Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 25-05-2013 o 22h05

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Lubicie się malować czy raczej nie?
Jakich kosmetyków używacie?
Wolcie pełny makijaż czy raczej błyszczyk i tusz do rzęs?
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#2 25-05-2013 o 22h07

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Maluję się od czasu do czasu ale tylko rzęsy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png - polecam tusz do rzęs "MaxFactor" którego używam i osobiście jestem zadowolona z efektu  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#3 25-05-2013 o 22h31

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Maluję się bo nie mam wyboru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie nakładam "tapety" na twarz bo ani to ładne ani zdrowe. Robię kreskę na powiece czarną kredką marki miss sporty, maluję rzęsy mascarą the colossal volume express firmy Maybelline New York, nakładam puder Synergen z Rossmana i o wiele lepiej wyglądam ^^ Czasem maluję usta pomadką Nivea mleko i miód. Nie używam błyszczyków bo ich nie lubię.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#4 25-05-2013 o 23h26

Miss'nieobczajona
Willczyca
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 25

Eh, maluję się by jakoś wyglądać na żywą. Kosmetyków mam za dużo by wymieniać wszystkie


I tak zginiemy :<

Offline

#5 25-05-2013 o 23h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie maluję się na razie. Tak ogółem, ma ktoś do polecenia podkład/puder/ coś do zakrywania faktu, że cera jest niejednolita. Potrzebuję koniecznie a wolę nie kupować nic w ciemno. Jakby co: mam wyjątkowo jasną karnację.

Offline

#6 25-05-2013 o 23h37

Miss'ok
Yuumiko
...
Miejsce: lubelskie
Wiadomości: 69

Jeśli chodzi o te podkłady, fluidy to nope. XD Nie jestem nawet obeznana w tych sprawach. Czasem używam najtańszego eyelinera z Rossmana, tusz też najtańszy taki turkusowy firmy Lovely czy coś. Co do kredek do oczu to mam 3, zależy od humoru której użyje. Czarna firmy Vipera, turkusowa Essence i biała Virtual. Choć czasem pomykam niepomalowana, zależy jak w danym dniu wyglądam. Czasem strasznie, czasem normalnie. D:

Offline

#7 26-05-2013 o 00h07

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Na co dzień się nie maluję... ale czasem wyglądam tak ohydnie, że nie ma zmiłuj.
Wszyscy mi mówią że jestem opalona niczym zwłoki w kostnicy x.x
Nie mogę dobrać sobie żadnego fluidu nawet najjaśniejszy krem bb z bodajże garniera jest o ton zaciemny x.x Mam najstarszy puder świata... jasny, prawie biały... idealnie dopasowujący się do mojej mordki.
Uwielbiam moje oczka mogę je malować na wszystkie kolory cieni jakie mam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png bez końca.
Błyszczyków nienawidzę x.x
Mam trzy szminki brązową, fioletowa i... ciemno-różową[?]


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#8 26-05-2013 o 00h16

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Ja na co dzień nakładam krem BB z Garniera do cery tłustej i mieszanej (strasznie zapycha), mascarę i róż na policzki. W najbliższym czasie dołączę pewnie kredkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 26-05-2013 o 12h33

Miss'całkiem całkiem
Cien
...
Wiadomości: 83

Wystarczy mi tusz do rzęs, by wyglądać świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


.

Offline

#10 26-05-2013 o 14h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja codziennie używam podkładu Rimmel Stay Matte i puder także z tej samej serii, do tego tusz Maybelline Rocket i pomadka lub  błyszczyk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#11 26-05-2013 o 22h24

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Maluje się codziennie i niestety muszę przyznać, że nie potrafię wyjść z domu bez makijażu. Nie wyglądam bez niego tak źle, ale czuję się mniej pewnie.
Mój makijaż na co dzień jest dość podstawowy: krem BB, tusz do rzęs, czasem puder i korektor, błyszczyk, który i tak ściera się po pół godzinie, więc chyba nie jest ze mnie jakaś straszna tapeciara /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#12 27-05-2013 o 16h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja na co dzień używam raczej tylko czarnej kredki i tuszu ale od czasu do czasu nie pogardzę też cieniami do powiek i sypkim pudrem.

Offline

#13 27-05-2013 o 17h23

Miss'ok
Magpie
...
Miejsce: Nigdziebądź
Wiadomości: 78

Nie czuję się brzydko bez makijażu, ale raczej niechlujnie, więc uważam, żeby przy każdym wyjściu z domu pomalować chociaż oczy. Na co dzień używam cieni do powiek z Wibo, najczęściej raczej jasnych, jako kontrast do ciemnej kredki z Pierre Arthes. Do tego tusz do rzęs z Rimmela i jasny fluid z Maybeline lub Wibo. Na jakieś większe wyjścia dorzucam jeszcze trochę różu z Maybeline i szminkę z Rimmela lub błyszczyk, najczęściej z Wibo. Na co dzień jeśli chodzi o usta, to preferuję raczej błyszczyko-balsamy z Nivei lub Oriflame. Często maluję też paznokcie i tu też królują Wibo i Rimmel, główni sponsorzy mojego makijażu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 27-05-2013 o 17h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja tylko błyszczyk hipoalergiczny. Cała reszta mnie uczula i wyglądam jakbym sobie usta nadmuchała.

Offline

#15 27-05-2013 o 18h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Ja się nie maluję. No, chyba że od święta. Chyba dlatego wszystkie moje kosmetyki do makijażu pochodzą z biedronki./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png Nie ma sensu wydawanie pieniędzy na lepsze, skoro i tak to jest nieużywane. ;P Ale planuję trochę się nauczyć w tej kwestii. Nie, nie planuję robić sobie ciągle tapety. Po prostu jak moja koleżanka opowiada mi o różnicach między fluidem pudrem a jeszcze jakimiś innymi to czuję się mocno nie na miejscu. xD Pewnie ma to samo, kiedy opowiadam jej o włosach.

Offline

#16 27-05-2013 o 20h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Od święta-mogę. Tak na co dzień to używam  tylko pomadki ochronnej

Offline

#17 28-05-2013 o 15h42

Miss'Żółtodziób
Swagg
...
Wiadomości: 8

ja preferuje pełny makijaż - jeżeli się już maluję. ; ))) hmm mogę polecić puder z sensique, bo po pierwsze jest tani, a po drugie daje dobry efekt - dobrze kryje i utrzymuje sie na twarzy dosc długo. poza tym kosmetyki  z golden rose - mimo niskiej ceny mają dobrą jakość c: maskara- essence multi action. używam ją w połączeniu z tuszem oriflame - maxi lash, a efekt jest taki jakbym miała sztuczne rzęsy. jak human doll /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png) poza tym róż prasowany z lovley-wibo. podoba mi się odcień i dość długo utrzymuje się na twarzy. /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Swagg (28-05-2013 o 15h42)

Offline

#18 03-06-2013 o 19h12

Miss'całkiem całkiem
Cien
...
Wiadomości: 83

Cien napisał

Wystarczy mi tusz do rzęs, by wyglądać świetnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Hah, ostatnio nawet z tuszu zrezygnowałam.


.

Offline

#19 03-06-2013 o 20h07

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Codziennie używam korektora i jasnego pudru. Oprócz tego obowiązkowo tuszuję rzęsy i robię kreskę na powiece. Nie wiem, kto wymyślił te kosmetyki, ale dziękuję tej osobie z całego serca. Mam ładne, zielone oczy, ale nabierają one głębi dopiero w odpowiedniej ,,oprawie".
Co do wyboru kosmetyków- największą rolę odgrywa dla mnie jakość. Wolę zapłacić trochę więcej i mieć pewność, że puder nie zapcha mi porów, a płyn do demakijażu naprawdę wszystko zmyje.

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (12-04-2014 o 12h52)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#20 03-06-2013 o 21h22

Miss'Żółtodziób
Keith
...
Miejsce: Elfolandia
Wiadomości: 7

Owszem, maluję się. Jednak bardziej chodzi tu o podkreślenie, ożywienie buzi, aniżeli o tapetę.
Na co dzień maskara oraz kredka bądź eyeliner - częściej jednak to drugie. Oczy mam duże, lubię zwracać na nie uwagę. Od czasu do czasu makijaż oczu robię nieco ciemniejszy niż zwykle, a mimo to i tak wygląda to naturalnie.
Czasami też używam podkładu i pudru.
Jeśli chodzi o imprezy, ważniejsze spotkania i tego typu sprawy, korzystam z różu i coś na usta. Ostatnio miałam coś, co konsystencją przypominało błyszczyk, po nałożeniu na usta zaś ciągle otrzymywałam pytania typu "gdzie kupiłaś tę szminkę?", "świetna szminka, jakiej firmy?" czy "wspaniały kolor, ile dałaś za szminkę?". W sumie efekt był nieziemski, na prawdę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kolor wręcz idealny, utrzymywał się na ustach dosłownie cały dzień. Jadłam, piłam, a myślę że przetrwałby i próbę całowania. No, tak żartem mówiąc, oczywiście! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A jednak się nie ścierał.
Szkoda tylko, że jestem wielką bałaganiarą. Tak to już ze mną jest - nawet najlepszych rzeczy nie potrafię na długo przy sobie utrzymać. Pierwszy powód, dlaczego nie pamiętam firmy. Drugim jest to, że kosmetyków używam metodą prób i błędów, jeśli mogę to tak ująć  - kupię, wypróbuję, ocenię. Najwyżej w przyszłości będę wiedziała czego się wystrzegać, a co jest dla mnie odpowiednie. Wiem, że różnie bywa z markami, nawet dwa typy tuszy do rzęs jednej firmy mogą bardzo się od siebie różnic, w czym jeden może być wspaniały, a drugi.. no, niekoniecznie. Dlatego też małą uwagę przywiązuję do firm.
Co do "szminki" - wygląda jak gdyby błyszczyk, białe opakowanie. Jeśli ktoś wie, co mam na myśli - piszcie. Może dzięki Wam pamieć mi się odświeży. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Keith (03-06-2013 o 21h24)


https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/401377_553408891348690_1272709007_n.jpg

Offline

#21 15-06-2013 o 14h48

Miss'nieobczajona
Rocksana
...
Wiadomości: 17

Pełny makijaż. Chociaż gdy jestem cały dzień w domu, to nawet się nie maluję, bo i po co? Zależy w co się ubieram... najpierw nakładam krem, póżniej rozświetlacz pod oczy, podkład, ewentualnie korektor punktowo, puder, róż/brązer/rozświetlacz, maluję brwi, albo robię kreski na powiekach, albo najczęściej smoky eyes, jak chcę makijaż delikatny to nakładam na powiekę ruchomą jasny, matowy cień, a w kąciku oka i do połowy dolnej części oka jasny perłowy, drugą połowę przyciemniam trochę brązowym cieniem, tak samo robię z powierzchnią nad rzęsami, póżniej oczywiście tuszuję rzęsy.


Roksana

Offline

#22 15-06-2013 o 16h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Zazwyczaj u mnie tylko błyszczyk bo cerę mam ładną i całkiem długie oraz czarne rzęsy. Chociaż czasem lubię "zaszaleć' i umalować się w pełni. Tak swoją drogą denerwuje mnie gadanie innych ludzi, nazywanie dziewczyn "tapeciarami", takich które naprawdę dobrze malują się i to lubią.

Ostatnio zmieniony przez Tinsley (15-06-2013 o 16h51)

Offline

#23 15-06-2013 o 17h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tinsley napisał

Tak swoją drogą denerwuje mnie gadanie innych ludzi, nazywanie dziewczyn "tapeciarami", takich które naprawdę dobrze malują się i to lubią.

Mnie też to irytuje. Szczególnie, jeśli takie odzywki dotyczą naprawdę delikatnie i umiejętnie umalowanych dziewczyn.

Offline

#24 16-06-2013 o 22h11

Miss'wow
sonani
...
Miejsce: Jeśli nie będziesz mi posłuszny, to ukarzę cię w imieniu księżyca~♥
Wiadomości: 537

Codziennie używam podkładu Rimmel Wake Me Up i pudru Synergen (aktualnie testuję jak się sprawdzi).
Bazy pod cienie z essence i jakiegoś jasnego matowego cienia z paletki Sleek, jak mam czas to się dłużej bawię w nakładanie i rozcieranie cieni. Do tego eyeliner żelowy i tusz.
Czasami pomaluję usta jakimś błyszczykiem, bądź pomadką i wykonturuję twarz bronzerem.


https://vignette.wikia.nocookie.net/villains/images/6/6d/Tumblr_o0i5tcPs2o1s0527so1_500.gif/revision/latest?cb=20170821170134

Offline

#25 17-06-2013 o 16h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie maluję się wcale, ponieważ całkiem niedawno przeszłam dosyć intensywny trądzik i naprawdę nie chcę, by to świństwo mi wróciło. Podkłady, fluidy i wszelkie pudry omijam szerokim pudrem. Ewentualnie czasami, na wyjątkowe okazje, rysuję sobie delikatną kreskę pod okiem, ale to wszystko.

Offline

Strony : 1 2 3