawdę mikrogąbeczki  pochłaniają nadmiar sebum? Przez ile godzin fluid matuję?

Offline

#42 28-04-2014 o 10h51

Miss'całkiem całkiem
Lili708
...
Wiadomości: 127

Moja koleżanka miała i go sobie go chwali. Najlepiej jak sama wypróbujesz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Lubie się malować.  Na codzień używam korektora pod oczy, krem bb, cienie do powiek,  kredka czarna choć ostatnio używam bronzowej, tusz do rzęs, błyszczyk, kredka bronzowa do brwi.
Na wieczór to już mocniejszy, bardziej już kombinuje z różnymi kolorami cieni.
Ogólnie lubię podkreślać oczy, w moim makijażu są najważniejsze.

Offline

#43 18-05-2014 o 13h56

Miss'całkiem całkiem
martyngga
Francja elegancja.
Wiadomości: 111

Ja maluję się codziennie praktycznie nie wychodzę z domu bez makijażu choć nie jestem "tapeciarą" jak to dużo osób nazywa dziewczyny malujące się codziennie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png ja maluje się delikatnie zazwyczaj używam mojego ulubionego kremu BB z Manhattan 9w1 nie używam już pudru ponieważ ten krem sam dobrze matuje i nie świecę się po nim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png i dodatkowo używam korektora nilo czy coś takiego XD i tusz do rzęs z maybelline /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png jestem zadowolona z tych kosmetyków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#44 18-05-2014 o 19h33

Miss'całkiem całkiem
Hyoris
Kiedy łamiesz za­sady, łam je moc­no i na dobre.
Miejsce: --Wonderland--
Wiadomości: 122

Ja w ogóle się nie maluję. Stawiam na naturalność. Mam piękną, młodą, bladą i bez wypryskową twarz więc po co mi jakieś sztuczności nakładane na twarz. Za kilka lat bym wyglądała staro, a przecież nikt chyba nie chce tak wyglądać prawda? Z resztą te wszystkie przybory mnie nie lubią xD Nie mam do tego talentu.

Offline

#45 22-05-2014 o 18h20

Miss'całkiem całkiem
Olgaa8
...
Wiadomości: 86

Jak mialam 11 - 12 lat, mama kupila mi puder xd Codziennie mazalam se nim twarz, a rok później moja buźka wyglądala okropnie ! Heh, minelo mi to , po kilku latach xd Obecnie sie nie maluje , bo nie mam kompleksów i nie czuje się brzydka xd A z trądzikiem sobię poradzilam ( najlepiej nie jeść czekolady, i tylko zdrowe rzeczy xd) Potem figurę to się ma bombową xd Dobra za dużo piszę xo


.

Offline

#46 18-07-2014 o 19h49

Miss'Żółtodziób
MileyTwerks
...
Miejsce: Cieszyn
Wiadomości: 9

nie maluję się często, ale mam bardzo duzo kosmetyków bo jestem wizażystką. Nie ograniczam się do jednej marki, ale testuję różne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zrobię małą listę swoich ulubieńców: podklad - Oriflame Very me w kolorze Porcelain lub krem bb z under 20 nr 1, puder Calvin Klein(kolor ivory) lub NYC(translucent) oba sypkie, tusz do rzęs ciężko mi wybrac, bo nienawidzę tuszy do rzęs, ale jeśli mam wybrać to Manhattan SuperSize, cienie do oczu W7 Paleta Paintbox lub Make up Revolution - paleta matowa, szminki bardzo przypadly mi do gustu z Miss Sporty jednak ich trwalość jest średnia, wiec wybralabym 'blyszczyk' matowy firmy essence w kolorze Velvet Rose ^^ to chyba wszystko z takich podstawowych rzeczy /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

Offline

#47 09-11-2014 o 12h44

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Rzadko nakładam pełny makijaż, tylko na niektóre wyjścia. Stałym kosmetykiem, którego używam dzień w dzień, jest krem nawilżająco-matujący, który ładnie wyrównuje mi koloryt skóry i korektor pod oczy, bo się nie wysypiam i cienie pod oczami robią ze mnie zombie. W zimie zawsze używam też pomadek, by zapobiec popękanym ustom.
Gdy już jednak gdzieś wychodzę i chcę się "odstawić", nakładam jako bazę krem matujący, obowiązkowo korektor pod oczy, tusz do rzęs i eyeliner oraz szminkę. :>

Offline

#48 20-07-2015 o 22h01

Miss'Żółtodziób
Starshine
...
Wiadomości: 14

Ja tylko rozjaśniam skórę pod oczami, ponieważ mam wory. Szminek prawie nie używam, mam naturalnie dość czerwone usta, więc czasami na większe wyjścia używam błyszczyka.

Offline

#49 01-08-2015 o 15h02

Miss'całkiem całkiem
TheSciuwa
...
Miejsce: Westeros
Wiadomości: 117

Heh, moim zdaniem mi makeup jest potrzebny, ale szkoła rozumiecie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png . Używam, gdy nie mam w-f (makeup+wf=ble) kremu bb z under20. Jak gdzieś wychodzę, to bb, tusz z Celii i walnę sobie kilka beżowych cieni z paletki Nude make up kit od Lovely. Nie ma z tymi cieniami szału, bo pigmentacją nie powalają ;P


Games of Trones

Offline

#50 11-08-2015 o 18h33

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Jestem za młoda żeby się malować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png . Czasem użyje pudru  jasnego i szminki bardziej różowo czerwonej.  Jak pomaluję rzęsy na czarno to nie widać za bardzo różnicy xD.


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Strony : 1 2 3