Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#26 29-05-2013 o 16h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Peppers napisał

A u mnie dużo osób w szkole je jakiś czas temu nosiło ;__;

U mnie dopiero teraz zaczęli (uroki prowincji). Jak tak się zastanawiam, to się cieszę, że to tylko spodnie.

Offline

#27 29-05-2013 o 17h49

Miss'nieobczajona
CiasteczkowyPotwór
...
Wiadomości: 18

ja mam leginsy galaxy takie pomarańczowo - brązowo - zielone ale też mnie ten motyw nudzi owszem jest ładny ale u mnie w szkole ok.10 dziewczyn ma takie leginsy a jednej mojej koleżance na urodziny kupiłam taki naszyjnik i cały czas w nim chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png Mi się bardzo podobają za to pastele czyli pudrowy róż,mięta lub taki blady żółty.

Offline

#28 30-05-2013 o 15h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Pastele są bardzo ładne, ale czasem stają się po prostu nudne. Są bezpiecznym wyjściem, jeśli ktoś nie chce zwracać na siebie uwagi, a do tego wyglądać naprawdę ładnie. Czasem jednak trzeba te pastele odłożyć na bok i przełamać stylizację czymś innym - na przykład... neony! Co powiecie na neony, hmm?

TU
TU
I TU

Offline

#29 30-05-2013 o 16h44

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Hm, jedyny neon, w którym jeszcze jako tako wyglądam to róż /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Pastele lubię oglądać na innych, bo dla mojej urody są za mdłe. Nie cierpię motywu Galaxy i nie rozumiem szału na te ubrania. Co do obecnych trendów podobają mi się azteckie wzory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#30 30-05-2013 o 17h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Strasznie nie lubię neonów. Może dlatego, że ja sama staram się ubierać w stonowanych kolorach, które wydają się być bardziej "delikatne".

Offline

#31 31-05-2013 o 14h34

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Ta neonowa spódniczka jest boska ! ♥

Mi te neony i pastele już się przejadły. Są od kilku sezonów... Tak samo jak koronka, nuda! Moją jedyną neonową rzeczą w szafie jest żarówiastoróżowy plecak xD

Offline

#32 31-05-2013 o 20h13

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Link do zewnętrznego obrazka

Converse ? co sądzicie /
mi osobiście bardzo się podobają *.* chociaż to zwykłe trampki z nalepką gwiazdy ;P

a może wolicie "Vansy"

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSubwMmdEiWZXu7ln58Yo1NgV0bXgPA5gAmcLhj40NVFNHo0V9g

Osobiście nie lubię vansów jakieś takie zwykłe trampki nic ciekawego ;P

Offline

#33 31-05-2013 o 21h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pisałam już chyba o tym wcześniej. Podobają mi się tylko niektóre, bardziej fantazyjnie wzory, które są dość charakterystyczne dla tych butów. Zupełnie nie rozumiem dawania 200zł wzwyż za zwykłe, jednokolorowe trampki czy tenisówki.

Offline

#34 31-05-2013 o 21h41

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

O tych bucikach już było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Jak dla mnie fajne, ale raczej jako prezent, osobiście byłoby mi szkoda ponad 200 stówy na buty. Między innymi, że bardzo szybko niszczę ubrania.

Może weźmiemy teraz na języki trend azjatycki? Mi osobiście bardzo się podoba, w sam raz na lato. Koniecznie muszę kupić sobie coś w tym klimacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#35 31-05-2013 o 22h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Repeatthatyouloveme napisał

O tych bucikach już było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Jak dla mnie fajne, ale raczej jako prezent, osobiście byłoby mi szkoda ponad 200 stówy na buty. Między innymi, że bardzo szybko niszczę ubrania.

Może weźmiemy teraz na języki trend azjatycki? Mi osobiście bardzo się podoba, w sam raz na lato. Koniecznie muszę kupić sobie coś w tym klimacie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Przybliżysz, o co chodzi? Niestety nie za bardzo orientuje się w tych najnowszych trendach...

Offline

#36 01-06-2013 o 19h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Peppers napisał

No racja. Oprócz miętowego też turkusowy.

Co myślicie o tych spodniach ? według mnie ostatnio modne ( przynajmniej w mojej miejscowości) . Mnie jakoś szczególnie się nie podobają. Sama nie wiem/
http://4.bp.blogspot.com/-uViRRkLQgBs/UT5Ov4J4Z-I/AAAAAAAAAMU/pkTmB8YQ-2g/s1600/thumb_560x800_10ss.jpg

Są też takie leginssy. Mam i dałam 20 -22 zł ( w chińczyku xD)  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  Świetne, jak dla mnie.
Oprócz tego, popularnym trendem jest jeans. Jak najbardziej popieram! Każdy ma coś z jeansu (albo można kupić w lumpeksie, ja ostatnia kupiłam świetną jasne-jeansową kamizelkę /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif ) i nie trzeba wydawać nie wiadomo jakich sum, w sieciówkach :-)

Offline

#37 01-06-2013 o 21h40

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Jest teraz moda na jakąś szczególną fryzurkę/kolor włosów ?
tak z ciekawości /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#38 01-06-2013 o 22h58

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Peppers chyba od kilku sezonów warkocze, ale ręki sobie nie dam uciąć. Popatrz na zdjęcia z pokazów czołowych projektantów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A trend azjatycki to po prostu wszystko, co swoją fakturą, wzornictwem, fasonem kojarzy się z Azją. Mi się bardzo podoba ta sukienka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może nie typowo azjatycka, kojarzy mi się mocno z Turcją. No ale to też Azja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

http://urstyle.pl/kreator/sukienki/sukienka-w-tureckie-wozry/

Offline

#39 02-06-2013 o 00h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sukienka niezła. Będę musiała się wybrać na jakieś zakupy niedługo. Ogółem, to wolę czyste kwiatki/kropki/paski, ale to zapowiada się uroczo.

Były fajnie jakieś 2 sezony temu, kiedy cała gimbaza się na nie nie rzuciła. Potem było ich wszędzie pełno i trochę się przejadły (przynajmniej mi). Co do tego, czy są odpowiednie: wydaje mi się, że nie będą jakoś specjalnie wyzywające, no chyba, że będziesz chodzić z odkrytymi pośladkami.

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (19-06-2013 o 13h17)

Offline

#40 02-06-2013 o 17h10

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Jestem w Twoim wieku i gdybym miała dłuższe nogi i ładniejszą pupę to bym sobie takie kupiła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Wydaje mi się, że jeśli nie wyglądasz na 10-latkę, to nikt nie powinien mieć problemów, że chodzisz w takich spodenkach. Tylko, jeśli stawiasz na taką długość, to uda i pupa muszą być umięśnione, w nienagannym stanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Tylko, jest jeden problem - muszę Cię zmartwić. Przed chwilą patrzyłam na stronie internetowej H&M i nie widziałam tych spodenek....

Jeśli wciąż nie jesteś przekonana do długości, to w House są bardzo podobne, tylko dłuższe. No dobra, może nie są podobne, ale i tak są ładne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
http://www.sklep.house.pl/images/product/szorty/szorty-damskie_W1341-50X-01.JPG

Ostatnio zmieniony przez Repeatthatyouloveme (02-06-2013 o 17h11)

Offline

#41 02-06-2013 o 17h21

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Mnie ostatnio zaciekawił styl koreański mam już kilka ubrań w tym stylu i jest super .


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#42 02-06-2013 o 17h50

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Tak warkocze świetne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
sukienka też !
Irena fajne ale nie z różowym O.o
a te szorty z Hausa świetne ;P

Offline

#43 11-07-2013 o 09h34

Miss'Żółtodziób
Madoka
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 13

Ostatnio jest modny szmaragd i styl pin up girl. W pin up girl teraz są modne kolory nasycone i neonowe pomarańcze i róże. Ale głównie nasycone.  Ja najbardziej lubie to pin up girl szczególnie różowe!

Offline

#44 11-07-2013 o 13h34

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Dobra kobiety, opinii fachowej potrzebuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Co myślicie o takim plecaczku na prezent dla uroczej dziewczyny lubiącej pastelowe kolory, sukienki rozkloszowane pinupowe i ogółem taki bardzo dziewczęcy styl? //photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1935.jpg

Offline

#45 11-07-2013 o 15h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Foxglove napisał

Dobra kobiety, opinii fachowej potrzebuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Co myślicie o takim plecaczku na prezent dla uroczej dziewczyny lubiącej pastelowe kolory, sukienki rozkloszowane pinupowe i ogółem taki bardzo dziewczęcy styl? //photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1935.jpg

Boziu, jaki śliczny *__*. Zależy czy ubiera się bardziej "elegancko", czy "luźno". Jeśli to pierwsze, to raczej nie będzie pasować. Do drugiej opcji jak najbardziej.

Offline

#46 11-07-2013 o 16h00

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Pół na pół. Czasem pełna elegancja, czasem letnia sukienka i trampki w poziomki. Skoro tak, to dobrze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ja zupełnie się w takim stylu nie obracam i nie chcę walnąć gafy, więc wolę zapytać ^^
Z tego co widzę to oni w tym sklepie mają same takie urocze rzeczy.

Offline

#47 11-07-2013 o 16h21

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Ten plecaczek jest tak cudowny, że aż dziwne, ze uniwersum nie implodowało od nadmiaru epickości w jednym miejscu O_o'
Nie, serio. Made of awsuuum!

Offline

#48 18-07-2013 o 13h27

Miss'Żółtodziób
roxanne
...
Miejsce: Zabrze
Wiadomości: 7

Ja chyba nie przekonam się do plecaków. Jakoś mi się nie podobają. Szczególnie jeśli dziewczyna zakłada coś eleganckiego i ma plecak na plecach. Nawet jeżeli jest to sówka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#49 18-07-2013 o 16h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jaki sklep coś takiego sprzedaje? Chętnie się zaopatrzę w kupę uroczych rzeczy, których nigdy nie założę, ale będą ślicznie wyglądać.

Offline

#50 19-07-2013 o 14h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam różowe galaxy, a u mnie w szkole to widziałam jeszcze tylko mojak oleżanka miała fioletowe. też mi się już ten motyw znudził /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png. Co do pasteli to kocham miętowy i koralowy jest całkiem spk. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

Strony : 1 2 3 4 5