Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 8

#1 29-06-2013 o 20h03

Miss'Żółtodziób
Realistkaa
...
Miejsce: W cichym zakątku Twojego serca
Wiadomości: 13

Siemka. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Mam do Was takie pytanie. Może macie jakieś nietypowe, dziwne lęki, fobie? /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif
Ja przyznaję, że mam. Na przykład nie mam lęku wysokości, ale jeśli idę po schodach do góry (na dół też xD) to boję się okropnie... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Piszcie, opowiadajcie, jak to z Wami jest.

Offline

#2 29-06-2013 o 20h20

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Czy fobia, że pijąc wino z kieliszka uderzę o niego przypadkiem zębami, on pęknie i umrę się liczy? XD

Offline

#3 29-06-2013 o 21h57

Miss'nieobczajona
loulie
...
Miejsce: Warszafka
Wiadomości: 47

Foxglove, tak, liczy. X'D
Może to nie jest nietypowe, ale nienawidzę robaków. Wszystkich. Niektórzy mówią "A co ci takie małe toto może zrobić?", ale ja wierzę, że one chcą wejść do wnętrza naszych organizmów i wyżreć nas od środka. T^T

Offline

#4 29-06-2013 o 22h00

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Nietypowa?
Boję się żab. A one przecież nic mi nie zrobią...


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#5 30-06-2013 o 12h00

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Ja cierpię na coś bardzo nietypowego- boję się Sushi


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#6 30-06-2013 o 12h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmm... chyba raczej nie mam nietypowych fobii

Offline

#7 30-06-2013 o 15h07

Miss'Żółtodziób
Aloisie
Czy ja nawet nie potrafię marzyć?
Miejsce: Za górą i za lasem, gdzieś gdzie nie wie nikt...
Wiadomości: 8

Mnie przerażają biedronki. Są straszne!

Offline

#8 30-06-2013 o 17h27

Miss'na całego
Janka
...
Miejsce: Paris
Wiadomości: 297

Foxglove napisał

Czy fobia, że pijąc wino z kieliszka uderzę o niego przypadkiem zębami, on pęknie i umrę się liczy? XD

Myślałem, że tylko ja mam ten problem!

Ja się boję studzienek. Jak pada deszcz, to można się na nich pośliznąć, a w ogóle, to nigdy nie wiadomo, czy nie trafi się taka sytuacja jak w Holy Motors.

Offline

#9 30-06-2013 o 19h44

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Och, ostatnio poruszałam nawet ten temat. Cóż, boję się... Spać pod namiotem. Nie wiem czemu, ale odkąd pamiętam po prostu tak mam. A ostatnio nawet byłam na trzydniowym obozie. Towarzystwo w porządku, więc myślałam "nie będzie tak źle" a przez cały czas po głowie chodziło mi tylko "zabierzcie mnie stąd". ;__;



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#10 30-06-2013 o 20h17

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Ja się boję ptaków. Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale mam tak już od dzieciństwa. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#11 30-06-2013 o 20h37

Miss'całkiem całkiem
Hanare
Uzależniona od Yaoi :P
Miejsce: Hell
Wiadomości: 119

Ja panicznie boję się raków, pająków i różnych robaków.

Offline

#12 01-07-2013 o 01h00

Miss'całkiem całkiem
Dibella
Per aspera ad astra!
Wiadomości: 165

Idealny temat dla mnie! Od 4 roku życia panicznie boję się... BALONÓW! Serio. I to wcale nie jest jakiś tam śmieszny strach, ja ich nie dotknę, przechodząc obok zatykam uszy (boję się że pękną), nigdy na urodzinach nie miałam balonów a każdy bal czy impreza to koszmar ;_; Moje bale karnawałowe w podstawówce zwykle kończyły się tym, że zwiewałam w połowie do toalety, a rodzice się tylko ze mnie śmieją, ze to głupie i że powinnam dorosnąć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png Ahh ta durna psychika, bać się kawałka gumy..


       

                         

Offline

#13 01-07-2013 o 01h30

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Ja mam kilka rzeczy, których się panicznie boję:
- klauny
- ciemność (nie dość, że się boję, to jeszcze przez moje problemy z oczami prawie nic nie widze w nocy)
- pająki
Do tego jak miałam mniej niż 8 lat zaatakował mnie pies (rasa która z tego co wiem jest jedną z niebezpieczniejszych) i prawie wylądowałam w szpitalu, więc psów również się boję - ale nie tak panicznie jak ciemności.

Offline

#14 01-07-2013 o 12h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moja fobia jest dość dziwna- najłatwiej byłoby mi powiedzieć, że boję się dużych psów, ale to nie byłaby do końca prawda. Nie mam problemu gdy spotykam psa idącego na smyczy ze swoim właścicielem. -Poważnie, to mógłby być nawet dorosły amstaf, ale nie miałabym najmniejszego problemu, żeby przejść obok, czy za zgodą właściciela pogłaskać go. Ale gdy spotkam psa, który biega sobie luzem np. po parku najchętniej z wrzaskiem oddaliłabym się do domu xd  Oprócz tego nie mam już chyba żadnej, aż tak silnej fobii.

Offline

#15 01-07-2013 o 16h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Panicznie boję się klaunów. Nie chcę chodzić do cyrku, unikam plakatów z cyrku, bo się zwyczajnie boję.

Offline

#16 01-07-2013 o 16h46

Miss'Żółtodziób
słodka10265
...
Wiadomości: 14

Nie śmiejcie się ;-; ale ja wręcz boję się spać sama o.o Mam tak od dzieciństwa. Nie wiem czemu, noc mnie przeraża /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#17 01-07-2013 o 22h11

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Ja mam jakiś irracjonalny, niewytłumaczalny lęk przed tym, że pewnego dnia obudzę się i okaże się, że pomimo już słusznego wieku poszkolnego tak naprawdę nigdy nie udało mi się przejść przez podstawówkę i siedzę w klasie w otoczeniu dzieciaków lat 9-10, taki stary pryk, w tych maleńkich ławeczkach, i muszę się uczyć z nimi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png śniło mi się to kilka razy i nie powiem, było dość przerażające. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Rosette (01-07-2013 o 22h53)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#18 01-07-2013 o 23h14

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Ja panicznie boję się ludzi przebranych za coś tam, np. święty Mikołaj, czy chociażby klaun. Do tego burzy i ...sera.
Od pewnego incydentu gdzie nagle oberwałam w brzuch, boję się rzeczy itd. które pojawiają się nagle. Osoba zza rogu, nagły cień, owad który przeleci kolo mnie, czy ptak itp (przez 20 lat zupełnie było to mi obojętne i nie byłam aż tak lękliwa jak teraz).


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#19 02-07-2013 o 10h41

Miss'ujdzie
MissJuliaDorosz
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 203

Hmm... Najpierw wymienię moje normalne fobie:
- Arachnofobia,
- Antropofobia,
- Awiofobia,
- Agorafobia,
- Klaustrofobia (czasami jeżeli pomieszczenie jest ciemne)
- Akrofobia,
- Emetofobia,
- Kancerofobia
- Brontofobia
- Tanatofobia

A nietypowe? Kiedyś zobaczyłam broszkę mamy i obleciał mnie taki strach, że igła od broszki może mi się wsunąć między skórę a oko pod okiem i przeciąć nerwy. Kiedyś dostałam książkę od babci i jak otworzyłam to bałam się, że jak podniosę język to będę mogła go sobie kartką przeciąć. Jak leżę na łóżku brzuchem to boję się, że tam mogą być igły i wbije je sobie w pępek (mam przewrażliwiony pępek.)


https://fbcdn-dragon-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s128x128/851584_144885072352426_710267237

Offline

#20 02-07-2013 o 18h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nietypowe?
Ojjj, trochę tego jest. Ja boję się kiedy liść mi spada na głową, lub inną część ciała. Zasługa mojego wujka. Jak byłam mała to mnie straszył, że mnie zjedzą.
Lęk mam też kiedy wychodzę na balkon. Nie mam lęku wysokości, ale balkon mnie przeraża. I te doniczki u babci, które stoją na balkonie ze zwiędłymi roślinami.
Jeszcze boję się strychów i piwnic. Nigdy nie wiesz, czy może jakiś przestępca się tam ukrył, albo wariat z piłą, albo klaun. Skoro mowa o klaunach to oni mnie też przerażają. W cyrku nie, ale jak zobaczę klauna poza terenami cyrku to mogę zemdleć. Boję się też pająków, ale to nie jest takie nietypowe. No i jeszcze burzy, wtedy chowam się w szafie. (Jest tam strasznie ciasno)

Offline

#21 08-07-2013 o 19h53

Miss'Żółtodziób
Nutty
...
Miejsce: Hospital For Souls~
Wiadomości: 10

Boję się... mieć paraliż senny.
Wtedy widzi się różne dziwne rzeczy, często przerażające. Zryłam sobie psychikę pewną creepypastą, która była właśnie o paraliżu sennym i od tamtego czasu po prostu się boję, że obudzę się w nocy i nie będę mogła się ruszyć. Dosyć niedawno miałam, niestety i to było coś naprawdę strasznego...
Boję się jeszcze pająków (tylko tych małych z długimi nóżkami), drewnianych lalek, klaunów i to chyba wszystko, ale to są normalniejsze lęki.


I can keep living now without feeling anything
All those things I had believed in, is now collapsing

Offline

#22 09-07-2013 o 19h30

Miss'Żółtodziób
Miyako
...
Miejsce: Mordor
Wiadomości: 9

Boję się większych pająków, ale to bardzo typowa fobia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Najbardziej przeraża mnie starość. Nie mogę znieść myśli, że może kiedyś będę niedołężna, słaba, pomarszczona. Najgorsza jednak jest świadomość, że ma się za sobą całe życie i pozostaje oczekiwać na śmierć. Nie boję się samej śmierci, ale czekania na nią tak. Może jestem nienormalna, ale czasem myślę, że wolałabym chyba wcześniej zginąć, niż dożyć tak późnych lat.

Offline

#23 11-07-2013 o 20h56

Miss'wow
Yoshiko
...
Miejsce: Atlantyda
Wiadomości: 554

Ser, clowni, balony... Jak tak można żyć?
Osobiście boję się nadlatujących przedmiotów (np. piłka) albo gwałtownych ruchów. Gdy ktoś chce mnie przytulić to ja się boję, że chce mnie uderzyć.
Boli mnie serce i chce mi się wymiotować w miejscach z głośna muzyką: na koncertach, dyskotekach czy nawet festynach.
Nie wiem czy to fobia, chyba nie. W każdym razie nienawidzę zapachowych świeczek. Od ich woni kręci mi się w głowie, mam odruchy wymiotne i nogi mi się uginają.
A tak to nie boję się ciemności, robali, pająków, burzy ani nic innego *^*

Offline

#24 12-07-2013 o 12h59

Miss'nieobczajona
Lynette
...
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 21

Boję się zmywać naczynia albo myć wannę/umywalkę itd. Nienawidzę mieć styczności z wszelkiego rodzaju detergentami, boję się, że włożę palec do ust i wypali mi przełyk. Tak wiem, to największa głupota jaka może być ._. Poza tym boję się ludzi chorych  na zespoły downa, touretta itd. Nie to, że ich nie toleruję. Mam do nich szacunek ale panicznie boję się usiąść obok takiej osoby w poczekalni albo autobusie. Szczególnie jeśli jest chora na coś co objawia się agresywnym zachowaniem.

Ostatnio zmieniony przez Lynette (12-07-2013 o 13h00)

Offline

#25 12-07-2013 o 23h45

Miss'wow
Teru
...
Wiadomości: 560

ja się bardzo boję biedronek i motyli. ;x są po pierwsze obrzydliwe, a po drugie jak myślę o tych skrzydłach np. motyla , takich cienkich że można je podrzeć jak np. liście maku to już zwiewam. jeszcze tak krzywo latają. ;___; ja nie wiem, , od zawsze tak mam po prostu. ;x albo bardzo boję się pływać statkami, albo czymkolwiek po wodzie , mam ciągle wrażenie że się przekręci, że na coś wpadnie albo coś i utonę. może to bardziej utonięcia się boję? ale pływać umiem to ja nie wiem :c


`Powody zawsze są proste.
Żyjemy w prostym świecie, nie sądzisz?
Pociągasz za spust i człowiek umiera`

Offline

Strony : 1 2 3 ... 8