Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 8

#51 04-08-2013 o 18h50

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Mam 3 fobie:
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Boję psów tych zwykłych i tych które kreuje moja wyobraźnia za każdym razem gdy czteronożne cielsko wyskoczy mi na drogę to najpierw widzę psa bez skóry, z grzybami i innymi porostami co pokrywa ciała po śmierci.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Boję się piwnic i strychów w starszych domach, za nic nie zmuszonoby mnie bym weszła po ciemku do tych pomieszczeń, moja własna wyobraźnia by mnie zniszczyła.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Innym lękiem jest krzyk mężczyzn, nie zwykły ale nienawistny pełen złości (w kłótni czy czymś), boję się tego, nie chciałabym na realu stanąć twarzą w twarz z rozkrzyczanym facetem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#52 04-08-2013 o 19h30

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Boję się ciemności :[

Offline

#53 04-08-2013 o 22h56

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652

Wy to macie niektóre fajne fobie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja się boję wody utlenionej, ran ciętych (u każdego - kłute, tłuczone, spoko, ale tylko pomyślę o nożu... o mój Boże...O_O) i pająków. Z tym, ze to ostatnie to standard.

I odkryłam, że panicznie boję ię, kiedy ktoś podchodzi do przepaści. Sama, nie ma problemu, pcham się w takie miejsca, a ktoś - ręce mi drżą, patrzeć nie mogę, paraliż normalnie!

Offline

#54 04-08-2013 o 23h04

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

bleh, ja osobiście
zawsze boję się wchodzić na statki
mam wizję, że się rozbiją i wszyscy utoniemy
albo, że będziemy dryfować na resztkach statku
i mewy bedą nas zjadać czy coś
ogółem potrafię pływac i swietnie czuję się w wodzeni,
ale mimo wszystko zawsze się tego obawiam~

Offline

#55 05-08-2013 o 21h46

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Ja najbardziej boję się igieł i jakiegokolwiek przekuwania ciała. Sam widok strzykawki z igłą jest dla mnie okropny, nie mogę patrzeć gdy robią mi zastrzyk (gdy byłam jeszcze w wieku przedszkolnym to dostawałam szjby, gdy zbliżała się do mnie pieleńgniarka ze strzykawką), a ludzie podczas akupunktury działają na nie odstraszająco.
Nie przepadam za wysokościami, trochę mi się nogi rozmiękczają.
Lekką klaustrofobię też mam.
Boję się też uszkodzenia głowy (jakby ktoś chciał strzelić do mnie to wolałabym w serce niż w głowę) i że ktoś mi ją odetnie.
Nie wiem, czy to ze względu na strach, ale jak zobaczę krew, czy jakąś ranę to przechodzi mnie taki zimny dreszcz.
Nie za bardzo lubię lustra po zmierzchu, bo jak już ktoś tu wspomniał, mam wrażenie, że nagle ktoś się za mną pojami (a żeby dojść do toalety muszę przejść obok takiego od podłogi do prawie sufitu).
Boję się jeszcze, że zęby mi wypadną.


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#56 08-08-2013 o 21h10

Miss'nieobczajona
csolz
...
Wiadomości: 39

Ja bardzo niedawno odkryłam, że boję się meduz. Ale nie takich leżących na piasku, ale tych w wodzie.

Po prostu obawiam się, że przez przypadek któraś mnie dotknie albo w jakąś wdepnę (raz mi się zdarzyło). Ale jakoś nie boję się, że mnie oparzą.

Za to w ogóle nie boję się wysokości. Wymiatam w parkach linowych! Pewnie dlatego że kiedyś uwielbiałam wchodzić na drzewa. Dzisiaj też czasem wejdę.


nie ma podpisu

Offline

#57 08-08-2013 o 21h22

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Boję się widzieć, ale boję się zamknąć oczy. Boję się wiedzieć, ale boję się nie wiedzieć. Boje się zasnąć, ale boję się bessenności.

Offline

#58 09-08-2013 o 14h27

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Brzoskwiniowa napisał

Typową to mam taką, że boję się ciemności.
Nietypowa to taka, że boję się spojrzeć w tą ciemność. Myślę, że są tam jakieś potwory, postaci z horror'ów itd. Dlatego ZAWSZE śpię stroną do ściany, okrywam się kołdrą (tylko twarz zostaje na zewnątrz)  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Mam to samo ;\


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#59 09-08-2013 o 16h30

Miss'Żółtodziób
DeathWish
...
Wiadomości: 9

Boję się luster. Mam wrażenie, że moje odbicie w lutrze to nie ja, a ktoś inny, kto ma własną wolę. Boję się również ciemności (chociaż nie lubię dnia i zbyt jasnych/oświetlonych pomieszczeń), ludzi, strychów i piwnic. ._.

Ostatnio zmieniony przez DeathWish (09-08-2013 o 16h31)

Offline

#60 09-08-2013 o 22h35

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Metropolice napisał

Brzoskwiniowa napisał

Typową to mam taką, że boję się ciemności.
Nietypowa to taka, że boję się spojrzeć w tą ciemność. Myślę, że są tam jakieś potwory, postaci z horror'ów itd. Dlatego ZAWSZE śpię stroną do ściany, okrywam się kołdrą (tylko twarz zostaje na zewnątrz)  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Mam to samo ;\

Niestety to też mam :C Tyle że ja widzę duchy. Panicznie poję się dusz. :C Zwłaszcza NIOI :C

Offline

#61 09-08-2013 o 22h36

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

DeathWish napisał

Boję się luster. Mam wrażenie, że moje odbicie w lutrze to nie ja, a ktoś inny, kto ma własną wolę. Boję się również ciemności (chociaż nie lubię dnia i zbyt jasnych/oświetlonych pomieszczeń), ludzi, strychów i piwnic. ._.

O.O To pierwsze to serio? O.O Napisałabym ci coś ale przez to będziecie wszyscy mnie uważać za dziwną :C

Ostatnio zmieniony przez Paululusia (10-08-2013 o 00h04)

Offline

#62 09-08-2013 o 23h49

Miss'Żółtodziób
DeathWish
...
Wiadomości: 9

Paululusia napisał

DeathWish napisał

Boję się luster. Mam wrażenie, że moje odbicie w lutrze to nie ja, a ktoś inny, kto ma własną wolę. Boję się również ciemności (chociaż nie lubię dnia i zbyt jasnych/oświetlonych pomieszczeń), ludzi, strychów i piwnic. ._.

O.O To pierwsze to serio? O.O Napisałabym ci coś ale przez to będziecie wszyscy mnie uwarzać za dziwną :C

Nie, na żarty.. Normalność to pojęcie względne.

Offline

#63 13-08-2013 o 20h58

Miss'całkiem całkiem
besty111
...
Miejsce: Uciekłam na jednorożcu do krainy słodyczy
Wiadomości: 114

Boję się jeździć ruchomymi schodami z góry na dół. Mam wtedy wrażenie, że kołyszę się w przód i w tył, a wtedy boję się, że spadnę.
mam teżlęk pred windami. Nie mam klaustrofobii, więc nie wiem o co chodzi. Raz jak jechałam troche dłużej to nawet się popłakałam /modules/forum/img/smilies/sniff.gif


"Zaw­sze prze­baczaj swoim wro­gom. Nic ich bar­dziej nie pot­ra­fi rozzłościć."

Offline

#64 14-08-2013 o 11h23

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

Ja się boję, że zostanę zakopana w grobie żywcem. Wiem, dziwne, ale się panicznie tego boję. Dlatego po śmierci chce:
- By poczekano dwa dni zanim będzie mój pogrzeb
- Chcę mieć w grobie telefon naładowany i z możliwością rozmawiania XD, latarkę, gwizdek, dzwonek itp.
- Chcę być zakopana tylko metr pod ziemią ( by mnie usłyszano ).
I wg. panicznie się tego boję ;P.

Offline

#65 14-08-2013 o 13h41

Miss'całkiem całkiem
YoshiTakigawa
Kocham jedzenie.
Miejsce: Tokyo
Wiadomości: 93

Też mam wielki lęk przed robakami. Czasem nawet boję się malutkich biedronek.
Boję się także zawierać nowe znajomości. Boję się krytyki ludzi wobec mnie. Przyszłość także budzi we mnie lęk. xD Strachliwy ze mnie człowieczek jest ;-;


Yoshi~

Offline

#66 16-08-2013 o 12h52

Miss'Żółtodziób
Idril
...
Wiadomości: 13

Panicznie boję się pająków .
Błłłe...

Link do zewnętrznego obrazka


"Przyjaźń polega czasem na powstrzymaniu druha w szaleństwie."

Offline

#67 16-08-2013 o 15h41

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ja to się boję strzykawek z igłą ;__; Widzę gdzieś jakąś i od razu wszędzie uczucie jakby mi je ktoś wbijał. Na pobieraniu krwi robię się cała blada, kręci mi się w głowie i mi niedobrze. A na zwykłych szczepieniach i innych po prostu dostaje jakiejś histerii o.o Raz nawet uciekłam ze szczepienia poza budynek i czekałam w aucie aż mama przyjdzie p.p To chyba moja największa fobia D:
Boję się też pająków i samolotów ;=; zawsze mam przeczucie że akurat jak ja polecę to się rozbijemy i zginę ._. Większość klaunów też jest straszna D:

Ostatnio zmieniony przez nelumi (16-08-2013 o 15h41)

Offline

#68 16-08-2013 o 20h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

a ja się bojam dźwięków wydawanych przez pszczoły i osy. kiedyś bałam się szerszeni, ale przestałam, bo udało mi się jednego zabić przy użyciu dwutlenku węgla z wody gazowanej (ma się te niemieckie korzenie xD).
można jeszcze dorzucić śmierć przez uduszenie, zakonnice i księży, kocie oczy nocą i lęki związane ze znalezieniem kawałka szczura w cheesburgerze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#69 18-08-2013 o 13h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja panicznie boję się żab i.. ślimaków.. Nie chodzi tu o to ze się ich brzydzę, sama nie potrafię tego wyjaśnić. Jak tylko je widzę to panikuje, ale pająki mi nie przeszkadzają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#70 18-08-2013 o 14h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A ja boje się potworków z Minecrafta ._.

Offline

#71 19-08-2013 o 14h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmm. Moje najdziwniejsze fobie i te zarazem największe są w obrębie takich tematów, że nie wolno mi tego według regulaminu poruszyć na forum. A z takich zwyczajnych fobii... Boję się pająków, boję się os, przeraża mnie burza. Hmmm... Boję się chodzić po mieszkaniu, gdy jestem w nim sama. Przeraża mnie głęboka woda i otwarta przestrzeń. Nienawidzę przejeżdżać przez mosty, gdzie dookoła widzę tylko wodę i nic poza tym. Przerażające.

Offline

#72 19-08-2013 o 15h41

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Tisha napisał

Ja panicznie boję się żab i.. ślimaków.. Nie chodzi tu o to ze się ich brzydzę, sama nie potrafię tego wyjaśnić. Jak tylko je widzę to panikuje, ale pająki mi nie przeszkadzają /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Jakbym widziała siebie.
Żaby i ślimaki to moja zmora -_-


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#73 20-08-2013 o 11h04

Miss'ujdzie
Lavilette
...
Miejsce: Brzeg
Wiadomości: 228

Przeraźliwie boję się pająków , widoku krwi <Bleee>, i igieł ._.

Offline

#74 20-08-2013 o 15h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja strasznie się boję sama zostawać w samochodzie jeśli już zostaje to muszę wcisnąć hamulec ręczny.... MOja fobia jest od tego ,że kiedyś gdy byłam w samochodzie sama mało nie wjechałam do narwii

Offline

#75 22-08-2013 o 11h26

Miss'ok
Vitalis
...
Miejsce: Jakie miasto? Wieś.
Wiadomości: 74

Ja osobiście boję się pąków i robali.I co najdziwniejsze japońskich bajeczek są straszne i w dodatku uważam ,że niedługo będzie epidemia na punkcie tych ohydnych bajeczek!
Boję się też człowika-ćmy(coś w stylu demona)to coś naprawę istnieje jeśli nie wierzycie to obejrzyjcie sobie film ,,Przepowiednia'' na faktach.


Vitalis
.

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 8