Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 8

#101 16-07-2014 o 16h04

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Nie różnię się chyba od osób wypowiadających się w tym wątku.

Okropnie boje się wychodzić do łazienki w środku nocy. Włączam wtedy wszystkie możliwe światła, a i tak okropnie boje się spojrzeć do lustra np. by umyć ręce po toalecie. Boję się także popatrzeć w okno, kiedy na dworze jest już ciemno. Mam wrażenie, że zobaczę tam jakąś postać, która też na mnie w pewnym momencie spojrzy.

Mam fobię na punkcie mojego aparatu. Dostałam go na moje 18 urodziny i mam wrażenie, że jeżeli mocno nie zacisnę pasku, aparat mi się wyślizgnie i spadnie. Za każdym razem kiedy biorę go do ręki dostaję palpitacji serca.

Nie jem śliwek po wcześniejszym otwarciu owocu. Boje się, że w środku będzie biały robak, którego zjem. Na samo wspomnienie zbiera mi się na wymioty xD Z tego samego powodu nie jem także wiśni i czereśni. Miesiąc temu miałam kolejne podejście do czereśni, ale po przepołowieniu znowu w środku były robaczki. Z krzykiem wywaliłam ją do śmieci.

Okropnie boję się także samochodów, które zatrzymują się aby spytać dokąd mają pojechać. Mam wrażenia, że zaraz ktoś z auta wyskoczy i mnie porwie... To samo tyczy się stojących aut na drodze/chodniku/krawężniku. Boję się także mężczyzn, którzy idą w moją stronę, kiedy na przykład czekam na moją koleżankę. Mam wrażenie, że chcą do mnie zagadać.

W pewnym sensie boję się... drabin xD
Bez problemu na nią wejdę zrobię na dachu to co potrzebuję, ale kiedy przyjdzie kolej na zejście nogi odmawiają mi posłuszeństwa i najchętniej zostałabym na dachu przez resztę mojego życia.

Mam fioła na punkcie rybek w jeziorze do którego chodzę się kąpać. Najzwyczajniej w świecie się ich boję... Chyba za dużo powiedziane... Brzydzę. To dobre słowo. Mam wrażenie, że zaczną ocierać się o moje nogi. Brrr...

Offline

#102 17-07-2014 o 20h23

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Moim lękiem jest moment kiedy mam przejść przez drzwi. Czy to są drzwi od domu, czy autobusu czy jakiekolwiek inne zawsze mam ten sam strach i puls przyspiesza, Jak już przejdę to wszystko jest w porządku. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#103 17-07-2014 o 22h24

Miss'na całego
sui-gintou
...
Wiadomości: 456

Moja najgłupsza fobia to lęk wysokości i strasznie boję się wchodząc po schodach. Poza tym strasznie się stresuję, gdy jadę z kimś samochodem i skręcamy we wjazd do mojego domu (trauma po wypadku samochodowym ;/)
Poza tym boję się żab, igieł i ostrych przedmiotów.


                https://38.media.tumblr.com/d58b728e5ac89542224669de928ed72c/tumblr_n130dbOMlZ1qbpxbvo2_500.gif

Offline

#104 18-07-2014 o 11h19

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

Ja tak panicznie boje się igieł że raz prawie zemdłałam i nie mogłam oddychać raz miałam strupa na łokciu i koleżanka ołówkiem przez przypadek przedziurawiłam a ja w klasie zemdlałam
Boje clownów
Burzy i ja IDE do toalety wieczorem to widzę straszne rzeczy  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif ale jak szyje igła to się nie boje

Offline

#105 18-07-2014 o 23h47

Miss'Żółtodziób
MileyTwerks
...
Miejsce: Cieszyn
Wiadomości: 9

Wszyscy sie smieja kiedy o tym mowie i mysla, ze zartuje... Panicznie boje sie balonow... Kazdych, nawet tych takich zrobionych ze zwyklego woreczka. jak widze balona zatykam uszy, zamykam oczy i zaczynam krzyczec... a mam 20lat, wiec wyobrazcie sobie jak idiotycznie to musi wygladac...

Offline

#106 21-07-2014 o 08h50

Miss'ok
...
Miejsce: Laski Dworskie
Wiadomości: 54

Ja boje się w nocy patrzecz , boje się że coś się stanie i świece jak schodze do toalety wszystkie światła , a potem szybko uciekam na góre . Mam lęk wysokości ( od 7 metrów ) i lek przed spadaniem , boje się klaunów , żab , mysz , szczórów , w tamtym roku jak zobaczyłam mysz wyskoczyłam na sortownik ( mieszkam na wsi i dużo pracy ) a zaczełam płakać  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif  /modules/forum/img/smilies/larme.gif  I boje się drabin ;( Ale jak mam schodzić

Ostatnio zmieniony przez Anhelles (21-07-2014 o 08h51)


Pozdrawiam Wiki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#107 21-07-2014 o 14h09

Miss'nieobczajona
IBelieveInUnicorns
...
Wiadomości: 18

Ja boje sie zjeżdżać na sankach, a dokładniej tego że wyjebam sie na ryja xD nie cierpie ogółem bólu, dlatego nie chce grać w piłke (jescze wybije se palca! xD) i na wfie robie wszystko bardzo ostrożnie aż nauczycielki zwracają mi uwage ;p xD


https://33.media.tumblr.com/dfa9668d3b8fc7d4381256a065484c1f/tumblr_nqmb3xgffx1u6osmfo1_500.gif

Offline

#108 22-07-2014 o 09h48

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Ja panicznie boję się noży, wszelkiego rodzaju. Jedyna sytuacja gdzie akceptuje nóż to ta kiedy nie ma nikogo przy mnie, a ja swobodnie mogę trzymać nóż w ręce bez żadnych obaw, że komuś coś się stanie. Nóż w posiadaniu innych osób to dla mnie horror, od razu na myśl przychodzi mi obraz, że ktoś podrzyna mi nim gardło./modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#109 27-07-2014 o 12h24

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Boję się pająków, a konkretnie się ich brzydzę. Boję się skakać przez skrzynię/kozła, a konkretnie tego, że zahaczę o coś stopą i wybije zęby, boję się horrorów, tego, że umrę we śnie i nie zdążę zrobić tego co mam zaplanowane. Boje się chodzić po ciemku po domu odkąd się naczytałam historii o duchach i oczywiście boję się duchów.

Offline

#110 27-07-2014 o 19h22

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

boje się chodzić do toalety jak jestem sama w domu. 100% wariatka ze mnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png


.

Offline

#111 05-08-2014 o 18h12

Miss'Żółtodziób
klaudisss987
...
Wiadomości: 2

Ja boję się psów.. ogólnie zwierząt ;D Nwm jak widze to jakoś myśle że coś mi zrobi
ale ostatnio jak przechodziłam koło psa to jakoś nie robiło to na mnie wrażenia xd chyba wyrosłam z tego .. ale mam lęk za to ciemności.. oglądałam  kiedyś lalke chucky i się jej boje że niby w nocy stoi koło mnie i poprostu nie nawidze nocy.. ;< /modules/forum/img/smilies/larme.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif


/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)

Offline

#112 05-08-2014 o 21h23

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Ja się panicznie boję owadów, zwłaszcza tych latających. Potrafię zacząć krzyczeć, uciekać i wymachiwać rękami na środku chodnika, gdy koło mnie przeleci mucha, nie wspominając o histerii, kiedy widzę pszczołę lub osę. I zwykle ludzie w takiej sytuacji patrzą się na mnie jak na wariatkę.
Dodatkowo, w nocy boję się chodzić do łazienki, wyglądać przez okno lub patrzeć w lustro - mam wrażenie, że coś tam zobaczę, jakąś postać, czy potwora. o-o Nigdy też nie wystawię w nocy ręki lub nogi poza łóżko, bo boję się, że coś mnie chwyci. Zdecydowanie za dużo horrorów się naoglądałam. ._.

Offline

#113 05-08-2014 o 22h41

Miss'na całego
Izabelcia1717
...
Wiadomości: 251

znam ten ból ja sie panicznie boje pszczół i os i krzycze piszcze nie wazne ze ludzie sa xd

Offline

#114 06-08-2014 o 01h34

Miss'nieobczajona
HouseOfWolves
...
Miejsce: Battery City
Wiadomości: 15

Najdziwniejszy lęk? Boję się... frisbee.
Poza tym wampirów (naprawdę), przechodzenia pod drabiną, wszelkiej maści martwych ciał (choć nie wszystkich, ale zdecydowanej większości), tak samo miejsc, w których mogły leżeć, chyba, że mówimy o cmentarzach. Przerażają mnie też obce psy i mam obsesję na punkcie sprawdzania, czy mój kot niczego nie upolował za każdym razem, kiedy wraca z domu. No, boję się też, że połamię sobie zęby. .-.


Link do zewnętrznego obrazka
Gravity, don't mean too much to me

Offline

#115 10-08-2014 o 00h32

Miss'Żółtodziób
CandyGirl12
...
Wiadomości: 8

1. Ja mam dość duży lęk wysokości (latanie samolotem, kolejki w Disneylandzie to koszmar /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png a problem był nawet z wchodzeniem na balkon xd ). To chyba wzięło się z moich doświdczeń z samolotem i sama już nie wiem czego... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

2. Boję się ciemności... Mam bujną wyobraźnię, XD

Offline

#116 10-08-2014 o 15h21

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

Ostatnio odkryłam w sobie mnóstwo fobii, chociaż mam nadzieję, że większość jest raczej urojona i przejdzie mi wcześniej czy później bo już mnie szlag przez nie trafia. Niektóre nie są zbyt nietypowe, ale fobia to fobia ;d
- lęk wysokości - okej, z tym to już kicha, bo wątpię czy może samoistnie minąć. Boje się wysokości już od 3/ch metrów wzwyż. Wejście na drabinki w szkole to dla mnie masakra - w dodatku robię za jakąś wybitną patologię xd
- lęk przed klaunami - nabyte już jako stara krowa. Czemu się ich boję? Tak, tak po prostu są straszni i już.
- arachnofobia - ale żadne tam małe pajączki tylko czarne bydlaki i inne kolorowe dużo-dupce, które wyskakuja jak Filip z konopi w najmniej odpowiednim momencie. Jeden wielki krzyk i histeria na sali w wykonaniu jednej osoby.
- lustra - o świecie. Wszystko przez krwawą Mary i Samarę. Ja w nocy po prostu nie zaglądam tam gdzie nie trzeba. Jak mam iśc do łazienki, cała drogę truchtam z głową w dół i śpiewam Oto jest dzień dla zwiększenia morali. 
- karuzele - kiedyś uwielbiałam, ale teraz patrzę na nie z przerażeniem. To są MEGA maszyny, które już samym rozmiarem powalają na łopatki, a weź sobie jeszcze w trakcie jazdy spójrz na mechanizm wystający spod osłonek. O Boże. Nigdy więcej. już nawet się do nich nie zbliżam.



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#117 10-08-2014 o 16h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja się strasznie boje robaków zwłaszcza pająków, te małe długonogie istoty mnie przerażają . raz na stacj w toalecie chodził mały obrzydliwy pająk, ze strachu zaczełam się drzeć jak opętana , najgorsze jest to że przy kasie siedział bardzo przystojny chłopak który wpadł mi w oko . masakra /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png

Offline

#118 11-08-2014 o 08h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

ja boję się lęku wysokości,strychu i piwnic,zamkniętych pokoi,os insektów,nocy kidyś jak byłam małsa sory za blędy tomialam halucyny i e widziałam dziecko bez głowy,mebli wiem śmieszny jest ten lęk ale jsa ja się boje że mi spadną na nogi te meble!


♪♥♪

Offline

#119 18-08-2014 o 07h31

Miss'ok
Namae
...
Wiadomości: 78

Trypofobia- lęk przed powierzchniami pełnymi małych dziurek.. Obrzydza mnie to, nie chce na to patrzeć, ohyda...  Przyśpiesza mi wtedy serce, czuję niepokój..Czy ktoś też tak ma? Jeżeli dłużej patrzę na takie małe otwory (plaster miodu, jakieś wypustki...) robi mi się słabo i chcę płakać...

Jeżeli ktoś jest ciekawy co wywołuje u mnie paniczny płacz, niech wpisze w google grafika "trypofobia"... Nie polecam dla ludzi o słabych nerwach, których obrzydzają takie wypustki i zmiany naskórne. Zachciało mi się wpisać i ręce mi się trzęsą.

Offline

#120 18-08-2014 o 18h57

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Ja, gdy widze coś ostrego to mam chęć wbić sobie to w oczy x.x I nienawidze jak ktoś mlaska, ten dźwięk jest dla mnie tak okropny, że zaczynam płakać i mega się denerwuje.

Ostatnio zmieniony przez Shinikairu (18-08-2014 o 18h59)

Offline

#121 21-08-2014 o 16h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Witam jestem nowa na forum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Tak czytam i czytam te fobie i zastanawiam się czy ja mam jakąś ? Oooh tak, 1.Boję się żywych ryb fuj. 2.Panicznie boję się klaunów i pająków. a no i jest jeszcze burza /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png 

Pozdrawiam i zapraszam do siebie na profil spryciiula  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#122 21-08-2014 o 22h25

Miss'całkiem całkiem
Sefia
That's The Spirit!
Miejsce: Exoplanet
Wiadomości: 141

Mam praktyki w salonie fryzjerskim u pewnej pani Edyty właścicielki dwóch salonów fryzjerskich, w tym drugim salonie mamy jeszcze solarkę, jak czasem tam chodzimy sprzątać i obsługujemy klientów. Często mi się śni że jestem zamykana w takiej kabinie na solarium ... no cóż nie mam fobii na punkcie zamkniętych przestrzeni tylko sam fakt że mam uczulenie na promienie UV. Dla mnie to koszmar, lubię swoją bladą cerę ;( . Tak czy siak za każdym razem kiedy tam wchodzę muszę co chwilę patrzyć czy nikt nie chcę mnie zamknąć bo raz moja kuzynka z którą mam praktyki tak mi zrobiła  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif

Ostatnio zmieniony przez Sefia (21-08-2014 o 22h28)


http://i61.tinypic.com/2le2xjp.jpg

Offline

#123 23-08-2014 o 12h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 13

Kiedy położę się spać, to często boję się obrócić na drugi bok, tak jakbym bała się sprawdzić, czy kogoś lub czegoś nie ma za mną. Unikam godziny 0.00. Gdy zbliża się północ, włączam piosenkę lub coś do pooglądania, byleby tylko nie widzieć tej godziny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#124 30-08-2014 o 13h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja boję się... Justina Biebera. To znaczy nie że się boję, ale...
Gdy Benio nie był jeszcze moim idolem, zajmowałam się hejtowaniem tego leworęcznego Kanadyjczyka (Biedny Martin... jest niższy od niego ;( ) Sami przyznacie, że to było dość żałosne.  No ale potem porwali mnie Sherluś i Benio. I teraz jak widzę zdjęcie, czy nawet jego imię i nazwisko, to wpadam w nader okropny nastrój... On mnie po prostu odstręcza, a nienawiść do niego przekształciła się w "lęk". Pomaga mi jedynie dłuuuuuugie gapienie się na Benedicta...

Offline

#125 05-09-2014 o 23h35

Miss'Żółtodziób
freemago
...
Miejsce: Rzym
Wiadomości: 7

Boję się włosów. Takich "umarłych" włosów. Moje włosy które wypadną nie są złe, ale czyjeś są okropne. Zawsze gdy widzę taki włos zaczynam panike.

Offline

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 8