Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 10

#26 05-07-2013 o 16h10

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Ej, ja wcale nie cuchnę siarką! Może czasami mnie z lekka przypali i moja skóra wydaje dziwny zapach, ale na pewno nie śmierdziałem czymś tak obrzydliwym! I że ja mam większe stopy od tych?! No przecież to śmieszne! Dyskretnie spojrzałem na swoje buty. Wydają się całkowicie normalne.
Wydałem z siebie cichy hałas, a następnie zachichotałem złowieszczo. Zabawę czas zacząć.


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#27 05-07-2013 o 16h11

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

- Dobra, poszukaj troche, a potem chodzmy do tej knajpki o ktorej wspomiał Antonio. - powiedział Jasper rozglądając sie - Nie mamy pewności, czy ten demon tu nie wroci. Uwaga! Za drzewem ktoś sie czai!


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#28 05-07-2013 o 16h11

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Link do zewnętrznego obrazka
Opuściłem głowę nie móc powstrzymać rozbawienia.
- Jasper... Czyli sam mam se iść kupić piwo? - zaśmiałem się.
Czy tak trudno mnie zrozumieć, że jak proponuję knajpę to chcę się iść uspokoić przy czymś z procentami? W ogóle co to za mania na odkrywanie jakiś śladów. Przecież pojawił się i zniknął. Gdyby było coś więcej to może by jakiś tam ślad zostawił. Ale nie... Młodsi są mądrzejsi.
- Może powinniśmy się zaopatrzyć w wodę święconą? - oparłem się o jakąś ławkę i przyglądałem małym odkrywcą.
W między czasie mogłem spokojnie dokończyć papierosa i przyglądać się dzisiejszemu niebu. Tym razem było normalne, a nie to co wczoraj.
Wzdrygnąłem się na samo wspomnienie czerwonego księżyca i deszczu krwi. Po chwili coś mi zaczęło nie pasować. Spojrzałem na drzewo, za którym chyba ktoś się chował. Może ten cały demon. Bo jak co, ale tak akurat się oparłem, że nasz podglądacz był na moim widoku. Z chęcią odbiłem się od ławki i zacząłem iść w stronę swojej knajpy z uroczą rodaczką, ale po chwili poprosiłem ją by tam została. Zawróciłem i najciszej jak mogłem, podszedłem do drzewa. Położyłem rękę na barku faceta.
- Czego Pan tu szuka... - przybrałem najmroczniejszą minę jaką potrafię zrobić.


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#29 05-07-2013 o 16h14

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

nagle usłyszałam jakiś szelest może lepiej już sobie pójdę . Szybko się podniosłam i pobiegłam do knajpki obok. Niestety nic nie znalazłam ale dowiedziałam się że nie muszą mieć one dużych stóp i śmierdzieć siarką . No nie wszystkie .Mogą wyglądać jak zwyczajny człowiek i nie śmierdzieć

Offline

#30 05-07-2013 o 16h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Szelest drzew... Właściwie jednego. Podeszłam i przymrużałam oczy. Tak, ewidentnie coś tam stoi. Na pewno nie ten demon. Dobra idę za drzewo. Patrzę, a kto tam stoi? Demon, no tak  można się domyśleć.
- Halo? Czy przypadkiem słowa "demon, czerwony księżyc, deszcz krwi" coś ci mówią? - patrzałam złowrogo na cuchnącego siarką demona

Offline

#31 05-07-2013 o 16h15

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

- O, kogo my tu mamy? Jakiegoś podglądacza... Uważajcie, może coś zrobic - powiedział cicho Jasper i zerknął na demona. Starał sie słyszec jego myśli: "Nie, te bachory mnie zdemaskowały! ". Jasper stał sie niewidzialny i poszedł do drzewa za ktorym stał demon. Strasznie od niego cuchneło siarką!

Ostatnio zmieniony przez Jula5656 (05-07-2013 o 16h18)


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#32 05-07-2013 o 16h17

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Trochę się uspokoiłem, kiedy grupka tych mało inteligentnych dzieciaków poszła w stronę wyjątkowo tłocznej knajpki. Na demona, czy ludzie na serio są tak mało bystrzy? Stałem za drzewem, wręcz na ich widoku. Spuściłem na nich Deszcz Krwi, wydałem z siebie jakieś dwuznaczne hałasy a oni dalej nic! Nastolatkowie są teraz tacy...
Wzdrygnąłem się, kiedy ktoś położył rękę na moim barku. Lekko skołowany spojrzałem na wysokiego Latynosa, który chyba próbował być groźny. Na jego pytanie oburzyłem się lekko.
- Pan? Czy ja wyglądam aż tak staro? - zapytałem z miną obrażonej księżniczki, a po chwili uśmiechnąłem się złośliwie. Ładny chłopak, muszę przyznać... - A co? Już nie można sobie stać pod drzewem i obserwować Czerwonego Księżyca?
Dobrze, że zmieniłem swój kolor skóry na ludzki.
Nagle cała grupka tych bachorów mnie zaatakowała. Boże, upierdliwe dzieci...
- Dzieciaki, uspokójcie się. Jestem normalnym człowiekiem, który obserwuje sobie niebo nocą. Czy w waszych ojczyznach to aż tak dziwne?

Ostatnio zmieniony przez Olga31082000 (05-07-2013 o 16h18)


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#33 05-07-2013 o 16h17

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

hej poczekaj idę z tobą .No wreszcie demon i mam aparat *cyk . Mówiłam wygląda jak człowiek i nie śmierdzi siarką . nagle moje oczy zmieniły się na kolor pomarańczowy czyli podekscytowanie ale zarazem jedno oko czarne czyli strach

Offline

#34 05-07-2013 o 16h20

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

- Nie... To demon. Czytam mu w myślach. "Ha, jak przybiore postac człowieka, to sobie pojdą". Słyszałem, że demony mają jakieś moce. Uważajcie. - powiedział Jasper


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#35 05-07-2013 o 16h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- Tak, staro to ty wyglądasz mój kolego. Zresztą ciekawa jestem jakiej sztuczki użyłeś, żeby wyglądać ludzko. - podeszłam do demona i zaczęłam sprawdzać wszystko stan uzębienia i takie tam
Patrzałam na demona pogardliwie. Czekając aż coś wyduka z tej zacnej gęby, wyglądającej jak normalna twarz, ale nie dla mnie.

Offline

#36 05-07-2013 o 16h23

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

wiadomo że to demon lecz demony mogą przybierać postać ludzką jak widać chciał przybrać postać nastolatka bo wygląda mi na 30 lat naprawdę gdyby był człowiekiem to miałby z 18 lat  . Nagle Rose odskoczyła od ziemi i poleciała po swojego laptopa którego zostawiła w knajpce

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (05-07-2013 o 16h26)

Offline

#37 05-07-2013 o 16h23

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

- Racja, wygląda na może 30, albo 40 lat. Ble, chyba od tygodnia sie nie mył - powiedział złośliwie Jasper i zmienił pogode na słoneczny dzień, aby lepiej było widac całą sytuacje - I co demonku, jesteś w pułapce!


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#38 05-07-2013 o 16h24

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Link do zewnętrznego obrazka
Wyszczerzyłem się jak psychopata, po czym uznałem, że to głupie posunięcie i przybrałem normalną minę.
- A ja wiem ile ty masz na serio lat? Lepiej mówić per "Pan" niż gówniarzu... - prychnąłem.
Tak, mina tego gościa była zabawna. By się tak obrazić, że dodało mu się lat? Rozumiem kobietę, ale facet? No sory... To jest już przegięcie.
Ciągle trzymałem swoją rękę na jego ramieniu i i przyglądałem się jego osobie. Coś mnie w nim nie pasowało i czy na serio śmierdział on siarką? Chyba przesadzili bo ja nic nie czuję. Pociągnąłem parę razy nosem. Nie. Tylko czuję dym moich papierosów. No ale zaraz... Mówił coś o obserwowaniu księżyca.
- Stary... Kim ty jesteś?
Olewałem wypowiedzi innych. By od razu przypisywać kogoś do demona. Może to jakiś komik? W końcu nie można podchodzić tak do każdej sprawy, bez przemyślenia jej kilka razy.


// Sorki, ale na serio trudno o dłuższe posty? Nie żebym się czepiała, ale dziwnie mi się czyta. Rozumiem, że trudno o coś więcej przy początku, ale lejcie nawet wodę. D:


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#39 05-07-2013 o 16h27

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang
Ta kobieta normalnie zaczęła mi robić jakieś badania lekarskie. Widocznie była podirytowana moim zachowaniem. A ten chłopak, co się patrzy na mnie jak ciele w malowane wrota?
- Skarbie - zacząłem nieco kpiąco do tej małej blondyneczki. - Nie jesteś lekarzem, więc zabierz swoje łapy od mojej twarzy. I powtarzam wam wszystkim po raz setny - nie jestem żadnym demonem. I nie jestem stary! Mam zaledwie... 19 lat, a wy robicie ze mnie starucha. I widziałem tego czerwonego. Deszcz Krwi, mój Boże, czego wy się boicie?
Kiedy kpiące wypowiedzi tych dzieciaków do mnie dotarły, normalnie przewróciłem oczami z zirytowania.
- Wolę gadać z tym tutaj Latynosem, niż z takimi bachorami jak wy. Mam 19 lat a wy mnie postarzacie. Niedługo może powiecie, że mam 70, co?
Spojrzałem na Latynosa kątem oka.
- Mam 19 lat. Nie jestem stary, ale nie jestem również gówniarzem. I co ty mnie tak obwąchujesz, co? - zapytałem rozbawiony. - Psa udajesz?

Ostatnio zmieniony przez Olga31082000 (05-07-2013 o 16h27)


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#40 05-07-2013 o 16h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- Jak dla mnie, to ten cały "demon" jest mało interesujący. Też potrafię być człowiekiem, który od tygodnia się nie mył i mówić, że jestem demonem. Żadna rewelacja. - próbowałam podpuścić demona - Ja idę do siebie.
Bardzo wolno szłam do domu. Minęła minuta a ja byłam jakieś pięć kroków od drzewa.
No kiedy się ujawnisz? Czekam. - myślałam

Offline

#41 05-07-2013 o 16h29

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Jasper jeszcze raz zerknął na demona. W jego minie było coś komicznego, i wyglądał jak obrażone dziecko. Mimo tego, nie było w nim nic ludzkiego. Miał w sobie coś złowieszczego, i dziwnego. Lecz Jasper stał nieustraszony.
- Wiesz stary - powiedział Jasper do demona - Lepiej idz, bo nikogo nie przerazisz. Wiem, że jesteś demon, bo myśli swoich nie ukryjesz.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#42 05-07-2013 o 16h30

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

mam pomysł mogę użyć mocy lewitacji i wrzucić go do wody możliwe że przez to straci na jakiś czas postać ludzką i się wreszcie wykąpie . Rose wrzuciła go do wody . czekaj wleje jeszcze mydło

Offline

#43 05-07-2013 o 16h33

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

- Weź Rose nie przesadzaj. To nic nie zmieni. Woda tylko pogorszy sprawe. Fuj, a nie mowiłem? - powiedział Jasper do Rose. - Ej ty, jeśli na serio jesteś człowiekiem, to jak udowodnisz to, że jedzie od ciebie jak od żula spod biedronki? xD


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#44 05-07-2013 o 16h34

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Link do zewnętrznego obrazka

Nie dziwiłem się gościowi, że był zirytowany. Cóż... Moi znajomi byli dość specyficzni no i jeszcze "dziećmi" więc trochę inaczej patrzyli na świat. Ja tam już marzyłem o studiach i pracy, więc chyba zapomniałem jak to jest wierzyć w demony. Cóż w końcu zbieranie tych naszych włoskich dziewiątek nie było łatwym.
- Wolę gadać z tym tutaj Latynosem, niż z takimi bachorami jak wy. Mam 19 lat a wy mnie postarzacie. Niedługo może powiecie, że mam 70, co? - powiedział nieznajomy.
Nie będę tego krył, że mi to pochlebia. Czekaj. Dziewiętnaście?
- Stary niby jesteś mój rocznik? - spytałem z rozbawieniem.
Nie żeby coś, ale zmienia to wszystko. W końcu każdy staje za swoim rocznikiem. Ej! Porównał mnie do psa?
- Nie ciebie wącham tylko wszystko... Akurat czuję, że będę przez parę godzin dawał petami... - mruknąłem.
Kątem oka obserwowałem co wyrabia Sophije. Było widać, że nie chce nigdzie iść. Także wywróciłem oczyma słysząc pozostałą dwójkę... Skąd oni biorą te teksty?

// Jula5656 z tego co wiem podczas opowiadań nie używa się emot. Przynajmniej w poście właściwym.. W uwagach od usera zaznaczonych odpowiednio to nie obowiązuje...

Ostatnio zmieniony przez Asuu (05-07-2013 o 16h36)


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#45 05-07-2013 o 16h35

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

no widzisz teraz wygląda młodziej i nie jest cały brudny ale nadal wiem że to demon udowodnij że jesteś człowiekiem czekamy

Offline

#46 05-07-2013 o 16h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No i co? I nic. Nie zwrócił kompletnie uwagi na moją wypowiedź. Wiem jestem młoda... Ale nie jestem blondyneczką z 5 latkami. Powinno się zwracać uwagę na takie osoby jak ja. Halo, chyba jeszcze dla kogoś się liczę - zaklinałam w myślach       tego"demona"

Offline

#47 05-07-2013 o 16h36

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

- Ej, a ja wcale nie jestem dzieciak. Za 3 tygodnie mam osiemnastke.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#48 05-07-2013 o 16h38

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

ja ma 18 i mam chociaż prawo jazdy pfff

Offline

#49 05-07-2013 o 16h38

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Angelina
Dostałam rozkaz by pilnować pewne miasto przed demonem. W pewnym momencie przystanęłam i wypuściłam lekki wiaterek by się upewnić. Moje oczy się rozszerzyły. Szybko zaczęłam machać skrzydłami. Z daleka zobaczyłam demona i grupkę dzieciaków. Podleciałam blisko i wylądowałam kilka metrów od demona.
-Alexander zostaw te ludzkie dzieciaki w spokoju!-krzyknęłam. Jedną ręką  sięgnęłam po złoty klucz Byka i wyciągnęłam go w jego stronę. Moje białe skrzydła rysowały sie na tle parku i nieba.
-Odejdź i nie wracaj!!-krzyknęłam znów.

Offline

#50 05-07-2013 o 16h40

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Spojrzałem na tego chłopaka, Jaspera bodajże, tak kpiącym wzrokiem, że aż sam się zdziwiłem.
- Słuchaj młody, możesz sobie myśleć, że masz jakieś super moce, ale mnie nie oszukasz. Jak się oglądało za dużo supermana to tak jest. I wcale nie śmierdzę siarką, geniuszu. Mógłbyś się ogarnąć, bo ja tu nikogo nie chcę przestraszyć. Chciałbym, abyście łaskawie się ode mnie odczepili i poszli śladem tej małej blondyneczki. A propo, blondyneczko! Mnie twoje uszczypliwe uwagi nie ruszają!

Zaśmiałem się na wypowiedzi Latynosa.
- Oczywiście, że mam 19. Niedawno dostałem własne prawo jazdy, a wy mi tu gderacie o byciu jakimś tam demonem.
- Nie ciebie wącham tylko wszystko... Akurat czuję, że będę przez parę godzin dawał petami... - powiedział latynos, patrząc na coś kątem oka. Zwróciłem również wzrok w tą stronę i uśmiechnąłem się lekko. Wodzi wzrokiem za tą blondyneczką? Oj, po prostu miłość jest wszędzie. Aż się rzygać chce.
- Nie, ależ w ogóle mnie nie wąchasz. Skąd w ogóle ten pomysł? - zapytałem teatralnym głosem, a po chwili uśmiechnąłem się złośliwie.

Normalnie walnąłem się w twarz, kiedy ta idiotka, Angelina, podleciała do nas. Jeszcze pokazała skrzydła! BOŻE!
- Angelina, zamknij się! - syknąłem w jej stronę, posyłając jej ostre spojrzenie. - I ten kluczyk na mnie nie działa, bo jestem zwyczajnym człowiekiem.
Podkreśliłem ostatnie wyrazy z nerwowym uśmiechem.

Ostatnio zmieniony przez Olga31082000 (05-07-2013 o 16h42)


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 4 ... 10