Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#51 28-07-2013 o 21h49

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Aiamate napisał

Mysiaa03, bardzo mi się podoba Twoja łazienka. Kolorystyka łagodna, przyjemna dla oka. Jedyne co, to moim zdaniem wymaga paru kosmetycznych poprawek, np. drewniany kosz mogłabyś ciut powiększyć, żeby wychodził poza linię stopnia, umywalkę ustawić tak, żeby stała "po środku" lustra, bo jest za bardzo na lewo- albo po prostu przesunąć lustro bo ono samo jest za blisko prawej lampki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jeżeli się uda to peeling zmniejszyć tak żeby nie wystawał z szafki. Trochę pustawo nad wanną, ale pewnie gdy wybierzesz się na zakupy to nabędziesz jakąś klimatyczną zasłonkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Na pewno coś z dziurą nad wanną wymyślę,ale na razie żadne pomysły mi nie przychodzą...a co do umywalki i lustra za chwilkę poprawię i cieszę się że ci się podoba  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#52 28-07-2013 o 22h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

YooSti napisał

Katyberry napisał

Dopiero zaczynam wystrój mojego mieszkania. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mógł podzielić się swoją opinią co do mojej łazienki ; >

Wanna do tyłu i trochę ją pomniejsz,szafkę na umywalkę powiększ,a samą umywalkę zmniejsz, ta szafka co stoi na dywaniku,to ona ma tam stać,jeżeli nie cofnij ją do tyłu

Ok dziękuje za uwagi już poprawiam ;]

Offline

#53 28-07-2013 o 23h22

Miss'całkiem całkiem
Alayla
...
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 124

Ten sposób ustawiania ścianek, aby powiększyć pokój już od jakiegoś czasu mi się podobał, tylko nie wiedziałam jak się za nie zabrać. Świetny poradnik c:
Umeblowałam swój dom w tym stylu. Co o nim powiecie? Może coś poprawić? Mam nadzieję, że wyszło ładnie.

Offline

#54 29-07-2013 o 19h08

Miss'nieobczajona
pieronek
...
Wiadomości: 24

Alayla, lustro, półkę i wieszak na ręcznik w łazience zamieniłabym na ukośne. Coś mi też nie pasuje ten dolny fryz (dolny stopień), wydaje mi się, że powinien wystawać przed tą ukośną ścianą. Poza tym bardzo fajna, przyjemna koncepcja łazienki. Spróbówałabym jeszcze dodać coś na ten środek, bo trochę łyso.
Klimat salonu bardzo mi się podoba, zwłaszcza te zielone deski na podłodze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jest jednak problem z tą kamienną ścianką po lewej stronie. Nie potrafię tego dokładnie wytłumaczyć, ale nie łączy się ona zbyt logicznie z wyższym poziomem. Myślę, że mogłoby pomóc podwyższenie tego drugiego poziomu, tak aby murek na ścianie wprost był tej samej wysokości co murek na ścianie bocznej.

Offline

#55 24-08-2013 o 14h15

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

Genialne na pewno skorzystam z jakiegoś pomysłu

Offline

#56 27-08-2013 o 16h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

hej. mam problem: mieszkalam w kawalerce i ja sprzedalam a kupilam sobie m2 mieszkanie jest niby wieksze ale jak weszlam tam zeby meble ustawic to dalej jest takie male jak kawalerka

Offline

#57 27-08-2013 o 16h20

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

asia777 napisał

hej. mam problem: mieszkalam w kawalerce i ja sprzedalam a kupilam sobie m2 mieszkanie jest niby wieksze ale jak weszlam tam zeby meble ustawic to dalej jest takie male jak kawalerka

M2 nie jest większe, wszystkie mieszkania są takie same, tylko mogą mieć więcej pokoi. Za to Kawalerka , M2 i M3 różnią się tym, że dają inną ilość MN.

Ostatnio zmieniony przez Nana (27-08-2013 o 16h20)


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#58 08-09-2013 o 17h02

Miss'nieobczajona
Viola688
Joł XD Miejsce: Tomaszów Mazowiecki ;)
Wiadomości: 26

Mam pytanie jak zrobić podest czy stopień ??

Offline

#59 08-09-2013 o 17h37

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Viola688 napisał

Mam pytanie jak zrobić podest czy stopień ??

W pierwszym poście masz to wytłumaczone /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Używa się do tego fryzów (np. "Fryz Kopciuszek", "Fryz Design") i "boazeri" (wpisując w wyszukiwarkę Ikeland hasło "Chatka" na samym końcu) lub wg własnej inwencji a także kupując dwie-trzy takie same podłogi. Układamy wg pomysłów rkwcz lub wymyślamy coś zupełnie nowego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#60 16-11-2013 o 11h55

Miss'nieobczajona
Angelue
...
Wiadomości: 25

Dziewczyny- mam problem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Mój pokój jest obecnie w fazie przygotowań, więc wygląda nieco łyso. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Chciałabym powiększyć go sobie, lecz nie mogę znaleźć na to sposobu! Wszelkie fryzy, jakie udało mi się znaleźć (kopciuszek, design i barok) nie pasują do stylu mojego wnętrza, a z kolei, gdy próbuję użyć ścian, nie mogę ich położyć na tyle nisko, jakbym chciała. Macie pomysły, co zrobić z tym fantem?

Offline

#61 16-11-2013 o 12h12

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Proponuję ułożenie kilku identycznych podłóg na ''ziemi''. To sprawi że będziesz miała więcej miejsca, postawisz więcej przedmiotów, np. dodasz jakiś dywan, sofę, telewizor.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#62 29-12-2014 o 17h05

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Hejka! Bardzo pomogły mi wasze rady, mogłybyście zobaczyć mój pokój i biuro? Nie wiem, czy dobrze to zrobiłam... Ewentualnie mi coś doradźcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png tylko ,że... ...mam nie za duży budżet... Nakupowałam co mogłam, bo zostało mi 21 MM  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#63 29-12-2014 o 17h32

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Genialny wątek. Sama korzystając z eventu nakupiłam rzeczy do mieszkania. Jeśli mogłabym prosić na zerknięcie na mój drugi ogród. Chciałam stworzyć atmosferę dzikiego lasu, gdzie wszystkie zwięrzęta sobie koegzystują, ale mam wrażenie, że nie do końca wszystko gra, chociażby z rozmiarami (np jeż coś sztucznie wyglada)

Ostatnio zmieniony przez Anixa (29-12-2014 o 17h33)

Offline

#64 29-12-2014 o 18h59

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Drzewo z przodu jest ciut za wysoko i odsłania trawę, lisek wygląda na strasznie małego względem tych motyli i ptaka. Ja zmniejszyłabym też nieco grzyba i powiększyła jeża. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#65 29-12-2014 o 19h04

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Widać jakoś inaczej nam obraz daje, bo u mnie drzewo nie robi prześwitu dla trawy. Nie da się zmniejszyć tego grzybka, ale zastąpię go innym. Dzięki, jak będę miała chwilę to się pobawię i poprawię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#66 29-12-2014 o 21h03

Miss'całkiem całkiem
Chantee
...
Wiadomości: 142

Luna101: Pomieszczenie wyszło trochę ponure i puste. Podejrzewam, że to głównie wina kolorów: ciemna główna ściana, szarość na drugiej i brąz na podłodze. Nie podoba mi się także takie pomieszanie stylów: nowoczesne biurko z laptopem, a nad nim ozdobne lustro w rzeźbionej ramie, workowate pufy i obok drewniany, bujany fotel, ale to pewnie wszystko przez brak funduszy, więc dałaś co miałaś  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Z perspektywą, to wydaje mi się, że ten stolik, na którym stoi telefon powinien być większy, a bujany fotel mniejszy. I dokupiłabym jakąś miskę pod te samotne banany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ogólnie sam pomysł był dobry i widać, że się starałaś. Nazbieraj MM i trenuj dalej, a będą z Ciebie ludzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Anixa: U mnie także widać prześwit. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to z lisem jest bardzo coś nie tak, bo nie dość, że jest mniejszy od siedzącego obok ptaka, to wygląda dosłownie jak naklejka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jest jakoś słabo wtopiony w resztę i ten fakt pogłębia to, że jego łapy nie są w trawie, ale przed trawą.


//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/29726.jpg
Świąteczna kraina: misje i GWIAZDY już na blogu! Dodatkowo: święta u autorek - nie przegap! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#67 29-12-2014 o 21h13

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Ten lis też mi wygląda jak naklejka, chyba go w ogóle wyeliminuję. Poprawiłam to drzewo, chociaż to dziwne bo robię to na zaufanie, bo u mnie teraz od góry prześwit jest xD

Edit: Trochę pozmieniałam, rozjaśniłam i wygląda lepiej, ale nadal jakoś z jednej strony pusto a z drugiej mam wrażenie, że już jest tłok /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Anixa (29-12-2014 o 21h29)

Offline

#68 29-12-2014 o 23h01

Miss'całkiem całkiem
Chantee
...
Wiadomości: 142

Teraz jest o wiele, wiele lepiej! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png U mnie prześwitów już nie widać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Tłoku absolutnie nie ma (chociaż w sumie ja lubię przeładowanie, więc to bardzo subiektywna kwestia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png), ale może dobrym pomysłem byłoby przesunięcie tego drzewa bardziej w prawo, ale teraz też jest całkiem fajnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/29726.jpg
Świąteczna kraina: misje i GWIAZDY już na blogu! Dodatkowo: święta u autorek - nie przegap! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#69 29-12-2014 o 23h58

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

super! Dzięki za rady, wreszcie jestem zadowolona z efektu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
jeszcze raz pokłony dla założycielki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#70 30-12-2014 o 10h24

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Chantee: Dzięki za rady /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jak będę miała czas to spróbuje to naprawić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ...a, i jeszcze jedno! Pisałaś, że wyszło mi ponuro, przez te kolory i ja nie wiem jakiego koloru kupić ściany... Czy myślałaś o jakichś jaśniejszych np. jasno różowych lub jasnoniebieskich?


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#71 30-12-2014 o 13h52

Miss'całkiem całkiem
Chantee
...
Wiadomości: 142

Anixa: Cieszę się, że mogłam pomóc /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Luna101: Ciemne ściany można zmienić albo rozjaśnić pomieszczenie dodatkami w jasnych, kontrastujących kolorach. Widzę, że postawiłaś na róż i to dobry wybór /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/29726.jpg
Świąteczna kraina: misje i GWIAZDY już na blogu! Dodatkowo: święta u autorek - nie przegap! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#72 30-12-2014 o 21h06

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Chanetee : Nie miałam pomysłu na te ściany, chciałam aby tam pasowały i rozjaśniły pomieszczenie, tak jak mówiłaś, ale żeby były też nie za drogie, bo jak już wspominałam w pierwszej wiadomości, to za bogata nie jestem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png . Jakoś ten zakup mi chyba za dobrze nie wyszedł, bo po złączeniu tych ścian zostały takie brzydkie linie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png ...  A na róż postawiłam także w ubiorze  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie wiecie może co by można zrobić z tymi liniami? Tylko, pamiętajcie, że mam mały budżet.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#73 03-01-2015 o 10h22

Miss'wow
KimDallas
...
Wiadomości: 679

Na początku gry rzeczy do mieszkania i ubrania były rysowane grubą kreską. Nie da się ich pozbyć. Jeśli nie chcesz ich, musisz kupować nowsze rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#74 03-01-2015 o 10h25

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

KimDallas napisał

Na początku gry rzeczy do mieszkania i ubrania były rysowane grubą kreską. Nie da się ich pozbyć. Jeśli nie chcesz ich, musisz kupować nowsze rzeczy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


ahh... szkoda... coś tam wykombinuję, bo już na nie patrzeć nie moge  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#75 03-01-2015 o 13h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Popieram KimDallas
Bardzo ale to bardzo ciężko operować tymi starszymi meblami co są wręcz wyciągnięte z takich starych książeczek "trójwymiarowych" xD. Z tego co kojarzę Aiamate miała nawet sprawnie to ułożone, ale to były drobne dodatki a nie wszystkie.
Moja rada przemęcz się trochę, uzbieraj sobie jakiś budżet do wydania i poprzeglądaj za ten czas sklepik co w jakich kolorach ci się podoba i już trochę planuj. To pozwoli ci nie wydawać zbędnych mm na "graty" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Może niedługo uda mi się w końcu skrobnąć kilka porad podstawowych o meblowaniu to też perspektywa ci wyjdzie lepiej bo jak na razie to masz latające lampy na tapecie i laptopa nienaturalnie zsuwającego się z za małego biurka ^^

Offline

Strony : 1 2 3 4