Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4

#26 11-07-2013 o 18h18

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Nasz kochany matematyk został przyciągnięty do długiego uścisku. Jak się czuł wtedy Mustang? Na pewno było mu bardzo przyjemnie. I ciepło. I miał ochotę krzyczeć ze szczęścia, ale się jednak powstrzymywał ostatkiem sił. Cały czerwony wtulił twarz w ramię muzyka.
- Wcale nie jestem zazdrosny - jego buźka wręcz go paliła, mało co para mu nie wylatywała z uszu. - I nie wyglądam jak pomidorek.
Z natury Alex zaprzeczał wszystkim zarzutom, więc i tym razem postanowił używał samych przeczeń. Przecież nie chciał wyjść na zakochaną dziewicę, prawda?
- Jesteś zboczeńcem, bo łapiesz mnie za tyłek, a to moja własność - mruknął mu w ramię. Jego policzki dorównywały barwie oczom. - I tymi słodkimi słówkami mnie nie przekupisz, ,,skarbie". I cię nie kocham, baranie!
Kiedy ktoś przytula Alexandra Mustanga, ten białowłosy, zaborczy mężczyzna staje się potulny jak baranek.


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#27 11-07-2013 o 18h27

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Scott

- Wyglądasz jak pomidorek. Ale to jest fajne, wiesz? Podoba mi się to...
Ponownie złapał matematyka za pośladki.
-Twoja własność? Wybacz, od dzisiaj twój tyłek należy do mnie i nie masz tu nic do gadania. Nie udawaj, widzę że nie jestem Ci obojętny, podobam Ci się. Lubisz jak Cię przytulam, co?
Nie wytrzymał. Wybuchnął śmiechem i zrzucił z siebie Alexa. Sturlał się z łóżka i upadł na podłogę cały czas dusząc się ze śmiechu. Po chwili się uspokoił i wstał.
- No dobra! Trzeba się ogarnąć! Nie wiem jak ty ale ja idę z Rox popływać. Jak chcesz to możesz iść z nami ale masz zakaz na patrzenie się na jej... Ogólnie na nią nie patrz, masz od tego mnie, jasne?!
Poszedł do łazienki aby się przebrać.

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (11-07-2013 o 18h31)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#28 11-07-2013 o 18h46

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Roxanne Merigold
A co w całym tym czasie robiła plastyczka? Zawiesiła się na klamce od drzwi pokoju 13 i miała bardzo realistyczne wizje co się działo w środku. Trudno sobie nie wyobrażać jak się słyszy takie odgłosy i wie, że nauczyciele zawsze byli lekko... zniewieściali? W każdym razie nie widziała, żeby Mały Alex kiedykolwiek oglądał się za jakąś kobietą, więc miała prawo podejrzewać go o dziwne gusta w tej kategorii. Usłyszała jak schodzą z siebie, a Duży Alex idzie do łazienki, więc zeszła z klamki i usiadła na korytarzu, opierając się o ścianę i grzecznie czekała na niego. A może nawet na matematyka? Przecież nie będzie siedział w pokoju całego dnia. Podróż nie była aż taka męcząca.

Offline

#29 11-07-2013 o 19h42

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Alexander po chwili również wybuchł śmiechem, powoli tracąc zdradzieckie rumieńce.
- Jesteś debilem i zboczeńcem - wydukał między napadami śmiechu i patrzył, jak muzyk znika za drzwiami łazienki. Usiadł na łóżku i podrapał się po karku, dalej się do siebie szczerząc.
Że mój tyłek jego...? Haha, chyba go Bóg opuścił - pomyślał, biorąc porządny łyk wody. Postanowił się trochę przewietrzyć, ponieważ w pokoju panowała straszna duchota.
- Wychodzę idioto! - krzyknął na tyle głośno, aby muzyk go usłyszał. - I będę się patrzył na twoją dziewczynę ile wlezie!
Z uśmiechem na ustach wyszedł z pokoju i już chciał skierować się do windy, aby trochę oczarować jedną z pokojówek, którą widział na holu, ale u jego stóp nagle zjawiła się...
- Roxanne? - zapytał, robiąc wielkie oczy w stronę kobiety. Po chwili zaczerwienił się soczyście. A jeżeli ona...? - Ile ty tutaj siedziałaś?


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#30 11-07-2013 o 20h47

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Link do zewnętrznego obrazka
Chyba każdy w tym ośrodku słyszał wrzaski z pokoju naszych szanownych Alexów. Cóż chyba nie muszę mówić co przychodzi na głowę słysząc takie odgłosy. Więc szybko wniosłam walizki do pokoju i postanowiłam się przebrać. W końcu ile można siedzie w bardziej oficjalnym stroju, kiedy niedaleko jest plaża. Oczywiście spędziłabym cały czas na kocu i czytała jedną z moich pasjonujących książek. By nie było porozumień nie chodzę ciągle na obcasach... Koturny nie są i obce, a własnie one nadają się na plażę. Więc przebrałam się w bikini i narzuciłam na siebie zwiewną sukienkę. Znalazłam jakąś torbę, którą zapełniłam książkami, balsamem do opalania oraz moim małym portfelem i telefonem oraz słuchawkami. W kocu są wakacje a mały drink w pobliskim barze nie zaszkodzi. Ale oczywiście tylko jeden. Na nos okulary przeciw słoneczne i jestem gotowa. No i na kogo wpadam na korytarzu. Na panią "wszędzie chodzę z piersiówką". I co robiła? Słuchała co wyrabiają faceci. cicho odchrząknęłam, starając zwróci na siebie uwagę.
- Widzę, że u nich integracja idzie na całego...
Czy ja słyszałam o czymś "małym". Zachichotałam pod nosem i także zaciekawiłam się sytuacją w pokoju numer trzynaście.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#31 11-07-2013 o 21h13

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Scott

Kiedy Mustang wrzasnął że idzie się przejść, wychodził z łazienki. Rzucił wszystko co miał w dłoniach i w samych kąpielówkach podszedł i objął go od tyłu. Starając się znowu nie wybuchnąć śmiechem dmuchnął mu w ucho.
-Na pewno nie chcesz buziaka na pożegnanie, Skarbie?
Dopiero wtedy dostrzegł siedzącą na korytarzu Rox i stojącą nad nią Elizabeth. Gapił się na nie przez chwilę próbując zrozumieć co się dzieje. Kiedy już mu się to udało odsunął się od matematyka.
-Cześć dziewczyny... Co u was? Jak wam się podoba hotel? Jesteście zadowolone? A tak w ogóle... To jak długo tu jesteście?!


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#32 11-07-2013 o 21h23

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

- A-alex - wydukał czerwony na twarzy Mustang, śmiejąc się nerwowo. - Właśnie się o to samo pytałem, wiesz?
Ta sytuacja była masakryczna. Dobra, prawdopodobnie Roxanne słyszała całą ich rozmowę i Bóg wie co sobie pomyślała. No i na dodatek ten debil teraz wylazł z łazienki i go po prostu przytulił przy ludziach. I jeszcze tak dwuznaczny gest! I wypowiedź! Matematyk chciał zapaść się pod ziemię, a jego policzki znowu dorównywały oczom barwą. Spojrzał na Elizabeth i normalnie nogi się pod nim ugięły. A co ona sobie pomyślała?
- Wiesz co, Alex? - zaczął przeraźliwie wysokim głosem. - Ja się pójdę przebrać i potem pójdziemy na basen, powyrywać jakieś panienki, co? Będzie fajnie, zobaczysz!
Specjalnie powiedział to o wyrywaniu dziewczyn, aby nauczycielki nic nie podejrzewały. Mrugnął do mężczyzny porozumiewawczo i znikł za drzwiami od pokoju 13. Z palącymi policzkami wziął jakieś kąpielówki i zaczął się przebierać. A po co iść do łazienki? W końcu był sam.


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#33 11-07-2013 o 21h28

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Roxanne Merigold
Najpierw zaskoczyła ją Elizabeth, która najwidoczniej też nie zostawiła dziwnych odgłosów Alexów bez odpowiedzi.
-Można się było tego spodziewać. Uderz w stół a nożyce się odezwą. W tym wypadku "Daj gejom razem pokój to będą robić szum". - rzuciła, nie patrząc na nią, tylko na sufit. - O, o wilku mowa. Tak, siedzę tu wystarczająco długo by wyciągnąć wnioski z tamtej, dość jednoznacznej sytuacji. - wyszczerzyła się do niego, chociaż była święcie przekonana, że kto jak kto, ale Duży Alex nie jest stu procentowym gejem. Ale kto wie co lubi po godzinach. -  I nie mów do mnie po imieniu. - wstała i okryła się ręcznikiem - Idziesz na plażę? Bo to, że Scott idzie to słysza... - była światkiem ślicznej, romantycznej sceny jak z filmu. - Ta. Jest super. Świetnie. Idealnie wręcz. Narka. - wyminęła wszystkich i ruszyła sama na dół, do recepcji gdzie zostawiła klucz, potem wyszła z budynku, szukając plaży. Nie chciało jej się nawet myśleć o tamtej sytuacji.

Ostatnio zmieniony przez Yoshiko (11-07-2013 o 21h28)

Offline

#34 11-07-2013 o 21h53

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Scott

No i został sam. Zamorduje go za to. No przez tydzień na tyłku nie usiądzie! Albo w sumie nie bo znowu sobie pomyślą że coś tam no...
Chciał pobiec za Rox i wszystko jej wytłumaczyć ale zrezygnował z tego, bieganie po hotelu w samych gaciach nie przypadło mu do gustu. Gdyby mógł narzucić na siebie jeszcze jakąś koszulę to spoko alle tak... Uśmiechnął się nerwowo do Lizzy (mogę tak do Ciebie mówić? ^ ^ Elizabeth jest takie długie... )
-Too... No. Ślicznie wyglądasz. Wybacz mi na chwilkę ale zapomniałem czegoś z pokoju...
Cały czerwony otworzył drzwi i wszedł do sypialni.


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#35 11-07-2013 o 22h01

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Właśnie zdejmował z siebie bokserki, aby spokojnie założyć swoje czarne, luźne kąpielówki, ale niestety... Nie dane mu było pobyć w ciszy i samodzielnie poczekać, aż pokaźne rumieńce zejdą z jego policzków.
- Debilu, przebieram się! - krzyknął, kiedy Schott wleciał do pokoju. Zasłonił kąpielówkami miejsca cenzurowane, robiąc się jeszcze bardziej czerwonym na twarzy. Pół z zawstydzenia, pół ze wściekłości. - To wszystko twoja i wyłącznie twoja wina! Przecież wiesz, jakie są kobiety! Wyobrażają sobie Bóg wie co i teraz pewnie uważają nas za gejów! Którymi w połowie jesteśmy, przynajmniej ja... Ale tu nie o to chodzi! A teraz odwróć się, chce spokojnie włożyć na siebie kąpielówki.


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#36 11-07-2013 o 22h11

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Link do zewnętrznego obrazka
Nigdy bym się nie zaśmiała z wypowiedzi dziewczyny, ale tym razem dobrze prawiła. Idealnie jej słowa pasowały do sytuacji. Cóż, w końcu ten wyjazd ma integrować, ale nikt nie określił w jaki sposób. Zaśmiałam się.
- Wiecie nie trzeba tu stać by wiedzieć co się u was dzieje - nie mogłam powstrzymać uśmiechu. - Ściany w tym ośrodku są wyjątkowo cienkie.
Cóż za urocza scena miała tu miejsce. I jak tu nie lubić tej dwójki. Widocznie ta sytuacja przerosła mniejszego Alexa oraz przyprawiła o mdłości Roxanne. Więc wyszło na to, że zostałam tylko z dużym Alexem, który wysilił się na komplement. Zaśmiałam się pod nosem. Nie chamsko ani wrednie, ale raczej przyjaźnie.
- Dziękuję...
Przyglądała się jak znika zza drzwiami pokoju i uznałam to za niesamowicie urocze. W tym samym czasie mój telefon powiadomił mnie o sytuacji na giełdzie. Bardzo niepodobającej mi się sytuacji. Szybko wykręciłam numer znajomego i poprosiłam go by się tym jak najszybciej zajął. Nie chcę stracić swoich akcji.

[Jasne zwijcie ją jak chcecie. c: ]


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#37 11-07-2013 o 22h22

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Scott

Kiedy zobaczył Alexa całkiem zgłupiał. No i po co on tu właził?! Dlaczego ten idiota nie wszedł do łazienki?! Nie mieszka tu sam!
- Moja wina?! To nie ja się na tobie położyłem i zacząłem ci skakać po brzuchu! Ty po prostu chciałeś mnie poderwać a że jestem miły chłopak to nie kazałem ci ze mnie zejść! Doceń moją dobroć! I jeśli nie chcesz żeby uważali cię za geja to zainteresowałbyś się jakąś dziewczyną!
Odwrócił się twarzą do drzwi i wyjął z kieszeni papierosa, musiał się uspokoić. Zaciągnął się z wyraźną ulgą.
-Te, MAŁY Alex, chcesz?


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#38 11-07-2013 o 22h29

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Roxanne Merigold
Zgubiła się osiem razy, spytała osiem osób i w końcu dotarła na plażę. Rozłożyła sobie ręczniczek prawie pod samą wodą i chwilę cieszyła się morską bryzą z miną wariatki. Nigdy nie była nad morzem, chyba ma prawo trochę się popodniecać!
-Mogę pożyczyć opalacz? - spytała jakieś kobiety, która wyjątkowo nie miała w oczach chęci mordu. Zgodziła się niepewnie, więc Mergiold wysmarowała się dokładnie, zużywając pół butelki i odłożyła na miejsce, po czym położyła się na plecach i poczęła opalać swój śliczny brzuszek i dwa atuty. Na kąpanie się przyjdzie pora jak dołączy do niej Duży Alex. O ile dołączy, a nie będzie się cały dzień mizdrzył z matematykiem.

Offline

#39 11-07-2013 o 22h44

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

- Nie mów do mnie, że jestem mały! - krzyknął buntowniczo, nakładając na tyłek kąpielówki. - To ty jesteś duży, a nie ja mały! I ja poderwać? Ciebie? O nie, nie, nie. Nigdy bym cię nie podrywał! A kto tu mnie przytulił od tyłu? I proponował buziaka? Złapał za tyłek DWA razy? Na dodatek przytulił na łóżku? KTO? Bo na pewno nie ja, zboczeńcu!
Wściekły jak osa podszedł do Schott'a i stanął obok niego, tupiąc nerwowo nogą.
- Ale czy ty rozumiesz, że mnie kobiety zwyczajnie wkurzają? Nie mówię, że nie pociągają mnie, jestem biseksualny a nie homo, ale denerwują mnie swoim zachowaniem i tym czajeniem się na wszystko. Nie mogą prosto z mostu mówić, że się im podobam? Po co te tajemnicze spojrzenia i dziwne przypadki? Boże, jakby nie można było powiedzieć ,,Podobasz mi się, zrób TO ze mną".
Zirytowany westchnął pod nosem.
- Dawaj te faję - mruknął, wyrywając jednego papierosa z paczki Alex'a.


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#40 11-07-2013 o 22h51

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Link do zewnętrznego obrazka
Więc jakże moja szanowna osoba zeszła do recepcji, ciągle informując co ma zrobić mój kolega... W końcu mężczyźni nie są tacy inteligentni jak kobiety. Wsłuchana w jego komentarze, oddałam sekretarce klucz od pokoju i szepnęłam, że jakakolwiek korespondencja na moje nazwisko ma mi być niezwłocznie dostarczona. Było widać, że dziewczyna uważa mnie za zdzirę z wielkim ego, która kocha się wywyższać. Po prostu ja się zapomniałam, że to nie jest wielkiej klasy hotel. No i sory, ale jestem stanowczo za niska by chodzić na płaskiej podeszwie. W połowie drogi na plażę przypomniałam sobie, że nie wzięłam paczki papierosów. Co jest mordercze dla takiego palacza jak ja, ale nie chciało mi się wracać do hotelu. Pozostaje mi mieć nadzieję, że Duży Alex będzie miał jakąś przy sobie. A tak w ogóle gdzie jest ta plaża? Zirytowana rozłączyłam się i rozglądałam na boki. Pięć minut drogi... Ale jakiej drogi? Więc jakże epicko starałam skupić się na ogarnięciu gdzie jest plaża.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#41 11-07-2013 o 23h01

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Scott

-Oj no, nie umiesz się bawić! I jakoś wcześniej nie protestowałeś! Podobało Ci się co? Chcesz żebym cię przytulił? A może ty serio liczyłeś na tego buziaka i teraz się tak wściekasz bo jesteś zawiedziony, tak?
Odwrócił się do niego i oparł o ścianę.
- Urok kobiet. Trzeba myśleć. Ty powinieneś się więc z nimi dogadywać, panie MatematykaMoimŻyciem. Zresztą, oczekujesz że będą ci wszystko mówić a sam nie potrafisz się przyznać do tego że mnie kochasz!
Podał mu zapalniczkę.
-Idziemy na plaże?

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (11-07-2013 o 23h02)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#42 11-07-2013 o 23h19

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Wziął od niego zapalniczkę i zaciągnął się głęboko. Oj tak, tego potrzebował...
- Umiem się bawić! Gdybyś mnie choć trochę znał to byś wiedział, że akurat po godzinach liczy się dla mnie tylko alkohol i taniec! I wcale mi się to nie podobało, tylko... - tutaj musiał zastanowić się nad odpowiedzią. W końcu tylko prychnął pod nosem. - Po prostu mi się nie podobało. I wcale nie liczyłem na buziaka, debilu! Ani na przytulanie również nie liczę! A szczególnie za łapanie za tyłek! I wtedy, kiedy się na tobie położyłem i skakałem ci po brzuchu... Chciałem cię po prostu zdenerwować.
Uśmiechnął się lekko pod nosem i ponownie się zaciągnął. Wspaniałe uczucie...
- Urok kobiet? - zaśmiał się drwiąco. - Kobiety to samo zło. One chcą nas tylko wykorzystać. Uważają się za lepsze od nas i płaczem wymuszają na nas obietnice. A jak im coś nie pasuje to się drą i foszą o byle co. I ja cię nie kocham! Skąd ty masz w ogóle takie pomysły?
Wbił w muzyka uważne spojrzenie.
- Tak, idziemy na plażę, bo mam dość przebywania w tym pokoju! Tu jest strasznie gorąco. I uważaj, bo dzisiaj zainteresuję się jakąś kobietą. Wyrwę ją, zobaczysz. Będziesz aż zazdrosny!


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#43 11-07-2013 o 23h38

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Link do zewnętrznego obrazka
W końcu dotarłam na plażę i z nieukrywaną ulgą rozłożyłam swój koc. Jednak nie chciałam być blisko wody, ponieważ jakieś dzieciaki mogłyby mi zachlapać książkę. Szybko zrzuciłam z siebie sukienkę i zaczęłam smarować się balsamem. Gdzieś mi o oczy rozbiła się "słynna" miseczka "h". Prychnęłam pod nosem. Różnica jednego rozmiaru, a ta musi i tak się z tym obnosić. Jednak wolałam skupić się na relaksie, więc wyciągnęłam z torby książkę i telefon wraz z słuchawkami. Szybko wybrałam playlistę i zatopiłam się w świecie historii, korzystając z wspaniałych promieni słonecznych. Może nie są to idealne wakacje, ale jednak jakieś są. Na pewno lepsze od siedzenia w domu i chłodzenia się za pomocą klimatyzacji.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#44 11-07-2013 o 23h41

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Scott

-Po prostu ci się nie podobało. Jaaasne...
Wpatrywał się chwilę w matematyka. Całe to gadanie miało go po prostu zdenerwować teraz jednak sam zaczął się zastanawiać jak on się czuje. Mustang był przystojnym facetem. Fajnie się denerwował i uroczo się rumienił gdy ktoś go przytulał. Co prawda często się kłócili w pokoju nauczycielskim ale osobiście dobrze to wspominał. Przynajmniej było ciekawie. Ładne ma usta. Takie... Po prostu ładne. Ciekawe jak smaku.... Stop! Alex, o czym ty do cholery myślisz?! Zmieszany spojrzał gdzieś w bok i zaciągnął się.
- Z takim podejściem nikogo nie poderwiesz! Kobiety nie są takie złe, nie wiem czy miałeś jakieś złe dzieciństwo że tak uważasz ale ogólnie to głupi jesteś.
Wyszedł z pokoju i ruszył w stronę recepcji wyrzucając papierosa przez okno.

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (11-07-2013 o 23h42)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#45 11-07-2013 o 23h51

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

- No po prostu mi się nie podobało - mruknął, zaciągając się po raz kolejny. Dzielnie odwzajemniał spojrzenie mężczyzny. Był ciekawy, nad czym to ten muzyk tak intensywnie myśli... W końcu jego współlokator spuścił zmieszany wzrok, a Alexandrowi zapaliła się czerwona lampka. Ciekawe, o czym pomyślał...?
W końcu Alex wyszedł z pokoju, a Alexander od razu pobiegł za nim. Kiedy do niego podchodził udawał kompletnie obojętnego i starał się zamaskować lekkie dyszenie.
- Nie jestem głupi - zaprzeczył jak jakieś małe, biedne dziecko, któremu dorosły coś wypomina. - I tak, mam złe wspomnienia z kobietami. Matka regularnie zdradzała ojca z jakimś cwaniakiem, który panoszył się po naszym domu. Ojciec z miłości do niej i do mnie znosił to wszystko ale słyszałem jego płacz po nocach. A po tym, jak oddałem swoje serce dziewczynie, która zaszła w ciąże z innym facetem w ogóle straciłem zaufanie do kobiet. Mówiła mi, że mnie kocha, planowała naszą wspólną przyszłość, mieszkanie, ślub, dzieci... Tyle planów, a potem zauroczyła się i bum! Zdrada.
Westchnął cicho. Nie raz przejechał się na płci przeciwnej, więc... Po prostu nie umiał drugi raz się zakochać w kobiecie.


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#46 11-07-2013 o 23h56

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Roxanne Merigold
Może to dziwne, ale po jakimś czasie przebywania z kimś, nie ważne czy lubisz tą osobę czy nie, zaczynasz po prostu wiedzieć. Wiedzieć jak ktoś się zachowa, co pomyśli, co założy. Zaczynasz też rozpoznawać. Głos, zapach, odgłos stukania butami, nawyki. I tak, Merigold, leżąc sobie na plaży po prostu rozpoznała, że w pobliżu jest pani WielkieEgo. Prawdopodobnie po perfumach. Czerwonowłosa podniosła się z ręcznika, czając się na ofiarę jak lew w zaroślach. Słuchała muzyki. Idealnie. Jednak ta misja wymagała poświęcenia, więc z ciężkim sercem Merigold przeszła parę kroków, zanurzyła się po szyję w wodzie, stwierdzając przy tym, że jest lodowata ale da się przeżyć. Trzy, dwa, jeden...
-Suprise! - skoczyła na nią, pakując się prosto na jej rozgrzane od słoneczka ciałko swoim lodowatym rozmiarem H. Liczyła teraz na lincz, kamieniowanie, przybijanie do krzyża, chłostę, cokolwiek. Ale wszystko mogła znieść by choć przez chwilę widzieć zaskoczoną minę historyczki. Amen.

Offline

#47 12-07-2013 o 00h08

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Scott

Próbował się uspokoić. Bezsensu, przez chwile myślał że się zakochał. To przecież niemożliwe. On ma Roxanne. Matematyk jest uroczy ale to nadal Alexander Mustang, najbardziej wkurzający nauczyciel w szkole! tak, z pewnością to było tylko takie chwilowe, nic więcej! Zadowolony z siebie wyszedł z hotelu i skierował się w stronę plaży z gadającym obok matematykiem.
- No... To jesteś po przejściach. Przykro mi, serio. Ale nie można wkładać wszystkich do jednej szuflady. Myślisz że ja nigdy nie dostałem w twarz od kobiety? Od facetów też mi się kilka razy oberwało gdy dowiedzieli się ze jestem bi. Nie musiałem do nich zarywać, po prostu sam fakt że jestem inny ich odstraszał.
Zatrzymał się i wskazał palcem na mały sklep.
- Napiłbym się piwa, chcesz też? Dobrze ci zrobi...


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#48 12-07-2013 o 00h26

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Zastanowił się chwilę nad wypowiedzią muzyka. Może rzeczywiście nie powinien być tak zaborczym i poddać się takim uczuciom jak miłość, bezpieczeństwo czy tęsknota... Ale matka zdradzała. Kobieta, którą kochał nad życie i chciał jej nieba uchylić również zdradzała. Nawet Roxanne prowokowała wszystkich mężczyzn i kobiety, odsłaniając swoją pokaźną miseczkę H... Kobiety chcą zdrady. Nie mogą wytrzymać w tym samym związku, bez żadnych przygód.
- Ale wiesz... Ja też nie raz dostałem w mordę za to, że jestem bi - mruknął. - Za czasów szkolnych byłem nawet szkalowany.
Na pytanie mężczyzny uśmiechnął się lekko.
- Chętnie - powiedział, poklepując kieszenie. Których nie miał. - Ajć, zapomniałem portfela... Alex - zrobił psie oczka w stronę swojego towarzysza. - Kupisz mi piwo, a ja się potem z tobą rozliczę?
W jego czerwonych oczach było tyle nadziei, że grzechem byłoby odmówić. Alexander miał nadzieję, że jego urok zadziała również na muzyka.


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#49 12-07-2013 o 00h41

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Alex Scott

-No wiedziałem że tak będzie... - Westchnął i wszedł do sklepu. Po chwili wrócił z czteropakiem w dłoni - Będzie jeszcze dla Rox i El.
Po chwili byli już na plaży. Szukał wzrokiem dziewczyn ale nigdzie nie mógł ich dostrzec. Kiedy w końcu mu się to udało, chciał do nich natychmiast podejść i jak to miał w zwyczaju zacząć rozmowę, obsypać je komplementami, napić się piwa... Jednak zrezygnował gdy Rox rzuciła się na historyczkę dusząc ją swoją miseczką H.
- Mały, może damy im spokój, niech one zajmą sobą, co? Cholera, my przynajmniej się gejowaliśmy kulturalnie w pokoju a one tak na plaży...
Zaśmiał się nie odrywając wzroku od nauczycielek.
-... Myślisz że mógłbym się przyłączyć?


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#50 12-07-2013 o 05h44

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Link do zewnętrznego obrazka
- Cholera jasna ty.... - w tym momencie zaczęłam używać niecenzuralnych słów.
Zimne ciało plastyczki spowodowało niezły szok termiczny. Zaczęłam się trząść z zimna i starałam jakoś wyswobodzić spod Roxanne. Cóż byłoby łatwiej gdybym leżała na brzuchu, a nie na plecach. Czy na serio ta integracja musi tak wyglądać. Zdjęłam okulary i spojrzałam tej kobiecinie w twarz.
- Złaź ze mnie bo przysięgam, że skończysz jak Napoleon.
Czy osoba znająca się tylko na sztuce załapie tą groźbę? Nie wiem, ale chyba każdy wie jak słynny francuski strateg zakończył swój żywot. Zrezygnowana opuściłam głowę i zgadnijcie co widziałam. Szanownych Alexów, którzy chyba skończyli się zabawiać w swoim pokoju. Jak się mawia "ząb za ząb".
- Cześć... - sapnęłam siląc się na jakiś uśmiech.
Czuję, że te wakacje nie będą normalne...
- Roxanne... - specjalnie użyłam jej imienia. - Czy ty pomyślałaś chodź trochę zanim się na mnie rzuciłaś? Bo wiesz ja miałam parę wspaniałych przygód w czasach studiów i co jak znowu zechcę to powtórzyć?
Jak zareaguje nasza plastyczka?


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4