Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 5

#1 25-05-2013 o 21h24

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Piszemy tutaj wyłącznie o modzie. O panujących teraz trendach i modnych kolorach.
Jakie są wasze opinie na temat ostatnio modnych ubrań ? A co według was jest/powinno być modne. ?
Miłego pisania "modnisie:  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif 

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Offline

#2 25-05-2013 o 21h51

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Z tego co zauważyłam modna jest teraz koronka jeśli chodzi o kolor to akwamaryna(tj. morski) , miętowy.


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#3 25-05-2013 o 21h56

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

No racja. Oprócz miętowego też turkusowy.

Co myślicie o tych spodniach ? według mnie ostatnio modne ( przynajmniej w mojej miejscowości) . Mnie jakoś szczególnie się nie podobają. Sama nie wiem/
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#4 25-05-2013 o 22h37

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

MI się nie podobają... Niektóre dziewczyny to pogrubia i wyglądają w tym wręcz komicznie x.x


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#5 25-05-2013 o 23h40

Miss'ok
Yuumiko
...
Miejsce: lubelskie
Wiadomości: 69

Osobiście to mam takie leginsy. Zakładam okazjonalnie w sumie, bo do niewielu rzeczy mogą jako tako pasować. Minimalnie może nogi wydłużają a czy pogrubiają to nie mam pojęcia, nie przyglądałam sie.
Jeśli chodzi o aktualną mode - co krok widzę dziewczyne w czarnej skórzanej kurtce.

Offline

#6 25-05-2013 o 23h59

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Skórzaną kurtkę posiadam jeszcze sprzed 3 lat, kiedy było na nie wielkie bum, niestety w taką pogodę nic innego nie wchodzi w rachubę.
Biało-czarne paski mi osobiście się podobają, zresztą ciekawie wystylizowane nawet dzwony mogą być fajne...
Z innych wiosennych trendów podoba mi się trend azjatycki i azteckie wzory /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W sam raz na lato.

Offline

#7 26-05-2013 o 00h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Takie spodnie strasznie mi się podobają. To tak w zasadzie jedyna para spodni, jaką mam. Niestety, strasznie niekomfortowo czuję się w spodniach, o rurkach nawet nie wspominając, więc miałam je na sobie może ze 2 razy...
W internetach furorę robią creepersy. (Tak, to te buty, które wyglądają jak ortopedyczne.) Na początku wydawały mi się paskudne, ale potem się do nich przekonałam (chociaż tego wzoru w panterkę nadal nie trawię). Śmiesznie się w nich chodzi...
Co tam jeszcze jest modne... Nie lubię galaxy. I tego dziwnego "hipsterskiego" wzoru w krzyże. Dowalania ćwieków do wszystkiego też nie zniese...

Offline

#8 26-05-2013 o 01h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Byakyath napisał

Takie spodnie strasznie mi się podobają. To tak w zasadzie jedyna para spodni, jaką mam. Niestety, strasznie niekomfortowo czuję się w spodniach, o rurkach nawet nie wspominając, więc miałam je na sobie może ze 2 razy...
W internetach furorę robią creepersy. (Tak, to te buty, które wyglądają jak ortopedyczne.) Na początku wydawały mi się paskudne, ale potem się do nich przekonałam (chociaż tego wzoru w panterkę nadal nie trawię). Śmiesznie się w nich chodzi...
Co tam jeszcze jest modne... Nie lubię galaxy. I tego dziwnego "hipsterskiego" wzoru w krzyże. Dowalania ćwieków do wszystkiego też nie zniese...

Też pomyślałam o creepersach
Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy je kupić
Są modne z tego co wnioskuję, ale czy ja się na tym nie połamę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Z resztą nie wiem nawet jaki kolor wybrać
Cały czas zwlekam

Offline

#9 26-05-2013 o 10h02

Miss'ok
Yuumiko
...
Miejsce: lubelskie
Wiadomości: 69

kala997 napisał

Też pomyślałam o creepersach
Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy je kupić
Są modne z tego co wnioskuję, ale czy ja się na tym nie połamę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Z resztą nie wiem nawet jaki kolor wybrać
Cały czas zwlekam

Ja je posiadam i są świetne. Może na początku wydawać Ci sie ciężko w nich chodzić, ale po chwili nawet już nie będziesz na to zwracać uwagi i pomykasz. Na wfie w nich ćwicze jak nie chce mi się zmieniać butów, także nie ma z nimi tam problemów czy coś. XD

No na te krzyże, ćwieki dużo osób się podjarało.

Offline

#10 26-05-2013 o 10h53

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

W ogóle namnożyło się "hipsterów" i "metalowców".

A co sądzicie o modzie na Vans i Converse? Rzeczywiście fajne buty, czy niepotrzebny wydatek?

Offline

#11 26-05-2013 o 11h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Repeatthatyouloveme napisał

W ogóle namnożyło się "hipsterów" i "metalowców".

A co sądzicie o modzie na Vans i Converse? Rzeczywiście fajne buty, czy niepotrzebny wydatek?

Dla mnie, kupno zwykłych, jednokolorowych trampek, za 200 zł to skrajność... To samo z tenisówkami. Jeden, istotny plus tych firm, to to, że niektóre buty mają naprawdę niezłe nadruki, za które warto dopłacić.

Co do sezonowców. Byli, są i będą. Za parę miesięcy coś innego będzie modne, to się przerzucą. Szczerze mówiąc, wolę to, niż te walące po oczach łaszki z poprzednich sezonów.

Ostatnio zmieniony przez Byakyath (26-05-2013 o 11h44)

Offline

#12 26-05-2013 o 11h47

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Repeatthatyouloveme napisał

W ogóle namnożyło się "hipsterów" i "metalowców".

A co sądzicie o modzie na Vans i Converse? Rzeczywiście fajne buty, czy niepotrzebny wydatek?


Nakleję sobie czarną gwiazdkę na zwykłe trampki, za które wydam 20 zł i mam jakieś 200 zł w kieszeni ♥

Offline

#13 26-05-2013 o 11h54

Miss'całkiem całkiem
Emmanuelle
...
Wiadomości: 123

Converse... Trampki fajne, ale są takie same jak inne pozostałe. Tylko ta gwiazdka..
Vansy mi się osobiście nie podobają. -,-


Omomomom. ♥

Offline

#14 26-05-2013 o 15h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja z kolei czytałam, że neonowy kolor ust i makijaż nude są teraz modne (magazyn H&M, wydanie Lato 2013) ....
a co do tych czarno-białych pasiastych spodni to nie gustuję, bo do niczego w sumie nie pasują, ani jakoś szaleńczo nie są ładne... conversy ma pół gimbazy, to samo z vansami, więc wolę zostać oryginalna   /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#15 26-05-2013 o 15h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Jakoś szczególnie nie podążam za trendami, raz na jakiś czas kupię Elle i zobaczę co w modowym świecie piszczy, ale jak pisałam - to bardzo rzadko.
Co do tych pasiastych spodni... cóż, jakoś mnie nie przekonują. Co rusz na ulicy spotykam jakąś dziewczynę, która ma je na sobie, a do tego czarna ramoneska i nieodłączne converse. Już mnie to znudziło.
Ja uważam, że nawet dzwony mogą fajnie i ładnie, a przede wszystkim - oryginalnie - wyglądać, gdy się je odpowiednio zestawi z innymi ciuchami. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#16 26-05-2013 o 16h15

Miss'ujdzie
MilaBee
...
Miejsce: Piechowice
Wiadomości: 182

Moim zdaniem moda jest dość szalona. Różnorodność materiałów, kolorów, kroju itd. Ogólnie rzecz biorąc jest tego bardzo dużo. Osobiście wolę sama tworzyć swój styl, ponieważ większość dzisiejszych "modnych' ubrań są dla mnie zbyt "szalone".

Offline

#17 26-05-2013 o 16h29

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Dziewczyny, a blogerki modowe? Ja praktycznie nie wchodzę na ich blogi, ale z tego co zdążyłam się zorientować to Macademian Girl ma ciekawy styl i jest oryginalna...
Przeglądacie jakieś blogi?

Offline

#18 26-05-2013 o 17h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Repeatthatyouloveme napisał

Dziewczyny, a blogerki modowe? Ja praktycznie nie wchodzę na ich blogi, ale z tego co zdążyłam się zorientować to Macademian Girl ma ciekawy styl i jest oryginalna...
Przeglądacie jakieś blogi?

Czasami zaglądam na bloga Maffashion. Faktycznie, jedyną oryginalną polską blogerką w tej kwestii jest Macademian Girl. Jeśli chodzi o to, czy mi się podobają, czy nie: lubię niektóre motywy, które wykorzystują, ale nic poza tym.
/modules/forum/img/smilies/sourire.gif

Offline

#19 26-05-2013 o 22h35

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Emmanuelle napisał

Converse... Trampki fajne, ale są takie same jak inne pozostałe. Tylko ta gwiazdka..
Vansy mi się osobiście nie podobają. -,-

Conversy są świetne ! a vasny jakoś nie w moim guście. Chociaż jakby spojrzeć z drugiej strony to zwykłe trampki tylko z "gwiazdką".

Co myslicie o spodniach galaxy ? ;x

Link do zewnętrznego obrazka

Kompletnie nie w moim guście.. >.<

Offline

#20 26-05-2013 o 23h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ugh. Galaxy... Chyba najpaskudniejszy wzór legginsów, o jakim świat słyszał...

Offline

#21 26-05-2013 o 23h39

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Galaxy? ... chyba fioletowo niebiesko białe ciapki x.x ohyda


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#22 27-05-2013 o 12h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Galaxy kompletnie mnie nie przekonuje. Wszędzie widzę legginsy, koszulki, bluzy, buty (!) i tony innych rzeczy z tym motywem. Owszem, mały element galaxy w stylizacji wygląda okej, outfit może nabrać nowego charakteru i nie będzie nudny, banalny. Jednak to co coraz częściej widzę na ulicach - kompletnie zniechęciło mnie do tego motywu. Coś okropnego.

Offline

#23 27-05-2013 o 12h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Mnie Galaxy też do siebie jakoś niekoniecznie przekonują... Po prostu mi nie podchodzą. Ale tak naprawdę jak w powiedzenie, że ,, każda potwora znajdzie swojego adoratora" to zawsze się znajdą osoby, którym się to spodoba. Ile ludzi tyle gustów tak naprawdę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.
Osobiście jestem wielką fanką marynarek. <3


Pauli

Offline

#24 27-05-2013 o 18h00

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

A u mnie dużo osób w szkole je jakiś czas temu nosiło ;__;

Offline

#25 27-05-2013 o 18h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Peppers - a  mnie nadal noszą. Uważam, że te spodnie nie są ładne.

Offline

Strony : 1 2 3 ... 5