Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#76 10-01-2015 o 21h34

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dziewczyny, doradźcie, bo nie wiem czy nie przesadziłam z ilością mgły. Oczywiście inne uwagi też mile widziane ^.^
Założenie jest takie, że to jest scena w teatrze, na której właśnie trwa przedstawienie.
Miejsce akcji: disneyland/plac zabaw gdzieś w Anglii - który jest miejscem zbrodni (patrz: krwawy ślad na karuzeli)
Czas: północ
Sytuacja: spotkanie z duchem - punkt kulminacyjny przedstawienia.
http://i59.tinypic.com/qsjfjl.jpg
P.S. Pojawiła się opcja "ściągnij pokój", więc dałam lepszy obrazek

Ostatnio zmieniony przez KimKas (15-01-2015 o 17h09)

Offline

#77 09-02-2015 o 19h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

bo mam kupic nowe mieszkanie i czy meble ida do tego nowego mieszkania czy nie /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/content4.gif  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Offline

#78 09-02-2015 o 20h16

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Violetta507 pytanie zadajemy w dziale FAQ, wszystkie zakupione czy otrzymane meble zostają z Tobą na zawsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#79 17-02-2015 o 18h43

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

No to tak... ostatnio ulepszyłam (mam nadzieję, że na LEPSZE) swój pokój. Proszę powiedźccie co mogę zmienić, ewent. dokupić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez karolcia67 (17-02-2015 o 18h46)


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

#80 17-02-2015 o 20h20

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

karolcia67 pokój super, choć na jego minus działa to, że Halloween niedawno było. Ja bym chyba zrezygnowała z tych białych napisów na ścianie. Może jakieś lustro na ścianę? Zwłaszcza tą boczną. Poza tym mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36654.jpg

Co wy na taki pomysł? Nie widziałam jeszcze niczego w podobnym stylu. Macie jakieś sugestie? Chętnie bym coś dodała, ale nie wiem co.
Pomysł jest inspirowany ogniskiem klasowym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Anixa (17-02-2015 o 20h47)

Offline

#81 17-02-2015 o 20h36

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

Anixa dzięki za miłą opinię. Problem w tym, że ja nazywam się karolcia67, a nie karolcia69- ale to taki szczegół /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Twój ogród (?) Też mi się podoba. Jest przecudny...

Ostatnio zmieniony przez karolcia67 (17-02-2015 o 20h37)


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

#82 17-02-2015 o 20h48

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Przepraszam Cię, jakoś nie spojrzałam.
A to jest wieś. Pasowała mi do idei ogniska /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#83 17-02-2015 o 21h40

Miss'wow
karolcia67
...przepraszamy opisu nie ma...
Miejsce: Wielkopolska, niedaleko Poznania
Wiadomości: 600

Nie ma sprawy... a co do mojego pokoju to na tej putej podłodze wyłożę płatkami róż drogę od pomnika do łóżka. Nad lustrem eszcze pomyślę... a te białe napisy muszą być. Bowiem wymyśliłam sobie, że to jest nawiedzony pokój, jeszcze używany (chciałam na to zwrócić szczególną uwagę przez brak pajęczyn, kieliszek i szampana) opętany przez ducha, który ukrywa się tam przez wieki. Właściciele nie zdają sobie sprawy z lokatora, ale miało to się zmienić... duch dawał o sobie znać w postaci tajemniczych znaków na ścianach... domownicy nie mieli gdzie indziej się podziać, więc nie brali pod uwagę przeprowadzki... później duch dokonał zbrodni pozostawając na ścianach dowody. Nie bał się żadnych pogromców duchów, detektywów itd., i został w domu czekając na nowych domowników... KONIEC /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                       //photo.missfashion.pl/pl/1/43/gd/34148.jpg

Offline

#84 18-02-2015 o 15h56

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

ok, skoro to taka grubsza historia to nie ruszam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

okazało się (no co za szok xD), że wsi nie da się wystawić na defiladę, więc musiałam pozmieniać trochę koncepcję.
jak wam się wydaje: lepiej z autem czy nie? nie mogę się zdecydować, bo beż trochę pusto a z pojawia się jakiś "nowoczesny" element /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36686.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/46/moy/36687.jpg

Offline

#85 18-02-2015 o 16h20

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Anixa mi bardziej podoba się z autem. No bo, przyjechała rodzinka, autem, wszyscy razem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#86 23-12-2017 o 22h40

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Nie wiem, czy dobrałam dobrą dyskusję, ale nie mogłam znaleźć lepszej.
Wie ktoś coś czy w Ikelandzie jest coś w stylu płomienia, albo ogniska (ogień do kominka)? Bo nic nie mogę znaleźć wpisując te słowa, a to jest bardzo pilne. Chciałabym to, co ma Anixa, ale nie wiem, jak to się nazywa. Bardzo proszę o pomoc!


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#87 24-12-2017 o 00h18

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Chyba tylko w Krainie Halloween były jakieś ogniska/płomienie do zdobycia (ale nie pamiętam czy w eventowym Ikelandzie czy z misji).

Ewentualnie możesz w Świątecznej Krainie zakupić Kominek Wigilia za 420MM albo Kamienny Kominek za 2130MM albo Szklany Kominek za 1260MM -> we wszystkich pali się ogień, więc nie trzeba go oddzielnie dokupować.

Offline

#88 24-12-2017 o 12h34

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Okej, dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png idę kupić


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

Strony : 1 2 3 4