Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 01-07-2013 o 14h11

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

zrobiłam podest w moim biurze co o tym sądzicie? Może coś poprawić?


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#27 01-07-2013 o 14h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zmieniłam całe swoje mieszkanie. Mam nadzieję, że nie nie wygląda to źle.

Offline

#28 01-07-2013 o 17h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sszyszka
  Podest prawie ok ale musisz go ciut wyrównać. Podłogę dolną przesuń w prawo, na końcu masz białą przestrzeń,łączenie na podeście zbytnio jest widoczne i jeden jest o milimetr wyżej położony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.Spróbuj pokombinować z wymiarem fryzu, o ile kojarzę w pewnym punkcie łączenia ta kreska nie jest aż tak bardzo przeszkadzająca.Jeśli nie będzie ci szło zawsze możesz zakamuflować łączenie przedmiotem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.  Tablice korkową proponowałabym spróbować obrócić, daje lekkie wrażenie jakby ściana do okna się zapadała.

Ririanne

Jeśli mogę dodać od siebie coś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png w łazience efekt za oknem po lewej trochę się kłóci z drugim wymiarowo. Nie wiem czy nie lepszy efekt dałoby tło 2013 + jakaś korona drzewa z działu wieś( np drzewo jesienne). Troszeczkę umywalka, kłóci się z fryzem strukturowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Stolik może być śmiało powiększony chyba że miałaś w zamiarze zrobić z niego coś bardziej jako stoliczek. Perspektywa pozwala powiększyć ci przedmioty które są blisko 1 planu dla lepszego efektu ^^ ale to musisz popróbować co ci bardziej się podoba. W ogrodzie również bym powiększyła zestaw "kawowy". W salonie natomiast na odwrót, to co na tarasie zmniejszyłabym jeszcze a okno i drzwi powiekszyla do konca "sufitu". Chociaż ty chciałaś pewnie pokazać efekt okna w ścianie nie okna na całą ściane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Ogólnie mieszkanie bardzo fajne i orginalne.

Przepraszam, że tak do detali się przyczepiam ale lubię oglądać pomysłowe wnętrza pod każdym właśnie detalem ^^. Na niekorzyść tej gry działa tu niestety brak opcji zmniejszania/powiększania obiektów ile dusza zapragnie badź ich obracania/chowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 01-07-2013 o 20h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Samira napisał

Sszyszka
  Podest prawie ok ale musisz go ciut wyrównać. Podłogę dolną przesuń w prawo, na końcu masz białą przestrzeń,łączenie na podeście zbytnio jest widoczne i jeden jest o milimetr wyżej położony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.Spróbuj pokombinować z wymiarem fryzu, o ile kojarzę w pewnym punkcie łączenia ta kreska nie jest aż tak bardzo przeszkadzająca.Jeśli nie będzie ci szło zawsze możesz zakamuflować łączenie przedmiotem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.  Tablice korkową proponowałabym spróbować obrócić, daje lekkie wrażenie jakby ściana do okna się zapadała.

Ririanne

Jeśli mogę dodać od siebie coś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png w łazience efekt za oknem po lewej trochę się kłóci z drugim wymiarowo. Nie wiem czy nie lepszy efekt dałoby tło 2013 + jakaś korona drzewa z działu wieś( np drzewo jesienne). Troszeczkę umywalka, kłóci się z fryzem strukturowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Stolik może być śmiało powiększony chyba że miałaś w zamiarze zrobić z niego coś bardziej jako stoliczek. Perspektywa pozwala powiększyć ci przedmioty które są blisko 1 planu dla lepszego efektu ^^ ale to musisz popróbować co ci bardziej się podoba. W ogrodzie również bym powiększyła zestaw "kawowy". W salonie natomiast na odwrót, to co na tarasie zmniejszyłabym jeszcze a okno i drzwi powiekszyla do konca "sufitu". Chociaż ty chciałaś pewnie pokazać efekt okna w ścianie nie okna na całą ściane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Ogólnie mieszkanie bardzo fajne i orginalne.

Przepraszam, że tak do detali się przyczepiam ale lubię oglądać pomysłowe wnętrza pod każdym właśnie detalem ^^. Na niekorzyść tej gry działa tu niestety brak opcji zmniejszania/powiększania obiektów ile dusza zapragnie badź ich obracania/chowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Takie genialne porady potrzebuje! Masz rację w wielu rzeczach;) Bardzo dziękuję za poradę.

Offline

#30 02-07-2013 o 00h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miło mi że coś znalazłaś przydatnego w moich opcjach polecam się na przyszłość. Wole bardziej bawić się wnętrzem tutaj niż modą tak naprawdę ^^

Offline

#31 02-07-2013 o 09h19

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

Samira napisał

Sszyszka
  Podest prawie ok ale musisz go ciut wyrównać. Podłogę dolną przesuń w prawo, na końcu masz białą przestrzeń,łączenie na podeście zbytnio jest widoczne i jeden jest o milimetr wyżej położony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.Spróbuj pokombinować z wymiarem fryzu, o ile kojarzę w pewnym punkcie łączenia ta kreska nie jest aż tak bardzo przeszkadzająca.Jeśli nie będzie ci szło zawsze możesz zakamuflować łączenie przedmiotem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.  Tablice korkową proponowałabym spróbować obrócić, daje lekkie wrażenie jakby ściana do okna się zapadała.

Ririanne

Jeśli mogę dodać od siebie coś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png w łazience efekt za oknem po lewej trochę się kłóci z drugim wymiarowo. Nie wiem czy nie lepszy efekt dałoby tło 2013 + jakaś korona drzewa z działu wieś( np drzewo jesienne). Troszeczkę umywalka, kłóci się z fryzem strukturowo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Stolik może być śmiało powiększony chyba że miałaś w zamiarze zrobić z niego coś bardziej jako stoliczek. Perspektywa pozwala powiększyć ci przedmioty które są blisko 1 planu dla lepszego efektu ^^ ale to musisz popróbować co ci bardziej się podoba. W ogrodzie również bym powiększyła zestaw "kawowy". W salonie natomiast na odwrót, to co na tarasie zmniejszyłabym jeszcze a okno i drzwi powiekszyla do konca "sufitu". Chociaż ty chciałaś pewnie pokazać efekt okna w ścianie nie okna na całą ściane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Ogólnie mieszkanie bardzo fajne i orginalne.

Przepraszam, że tak do detali się przyczepiam ale lubię oglądać pomysłowe wnętrza pod każdym właśnie detalem ^^. Na niekorzyść tej gry działa tu niestety brak opcji zmniejszania/powiększania obiektów ile dusza zapragnie badź ich obracania/chowania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Spróbowałam wszystko poprawić tak jak napisałaś. Dziękuję za porady.


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#32 06-07-2013 o 09h45

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Co do oceniania mieszkań miss, bo ktoś o tym wspomniał: klik xD
Co do użyteczności wątku (wiem, mam refleks) - może po prostu odróżnić oba i w wątku Ai prosić o ogólne porady, w jakim stylu urządzić, co dodać, co nie pasuje, co sądzicie etc, a tutaj prosić o pomoc typowo techniczną - o, bo to mi się z tym nie pokrywa, nie wiem jakiego fresku użyć, nie wiecie może jakby zrobić schody takie-a-takie oraz dzielić się pomysłami, na które wpadliśmy? : D
No, ale jak kto chce. Ja tam o pomoc z moim pałacem poprosiłam u Ai, a tu wpadłam pochwalić autorkę (po raz drugi - wiem, mam refleks) za świetny pomysł na wątek. Ja te wszystkie triki znam - głównie dzięki Masakrze, przeglądającej zawzięcie forum i mieszkania Francuzów, ale wiem też, że wielu to się przyda ;3
Podobnie jak porady Ai - typu powielanie przedmiotów, duplikaty, jak dać czemuś cień etc.
No.
A poza pochwaleniem chciałam się jeszcze podzielić gifo-poradnikiem.
Masakra przeglądała ostatnio finał deco u Francuzów (często to robi) i podrzuciła mi obrazkiem pokoju, już niestety go nie mam (może ona go zachowała?) z bardzo ciekawym przejściem do drugiego pokoju. O to, jak to zrobiono zapytałyśmy siebie równocześnie, ale sekundę później już wpadłam na to, że to taras i od razu sprawdziłam.
Proszę, oto gifo-poradnik. Pewnie jest za szybki i niezrozumiały, ale jest:
Link do zewnętrznego obrazka
Pomysł jest banalny, niezbyt trudny i opiera się w dużej mierze na tym, jak tworzy się balkony etc, ale może komuś się przyda, bo jeszcze na to nie wpadł? ;3

Ostatnio zmieniony przez Amik (06-07-2013 o 09h45)

Offline

#33 06-07-2013 o 16h51

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Amik napisał

Co do oceniania mieszkań miss, bo ktoś o tym wspomniał: klik xD

Dzięki! Rzadko wchodzę w dział z grami a teraz mam coś dla siebie.

Co do użyteczności wątku (wiem, mam refleks) - może po prostu odróżnić oba i w wątku Ai prosić o ogólne porady, w jakim stylu urządzić, co dodać, co nie pasuje, co sądzicie etc, a tutaj prosić o pomoc typowo techniczną - o, bo to mi się z tym nie pokrywa, nie wiem jakiego fresku użyć, nie wiecie może jakby zrobić schody takie-a-takie oraz dzielić się pomysłami, na które wpadliśmy? : D

Crewedka w pierwszych postach tego wątku już coś takiego sugerowała.
Myślę, że można przymknąć na to oko, bo i tak nie upilnuje się rzeszy młodych graczek, które będą tutaj prosiły o porady i opinie.
Kto będzie umiał się zdyscyplinować to tutaj będzie dawał porady czysto techniczne a w "Wystroju wnętrz" kontynuował jego zamysł. Ważne żeby wiedzieć gdzie co szukać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Dla mnie im więcej nowinek wnętrzarskich tym lepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

No, ale jak kto chce. Ja tam o pomoc z moim pałacem poprosiłam u Ai, a tu wpadłam pochwalić autorkę (po raz drugi - wiem, mam refleks) za świetny pomysł na wątek. Ja te wszystkie triki znam - głównie dzięki Masakrze, przeglądającej zawzięcie forum i mieszkania Francuzów, ale wiem też, że wielu to się przyda ;3
Podobnie jak porady Ai - typu powielanie przedmiotów, duplikaty, jak dać czemuś cień etc.
No.

Dziękuję za miłe słowa i ciekawe zdrobnienie nicka. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png <rumieni się>

I tak wiadomo, że największą robotę "odwala" Leśna Mafia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
(jak to mafia- ma swoje wtyki i sposoby)

A poza pochwaleniem chciałam się jeszcze podzielić gifo-poradnikiem.
Masakra przeglądała ostatnio finał deco u Francuzów (często to robi) i podrzuciła mi obrazkiem pokoju, już niestety go nie mam (może ona go zachowała?) z bardzo ciekawym przejściem do drugiego pokoju. O to, jak to zrobiono zapytałyśmy siebie równocześnie, ale sekundę później już wpadłam na to, że to taras i od razu sprawdziłam.
Proszę, oto gifo-poradnik. Pewnie jest za szybki i niezrozumiały, ale jest: ...
Pomysł jest banalny, niezbyt trudny i opiera się w dużej mierze na tym, jak tworzy się balkony etc, ale może komuś się przyda, bo jeszcze na to nie wpadł? ;3

Ostatnio właśnie zastanawiałam się jak zrobić drzwi z pełną framugą (żeby oprócz boków była też ograniczona z góry), Dzięki!

Offline

#34 06-07-2013 o 17h31

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

Na razie urządzam tylko biuro a i to jest ponad moje zdolności... Możesz mi coś doradzić?


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#35 06-07-2013 o 17h48

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Aria napisał

Na razie urządzam tylko biuro a i to jest ponad moje zdolności... Możesz mi coś doradzić?

Uhuhu, potencjał jest, spróbuję pomóc go rozwinąć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Po pierwsze, biblioteczkę zmniejszyć i do tyłu przesunąć.
Po drugie, okno przydałoby się obramować, wydaje mi się, że użyłaś tam drzwi tarasowych- zmniejszyć i uwidocznić (chyba, że ten widok ma takie dwa paski).
Po trzecie, półkę od fryzjerki trochę niżej.
Po czwarte, zmienić ustawienie rzeźby-lampy z aniołkiem: albo tam gdzie stoi Miss (wtedy ją przesunąć za lewy fotel albo gdzie uznasz za stosowne) albo w lewy róg przy oknie za fotelem.

Takie są moje sugestie. Dodaj jeszcze parę ekskluzywnych dodatków.
Fajna stylistyka, idź dalej w tym kierunku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#36 06-07-2013 o 17h51

Miss'OK
Aria
...
Wiadomości: 1 595

tak są drzwi tarasowe, bo chciałam okno na całą ścianę. Tylko, że fakt, że ustawienie odpowiedniego rozmiaru "zniszczyło" ramkę. Postaram się coś poradzić.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#37 06-07-2013 o 19h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Poprę tutaj Aiamate w kilku punktach

Meble:
Biblioteczka zmniejszona i przesunełabym ją trochę w prawo tak aby powstała przerwa między oknem a nią. Ostatecznie zrównałabym jej lewy kant z końcową linia zasłony.
Telefon albo odwrociła albo zamieniła na inny "stojący", możesz też popróbować z komputerem jeśli posiadasz.
Pułka na upartego może być chociaż ten rodzaj półek mi nigdy nie pasowała na ściany bo maja dziwny kąt pod jakim są ustawione.
Anioła zamieniłabym na złotego bo fotel i stolik masz w jednym odcieniu a żyrandol jest złoty więc możesz dodac ten kolor do pokoju. Zamiast wazy fioletowej możesz potestować z kwiatkiem chyba że półki w biblioteczce zapełnisz segregatorami i ksiązkami to wstrzymaj się z kwiatkiem ten element to na końcu dopasowałabym do pokoju.
Zostały ci dodatki jak wspomniała Aiamate ale je się dodaje według gustu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png więc tu poczekam bo one też pokaża jaką forme biuro przybierze.

Perspektywa:

Jeśli cię ona nie frustruję to poleciłabym ci oddalić wszystko o jeden rozmiar tak aby pokój nabrał trochę przestrzeni na pierwszym planie. Mogę ci pokazać screena z ułożeniem ściany+ okna ale pewnie sobie z tym poradzisz spokojnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png w razie czego śmiało pisz.
Podłoga z prawej jest zamocno wysunięta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#38 06-07-2013 o 20h00

Miss'wow
Lillien
They call me The Vigilante
Wiadomości: 558

Nie będę oryginalna, gdy powiem, że to świetny temat, ale naprawdę MUSZĘ to dodać! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Sama zastanawiałam się nad tym, jak wygląda urządzanie tak świetnych, przestrzennych wnętrz od podszewki, a tu proszę, niemalże gotowy tutorial. Świetne porady, przeczytałam wszystkie posty i muszę przyznać, że poza cenną wiedzą na przyszłość, gdy uzbiera się troszkę więcej MM (póki co nie planowałam jeszcze zajmować się mieszkaniem), świetne jest również to, jak wiele osób chętnie udziela pomocy innym graczom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Oglądanie Waszych mieszkań to świetna lekcja i inspiracja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ririanne, Twoja łazienka wygląda przepięknie! Jest taka elegancka, no i to światło... cudowne!

Samira, u Ciebie podobają mi się strasznie kwiaty we wnętrzach, świetnie je skomponowałaś z innymi dodatkami. Dają takie wrażenie przytulności!


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56702.jpg

Offline

#39 10-07-2013 o 21h36

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

MAM DLA WAS MISJĘ!
I to nie byle jaką! Czy któraś z was wymyśli, jak zrobić urwisko? Ale, ale, ale! Nie urwisko idące w górę, tylko w dół. Tzn my nie patrzymy na nie, ale z niego.

To znaczy inaczej. Na zboczu urwiska stoi dom. I z jednej strony, z okna bocznego mamy widok na drzewka, jakąś trawę, ogród, samochód - cokolwiek. A z drugiego na ocen albo miasto... Też cokolwiek. Ale zupełnie innego. Bo świat "na urwisku" wydaje się być innym od tego "pod urwiskiem".

Wiecie, jak to pokazać w MF? Ma któraś jakiś pomysł?

Offline

#40 12-07-2013 o 14h15

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Jestem tu nowa i tak na prawdę jeszcze w pełni nie ogarnęłam tej gry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png wreszcie uzbierałam trochę kasy i postanowiłam umeblować jakoś swoje biuro (dalej "mieszkam u rodziców") pomożecie mi doradzić, co mogę zmienić oraz co dokupić, bo jeszcze mało rzeczy uzbierałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#41 12-07-2013 o 16h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zakładam po wystroju że biuro malarske ale w gotyckim stylu chcesz osiągnąć?
http://imageshack.us/a/img13/2153/hu7n.png
Na obrazku gdzie są strzałki są to łączenia ścian które pasuje dopracować bo są widoczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png stolik jak dla mnie wtapia się kolorem w ściany i jest mało widoczny, może w odcieniu bieli rozważysz go? Ciężko mi doradzać trochę bo nie wiem w jakich tonacjach utrzymasz dodatki nawet jeśli to gotycki styl to opcji jest sporo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jakieś podpowiedzi też mile widziane z twojej strony chyba, że koncepcji jeszcze nie masz do końca ustalonej. Ciemno zielony kwiatek mógłby jakiś żywszy element tam wprowadzić na obrazie można też ustawić detale ale to na końcu polecam zrobić aby nie marnować MM. Na półce mogą zagościć buteleczki/świece/książki/żabka zagubiona badź pająki dla klimatu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tak patrząc po poziomie i braku chłopaka jeśli nie planujesz bawić się w wycieczki do banku po przelewy to polecam jeszcze troszeczke skupić się na poziomach. Co prawda dużo MM nie trzeba wydawać do biura aby dało jakiś efekt ale z doświadczenia które sama dostałam dzieki mojej niecierpliwości (troche mebli każde z innej parafii^^) moge powiedzieć, że warto zastanowić się nad koncepcją i powoli przeglądać meble czy jedno pasuję do drugiego albo czy bedę mogła to powielić w innych pomieszczeniach jeśli dom ma być spójny.

Offline

#42 12-07-2013 o 16h32

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

dziękuję za podpowiedź, ale niestety te linie, które zaznaczyłaś strzałkami wynikają z tapety i podłogi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png sama na początku próbowałam coś z tym zrobić, ale niestety... ehh... kupuję sustematycznie jak uzbieram troche MM, więc nie mam dodatków, ale dzięki twojej radzie postaram się w nie zainwestować oraz jakimśsposobem zakryć te kreski przy łączeniu się ścian i podłogi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#43 26-07-2013 o 20h31

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Odkopuję temat, ponieważ udało mi się (mam przynajmniej taką nadzieję) zrobić poddasze w swoim mieszkaniu.

//www.missfashion.pl/profile/aiamate,s,salon,5976.htm

Od dawna marzyło mi się coś takiego a bodźcem do realizacji stały się nowe przedmioty w IkeLandzie. Mam wrażenie, że miejscami "ciężko" mi to wyszło (zbyt ciemne kolory ale może kwestia monitora) ale ogólnie jestem bardzo zadowolona.

Jak na kawalerkę to mam dużo miejsca, prawda? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Może kogoś to zainspiruje i ulepszy mój pomysł. Chętnie to zobaczę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

PS a może by tak w tym wątku umieszczać inspiracje i fajne rozwiązania które się widziało u kogoś albo na innych serwerach? Taka moja propozycja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#44 26-07-2013 o 20h39

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Aiamate świetnie ci wyszło to poddasze/antresola. Ja bym na to nie wpadła


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#45 28-07-2013 o 15h02

Miss'OK
Eminaria
Daj mi nadzieję i zabierz mi serce, jeśli poczujesz choć chwilę jak ja.♥
Wiadomości: 1 501

Świetny pomysł z tym mieszkaniem /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif
Jak będę miała MM to spróbuje zrobić takie piękne mieszkanie! /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif


http://s12.favim.com/orig/160812/gif-harley-quinn-joker-suicide-squad-Favim.com-4628517.gif

Offline

#46 28-07-2013 o 21h16

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Wreszcie zrobiłam sb jakieś biuro /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chodź nawet biura nie przypomina xd
Jakiś stopień zrobiłam, mam nadzieje, że tragedii nie ma ^^

Offline

#47 28-07-2013 o 21h25

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Shinikairu napisał

Wreszcie zrobiłam sb jakieś biuro /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chodź nawet biura nie przypomina xd
Jakiś stopień zrobiłam, mam nadzieje, że tragedii nie ma ^^

Shinikairu Co do twojego biura jest teraz nawet ładne ale musisz jeszcze,pododawać więcej rzeczy ponieważ wydaje się teraz takie puste...

A teraz ja chciałam się spytać o moją łazienkę,którą urządzałam z pomocą bardzo cennych rad niki2 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#48 28-07-2013 o 21h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Dopiero zaczynam wystrój mojego mieszkania. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mógł podzielić się swoją opinią co do mojej łazienki ; >

Offline

#49 28-07-2013 o 21h40

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Mysiaa03, bardzo mi się podoba Twoja łazienka. Kolorystyka łagodna, przyjemna dla oka. Jedyne co, to moim zdaniem wymaga paru kosmetycznych poprawek, np. drewniany kosz mogłabyś ciut powiększyć, żeby wychodził poza linię stopnia, umywalkę ustawić tak, żeby stała "po środku" lustra, bo jest za bardzo na lewo- albo po prostu przesunąć lustro bo ono samo jest za blisko prawej lampki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jeżeli się uda to peeling zmniejszyć tak żeby nie wystawał z szafki. Trochę pustawo nad wanną, ale pewnie gdy wybierzesz się na zakupy to nabędziesz jakąś klimatyczną zasłonkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Aiamate (28-07-2013 o 21h41)

Offline

#50 28-07-2013 o 21h42

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Katyberry napisał

Dopiero zaczynam wystrój mojego mieszkania. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mógł podzielić się swoją opinią co do mojej łazienki ; >

Wanna do tyłu i trochę ją pomniejsz,szafkę na umywalkę powiększ,a samą umywalkę zmniejsz, ta szafka co stoi na dywaniku,to ona ma tam stać,jeżeli nie cofnij ją do tyłu


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

Strony : 1 2 3 4