Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 18-02-2020 o 16h01

Administrator
...
Wiadomości: 112
Podziel się

*
Witajcie!

W związku ze styczniowym ogłoszeniem, wiele z was dalej zadaje pytania na temat Miss Fashion i zaprzestania aktualizacji gry. Rozumiemy, że chcecie poznać więcej szczegółów i postaramy się wam jak najlepiej odpowiedzieć.

POWODY TEJ DECYZJI

Decyzja o rezygnacji z nowości w Miss Fashion wynika głównie z problemów technicznych związanych z jej utrzymaniem. Gra ma ponad trzynaście lat, podobnie jak jej infrastruktura.
W związku z tym, obsługa techniczna gry stała się zbyt skomplikowana i nie jest już możliwe dokonywanie zmian bez ryzyka wystąpienia problemów technicznych, które bezpośrednio dotyczą użytkowników gry.

Niestety, nie możemy przekazać wam pałeczki, jak sugerowały niektóre miss. Chociaż znamy wasze talenty i nie mamy żadnych wątpliwości, co do waszych zdolności artystycznych, ta sugestia nie jest ani prawnie, ani technicznie wykonalna.

W końcu, rozważałyście sprzedanie gry innej firmie. Poza ogromnym sentymentem do Miss Fashions, wyżej wymienione względy techniczne sprawiają, że gra nie byłaby atrakcyjna dla innej firmy.

BANK

Nawet bez aktualizacji, funkcjonowanie i utrzymanie gry takiej jak Miss Fashion wiążę się z kosztami... Dzięki bankowi możemy pozostawić stronę otwartą i dostępną dla wszystkich.
Ponadto, sklepy U Nine, Gaetan i HauHauLand również pozostają dostępne. W związku z tym, bank Miss Fashion pozostaje otwarty dla graczy chcących nabyć więcej MM w celu uzyskania nowych przedmiotów.
Dla większej przejrzystości, w banku pojawi się wiadomość informująca graczy, że nowe przedmioty nie będą się już pojawiać.

MINIGRY FLASH

Flash nie będzie już dostępny na koniec 2020 r. i minigry wykorzystujące tę technologię również nie będą już dostępne. Są one jednak dostępne przez cały rok 2020.
Dotyczy to gier:

Gra w buziaki
Pytania dla Miss
Posprzątaj w swojej walizce (podczas podróży)
Safari Foto (Afryka)

Jeśli chodzi o misje, które wymagają grania w te minigry, wciąż zastanawiamy się nad możliwymi rozwiązaniami.

PODRÓŻE, GWIAZDY Z EVENTÓW I KUFERKI

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, wiek gry generuje ograniczenia, które komplikują dostępność do podróży, gwiazd z eventów i kuferków.
Jesteśmy w trakcie analizowania technicznej wykonalności tych próśb.

Mamy nadzieję, że ta wiadomość odpowie na wasze główne pytania dotyczące gry.

Pozdrawiamy,
Ekipa Beemoov

Offline

#2 18-02-2020 o 17h49

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Niespodziewałam się, że w ogóle oni to czytają, nie mam złudzeń, że dotyczyło to francuskiej wersji, ale i tak szok.

Edit: Nie znam się, ale skoro wiele starszych gier potrafi dalej zmieniać i dodawać nowe elementy to czy w miss fashion w którym de facto nie ma żadnych skomplikowanych animacji nie powinno być to łatwiejsze? *Nie czepiam się tylko pytam*

Ostatnio zmieniony przez sarata123 (18-02-2020 o 17h51)


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#3 18-02-2020 o 19h39

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

Jak to w ogóle brzmi, że się zastanowią, co zrobić z misjami dot. minigier XD Byleby odblokowali krainy, plus, że o tym myślą. Chociaż pewnie w ciągu 2-3 lat i tak zamkną stronę całkowicie


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#4 18-02-2020 o 19h48

Miss'ok
Nallaia
...
Miejsce: Cold Hearth Manor
Wiadomości: 74

Jakoś ciężko mi uwierzyć, że przez 13 lat ani serwery, ani kod nie były w żaden sposób modernizowane i teraz już się tylko do śmieci nadają  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Dziwnym trafem inni wydawcy gier (i to nie tylko przeglądarkowych) potrafią sobie poradzić z kwestiami technicznym, tylko biedne Beemoov nie ogarnia  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png


https://i.pinimg.com/originals/7c/32/d2/7c32d2f0bd3791945551fb4c203a698e.gif

Offline

#5 18-02-2020 o 19h56

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

Jestem pod wrażeniem, że pojawił się post odnoszący się do próśb użytkowników, nie spodziewałam się, że ktoś to przeczyta i zada sobie trud, żeby odpowiedzieć.

I - podobnie jak koleżanka wyżej - ja się nie znam, więc może teraz napiszę pierdoły, ale cała gra sprowadza się do przebierania manekina w mniej lub łatwiej dostępne ciuszki, jaka tu jest "infrastruktura", której nie da się/nie opłaca się poprawić? Tu nie ma żadnych skomplikowanych systemów, tu się kupuje ubranka i ubiera lalkę. Inna sprawa, że to nie tak, że teraz nagle miał miejsce jakiś wielki skok technologiczny, który zmienił cały rynek gier. Wszystkie nowe rozwiązania pojawiały się stopniowo i jeśli nikt z ekipy Miss Fashion nie wpadł na pomysł wdrażania tych nowych opcji w momencie kiedy wchodziły one na rynek, bo "no przecież działa tak jak jest to po co?" to było to zwyczajne lenistwo i niech się teraz nie zasłaniają przestarzałą infrastrukturą, bo zostali w tyle na własne życzenie. Gdyby na bieżąco aktualizowali systemy i opcje to by przestarzała nie była. Wiele gier jakoś sobie radzi tylko Beemoov jak zawsze ma problem...

Sprawa z Bankiem... "Gra jest martwa, ale jak chcecie to możecie nam jeszcze za tego trupa płacić, nie odmówimy, chętnie przyjmiemy hajsik". Fajnie, że uczciwie chcą umieścić informację, że gra nie będzie dalej rozwijana, więc szkoda tracić kasę na doładowania... tylko, że na chwilę obecną nigdzie tej informacji nie widzę.

"Wiek gry generuje ograniczenia, które komplikują dostępność do podróży, gwiazd z eventów i kuferków". W jaki sposób? Nie da się otworzyć wycieczki bez podawania terminu, w którym powinna się zakończyć? Nie da się zwyczajnie wrzucić eventowych Butików jako kolejne zakładki w "u Nine"? Nie da się gwiazd eventowych rzucić na normalną promenadę? Nie da się ciuchów z kuferków wrzucić do normalnego Butiku? Ja się może nie znam, nie wiem, ale nie wydaje mi się to jakimś skomplikowanym zadaniem.

No fajnie, że czytają, super, że odpowiedzieli, ale problemy trochę na siłę.

Offline

#6 18-02-2020 o 20h47

Miss'nieobczajona
analiamoncada
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 44

Rillianne napisał

Jestem pod wrażeniem, że pojawił się post odnoszący się do próśb użytkowników, nie spodziewałam się, że ktoś to przeczyta i zada sobie trud, żeby odpowiedzieć.

I - podobnie jak koleżanka wyżej - ja się nie znam, więc może teraz napiszę pierdoły, ale cała gra sprowadza się do przebierania manekina w mniej lub łatwiej dostępne ciuszki, jaka tu jest "infrastruktura", której nie da się/nie opłaca się poprawić? Tu nie ma żadnych skomplikowanych systemów, tu się kupuje ubranka i ubiera lalkę. Inna sprawa, że to nie tak, że teraz nagle miał miejsce jakiś wielki skok technologiczny, który zmienił cały rynek gier. Wszystkie nowe rozwiązania pojawiały się stopniowo i jeśli nikt z ekipy Miss Fashion nie wpadł na pomysł wdrażania tych nowych opcji w momencie kiedy wchodziły one na rynek, bo "no przecież działa tak jak jest to po co?" to było to zwyczajne lenistwo i niech się teraz nie zasłaniają przestarzałą infrastrukturą, bo zostali w tyle na własne życzenie. Gdyby na bieżąco aktualizowali systemy i opcje to by przestarzała nie była. Wiele gier jakoś sobie radzi tylko Beemoov jak zawsze ma problem...

Sprawa z Bankiem... "Gra jest martwa, ale jak chcecie to możecie nam jeszcze za tego trupa płacić, nie odmówimy, chętnie przyjmiemy hajsik". Fajnie, że uczciwie chcą umieścić informację, że gra nie będzie dalej rozwijana, więc szkoda tracić kasę na doładowania... tylko, że na chwilę obecną nigdzie tej informacji nie widzę.

"Wiek gry generuje ograniczenia, które komplikują dostępność do podróży, gwiazd z eventów i kuferków". W jaki sposób? Nie da się otworzyć wycieczki bez podawania terminu, w którym powinna się zakończyć? Nie da się zwyczajnie wrzucić eventowych Butików jako kolejne zakładki w "u Nine"? Nie da się gwiazd eventowych rzucić na normalną promenadę? Nie da się ciuchów z kuferków wrzucić do normalnego Butiku? Ja się może nie znam, nie wiem, ale nie wydaje mi się to jakimś skomplikowanym zadaniem.

No fajnie, że czytają, super, że odpowiedzieli, ale problemy trochę na siłę.


Podróż Haloween , Świąteczna Kraina i Steampunk w biurze podróży mogliby dać na taki sam układ jak Azja i Afryka czyli 3 dni i wynajęcie pokoju w hotelu.
Kuferki wstawić by można za grami jako osobna zakładka albo pod licytacjami.
Dałoby się to zrobić.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#7 18-02-2020 o 22h55

Miss'nieobczajona
Sloviim
...
Wiadomości: 31

Cieszę się, że ekipa MF wzięła pod uwagę nasze głosy i powiadomiła nas o decyzjach i pozostałych informacjach.

Bank - tak się składa, że utrzymanie serwerów kosztuje + admini i pewnie kilka jeszcze osób chce zarobić na tym, że jednak czuwają nad grą i starają się, aby gra nie posypała się do końca. Cieszmy się, że w ogóle jej nie zamknęli ot tak.
Naprawy - Pewnie widziałyście komunikaty przeglądarkowe odnośnie Flasha w 2020 roku, MF sporo tego ustrojstwa używa, więc to jest realny problem. Pytanie tylko, czy zespół MF faktycznie nie potrafi sobie poradzić z odnową gry czy zwyczajnie... ALE ogólnie rzecz biorąc, Beemoov potrafi sobie radzić z odnową gier. Wystarczy spojrzeć na archiwalne screeny ze Słodkiego Flirtu i porównać z obecnymi! W porównaniu do obecnego layoutu gry nastąpił piękny rozwój. Przypuszczam, że Beemoov zwyczajnie znudził się przebierankową gierką i postanowił iść w nowości z innymi tytułami.
Podróże - oby się udało je wskrzesić! Damn Flash. Ale jeśli usuną problemy związane z Flashem, jest duża szansa na otwarcie krain.


(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧przebieranki

Offline

#8 23-02-2020 o 13h46

Miss'nieobczajona
Rochii
...
Wiadomości: 15

Mam nadzieję że podróże sezonowe zostaną albo chociaż będą cały czas dostępne...jest tam jeszcze tyle do zrobienia i zebrania!

Offline

#9 24-02-2020 o 10h56

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Cieszę się bardzo, że admini gry postanowili zaszczycić nas odpowiedziami odnośnie dalszego funkcjonowania gry. No cóż ale gra nie przynosiła zysku takiego jak eldka czy sf. Tu jeśli grało się długo, można było sobie uzbierać na wszystko. Skoro dali radę zmodernizować sf, która jest prawie tak samo starą grą jak mf to czemu nie ruszyli naszej różowej? Zapomnieli czy specjaliści wszyscy poszli na chorobowe?


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#10 24-02-2020 o 11h56

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Ryuu napisał

No cóż ale gra nie przynosiła zysku takiego jak eldka czy sf. Tu jeśli grało się długo, można było sobie uzbierać na wszystko. Skoro dali radę zmodernizować sf, która jest prawie tak samo starą grą jak mf to czemu nie ruszyli naszej różowej?

Jak sama zauważyłaś, to najpewniej kwestia zysku. Gdyby pomyśleli i wprowadzili specjalną walutę za doładowania, która służyłaby do, np.:
a) odblokowywania dodatkowych funkcji, tj. przyśpieszania czasu na dyskotece/siłowni/itd.
b) kupowania elementów premium, tj. na eldce masz strój za doładowanie, tak tutaj mogliby wprowadzić całą masę ubrań za tę walutę,
c) opłaty za dodatkowe wizyty w salonie piękności.
W ten sposób podnieśliby sobie zyski, bo przecież jest sporo osób, które by z tego korzystało (na AM sprawdza się to świetnie), no ale nie pomyśleli.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#11 24-02-2020 o 19h15

Miss'wow
Trirura
...
Wiadomości: 632

@up Zawsze mogli z darmowych opcji zrobić płatne. Serio, ludzie ponarzekają w większości, a potem i tak kupują. A AM działa jednak trochę inaczej, ma ciągle nowe opcje - mniej i bardziej udane, np. wstrzymany dom gwiazd - ale jednak wciąż się rozwija. MF od dawna stoi w miejscu, jedynie rzucali brzydko narysowane ubrania. Szkoda że zamiast przebudować grę, jak IS zostało wykopane przez AM, porzucili ją zupełnie i promują wampiry z dramatycznym systemem punktów


Link do zewnętrznego obrazka
,,Te wszystkie składniki każde dziecko może kupić za kieszonkowe w sklepie na rogu. Niezły motyw, nie? Tania rzecz, taki człowiek."

Offline

#12 26-04-2020 o 12h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Czy jest szansa na to, że admini udostępnią krainy?

Offline

#13 29-11-2023 o 08h31

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 31

Czy udało się udostępnić krainy? Ktoś się orientuje?

___________________________________
https://szklarz1.pl/oferta/lacobel-do-kuchni/

Ostatnio zmieniony przez lila564 (27-02-2024 o 10h30)

Offline

Strony : 1