Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#1 21-06-2013 o 15h44

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Chcę wam pomóc z mieszkaniami, by były bardziej przestronne i oryginalne. Mam nadzieję, że wątek będzie przydatny dla większości graczy. Zależnie od liczby czytelników będą pojawiać się nowe posty z ciekawostkami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Pomysły biorą się z mojej głowy, oraz użytkowniczek zagranicznych wersji.

_______________________

Mam dla was kilka przykładowych ułożeń ścian, podłóg. Pomogą na pewno tym osobom, którym nie starcza miejsca w ich mieszkaniach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

I.
Link do zewnętrznego obrazka

II.
Link do zewnętrznego obrazka

III.
Link do zewnętrznego obrazka

IV.
Link do zewnętrznego obrazka

V.
Link do zewnętrznego obrazka

VI.
Link do zewnętrznego obrazka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif VII.
Link do zewnętrznego obrazka

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif VIII.
Link do zewnętrznego obrazka


1. Pamiętaj, że robiąc półpiętro możesz wykorzystać zwykłe półki z Ikeland jako schodki.
2. Baw się rozmiarami przedmiotów, te które znajdują się dalej mają być mniejsze(!). W innym wypadku dekoracje nie będą realistycznie ułożone.
3. Kładziesz kilka podłóg i rzuca się to w oczy? Pamiętaj, że najlepiej nakładają się na siebie PARKIETY!


Do zobaczenia !
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (21-06-2013 o 15h46)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#2 21-06-2013 o 15h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hej kochana! Świetne pomysły..mogłabyś mi doradzić jakby tu urządzić kuchnie? Denerwuje mnie już to zastanawianie. >_<

Offline

#3 21-06-2013 o 16h07

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Ririanne napisał

Hej kochana! Świetne pomysły..mogłabyś mi doradzić jakby tu urządzić kuchnie? Denerwuje mnie już to zastanawianie. >_<

Hmm spróbuj połączyć ścianę z kafelkami z jakąś czystą, kafelki oczywiście na dole ;D No i niskie szafki z małymi ciekawie ustawić. W jednej dać zlew i np. nad nim okno, żeby zająć miejsce wrzuć nieduży stoliczek. Układ to Twój wybór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Póki typowo kuchenne akcesoria nie będą dostępne nie ma możliwości odnośnie tego pomieszczenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
+
W akcesoriach do ogrodu i na wieś jest dużo naczyń, łyżek i widelców - będą idealne! Soki czy napoje znajdziesz w akcesoriach plażowych, a w kinie jest ,,karafka" i ,,starodawna taca" oraz słodycze.

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (21-06-2013 o 16h14)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#4 21-06-2013 o 16h22

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Świetny, genialny poradnik. Na pewno przyda się wielu początkującym w dziedzinie dekoracji i projektowania wnętrz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#5 21-06-2013 o 17h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

rkwcz napisał

Ririanne napisał

Hej kochana! Świetne pomysły..mogłabyś mi doradzić jakby tu urządzić kuchnie? Denerwuje mnie już to zastanawianie. >_<

Hmm spróbuj połączyć ścianę z kafelkami z jakąś czystą, kafelki oczywiście na dole ;D No i niskie szafki z małymi ciekawie ustawić. W jednej dać zlew i np. nad nim okno, żeby zająć miejsce wrzuć nieduży stoliczek. Układ to Twój wybór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Póki typowo kuchenne akcesoria nie będą dostępne nie ma możliwości odnośnie tego pomieszczenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
+
W akcesoriach do ogrodu i na wieś jest dużo naczyń, łyżek i widelców - będą idealne! Soki czy napoje znajdziesz w akcesoriach plażowych, a w kinie jest ,,karafka" i ,,starodawna taca" oraz słodycze.

świetnie dzięki, na pewno się coś wymyśli, a twoje rady zapamiętam! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#6 21-06-2013 o 17h16

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Fajnie, że ktoś zrobił taki temat. Jak dla mnie jest on dość przydatny szczególnie, że sama chciałam zrobić takie powiększone mieszkanie jak zobaczyłam takowe na francuskiej wersji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Przynajmniej teraz będę w miarę wiedziała jak zrobić takie mieszkanie c:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#7 21-06-2013 o 18h29

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Wow! na takie ustawienia podłóg nie wpadłabym *.*

W wątku "Wystrój wnętrz" odszukałam i wymieniłam rzeczy przydatne do urządzenia kuchni. Zapraszam do pierwszego postu- nie trzeba przeszukiwać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#8 21-06-2013 o 23h30

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Masz super pomysł ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A mogłabyś mi doradzić jakoś w urządzaniu łazienki?

Offline

#9 22-06-2013 o 07h47

Miss'całkiem całkiem
Chimayra
...
Wiadomości: 123

Świetne pomysły! Niestety istnieje już temat o wnętrzach //www.missfashion.pl/forum/t300,1-wystr%C3%B3j-wn%C4%99trz.htm więc moderatorzy pewnie się zaraz przyczepią.

Offline

#10 22-06-2013 o 08h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dobrze wiemy, że istnieje inny wątek "wnętrzarski" ale tamten dotyczy bardziej mebli i itemów z Ikelandu oraz, przede wszystkim, oceniania wnętrz innych miss, które o to proszą, podczas gdy ten wątek traktuje o sposobie powiększania przestrzeni życiowej naszych miss. Idąc tokiem myślenia, wątek ten można by zamknąć lub podpiąć do poprzedniego jedynie wówczas, gdy otworzy się inny, gdzie dziewczyny będą mogły prosić o ocenę swoich mieszkań.

Offline

#11 22-06-2013 o 09h21

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Mysiaa03 napisał

Masz super pomysł ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A mogłabyś mi doradzić jakoś w urządzaniu łazienki?

Ja również poproszę, o pomoc w urządzeniu łazienki  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png .
A co do tematu, to moim zdaniem fajny pomysł. Bo ja nie umiem raczej urządzać, niektórych miejsc w mieszkaniach Miss....  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#12 22-06-2013 o 10h10

Miss'na całego
Nayna
...
Miejsce: Księgarnia
Wiadomości: 268

Wiktoria709 napisał

Mysiaa03 napisał

Masz super pomysł ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A mogłabyś mi doradzić jakoś w urządzaniu łazienki?

Ja również poproszę, o pomoc w urządzeniu łazienki  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png .
A co do tematu, to moim zdaniem fajny pomysł. Bo ja nie umiem raczej urządzać, niektórych miejsc w mieszkaniach Miss....  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I ja również proszę o pomoc. Biuro już jako tako urządziłam, ale pozostał salon i łazienka. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


      Link do zewnętrznego obrazka         

Offline

#13 22-06-2013 o 14h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja już zakończyłam meblować i ozdabiać/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Przesuwałam ściany...ale z tym jest zabawa.

Offline

#14 22-06-2013 o 16h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ririanne napisał

Ja już zakończyłam meblować i ozdabiać/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Przesuwałam ściany...ale z tym jest zabawa.

Świetne wnętrze, jednak w łazience wanna sprawia wrażenie, jakby unosiła się w powietrzu... Może coś, co zasugeruje, że to podłoga, a nie ściana? Inny kolor tylnej ściany?

Offline

#15 22-06-2013 o 17h11

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Nayna napisał

Wiktoria709 napisał

Mysiaa03 napisał

Masz super pomysł ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A mogłabyś mi doradzić jakoś w urządzaniu łazienki?

Ja również poproszę, o pomoc w urządzeniu łazienki  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png .
A co do tematu, to moim zdaniem fajny pomysł. Bo ja nie umiem raczej urządzać, niektórych miejsc w mieszkaniach Miss....  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I ja również proszę o pomoc. Biuro już jako tako urządziłam, ale pozostał salon i łazienka. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

ŁAZIENKA

Jeeej, dałyście mi dobrą zagadkę z tą łazienką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W sumie wszystkie przedmioty do niej są dane z góry i to jak ją zrobić oryginalnie zależy od osoby. Może to pomoże, ale ja uważam, że łazienkę trzeba zacząć koniecznie od wanny(lub prysznica), przecież to podstawa każdej łazienki tak? ,,Wanna Galet" mi sie kojarzy z elegancją i nowoczesnością więc od razu daje do myślenia jak dopasować resztę mebli i akcesoriów. Można urządzić tradycyjną łazienkę ze zwykłymi wannami. W Kenii jest również jeden rodzaj dostępny, osobiście nie wiedziałabym jak ją połączyć z innymi elementami prócz tych z podróży... Układ pomieszczenia to kwestia indywidualna więc nie chce nic narzucać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kilka porad z mojej strony to:
1. Wstawić do łazienki nieduże okienko, albo takie które daje troche prywatności (patrz wyżej ułożenie 6)
2. Będzie przytulniej jeśli przy wannie znajdą się zasłonki
3. Rośliny dobrze sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, a łazienka dzięki nim złapie troche kolorów
4. Elementami ozdobnymi jak w każdej łazience są żele, mydełka, perfumy, szczotki itp. Moim zdaniem bez nich to już nie do końca łazienka, a muzeum
5. W Ikeland można znaleźć ,,wodę" do wanny


Niewiele mogę wam doradzić w kwestiach gdzie jest wszystko przgotowane dla danego pomieszczenia, a nie zrobię go za nikogo ponieważ nie będzie wtedy oryginalne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam nadzieję, że chociaż w malutkim stopniu pomogłam.
  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

POKÓJ NA PIĘTRZE

Link do zewnętrznego obrazka

Wykonałam dla was przykładowy pokój na piętrze/strych/poddasze. Układ jest dowolny, cały sekret tkwi w drzewach kupionych NA WSI. Wystarczy ułożyć je w taki sposób by tylko ich korony były widoczne w oknach. Ja dodatkowo użyłam schodów za oknem, które jak na moje lepiej pokazują efekt. Podoba wam się taka stylizacja?

Ostatnio zmieniony przez rkwcz (22-06-2013 o 17h39)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#16 22-06-2013 o 17h53

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

rkwcz napisał

Nayna napisał

Wiktoria709 napisał

Ja również poproszę, o pomoc w urządzeniu łazienki  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png .
A co do tematu, to moim zdaniem fajny pomysł. Bo ja nie umiem raczej urządzać, niektórych miejsc w mieszkaniach Miss....  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I ja również proszę o pomoc. Biuro już jako tako urządziłam, ale pozostał salon i łazienka. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

ŁAZIENKA

Jeeej, dałyście mi dobrą zagadkę z tą łazienką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png W sumie wszystkie przedmioty do niej są dane z góry i to jak ją zrobić oryginalnie zależy od osoby. Może to pomoże, ale ja uważam, że łazienkę trzeba zacząć koniecznie od wanny(lub prysznica), przecież to podstawa każdej łazienki tak? ,,Wanna Galet" mi sie kojarzy z elegancją i nowoczesnością więc od razu daje do myślenia jak dopasować resztę mebli i akcesoriów. Można urządzić tradycyjną łazienkę ze zwykłymi wannami. W Kenii jest również jeden rodzaj dostępny, osobiście nie wiedziałabym jak ją połączyć z innymi elementami prócz tych z podróży... Układ pomieszczenia to kwestia indywidualna więc nie chce nic narzucać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Kilka porad z mojej strony to:
1. Wstawić do łazienki nieduże okienko, albo takie które daje troche prywatności (patrz wyżej ułożenie 6)
2. Będzie przytulniej jeśli przy wannie znajdą się zasłonki
3. Rośliny dobrze sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, a łazienka dzięki nim złapie troche kolorów
4. Elementami ozdobnymi jak w każdej łazience są żele, mydełka, perfumy, szczotki itp. Moim zdaniem bez nich to już nie do końca łazienka, a muzeum
5. W Ikeland można znaleźć ,,wodę" do wanny


Niewiele mogę wam doradzić w kwestiach gdzie jest wszystko przgotowane dla danego pomieszczenia, a nie zrobię go za nikogo ponieważ nie będzie wtedy oryginalne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mam nadzieję, że chociaż w malutkim stopniu pomogłam.
  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

POKÓJ NA PIĘTRZE

http://img823.imageshack.us/img823/953/kq4s.png

Wykonałam dla was przykładowy pokój na piętrze/strych/poddasze. Układ jest dowolny, cały sekret tkwi w drzewach kupionych NA WSI. Wystarczy ułożyć je w taki sposób by tylko ich korony były widoczne w oknach. Ja dodatkowo użyłam schodów za oknem, które jak na moje lepiej pokazują efekt. Podoba wam się taka stylizacja?

Właśnie zrobiłam łazienkę na podstawie twojej wizji, może być, ale proszę byście były szczere, oceńcie mnie surowo, ale sprawiedliwie! ( W ocenianiu chodzi mi, byście powiedziały czy dobrze to wygląda czy nie). (;

Ostatnio zmieniony przez Ririanne (22-06-2013 o 18h52)

Offline

#17 22-06-2013 o 19h01

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Ririanne napisał

Właśnie zrobiłam łazienkę na podstawie twojej wizji, może być, ale proszę byście były szczere, oceńcie mnie surowo, ale sprawiedliwie! ( W ocenianiu chodzi mi, byście powiedziały czy dobrze to wygląda czy nie). (;

Mi się podoba bardzo, tylko ten stopień jest troszkę krzywo. To moje jedyne zastrzeżenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#18 22-06-2013 o 19h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

rkwcz napisał

Ririanne napisał

Właśnie zrobiłam łazienkę na podstawie twojej wizji, może być, ale proszę byście były szczere, oceńcie mnie surowo, ale sprawiedliwie! ( W ocenianiu chodzi mi, byście powiedziały czy dobrze to wygląda czy nie). (;

Mi się podoba bardzo, tylko ten stopień jest troszkę krzywo. To moje jedyne zastrzeżenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Właśnie wiem, zmienię to ;>

Offline

#19 23-06-2013 o 22h00

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Jeżeli chodzi o łazienkę i wykorzystanie "kaskad" to polecam odwiedzić Rosette.

Tylko uprzedzam, kiedy już wejdziecie do jej łazienki, istnieje ryzyko obicia żuchwy o podłogę. Mnie nikt nie uprzedził ^^".

Offline

#20 26-06-2013 o 19h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Hej mam pytanie do Rkwcz. Z czego zrobiłaś to podwyższenie na zdjęciu 4 i 5?

Offline

#21 26-06-2013 o 20h55

Miss'ujdzie
rkwcz
...
Wiadomości: 235

Katyberry napisał

Hej mam pytanie do Rkwcz. Z czego zrobiłaś to podwyższenie na zdjęciu 4 i 5?

Szukaj pod ,,fryz kopciuszek" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#22 26-06-2013 o 23h01

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267


Świetny temat i bardzo przydatny ! Robienie stopnia w pokoju to świetny pomysł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#23 27-06-2013 o 17h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

rkwcz napisał

Katyberry napisał

Hej mam pytanie do Rkwcz. Z czego zrobiłaś to podwyższenie na zdjęciu 4 i 5?

Szukaj pod ,,fryz kopciuszek" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuję bardzo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Masz bardzo ciekawe pomysły ;p

Offline

#24 28-06-2013 o 11h37

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Wie ktoś gdzie można sprawdzić kto wygrał konkurs Deco, chętnie obejrzałabym zwycięskie mieszkania?

Offline

#25 28-06-2013 o 12h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

CharlotteYork napisał

Wie ktoś gdzie można sprawdzić kto wygrał konkurs Deco, chętnie obejrzałabym zwycięskie mieszkania?

Wchodzisz w "Konkurs Deco" i tam, w tekście u góry, masz na różowo pogrubione "podium, kliknij tutaj".

Offline

Strony : 1 2 3 4