Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 10

#1 02-07-2013 o 14h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


Link do zewnętrznego obrazka

Nie ma już miejsc, a chcesz zagrać? Napisz dorobię jakieś.

W końcu nadszedł dzień kiedy to księżyc góruje na niebie... A to niebo czarne otula księżyc zakładając nam płaszcz utkany gwieździstą nicią. Ale nagle deszcz, deszcz krwi. Patrzymy niebo czarne, a na środku Czerwony Księżyc

Link do zewnętrznego obrazka

Wcielamy się w grupkę nastolatków. Siedząc w parku nic się nie spodziewamy. Nagle ten deszcz... Deszcz krwi. Uciekamy i zasypiamy. Każdy z nas budzi się w swoim pokoju. Włączona telewizja na kanale z wiadomościami. I nagle głos prezenterki: Deszcz krwi, spotkał nas wczorajszej nocy. Nie wiadomo dlaczego księżyc był czerwony. W naszych głowach wspólna myśl: Więc to nie sen! Konferencja na Skype. Spotykamy się w parku, tak tamtym parku. Tam demon. Czerwony jak ten księżyc, patrzymy. Demon znika. Jedno pragnienie, musimy odgadnąć to.

Link do zewnętrznego obrazka

Nastolatek 1 - Asuu
Nastolatek 2 - Jula5656
Nastolatka 1 - @misiasta
Nastolatka 2 - Kleopaatraa
Nastolatka 3 - bejla
Nastolatak 4 - Rosemary5
Demon czerwony - Olga31082000
Anioł stróż - Oliwkaa


Link do zewnętrznego obrazka

Imię:
Nazwisko: (nie jest konieczne)
Wiek:
Wygląd:(Obrazek lub dokładny opis. Może być to i to)
Znak zodiaku:
Moc: (To w przypadku demonów i nastolatków. UWAGA nastolatkowie moce osiągają później. Nie trzeba od razu pisać, ale przy dostaniu jej prosiłabym wpisać)
Charakter:

Link do zewnętrznego obrazka

1. Przestrzegamy ogólnego regulaminu.
2. Wygląd A&M
3. Przekleństwa są zakazane, nawet cenzurowane gwiazdkami bądź symbolami
4. Zgłaszasz się? Piszesz do końca!
5. Klepiesz postać? Czekam na kartę postaci 48h w innym przypadku nie będziesz miał swojej postaci.
6. Sceny +18 przenosimy na Pw, lub w ogóle ich nie piszemy.
7. Proszę o dziennie dodanie przynajmniej 3 postów.
8. RPG rozpoczynam ja lub osoba do tego wyznaczona. "
9. Dłuższe nieobecności usprawiedliwiamy.
10. Odchodzisz? Znajdź osobę, które cię zastąpi lub wymyśl przyczynę np. śmierć.
11. Powtarzam, bo to ważne. Przestrzegamy ogólnego regulaminu.
12. Na końcu napisz czerwonymi literami księżyc. Chce wiedzieć czy zapoznałeś/aś się z regulaminem!
13. Tzw. cisza nocna zaczyna się u nas o 00:00 a kończy o 9:00
14. Dla ułatwienia komunikacji i tak dalej, prosiłabym byście dodali mnie do znajomych.

Moja Karta Postaci

Imię: Imię, które wyśpiewuje las nocą. Moje imię brzmi melodyjnie: Sophija

Nazwisko: Melodia płynąca z włoszech... Accardi... Włoszka z niespełnionymi marzeniami.

Link do zewnętrznego obrazka

Wiek: 16 lat... Młoda nuta.

Wygląd: Nie wyglądam jak włoszka... To mnie irytuje...
Link do zewnętrznego obrazka

Znak zodiaku: Skorpion. Taki ostry.

Moc: Zawsze chciałam posiadać moc... Moc taką, która odzwierciedla moją duszę... Moc muzyki...

Link do zewnętrznego obrazka

Charakter: Jestem nieodgadniętą tajemnicą... Wieczna pokusa, każdego kusi o wypytanie mnie o wszystko. Jedyny mój przydomek: Słoneczna księżniczka. Przydomek skrywa wiele cech. Powiem wam jedną... Spokojna...

Księżyc

Ostatnio zmieniony przez misiasta (07-07-2013 o 01h10)

Offline

#2 02-07-2013 o 15h14

Miss'całkiem całkiem
Kleopaatraa
...
Miejsce: Floryda ^.^
Wiadomości: 112

Przygarnę nastolatkę ^^



Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Witajcie, zwę się Arisa Festris la Nemeyeh. Zdaję sobie sprawę iż jest to bardzo niespotykana godność. Urodziłam się w piękny jesienny dzień, otóż 5 listopada, szesnaście lat temu w Paryżu. Jestem heteroseksualną kobietą, w co trudno zwątpić zapewne. Jestem jedyną córką swoich rodziców, oczywiście chciałabym mieć rodzeństwo lecz nie ode mnie to już zależy.

*♥*
Link do zewnętrznego obrazka
*♥*

Teraz krótka historia... Cóż, urodziłam i wychowałam się we Francji. Moja matka Annette i ojciec Andres są znanymi postaciami na rynku. Matka aktorka i ojciec producent filmowy. Phi! Nic dziwnego, nieprawdaż ? Jestem ich jedyną i wyjątkową córką. Nikt nie wie do końca kim się stanę w przyszłości. Rodzice chcą bym poszła w ich ślady jednakże ja wolałabym zostać piosenkarką czy coś w tym stylu, chciałabym pokonać nieśmiałość i stać się kimś ważnym. Gdyż chyba na to zasługuję. Od dzieciństwa jestem wychowywana według pradawnych zwyczajów, jednak nie brak w moim życiu technologii i nowoczesności. Do lat 15 żyłam z rodzicami lecz za pozwoleniem prawa wyprowadziłam się z rodzinnego domu i zaczęłam samotne życie. Rodzice jednakże dostarczają mi środki na utrzymanie co robią bardzo chętnie.

*♥*
Link do zewnętrznego obrazka
*♥*

I jak tu ocenić swój własny charakterek ? Jeśli to konieczne to trzeba spróbować. Otóż na pewno nie jestem cichą, szarą myszką. Co to to nie. Fakt, jestem popularna czy nawet przyjazna ale nie lubię być w centrum uwagi. Zawsze unikam sytuacji, w której mogłabym się wybić z szarego tłumu. Za przyjaciół i rodzinę potrafiłabym oddać nawet oddać życie. Zrobię wszystko dla bliskich mi osób. Nie rozmawiam zbyt dużo, jestem dość skrytą osobą. Mało kto coś o mnie wie, jednakże każdy chyba zna moje imię. Z natury jestem cierpliwa, jednakże wszystko ma swoje granice. Dla ludzi z otoczenia nie jestem zbyt miła mówiąc szczerze. Jestem tzw. buntowniczką. Nie cierpię zasad, nawet tych moralnych. Czasem trzeba spuścić trochę z wodzy, nieprawdaż? Nie lubię bliskich kontaktów. W środku może i jestem uczynna, miła itd. Jednakże wiedzą o tym tylko moi najbliżsi. Ci dalej zapewne uważają mnie za wredną buntowniczkę o ogromnych wartościach. Phi... Nie interesuje mnie zdanie innych. Ujmijmy to tak...  Interesują mnie tylko własne myśli.

*♥*
Link do zewnętrznego obrazka
*♥*

Moce, powiadasz? Czyli ja mam Ci powiedzieć o moich mocach? Jeśli nalegasz to okey. Władam żywiołem ognia, co jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Nieprawdaż? Drugą moją mocą jest iluzja. Z twoim umysłem sobie dobrze poradzę. W twoich oczach mogę zmienić nawet wygląd, mogę Cię oślepić. Kompletnie wszystko. A trzecią... Trzecią i ostatnią z mych mocy jest prekognicja. Czyli przewidywanie przyszłości, ciekawe prawda ? Ale nie jest już tak fajnie gdy Cię nagle oślepi podczas powiedzmy jazdy samochodem. Nikt chyba nie potrafi opanować wizji, jedynie co mogę z nimi zrobić to je wywołać.

*♥*
Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
*♥*

Dzięki tym którzy mnie wychowali potrafię świetnie jeździć konno. Umiem także bardzo dobrze śpiewać i tańczyć. Umiem grać na wielu instrumentach... Wiolonczela, harfa, fortepian, flet, bas, perkusja i wiele więcej. Zwykle bardzo dużo czytam, jednakże nie zwykłe książki. Moimi ulubionymi są pradawne księgi z ojczystej biblioteki.

*♥*

Przeczytałam tylko zapomniałam: KSIĘŻYC


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Kleopaatraa (02-07-2013 o 16h17)

Offline

#3 02-07-2013 o 16h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kleopaatraa napisał

Przygarnę nastolatkę ^^



http://fontmeme.com/create.php?text=Nothing%20happens%20without%20a%20reason%20&name=Faith%20Collapsing.ttf&size=40&style_color=FF0000

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxdsvq3Gzg1qhqfo8o4_250.jpg http://25.media.tumblr.com/tumblr_lxdsvq3Gzg1qhqfo8o3_250.jpg

http://fontmeme.com/create.php?text=Arisa%20Festris%20la%20Nemeyeh&name=Faith%20Collapsing.ttf&size=40&style_color=FF0000

Witajcie, zwę się Arisa Festris la Nemeyeh. Zdaję sobie sprawę iż jest to bardzo niespotykana godność. Urodziłam się w piękny jesienny dzień, otóż 5 listopada, szesnaście lat temu w Paryżu. Jestem heteroseksualną kobietą, w co trudno zwątpić zapewne. Jestem jedyną córką swoich rodziców, oczywiście chciałabym mieć rodzeństwo lecz nie ode mnie to już zależy.

*♥*
http://static.tumblr.com/43d49394b2cb9ed992f9e4390507c3d1/p9syyzu/DbWmnn2xv/tumblr_static_mitsuru-kirijo.jpg
*♥*

Teraz krótka historia... Cóż, urodziłam i wychowałam się we Francji. Moja matka Annette i ojciec Andres są znanymi postaciami na rynku. Matka aktorka i ojciec producent filmowy. Phi! Nic dziwnego, nieprawdaż ? Jestem ich jedyną i wyjątkową córką. Nikt nie wie do końca kim się stanę w przyszłości. Rodzice chcą bym poszła w ich ślady jednakże ja wolałabym zostać piosenkarką czy coś w tym stylu, chciałabym pokonać nieśmiałość i stać się kimś ważnym. Gdyż chyba na to zasługuję. Od dzieciństwa jestem wychowywana według pradawnych zwyczajów, jednak nie brak w moim życiu technologii i nowoczesności. Do lat 15 żyłam z rodzicami lecz za pozwoleniem prawa wyprowadziłam się z rodzinnego domu i zaczęłam samotne życie. Rodzice jednakże dostarczają mi środki na utrzymanie co robią bardzo chętnie.

*♥*
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lxv4ejadM11qkjbzro1_500.jpg
*♥*

I jak tu ocenić swój własny charakterek ? Jeśli to konieczne to trzeba spróbować. Otóż na pewno nie jestem cichą, szarą myszką. Co to to nie. Fakt, jestem popularna czy nawet przyjazna ale nie lubię być w centrum uwagi. Zawsze unikam sytuacji, w której mogłabym się wybić z szarego tłumu. Za przyjaciół i rodzinę potrafiłabym oddać nawet oddać życie. Zrobię wszystko dla bliskich mi osób. Nie rozmawiam zbyt dużo, jestem dość skrytą osobą. Mało kto coś o mnie wie, jednakże każdy chyba zna moje imię. Z natury jestem cierpliwa, jednakże wszystko ma swoje granice. Dla ludzi z otoczenia nie jestem zbyt miła mówiąc szczerze. Jestem tzw. buntowniczką. Nie cierpię zasad, nawet tych moralnych. Czasem trzeba spuścić trochę z wodzy, nieprawdaż? Nie lubię bliskich kontaktów. W środku może i jestem uczynna, miła itd. Jednakże wiedzą o tym tylko moi najbliżsi. Ci dalej zapewne uważają mnie za wredną buntowniczkę o ogromnych wartościach. Phi... Nie interesuje mnie zdanie innych. Ujmijmy to tak...  Interesują mnie tylko własne myśli.

*♥*
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2v15kYFFI1r1lmyro3_250.png
*♥*

Moce, powiadasz? Czyli ja mam Ci powiedzieć o moich mocach? Jeśli nalegasz to okey. Władam żywiołem ognia, co jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Nieprawdaż? Drugą moją mocą jest iluzja. Z twoim umysłem sobie dobrze poradzę. W twoich oczach mogę zmienić nawet wygląd, mogę Cię oślepić. Kompletnie wszystko. A trzecią... Trzecią i ostatnią z mych mocy jest prekognicja. Czyli przewidywanie przyszłości, ciekawe prawda ? Ale nie jest już tak fajnie gdy Cię nagle oślepi podczas powiedzmy jazdy samochodem. Nikt chyba nie potrafi opanować wizji, jedynie co mogę z nimi zrobić to je wywołać.

*♥*
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lxdsvq3Gzg1qhqfo8o1_250.pnghttp://24.media.tumblr.com/tumblr_lxdsvq3Gzg1qhqfo8o2_250.pnghttp://25.media.tumblr.com/tumblr_lxdsvq3Gzg1qhqfo8o5_r1_250.pnghttp://25.media.tumblr.com/tumblr_lxdsvq3Gzg1qhqfo8o6_250.png
*♥*

Dzięki tym którzy mnie wychowali potrafię świetnie jeździć konno. Umiem także bardzo dobrze śpiewać i tańczyć. Umiem grać na wielu instrumentach... Wiolonczela, harfa, fortepian, flet, bas, perkusja i wiele więcej. Zwykle bardzo dużo czytam, jednakże nie zwykłe książki. Moimi ulubionymi są pradawne księgi z ojczystej biblioteki.

*♥*


http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb69inoKa61r8gnclo1_500.png

Wybacz, ale obawiam się, że nie przeczytałaś regulaminu. Zrób to, bo jeżeli nie przeczytałaś to niestety nie będziesz mogła uczestniczyć. Jest tam jedna, ważna rzecz.

Ostatnio zmieniony przez misiasta (02-07-2013 o 17h02)

Offline

#4 02-07-2013 o 18h51

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: W Olsztynie raczej mnie znajdziesz
Wiadomości: 23

To ja wezmę nastolatkę trzy.

Imię: Madison (Madi)
Nazwisko: Nervi
Wiek: 16 lat
Wygląd: Ma białe włosy, które zawsze są rozpuszczone. Sięgają do pasa. Jest na nich czarno- fioletowa wstążka. Cera dziewczyny jest prawie biała. Oczy są czerwone, a usta małe, koloru jasnego różu. Nosi czarną sukienkę do kolan, czarne rajstopy i czarne buty na obcasie.
Znak zodiaku: Koziorożec
Moc: Dziewczyna chciałaby mieć moc rozmawiania z duchami oraz czytania w myślach.
Charakter: Uparta i to bardzo. Żadko ulega innym. Jest sympatyczna i wesoła. Bardzo towarzyska. Jest oazą spokoju, ale można ją zdenerwować.
                                          KSIĘŻYC

Offline

#5 02-07-2013 o 19h54

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247


Link do zewnętrznego obrazka

Imię:
Moi rodzice nazwali mnie imieniem Antonio. Oklepane? Wiem. W końcu nie wiem czemu każdy Latynos musi się kojarzyć z imieniem Antonio! Jak w tej reklamie jakiegoś tam napoju o smaku herbaty. Musiało być tam oczywiście Antonio i przy okazji bardzo urocza latynoska.
Link do zewnętrznego obrazka

Nazwisko:
Mym rodzinnym nazwiskiem jest Vallas.
Link do zewnętrznego obrazka

Wiek:
Dziewiętnaście wiosen me oczęta ujrzały przez całe swe życie podczas tej pięknej pory roku w Rzymie. Ah te południowo-Włoskie klimaty, które towarzyszyły mi prze dziewiętnaście lat mego życia
Link do zewnętrznego obrazka

Wygląd:
Wyglądam jak typowy Latynos o śniadej karnacji i ciemnych brązowych włosach. Moje oczęta mają kolor zielony i chętnie wodzą za… Sami dokończcie.
Nie będę kłamać, że jestem dość wysoki i wysportowany. W końcu siłownia odbiła się na mojej sylwetce. Lubię ubierać się wygodnie i jakoś lekko modnie. Wiecie by nie odstawać od towarzystwa. Powinienem nosić okulary ale wiecie, nie jest się macho w brylach.

Link do zewnętrznego obrazka

Znak zodiaku:
Gwiazdy na naszym nieboskłonie mówią nam wiele… Nawet to jaki zbiór gwiazd był na niebie podczas naszych narodzin. Podczas mego przyjścia na świat w upalny dzień sierpnia, na niebie znajdowała się konstelacja zwana gwiazdozbiorem Panny. Więc mym znakiem zodiaku jest panna.
Link do zewnętrznego obrazka

Moc:
Nigdy nie miałem żadnej mocy, po za siłą moich mięśni. Jednak zdradzę wam, że jakieś pojawią się w najbliższym czasie. Sam nie mogę się doczekać tego momentu kiedy pojawią się w moim życiu. Otóż widzicie w pewnym momencie moim życiem zachwieje telekineza, która zapewne będzie niezłym kłopotem. Dlaczego się pytacie? Prócz zwykłego poruszania za pomocą woli, mogę wezwać każdy przedmiot, którego nazwę wymówię! Ciekawe? Owszem. Ale ma swój haczyk! Muszę wiedzieć gdzie znajduje się przyzywany przedmiot.
Link do zewnętrznego obrazka

Charakter:
Jestem ponoć ciepłym i otwartym na znajomości człowiekiem. Kocham dobrą zabawę i sjestę! Dobre kawały. I sjestę. Oraz dobrą kuchnię. I sjestę!
Taa… Jestem typem lenia, który woli posiedzieć sobie i zwalić robotę dla innych. Bo po co się męczyć, kiedy inni się tak palą do pracy? Nic mnie przecież wtedy nie ominie, a pyszne potrawy w tym czasie ułożą się w moim brzuszku. Dobra. Nie jestem, aż takim leniem! Kocham ćwiczyć, więc po sjeście trzeba biec na siłownię! Tam się spokojnie wyżyję i nie muszę się martwić, że ktoś mnie zdenerwuje. W końcu jestem pogodnym człowiekiem… Zazwyczaj. Nie cierpię gdy ktoś obraża moją kuchnię… O tak, wtedy budzi się we mnie zły człowiek. Podobnie z niektórymi sytuacjami, kiedy nawet największy optymista już nie może się uśmiechać. Cenię sobie prawdomówność i przyjaźń. Kiedy ktoś mnie oszukuje nie jestem miłą osobą. 
Kolejną moją cechą jest ponoć wyglądanie jak rasowy gej. Serio. Sam tego nie rozumiem, że tak mnie ludzie oceniają! Jestem hetero! Co jest złego w tym, że lubię porozmawiać z dziewczynami i nie kończy się to związkiem lub niezobowiązującą nocą? Na serio słucham dziewczyny i kocham chodzić z nimi na zakupy, ale nie jestem gejem! Potrafię wzdychać do kobiet i nie patrzę na męskie pośladki! 

Link do zewnętrznego obrazka
Hisotria:
Pytacie mnie o może życie? Macie coś pod ręką do picia bo to może potrwać… Albo was zanudzić. Jedno i drugie wydaje się straszną wizją. Kelner oliwki dla dwóch osób, ale już i coś na zwilżenie gardła!
A więc urodziłem się w zwykłej włoskiej rodzinie. Mając na myśli zwykłej mówię w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest to normalna rodzina, która mieszka wraz z innymi krewnymi we własnym domku. Do tego prowadzi własny biznes. Zgadniecie jaki? Nie? Antonio jest zawiedzony. Więc moja rodzina prowadzi pizzerię o jakże oryginalnej nazwie „Vallas”. Nie trudno się domyśleć, że oznaczało to pomoc w interesie od najmłodszych lat. Pierw zaczynałem od podlewania ziół na balkonach oraz w ogrodzie. Później selekcjonowanie pomidorów, ewentualnie bieganie po nie do zaufanych dostawców i samemu zrywanie ich z krzaków. W końcu pomoc przy obsługiwaniu klientów by zająć miejsce w kuchni. W między czasie żyłem jak zwykły chłopiec, który ganiał z kumplami, uczył się i próbował dorabiać sobie w jakiejś pracy. Jednak w mym życiu pojawiło się marzenie. Chciałem zostać najlepszym kucharzem co oznaczało chodzenie do liceum zawodowego.  Mimo tytułu zawodowego trzeba było dbać o oceny… Posiadanie siódemki było minimalną oceną. Więc wziąłem wgrać swe lenistwo i starałem się o dziesiątki, ale częściej miałem dziewiątki. 

Link do zewnętrznego obrazka
Ciekawostki
- uwaga na palacza… Nie robi tego nałogowo ale kiedy się wkurzy musi jakoś się odstresować;
- umie tańczyć oraz grać na gitarze;
- oliwki, oliwki i jeszcze raz oliwki! Kocha je;
Księżyc



// Przepraszam za problemy techniczne.

Ostatnio zmieniony przez Asuu (05-07-2013 o 15h18)


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#6 02-07-2013 o 20h58

Miss'ok
Kirisa
Mam wenę ^^
Wiadomości: 56

Nastolatek Poproszę ^^

Z góry piszę Księżyc. ^^

Ostatnio zmieniony przez Kirisa (02-07-2013 o 21h15)


Poszukuję ludzi chętnych do zagrania w grę PBF  na forum. ^^ Więcej szczegółów u mnie!
Mój Ask - Od tej pory także i na nim można prosić o porady, czy ocenę wiersza i opowiadanka!

Offline

#7 03-07-2013 o 12h15

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Ja poproszę Anioła stróża. Ale to może być dziewczyna prawda??

Imię
Angelina. Jej matka wielbiła anioły więc chciała by jej imię miało w sobie słowo Angel.

  Nazwisko
Wiliamson. Choć anioły mówią tylko Angelina lub Angel.

Płeć
Zgadza się jest ona kobietą.

  Wiek
Wygląda na co najmniej 13-14 choć w rzeczywistości ma 153. Jak każdy anioł jest długowieczna. 

Znak zodiaku
Jest ona panną. Urodziła się 15 września.

  Wygląd
http://wallpapersus.com/angel-beats/

  Moc
Jest ona dość dziwna dla niektórych. Jej głos hipnotyzuje wręcz gra na uczuciach gdy śpiewa np. gdy śpiewa o miłości słuchający zakochują się w niej. A gdy o smutku osoba słuchająca przeżywa ogromny smutek i rozpacz. Lecz no cóż to nie wszystko. Ma ona 12kluczy zodiaku otwiera bramy i przyzywa duchy zodiaku. Oraz małego pupilka Plue jest on z srebrnego klucza.

Charakter
Jest to delikatna osóbka. Raczej cicha choć waleczna. Swego podopiecznego lub podopiecznych broni z całych sił. Mało mówi. Nie krzyczy gdyż sama boi sie krzyków. Delikatna choć jeśli chodzi o ochronę podopiecznego potrafi przyjmować ataki póki nie jest on bezpieczny.


Czerwony Księżyc

Ostatnio zmieniony przez Oliwkaa (04-07-2013 o 12h46)

Offline

#8 03-07-2013 o 12h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oliwkaa napisał

Ja poproszę Anioła stróża. Ale to może być dziewczyna prawda??

Jasne, tylko uwzględnij płeć w karcie postaci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 03-07-2013 o 14h00

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Karta Postaci


Imię: Zwę się Alexander. Nie wiem czemu matka nadała mi tak prostolinijne i zwyczajne imię. Chciałbym mieć imię wytworne i wyjątkowe, ale głupia ksywka Alex musi mi niestety wystarczyć...
Nazwisko: Mustang. Nazwisko również niegodne Czerwonego Demona, ale cóż... Mamunia posiadała duży sentyment do amerykańskich nazw. I w ogóle do całej Ameryki. Więc moje nazwisko jest tak samo prostolinijne jak imię. Los sobie chyba ze mnie jaja robi...
Płeć: Kobieta. Dobra, koniec żartów. Jestem okrutnym samcem, mężczyzną, facetem, chłopcem, chłopczykiem... Tyle określeń ci starczy do stwierdzenia, że jestem płci męskiej?
Wiek: Nie wiem, na ile wyglądam. Chyba na mało, bo podobam się płci pięknej i tej brzydszej również. Ale tak na prawdę mam ponad dwa tysiące, jak każdy demon. Czuję, że będę musiał siedzieć na tym świecie jeszcze dłuuuugi czas. Z moim okrutnie prostym imieniem i nazwiskiem. Kara boska...
Znak zodiaku: A może frytki do tego? Jestem kapryśną panną, ot co. Ale spokojnie, dalej jestem bardzo męski i nie focham się zbyt często... Z 3 razy na dzień, a to wyjątkowo mało jak na mój znak zodiaku! Podać jeszcze pesel?
Wygląd: Na prawdę chcesz mnie oglądać? Dobrze, ale nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za stracenie wzroku, śmierć lub wymioty. Skontaktuj się ze wszystkimi oprócz mnie. (Moja mordka poniżej). I jeszcze jedna wiadomość co do mojego wyglądu. Ja normalnie chodzę po mieście i żeby nie wyglądać jak pomidor potrafię zmieniać swoją skórę z naturalnego czerwonego (bo w końcu jestem Demonem Czerwonym) na normalny, kremowy odcień. Przydatne na zakupach!
Moc: Mam aż trzy moce! Chyba to jedyna rzecz, z jakiej jestem dosyć zadowolony.
- Moc panowania nad uczuciami - bardzo przydatna. Ktoś chce ci przyfasolić w nos? Pobaw się trochę jego układem nerwowym i nagle osoba która chciała cię zabić przytula się do ciebie i gada jak to bardzo cię kocha. Skutki uboczne: wahania nastoju.
- Niewidzialność - przydatna przy podglądaniu ładnych koleżanek pod prysznicem. Nie, żebym kiedykolwiek stosował tą moc do takich celów, ależ skąd. I nigdy nikogo nie podsłuchiwałem. Ani nie zabierałem rzeczy. Nic a nic.
- Moc powietrza - mogę robić wszystko, jeśli chodzi o powietrze! Od małych wietrzyków po niszczycielskie tornada. Mogę zabrać komuś trochę tlenu, unosić wszystko. Jeśli chcę podnieść wyjątkowo ciężką dziewczynę moja moc jest bardzo przydatna. Mnie nie bolą ręce a ona myśli, że jest lekka. Wszyscy są szczęśliwi!
Charakter: Jaki jestem? Ciężki. Wagowo i uczuciowo też. Mam jakby dwie osobowości. Przy pierwszym spotkaniu nie ufam byle komu. Jestem tajemniczy, mroczny, przerażający i specjalnie tonuję głos, aby ktoś się zaczął bać. Kiedy kogoś poznam jestem raczej kapryśny, energiczny i hałaśliwy, lubię się ruszać. Nie chodzi tu o sport i proszę nie szukać w mojej wypowiedzi drugiego dna. Niezdara, której raczej wszyscy mają dość. Ale raczej jestem lubiany, chyba. Często strzelam fochy i nikt nie może mi rozkazywać. Cenię sobie wolność. Złośliwy też jestem. Takie zbiorowisko wad. Dla przyjaciół jestem miły i staram się ich uszczęśliwiać. A jak się zakocham, to na amen.
Kilka informacji o Alexandrze: Tak, tak, muszę wam powiedzieć jeszcze coś o sobie, okey? To cisza, bo się rozgadam.
- Jakby co, jestem biseksualny. Proszę tylko nie mówić, że Czerwony Demon jest dziwny i nienormalny, bo to mi uwłaszcza. Podobają mi się obie płcie i mam raj na Ziemi. Kiedy idę, koło mnie przechodzą piękne dziewczyny i przystojni faceci. Czyż to nie wspaniałe uczucie, kiedy podoba ci się dosłownie WSZYSTKO?
- Demon też człowiek. Dobra, może to źle ująłem. Demon to też normalne stworzenie, które w wolnym czasie rozwija swoje pasje i zainteresowania. I to nie jak myślicie. Ja nie tylko latam z nożem i wykorzystuję swoje moce na śmiertelnikach. A oto moje pasje:
1. Rysowanie - umiem trzymać i broń i ołówek. Mam zapełniony segregator po brzegi moimi wypocinami. Stosuję różne metody rysowania i malowania, nie ograniczam się do jednego przyrządu.
2. Telenowele - tak, lubię oglądać różne brazylijskie telenowele i seriale o miłości. I moim daniem Teresa powinna wybrać Diego, a nie Pablo. Do dzisiaj się bulwersuję, kiedy paskudna twarz Pablo pokaże się na ekranie, zwiastując drugi sezon.
3. Pisanie - lubię pisać różne opowiadania i chyba umiem to robić. Mój komputerek ma specjalny folder z moimi dziełami. Nikt ich jeszcze nie czytał i dobrze. Nie jestem zawodowcem a w zdaniach używam wyłącznie czasowników.
4. Tenis - od czasu do czasu zmienię swój odcień skóry i w otoczeniu śmiertelników idę sobie na kort tenisowy. Lubię się spocić nie tylko na siłowni. Latanie za piłeczką również potrafi być bardzo przyjemne.
5. Gra na fortepianie - staram się udawać Chopina i to jest śmieszne, bo nigdy nie będę taki jak on. Ale lubię grać, i to bardzo. Relaksuje mnie to i sprawia, że świat wydaje się piękniejszy. Ale potem przychodzi do mnie jakiś demon i cały czar pryska jak bańka mydlana. Wtedy mam ochotę rozwalić swój czarny fortepian.   
- I na sam koniec moja krótka historia. Przynudzam, ale kupiłem was wszystkim poduszki.
W dniu moich narodzin atmosfera była okropna. Padał deszcz, chociaż 31 sierpnia jest raczej datą letnią, a nie jesienną. Na dworze było ciemno, wszystkim chciało się spać lub płakać z depresji. Byliśmy w Polsce - europejskim kraju, gdzie wszyscy ludzie byli wiecznie niezadowoleni. Przyszedłem na świat dokładnie o 18.31. Moi rodzice, dwa normalne demony wiedziały, że nie jestem taki jak każdy. Byłem Czerwonym Demonem o czerwonym odcieniu skóry. Moi pobratymcy byli raczej szczęśliwy, że ich rasa ma kogoś tak niezwykłego.
Kiedy dorastałem, zaczęły ukazywać się moje moce. Starszyzna demonów chciała, abym po uzyskaniu pełnoletności wywołał Czerwony Księżyc - mój symbol. Nie wiedziałem, o czym oni mówią, byłem niepewny.
Ostatnie, co pamiętałem z czasów dzieciństwa była śmierć mojego ojca. Zabił go jakiś śmiertelnik, normalny człowiek - ale zabił. Dostałem wtedy naszyjnik z Czerwonym Księżycem. I stało się. Ukazał się na niebie, a z nieba zaczęła kapać krew, tak samo czerwona jak odcień mojej skóry. Demony świętowały a ja stałem oniemiały. Moc ze mnie emanowała, naszyjnik świecił się niezdrowo. Tak samo, jak moje oczy, które z pomarańczowych stały się... no zgadnijcie jakie? Tak, czerwone.
I od tego czasu co jakiś czas wywołuję Czerwony Księżyc i Deszcz Krwi, aby dać ludziom znać, że demony istnieją. Czekam tylko na śmiertelników, którzy będą chcieli dowiedzieć się, o co chodzi. To będzie dopiero heca...

//photo.missfashion.pl/pl/1/2/moy/1505.jpg

Księżyc

Ostatnio zmieniony przez Olga31082000 (08-07-2013 o 16h24)


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#10 03-07-2013 o 18h24

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oliwkaa napisał

Ja poproszę Anioła stróża. Ale to może być dziewczyna prawda??

Imię
Angelina. Jej matka wielbiła anioły więc chciała by jej imię miało w sobie słowo Angel.

  Nazwisko
Wiliamson. Choć anioły mówią tylko Angelina lub Angel.

Płeć
Zgadza się jest ona kobietą.

  Wiek
Wygląda na co najmniej 13-14 choć w rzeczywistości ma 153. Jak każdy anioł jest długowieczna. 

Znak zodiaku
Jest ona panną. Urodziła się 15 września.

  Wygląd
http://wallpapersus.com/angel-beats/

  Moc (nwm czy anioł może mieć moc więc sie pytam czy może)


Charakter
Jest to delikatna osóbka. Raczej cicha choć waleczna. Swego podopiecznego lub podopiecznych broni z całych sił. Mało mówi. Nie krzyczy gdyż sama boi sie krzyków. Delikatna choć jeśli chodzi o ochronę podopiecznego potrafi przyjmować ataki póki nie jest on bezpieczny.


Czerwony Księżyc

Anioł tak samo jak demony mogą mieć moc, wręcz muszą.

Offline

#11 05-07-2013 o 15h28

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

Imię: Rose

Nazwisko: Jonson

Wiek: 17

Znak zodiaku: panna

moce : włada żywiołem wody i ognia umie czytać ludziom w myślach i latać umie też stawać się niewidzialna lecz żadna z tych moc nie jest jeszcze w pełni opanowana jedyna jej moc to zmiana koloru oczu zależnie od sytuacji np zła czerwone, szczęśliwa niebieskie ,zawstydzona fioletowe ,ktoś jej się podoba różowe ,czegoś chce zielone

Charakter:jest zadziorna i pociągająca marzy by spotkać demona gdyż Rose zawsze fascynowały demony łatwo ją wkurzyć jest singielką i bardzo łatwo się zakochuję w płci przeciwnej ale nigdy nie spotkała prawdziwej miłości kocha zwierzęta śpiew i plastykę oraz swoje słuchawki bez których się nie rusza ma ich z 10 par jej oczy magicznie  zmieniają się wraz z sytuacją ma na prawej ręce dość nie widoczny tatuaż z średniej wielkości czarnym napisem
                                                ,, La Bella Vita ''
wygląd :
//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1622.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1623.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1624.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/1625.jpg

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (06-07-2013 o 09h00)

Offline

#12 05-07-2013 o 15h40

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Imię: Jasper

Nazwisko: informacja ściśle tajna. Tak na serio nieznane.

Wiek: 17 lat.

Wygląd: Jasper ma kasztanowe włosy, zaś jedno oko ma niebieskie, drugie zielone. Ubiera sie na luzie ale ze smakiem. Ma białe zeby a na jego twarzy   zwykle gości szeroki serdeczny uśmiech.

Znak zodiaku: Lew. Mriau...

Moc: Jest troche tego. Moge czytac komuś w myślach. To przydatne, bo wiem kto co chce zrobic, albo co uważa o czymś. Moge także zmieniac pogode. Fajnie nie? Bo nagle z wichury jest słońce. Moge także zmieniac wyląd. Nagle zamiast bluzy i spodni mam garnitur. To wiąże sie z tym, że moge byc niewidzialny. I jestem nadzwyczajnie silny...

Charakter: Hmmm... Mam troche zmienny charakter. Raz jestem miły i serdeczny, a drugiego dnia jestem wredny jak jakaś wściekła baba. Na codzień jestem tajemniczy, cichy i miły.


Napisałam na odwal  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif
/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Ostatnio zmieniony przez Jula5656 (05-07-2013 o 15h47)


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#13 05-07-2013 o 15h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dobra zaczynamy! (w końcu)

Patrzałam jeszcze przez chwilę w miejsce gdzie stało to... coś. Mniejsza z tym... Ale co to było? Patrzę po moich znajomych. Wryci. Patrzą przed siebie, na to miejsce. Nie wytrzymuję. Idę i staję dokładnie tam gdzie stał ten demon? W końcu odzyskują przytomność.

Offline

#14 05-07-2013 o 15h48

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

- Co to było? - spytał otpiały Jasper - Ten demon... Widzieliście go?


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#15 05-07-2013 o 15h52

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

tak wydaje mi się że to był demon . * ehh mogłam zrobić zdjęcie. Ciekawe szkoda że nie miałam aparatu .Mam nadzieję że kiedyś jeszcze spotkam demona i będę miała ten głupi aparat .Ale co on tutaj robił Rose myślała cały czas o demonie jak on się tu znalazł kim jest czemu nie miałam aparatu

Offline

#16 05-07-2013 o 15h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- Hmm, Jasper, jedyne logiczne podejście to demon. Ale na pewno, chcę się dowiedzieć co on tutaj robi. I mam wrażenie, że ma to związek z księżycem i tym deszczem krwi. - Sophija wyrażała gotowość do tajemnicy - No to co? Jakie będą pierwsze kroki w naszym "śledztwie"?

Offline

#17 05-07-2013 o 15h58

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

hmmm a może tak
1 Kupić nowy aparat.
2 kupić przynętę na demony
3 kupić klatkę na demony
4 zamontować klatkę na demony
5 włożyć do klatki przynętę na demony
6 złapać demona
7 zrobić zdjęcie z demonem
8 idziemy do domu

Offline

#18 05-07-2013 o 15h58

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

- Myśle, że trzeba zobaczyc, czy demon czegoś nie zostawił. Na przykład śladow stop, albo coś w tym stylu. Może to jakiś przebieraniec, ale wątpie - powiedział Jasper.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#19 05-07-2013 o 16h00

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Link do zewnętrznego obrazka
Ciągle patrzyłem w miejsce gdzie znajdował się ten "demon" a aktualnie stoi Sophija. Nie mogłem zrozumieć o co chodzi, nerwowo próbowałem przywołać wszelkie informacje zdobyte we szkole, ale zaprzeczało to wszystkiemu czego się uczyłem. Pokręciłem z niedowierzaniem głową i wyciągnąłem z tylnej kieszeni spodni, paczkę papierosów. Tak. Zdenerwowałem się i muszę zapalić by się uspokoić. Włożyłem papierosa do ust i szybko odpaliłem. Kiedy się zaciągnąłem i wypuściłem dym z ust, poczułem się o niebo lepiej.
- Nie wiem co to było, ale lepiej zmieńmy miejsce... - mruknąłem trochę niezrozumiale, ponieważ ciągle miałem w ustach papierosa.
Nie czekając na odpowiedź, obróciłem się na pięcie i wskazałem ręką kierunek. Z mych ust wydobyła się stróżka dymu.
- Tam jest fajna knajpa, więc możemy sobie tam porozmawiać.
Spojrzałem na pozostałych. By nie było, nie sugerowałem im alkoholu bo w końcu nieletni. Sam bym się napił, a im postawił po soczku. Tak. Antonio ty to masz głowę do takich rzeczy. Jednak Jasper miał inny pomysł. Westchnąłem głośno, niezbyt zadowolony. Ja chcę iść gdzieś usiąść!


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#20 05-07-2013 o 16h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- Rose, ty i to twoje poczucie humoru. - skarciła Rose - Zastanawiałam się najpierw nad logicznym pozbieraniem wszystkich dowodów i ułożenie ich w logiczną całość. U mnie... Przyjdźcie zaraz, rodzice gdzieś pojechali.

Offline

#21 05-07-2013 o 16h01

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

heej znalazłam ślad * Rose wskazała palcem na ślad stopy ale to nie wygląda na stopę demona hej mi się podobają takie stwory a tobie takie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (05-07-2013 o 16h04)

Offline

#22 05-07-2013 o 16h05

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Alexander Mustang

Schowałem się za drzewem, aby lepiej widzieć te dzieciaki. No i super! Wiedziałem, że ktoś kiedyś zainteresuje się Deszczem Krwi. Wiedziałem, że moje oczy zaczynają słabnąć, a naszyjnik migotać. Ciekaw jestem, co te dzieciaki zrobią w tej sprawie... I gdzie teraz pójdą?


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#23 05-07-2013 o 16h05

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

- Ciekawe, czy demon zostawia ślady stop. - Jasper przyjżał sie śladowi stopy. - Nie, to chyba nie stopa demona. Demon miał wieksze stopy. I cuchnął siarką.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#24 05-07-2013 o 16h07

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

a demony nie mogą przybierać postaci ludzkiej słyszałam kiedyś o tym lecz nie mam pewności usiądę i poszukam w internecie . Oparłam się byle które drzewo i włączyłam i pada a nagle moje oczy zmieniły się na kolor żółty czyli ciekawość

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (05-07-2013 o 16h09)

Offline

#25 05-07-2013 o 16h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zwróciłam uwagę, że mój pomysł tak samo jak Antonia nie spodobał się. Wzięłam Antonia pod ręka i pokazałam palcem na tę jego knajpkę.
- Idziemy? - zapytałam - Zostawmy tych, którzy wolą patrzeć na odciski stóp. Moich stóp!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 10