Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#76 15-03-2014 o 14h18

Miss'nieobczajona
Ketnis
...
Wiadomości: 40

a ja takie leginsy galaxy mam tylko szare /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


hm

Offline

#77 26-04-2014 o 17h23

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

A co teraz według was modnego?
jakie wzory, motywy, kolory, kroje ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#78 22-05-2014 o 15h29

Miss'nieobczajona
Pela
...
Wiadomości: 18

Hej. Wiecie w jakich sklepach można dorwać spodnie z wysokim stanem? Wiem, że często pojawiają się tego typu spodnie w H&M, ale odrzuca mnie jakość materiału, który szybko się rozciąga, kulkuje itp /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#79 18-07-2014 o 12h57

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

Ja podążam za modą, bardzo to lubię   /modules/forum/img/smilies/coeur.gif
W mojej szkole dużo osób ubiera się na czasie  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Chciałam być oryginalna i stworzyłam swój własny styl /modules/forum/img/smilies/sourire.gif
Lubię:
Spódniczki, glany <3 , skórę- czarną, kwiatowe wzory,  koronki... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez karolcia67 (22-07-2014 o 11h34)


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

#80 22-07-2014 o 11h33

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

Peppers napisał

A co teraz według was modnego?
jakie wzory, motywy, kolory, kroje ? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Kolory:
ostatnio zauważyłam,  że dużo osób wybiera raczej jasne, stonowane kolory...
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Wzory:
zdecydowanie wzory z stylu etno, czyli paski, trójkąty, kółka...
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Kroje:
ostatnio były modne suknie, bluzki z baskinką ( wcięcie w talii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png )


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

#81 26-07-2014 o 23h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pela napisał

Hej. Wiecie w jakich sklepach można dorwać spodnie z wysokim stanem? Wiem, że często pojawiają się tego typu spodnie w H&M, ale odrzuca mnie jakość materiału, który szybko się rozciąga, kulkuje itp /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Na allegro są jeansowe za jakieś 20 - 30 złotych, ale jeśli chodzi o jakość  materiału z którego są, to nie mam pojęcia. ;/

Według mnie powracają pastele i koronki. Często widzę dziewczyny w crop-topah (bluzki przed pępek.). Poza tym ćwieki, ciepłe kolory i styl rockowy. Na przykład w H&M'ie i Zarze motywy tropikalne i zwierzęce. Listonoszki i te słodkie plecaczki z paseczkami są świetne <3

Offline

#82 27-07-2014 o 19h15

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Wracają bluzki przed pępek i do tego spódniczka. Mi się szczególnie to nie podoba. Na lato wole raczej etniczny styl /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.


.

Offline

#83 29-07-2014 o 12h56

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

Podoba mi się styl etno ale nie zbyt dobrze się czuję w takich wzorach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

#84 30-07-2014 o 13h13

Miss'nieobczajona
emokotek60
...
Wiadomości: 15

na karnawale u mnie w szkole było tyle dziewczyn przebranych za czarownice że byłistny balczarownic...

Offline

#85 27-12-2014 o 22h06

Miss'nieobczajona
madzia22199
...
Wiadomości: 22

jeśli kogoś urażę to bardzo przepraszam. ja nie cierpię takiego stylu typu bluzka za pępek i leginsy przez które widać bieliznę. w mojej klasie jest tylko kilka dziewczyn które mają odpowiedni ubiór. ja już się ubiera te leginsy to przynajmniej dobierajcie do nich jakieś tuniki! a jak te krótkie bluzki to ubierajcie dżinsy. a jeśli chodzi o styl to ja wolę swój własny styl bo jak się ubierasz według nowego trendy to cała szkoła tak się ubiera a ja tak nie lubię XD /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


Justi

Offline

#86 29-12-2014 o 22h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Modne są teraz oficerki i parki z tego co wiem. :3

Offline

#87 11-06-2015 o 21h12

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Dla mnie kolor miętowy jest zawsze w modzie co do makijarzu
Buty- Cripersy choć ich nienawidzę
Spódnice- mini
Sukienki-Mini
Spodnie-legginsy.


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#88 13-06-2015 o 17h02

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

A ja zauważyłam, chociaż nie wiem czy dobrze, że modne stały się śliczne letnie kombinezony a także spodnie w kwiatki <3 Co do kolorów, to nadchodzi lato, a wraz z nim cała paleta pasteli ^^

Ostatnio zmieniony przez animalsik4 (13-06-2015 o 17h03)

Offline

#89 13-10-2015 o 18h47

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

Byakyath napisał

Ugh. Galaxy... Chyba najpaskudniejszy wzór legginsów, o jakim świat słyszał...


nie przesadzajmy może nie są strasznie piękne i nie na wszystkich dobrze leżą ale są nawet spoko /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#90 25-04-2016 o 18h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 9

Koffam super stary ale niestety mam całe białe, a nie z czrnymi paskami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Wogóle to nigdy nie mam tego co chce. Chciałam mieć neonowe baleriny to dostałam neonove converse /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png To takie nie fer a jeszcze połowa tych rzeczy co noszą te wymalowane lalunie jest taka droga, że mózg pęka. Mam tego dość są gupie mega gupie. Mam własny styl i sie tego trzymam ale nie mam tego co chce /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#91 17-09-2016 o 11h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja uwazam ze teraz modne są kolory pastelowe takie delikatne, ale także granat ☺ moja opinia

Offline

#92 24-11-2016 o 16h05

Miss'nieobczajona
hiNattaxd
...
Wiadomości: 25

W zimie tego roku oraz na początku następnego modna będzie kratka, a jednym z najmodniejszych kolorów będzie pudrowy róż.

Offline

#93 02-05-2017 o 07h17

Miss'wow
Bakteria
иα∂zιєנα
Wiadomości: 511

U mnie w szkole (i poza nią) jest wieeelki szał na Superstary...
To wszystko, co zauważyłam.

Offline

#94 05-05-2017 o 22h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ostatnio w modzie są pompony. Ja oczywiście je dość lubię (mam z nimi buty).
Twierdzę, że w modzie powinny być teraz tradycyjne stroje ludowe. Czemu? Są super ! ♥
Fajnie by było spotkać na ulicy osobę w koralach, czy jakiś butach. Zawsze kochałam kaszubskie wzory  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#95 06-05-2017 o 09h08

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Podobno najmodniejszym kolorem tego roku są wszelkie odmiany zieleni, w szczególności te żywe. Mi najbardziej podobają się odmiany niebieskawe, turkusowe.
A fakt, że jednym z najmodniejszych kolorów jest mój ukochany pudrowy róż, sprawia, że czuję się jak w siódmym niebie •w•


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#96 12-08-2017 o 16h17

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

A co sądzicie o kolorowych glanach? Ja osobiście ubóstwiam te klasyczne, czarne.
Link do zewnętrznego obrazka


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#97 22-08-2017 o 19h18

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Nie suknia czyni człowieka - rzekł, przeciągając się z lubością - lecz ludzka godność. Ale tylko człowiek dobrze ubrany czuje się prawdziwie godny.

Andrzej Sapkowski – Narrenturm

Offline

#98 22-08-2017 o 21h57

Miss'całkiem całkiem
Stocking
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Baldur's Gate
Wiadomości: 153

9/10
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski – Krew elfów

Offline

#99 07-10-2017 o 12h10

Miss'Żółtodziób
Modniara14
...
Wiadomości: 7

ramoneski (skórzane kurtki) zawsze w modzie! sama taką mam,jest mega zajebiaszcza zwłaszcza na sezon jesienny . Albo parki,co myślicie? kupiłam sobie taką ino niewiem... /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif 
//photo.missfashion.pl/pl/1/98/moy/77639.jpg  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#100 09-12-2017 o 10h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

Długie swetry. Na czasie. Rewelacyjna stylizacja nie tylko do spodni ale również do spódnic i sukienek.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5