Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#51 04-09-2015 o 10h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Ja nie maluję rzęs ponieważ wtedy mam bardzo długie jakbym miała doczepianie maluję tylko usta błyszczykiem i trochę policzki

Offline

#52 07-09-2015 o 16h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czasami w lato kiedy mam czas i chęć robię delikatną kreskę i tuszuję rzęsy,  ale od jakiegoś czasu w ogóle się nie maluję.  Zresztą źle wyglądam w makijażu.

Offline

#53 13-09-2015 o 08h07

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

ja wolę tylko lekki błyszczyk i od czasu do czasu tusz do rzęs ale nic więcej /modules/forum/img/smilies/bisou.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#54 10-10-2015 o 23h00

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Ja mój makijaż zaczynałam od tuszu do rzęs, potem doszedł lekki podkład (a właściwie drogeryjny krem BB). Od czasu balu gimn. używam bronzera i delikatnie wypełniam brwi. Gdy poszłam do LO wzmocniłam makijaż oka: albo delikatnie roztarta czarna kredka i cień, albo kreska eye-linerem. A aktualnie wygląda to tak: podkład, puder, bronzer, rozświetlacz. Podkreślenie brwi i oka. Często też maluję usta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Na większe okazje dodaję róż i mocniej podkreślam oczy. Ktoś może powiedzieć, że to za dużo, ale myślę, że gdyby makijaż nie był moją pasją i nie interesowałabym się nim, nie malowałabym się tak na co dzień /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#55 26-10-2016 o 14h21

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

Oj lubię się malować, ale nie zawsze mam czas >.<
Jak mam dobry dzień, to lecę z "pełnym pakietem tapetowym" i oprócz podkładu, pudru itp. walnę jeszcze jakiś kolor na oku. Ot tak, bo nie lubię szarości i przeciętności jakie dają brązy i czernie na oku, więc mój ulubiony cień do oczu jest w odcieniach różu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jak dzień się nie układa, to zwykły szary eyeliner, tusz do rzęs i w drogę! (swoją drogą, zna ktoś jakiś BARDZO JASNY krem BB? Wszystkie jakie znam są za ciemne jak na moją karnację...)


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

#56 26-10-2016 o 21h39

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Nie maluję się niczym. I tak mam beznadziejną cerę, nie uśmiecha mi się walić na to pół tynku i sklepać maskę, żeby to zamaskować. Szkoda i czasu, i pieniędzy, a jak zombie dalej bym wyglądała.


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#57 17-08-2017 o 01h48

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

*Wielkie Wyzwanie*
"Uśmiech to najpiękniejszy makijaż kobiety."
-Autor nieznany


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#58 18-08-2017 o 00h29

Miss'nieobczajona
Katjja
...
Wiadomości: 43

Makijaż robię od 14 roku życia i zawsze przywiązuje w gruncie rzeczy do oczów i ust, trochę sypkiego pudru.

Offline

#59 10-12-2017 o 20h46

Miss'ujdzie
zielonysufit666
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 175

Aria napisał

Dobry podkład nie niszczy cery. Wręcz przeciwnie, podkłady zawierające filtry, chronią cerę przed szkodliwym promieniowaniem.

O tak, to prawda. Mój podkład L'Oreal nawet pomaga mi w zwalczaniu trądziku.

Offline

#60 06-01-2018 o 12h50

Miss'Żółtodziób
TheDarkGirl1234
...
Wiadomości: 5

Ja maluję się codziennie do szkoły, czasami w weekendy, ale rzadko. Używam zwykle podkładu 02 z Under Twenty, ochronnego jajeczka EOS, jakiejś kredki do brwi i pudru, żeby się nie świecić. Niestety mam cerę suchą i muszę dawać bazę pod makijaż, czyli krem Nivea Soft ,,Intensywnie nawilżający'' Polecam z całego serduszka ♥


~~Jasta

Offline

#61 19-01-2018 o 19h56

Miss'ujdzie
zielonysufit666
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 175

TheDarkGirl1234 napisał

Używam zwykle podkładu 02 z Under Twenty [...]

Nie wysypuje cię po tym? Ja kiedyś używałam przez jakiś tydzień 1 kosmetyku z under twenty, potem go wyrzuciłam, bo pogorszył mi trądzik. Zawiera on sporo szkodliwych składników.

Offline

#62 22-05-2018 o 13h36

Miss'ok
Monika123451
Don't make me cry please ♥
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 69

Mój makeup: Szminka-Cień do powiek. /modules/forum/img/smilies/sourire.gif


Natalia.

Offline

#63 13-09-2019 o 12h48

Miss'nieobczajona
suszi
...
Wiadomości: 18

Kocham robić sobie rażące po oczach, kolorowe makijaże. Czasem bawię się też w drag queen - uwielbiam nakładać na siebie piękne cienie (używam paletki z nyxa), perukę i fantazyjne kostiumy - wtedy czuje się bardziej sobą, jakbym odkryła tą pewniejszą i atrakcyjniejszą część siebie

Offline

Strony : 1 2 3