Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 ... 8

#26 17-07-2013 o 13h43

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

Ja sie boje
- Ciemności
- Robali
- Wysokości
- Burzy
- Lisow
- Wilkow
- Niektorych kotow
- Takich szmerow za mną (ide ide, a nagle jakiś hałas za mną)
- Myszy
- Szczorow
- Klaunow
- I wieeeele innych.

Raz jak było pochmurno na dworze, i jeszcze było w szkole ciemno, nagle nie było prądu. Ide do łazienki, a za rogiem sie chłopacy chowają. Wracam do szatni, a oni BUUUUUU! Ja tam sie dre na całą szkołe!


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#27 18-07-2013 o 18h40

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Ja mam troche śmieszny lęk ale proszę się ieśmiać że jak jestem na basenie w morzu itd to musze być tak by mi sięgało najwięcej do pępka bo panicznie boje się pływać znaczy kiedyś lubiłam pływać ale odkąd mój kolega mnie podtopił boję się i naprzykład jak idę do szkoły słyszę często dżwięki i się boje i biorę nogi za pas i biegne i robaków

Ostatnio zmieniony przez missola1 (18-07-2013 o 18h42)


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#28 21-07-2013 o 23h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Może nie tyle się boję, co brzydzę brudu. A konkretnie brudnych naczyń. Dotkniętych przez kogoś, użytych czy takich z zaschniętymi i przyklejonymi resztkami. Mycie ich wywołuje u mnie odruchy wymiotne, dreszcze, a raz nawet popłakałam się myjąc garnek po rosole, bo obrzydził mnie sam zapach.

Offline

#29 22-07-2013 o 17h13

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Ja się boję wody. Pochodzić nad brzegiem morza to ok, ale pływać albo nawet przechodzić po moście to nie daję rady. Umiem pływać, ale nie pływam bo to straszne ;_;
I jeszcze mam lęk wysokości. Jeśli chodzi o wycieczki, to a jestem tą która zostaje pod wieżą, a potem słucha opowieści co się działo tam na górze i jak strasznie było.

Ostatnio zmieniony przez Winoa (22-07-2013 o 17h14)

Offline

#30 22-07-2013 o 19h17

Miss'na całego
Roccoco
I am selfish, private and easily bored. Will this be a problem?
Miejsce: Bordeaux
Wiadomości: 483

Nie wiem, czy to nietypowy lęk, ale bawi większość moich znajomych. Boję się przechodzić pod niskimi gałęziami. Przy moim szczęściu zawsze spadnie mi coś na głowę - i najczęściej jest to jakiś robak - albo wplączą mi się w nie włosy i dobre kilka minut męczę się, by je odplątać. T__T

Ostatnio zmieniony przez Roccoco (22-07-2013 o 19h18)


http://i62.tinypic.com/jt1a87.gifhttp://i58.tinypic.com/qy73nc.gifhttp://i62.tinypic.com/jt1a87.gif

Offline

#31 22-07-2013 o 23h50

Miss'Żółtodziób
Brzoskwiniowa
...
Wiadomości: 6

Typową to mam taką, że boję się ciemności.
Nietypowa to taka, że boję się spojrzeć w tą ciemność. Myślę, że są tam jakieś potwory, postaci z horror'ów itd. Dlatego ZAWSZE śpię stroną do ściany, okrywam się kołdrą (tylko twarz zostaje na zewnątrz)  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif

Offline

#32 23-07-2013 o 15h12

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Nietypowe:
1. Jak byłam mała, oglądając telewizję widziałam taką jedną reklamę z "heyah" gdzie pojawia się taka czerwona dłoń powoli zbliżająca się, a w tle leciała taka chora muzyczka. Niewiem czemu, ale tak się tej reklamy "bałam", że za każdym razem gdy ją widziałam chowałam sie pod kocyk xD (miałam wtedy z 6 lat)
2. Nie wiem dlaczego, ale gdy jako dziecko widziałam jakieś odliczanie w telewizji (np. na dole ekranu leci odliczanie czasu reklam) miałam wrażenie, że gdy dojdzie do zera to zadziała jak bomba i wybuchnie telewizor xD

Jest jeszcze 3 coś.. Ale nie wiem czy to zaliczyć do typowych czy bardziej nie typowych, ale zawsze bałam się rogatych zwierząt (wiecie.. krów i takich tam :3) xD
Po prostu mam wrażenie, że jak podejdą to mnie ubodzą tymi swoimi rogami. Brr xD

Offline

#33 23-07-2013 o 17h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Boję się igieł i dużych psów.
Igieł dlatego, że jak miałam około 7-9 lat to upadła mi na podłoge igła do szycia. Ja chcąc popisac się przed babcią, że to właśnie ja ją znajdę, rzuciłam się na kolana i weszła mi igła (tak 3/4 igły) i próbowałam wstac, igła o coś tam mi się zaczepiła i upadłam :[ Do dzisiaj boli mnie ta noga :[ i nikt mi nie pomaga ;/ Trudno ;d (Mam prawie 14 lat)
Jak byłam mała to poszłam z babcią do sąsiadki. Babcia wzięła mnie na ręce... Dziwna sąsiadka miała głupiego psa -.-, który nie miał badań :[ Pies nagle wyskoczył z pokoju (sam otworzył sobie drzwi) i ugryzł mnie w udo, od tej pory nie zależy mi na tej durnej najgorszej na świecie rasie - dziadowych dalmatyńczykach -.- wisi mi ich los, nie chce ich nigdy więcej na oczy widziec :>

Offline

#34 24-07-2013 o 12h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hm... ja mam dosyć ciekawe fobie:
- Boję się zgaszonych telewizorów, komputerów... a raczej boję się patrzeć w ten ciemny ekran, po prostu mnie to przeraża, mam wrażenie, że zaraz coś z niego wylezie (a szczególnie w nocy). Z jednej strony mam się fajnie, bo mam laptopa i mogę go zamknąć i nie widzę ekranu, ale mam też takie stare TV w pokoju i zawsze go muszę na noc odwracać w inną stronę, żeby nie był na wprost łóżka ;-;
- Boję się przechodzić blisko placu budowy (mam wrażenie, że coś mi na łeb spadnie)
- Ciemności (trochę to dziecinne, ale śpię z zapalonym światłem, po prostu inaczej nie dam rady zasnąć, a nawet z tą diodą czasem się boję)
- Kolejek górskich
- Jak coś jest nade mną wisi... na przykład, kiedy śpię w hotelu, to czasem nad łóżkiem na ścianie są przyczepione takie szafki, to zawsze się boję, że w nocy to na mnie spadnie TT.TT
- Boję się też posągów...
Coś się na pewno jeszcze by znalazło, ale za dużo by pisać... a wszystko to przez to, że jak byłam młodsza to oglądałam sobie "Oszukać przeznaczenie" i na yołtubie widziałam jak kobitka straszna wyłazi z TV...

Offline

#35 24-07-2013 o 12h51

Miss'całkiem całkiem
Hanako
...
Wiadomości: 139

Boję się owadów, pływania (brat mnie podtapiał jak byłam mała ;__;) woda mnie nie wypycha i nie potrafię się rozluźnić bo muszę być gotowa do ucieczki. A najbardziej boję się ciemności tylko np. nie mam problemu żeby chodzić w nocy po lesie, szczególnie tym który znam a idąc w nocy do domu (blok) moja  klatka jest środkowa boje się spojrzeć do tej pierwszej przebiegam obok niej i śpiewam coś dla odwrócenia uwagi a potem uciekam do swojej klatki xD To taka czarna dziura, mam wrażenie że mnie wciągnie coś co tam siedzi albo po mnie przyjdzie ;__;
Zabudowany teren i ciemność, idealna kryjówka dla zła ;__;

Offline

#36 25-07-2013 o 17h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Od zawszę wszelkie owady wzbudzają we mnie wstręt i przerażenie. Przez to niektórzy się śmieją i żartują sobie ze mnie...  wiele bym dała, żebym nie wrzeszczała za każdym razem kiedy zobaczę pasikonika albo pszczołę...

Kiedyś się też bałam ciemności, ale odkąd stałam się straszniejsza od potworów z najgorszych koszmarów  /modules/forum/img/smilies/content4.gif nie mam już z tym problemu

Ostatnio zmieniony przez Tanken (25-07-2013 o 17h44)

Offline

#37 27-07-2013 o 19h04

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Ja to po prostu nienawidzę węży ;C  Nawet gdy są w terrarium nie mogę na nie patrzeć ./.


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#38 27-07-2013 o 19h09

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Arachnofobia. Oprócz tego jestem pedantką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png To wprawdzie nie fobia, no ale coś z rodzaju 'zaburzeń'.

Offline

#39 27-07-2013 o 19h22

Miss'ok
Makabra
...
Miejsce: Oln
Wiadomości: 53

Ja się panicznie boje żab, zwłaszcza tych dużych i ropuch x.x

W zasadzie to jest jedyne stworzenie, które doprowadza mnie do krzyku,płaczu, paraliżu. Moi znajomi mają ze mnie ubaw jak spacerujemy np po lesie.

I staram sobie wypierać ze świadomości, że żaby żyją  w jeziorze - bo kocham pływać xD


"You're just a sad song with nothing to say
About a lifelong wait for a hospital stay"

Offline

#40 27-07-2013 o 22h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Praktycznie niczego się nie boję, nawet ciemności i nocy (Wręcz uwielbiam noc xd) , ale jest coś OOOOWIEELE GŁUPSZEGO ! I proszę, nie śmiejcie się... Więc tak.. A będzie tego xd ... Potwornie boję się byc sama ! Chodzi mi o to: Czuje się dobrze, gdy mama jest gdzieś w pokoju, albo w miejscu, w którym ją słyszę :3, ale gdy jej niema, jest w ogrodzie, lub nawet na innym piętrze, boje się, że już się jej coś stało, albo, że jej tam niema .. ;/  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif Często zostaje sama w domu, i w ogóle nie mogę się zrelaksowac, przez tą głupią myśl.... Nawet, jak mama wychodzi do ogrodu, to co jakieś 5 min, patrze czy tam jest !!!!!!!! Mam tak od 10 lat... I ostatni przykład, na kolonii koleżanki już wyjechały, zostałam sama w pokoiku, i czekam na rodziców.. POTWORNIE się wtedy o nich martwię, aż mi się płakac chcę i Nie śmiejcie się, proszę, bo to naprawde jest trudne do zniesienia ;/  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

PS: Tak wiem, jak na mój wiek, to jest BARDZO DZIWNE... Niestety nie mogę se z tym poradzic ;/ Martwie się tym, co ze mną bedzie, jak już dorosne  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif


Aha, i jeszcze xd : Jak już idę spac, a rodzice coś oglądają, to już nawet wtedy się boję, co tam się dzieje, ale tak troszeczke, to wygląda trochę tak, jak bym to ja była matką mojej mamy :d

Pozdrowienia :3  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#41 30-07-2013 o 20h37

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Strasznie boję się robotów oraz ludzi w przebraniach np. Kubusia Puchatka xD Oprócz tego mam lęk wysokości.


Offline

#42 31-07-2013 o 18h06

Miss'ok
Aonra
...
Wiadomości: 65

Ja boję się luster. Zawsze jak w nie patrzę to myślę że zaraz moje odbicie coś zrobi albo ktoś pojawi się za mną

Offline

#43 31-07-2013 o 19h25

Miss'ok
Makabra
...
Miejsce: Oln
Wiadomości: 53

O, ja się luster boje w nocy, jak np do łazienki idę, czy coś.


"You're just a sad song with nothing to say
About a lifelong wait for a hospital stay"

Offline

#44 31-07-2013 o 19h29

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Zombie!

Za pusto w mieście i dziwnie cicho - z całą pewnością doszło do zarazy i zaraz coś spróbuje zeżreć mój mózg.
Wracam nocną porą do domu - z całą pewnością zza rogu zaraz wyskoczy zombie i spróbuje mnie zeżreć.
Wchodzę do klaustrofobicznej klatki schodowej/przejścia podziemnego - z całą pewnością będą zombie!

Offline

#45 31-07-2013 o 19h32

Miss'ok
Aonra
...
Wiadomości: 65

Makabra przypomniałaś mi. Boję się chodzić po domu gdy jest ciemno i nikogo nie ma. Myślę że wpadnę na jakiegoś potwora albo coś. Samej ciemności się nie boję. I jeszcze zawsze gdy wychodzę z łazienki to myślę że coś mnie goni, za mną idzie i biegnę do pokoju

Offline

#46 02-08-2013 o 21h02

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Aonra napisał

Ja boję się luster. Zawsze jak w nie patrzę to myślę że zaraz moje odbicie coś zrobi albo ktoś pojawi się za mną

Ja tak mam przy lustrze w łazience, czasem mam taki lęk jak się np. kąpię >.<


Offline

#47 03-08-2013 o 02h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Masło ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
Masło boje się masła !
( szczerze ) jest takie dziwne ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

Offline

#48 03-08-2013 o 12h13

Miss'Żółtodziób
Aloisia
...
Miejsce: Zabłudów
Wiadomości: 2

Moją główną fobią jest lęk wysokości, wystarczy, że stanę na krześle i już mi się kolana uginają.
Druga to fobia przed ciemnością. Jak mi się chce w nocy do łazienki to pół godziny myślę czy iść czy nie.
Trzecia to lęk przed lustrami i oknami. Konkretnie w nocy, strasznie się boję spojrzeć w lustro czy okno. Po prostu boję się, że coś tam zobaczę.
No i jeszcze jakiekolwiek robactwo. Boże, jak tylko ktoś we mnie rzuci jakąś glizdą to krzyczę. Oprócz ślimaków, takie to urocze x3

Offline

#49 04-08-2013 o 18h20

Miss'Żółtodziób
Visible
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 3

To się raczej nie zalicza do nietypowych, ale panicznie boję się pająków, mam lęk wysokości i klaustrofobię. A i od pewnego czasu mam problem z autobusami o.e

Offline

#50 04-08-2013 o 18h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Ja się boję iść do łazienki w nocy. Znaczy w domu nie, w domu się nie boję, ale jak jestem na wakacjach, czy jestem w sylwestra u babci, to wtedy tak. Mam dziwne wrażenie że dopadną mnie potwory i zjedzą i zwymiotują, bo jestem niesmaczna ;--------;

Offline

Strony : 1 2 3 4 ... 8