Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 10 11 12 13

#276 14-06-2013 o 20h05

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker


Wzruszyłem ramionami i rozejrzałem się dookoła.
-Co to za frajda uciekać w dwie osoby, równie dobrze sam bym mógł iść. - Uśmiechnąłem się - W grupie raźniej


[no ja tak samo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png ]


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#277 14-06-2013 o 20h13

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver
- Baka - powiedziałam ni to do siebie, ni to do Alana. - W takim razie bawcie się dobrze - dodałam z małą nutką ironii. Już miałam odchodzić, kiedy pomyślałam sobie o czymś
- Jak będziecie przechodzić koło jakiegoś stoiska z tayaki kupi mi jedno, najlepiej czekoladowe - wręczyłam mu pieniądze i odeszłam.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#278 14-06-2013 o 20h26

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker

Westchnąłem cicho, miałem nadzieje, że Megan jednak nie będzie się izolować i pójdzie z nami. Ewentualnie poszukamy jej i będzie skazana na nasze towarzystwo. Przyjąłem od niej pieniądze i schowałem je do kieszeni po czym spojrzałem wyczekująco na Elizabeth.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#279 14-06-2013 o 20h41

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Wyszłam z pomieszczenia nie czekając na odpowiedź od Alan i Elizabeth. Byli zajęci czym innym. Weszłam do góry i usiadłam na dachu. Miałam nadzieję że przyjdzie tu ktoś znajomy, kogo znam ale jak zwykle nikogo nie było. Zaczęłam się zastanawiać czy może wszyscy mnie unikają ? Znów się obejrzałam, tak jak ostatnio ale nadal byłam widoczna. Zaczęłam jeść kanapkę co chwilę odwracając głowę w stronę drzwi. Nikt nie wchodził. Czułam się strasznie samotnie. Od kiedy wyrzuciłam z zespołu Suz, ona w ogóle się do mnie nie odzywała. Było mi przykro z tego powodu. Jedna mała łza poleciała z mojego prawego oka...


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#280 14-06-2013 o 20h46

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver
Szybkim krokiem pomaszerowałam na dach. Miałam zamiar przesiedzieć tam kolejna godzina, może nawet dwie. Otworzyłam drzwi z rozmachem. Rozejrzałam się w poszukiwaniu mojej torby, która tu zostawiłam. Nagle zauważyłam jakąś dziewczynę. Zaczęłam się jej przyglądać. Ona chyba chodziła ze mną do klasy... albo nie? W każdym razie na pewno była uczennicą tej szkoły.
- Jo - posłałam w jej stronę i wróciłam do poszukiwań torby.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#281 14-06-2013 o 21h02

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Usłyszałam znajomy głos. Obejrzałam się do tyłu ocierając jak najszybciej łzę spływającą po moim policzku. Megan.
- Ammm, szukasz czegoś ? Ktoś zostawił tu torbę. To twoja ? - Wskazałam torbę leżącą obok wejścia. - Położyłam ją tam żeby nie spadła. Chciałam ją zanieść do dyrektora jak zjem...


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#282 14-06-2013 o 21h07

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver
- Tak, moja. Arigato - powiedziałam dziewczynie, po czym zaczęłam grzebać w torbie. Gdzie był ten przeklęty zeszyt?!
- Wyciągałaś z niej coś? - zapytałam nie patrząc na dziewczynę. - Albo czy w pobliży nie leżał jakiś zeszyt?
ten zeszyt był czymś w rodzaju pamiętnika. Jeśli nie było go w torbie, ani tutaj, to znaczy, że zostawiłam go w barze... Zamarłam na chwilę, czekając na odpowiedź mojej towarzyszki.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#283 14-06-2013 o 21h19

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

-Coś ty ! Nie jestem taka żeby grzebać w cudzych rzeczach. Hymmm - zamyśliłam się. Zdawało mi się że zanim wyszłam do toalety był tu jakiś zeszyt. - Tak mi się zdaje, że jeszcze zanim poszłam do toalety był tu jakiś zeszyt, ale pewna nie jestem. Ten zeszyt był taki... Zielono niebieski w  białe kwiaty. Jeśli to twój to bardzo przepraszam że go nie położyłam przy torbie - zmartwiłam się, możliwe że przez moją głupotę Megan zgubiła coś ważnego. Lekko się zarumieniłam, ale starałam się to ukryć.
-Jak wyglądał twój zeszyt ?

// Zostałam sama ;__; //

Ostatnio zmieniony przez Sidera (14-06-2013 o 21h34)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#284 14-06-2013 o 21h49

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver
Z jednej strony odetchnęłam z ulgą, ponieważ to nie był ten zeszyt.
- Był fioletowo czarny, z przodu miał czarno-białe serce.
Szybko opisałam zgubę, po czym szybko pobiegłam do baru. Oby tylko nikt go nie przeczytał...
/Liczę na cb Neczkie ; )/

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (14-06-2013 o 21h57)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#285 14-06-2013 o 22h17

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker

Czekając na odpowiedź Elizabeth zacząłem rozglądać się dookoła. Spojrzałem w dół. W miejscu w którym stała Megan leżał jakiś zeszyt. Uśmiechnąłem się pod nosem. No to poszła na wagary... Schyliłem się biorąc ową rzecz w swoje dłonie i oparłem się wygodniej na krześle z zamiarem otworzenia go.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#286 14-06-2013 o 22h36

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

-Ciekawe czy wróci... - mruknęłam do siebie. Wątpiłam w to, ale zawsze można mieć nadzieję.
-A właśnie. Skoro Megan się zgodziła to weźmiemy udział w konkursie talentów. - powiedziałam z uśmiechem.

Offline

#287 14-06-2013 o 22h40

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker

Już miałem zacząć czytać ale przerwała mi Elizabeth więc odłożyłem zeszyt na stolik i wyjąłem z torby swój notes.
-Czyli wpisywać was? - zapytałem z uśmiechem dla potwierdzenia.
Okej, czyli bitwa zespołów wypali. Może być ciekawie.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#288 14-06-2013 o 23h09

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

- Tak, wpisz nas. - przytaknęłam z uśmiechem. 
- Fajnie, że się udało. Nawet nie sądziłam, że tak łatwo pójdzie. - zaśmiałam się. Zapowiada się ciekawa rozgrywka. Musimy poćwiczyć!
-Co znalazłeś? - Spytałam spoglądając na zeszyt.

Offline

#289 15-06-2013 o 08h36

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver

Biegnąc po schodach mało brakowało, żebym z nich spadła. Gdy dotarłamdo drzwi, jak na złość większość uczniów zaczęła przez nie wychodzić. Zaczęłam się przez nich przepychać, ale nic to nie dało.  Z powodu moich małych rozmiarów zostałam "podniesiona z prądem".

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (15-06-2013 o 19h52)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#290 15-06-2013 o 08h54

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Lukrecja Foks

Zjadłam kanapkę, spakowałam moje rzeczy do torby i zeszłam na dół. Przechodziłam przez chmary uczniów, którzy chcąc nie chcą odsuwali się by zrobić przejście. Nie jestem jakąś niby wielką królową szkoły, ale mam swoje wpływy no i wiem to i owo. Przechodziłam niedaleko wejścia do pomieszczenia z barem. Da niektórych to po prostu stołówka, ale wolałam określenie kafejka. Spojrzałam się na chmarę ludzi, który próbowali wyjść z "kafejki". Spostrzegłam wśród nich Megan, która usilnie chciała wejść co środka. A ci mi szkodzi uśmiechnęłam się do siebie w duchu. Stanęłam przez wejściem i niczym Mojżesz rozsunął wodę, tak i ja za pomocą jednego ruchu ręki rozsunęłam uczniów na boki. Stali i czekali aż przejdę. Natomiast ja spojrzałam na Megan, mrugnęłam porozumiewawczo a ona, mogła wreszcie spokojnie przejść. Zaczęłam iść w kierunku schodów by dojść na dole do hali. Nie wiedziałam że to z uczniami mi się uda. Byłam zachwycona. Widocznie jednak jeśli chodzi o moje umiejętności manipulacyjne, to mogę się sama zaskoczyć...

Ostatnio zmieniony przez Sidera (15-06-2013 o 08h57)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#291 15-06-2013 o 09h02

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver

Tłum spychał mnie coraz dalej, gdy nagle zatrzymał się i "rozstąpił". Spojrzałam za siebie i moim oczom ukazała się dziewczyna z dachu. Skinęłam głową w geście podziękowania, po czym szybko poszłam do baru. Ogarnęłam go wzrokiem w poszukiwani Alana i Elizabeth. W końcu ich znalazłam. Zaczęłam iść w ich kierunku.

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (15-06-2013 o 19h53)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#292 15-06-2013 o 10h58

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker


-Jeszcze nigdy nie widziałem was jak graliście. - Zwróciłem się do Elizabeth. - Klapy nie będzie?
Zapisałem imiona członków drugiego zespołu w notesie po czym znów spojrzałem na zeszyt i wziąłem go w dłoń. Zacząłem oglądać znalezisko z każdej strony.
-To chyba Megan- uśmiechnąłem się pod nosem i otworzyłem zeszyt gdzieś w środku.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#293 15-06-2013 o 11h10

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver
Gdy zobaczyłam, jak Alan otwiera zeszyt przyśpieszyłam kroku. Po chwili byłam obok niego. Szybki ruchem ręki zabrałam mu moją własność i zdzieliłam go zeszytem po głowie. Miał twardą okładkę.
- Bakayaro - wysyczałam do niego i posłałam mu mordercze spojrzenie.

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (15-06-2013 o 14h40)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#294 15-06-2013 o 20h59

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

-Uważam, że nie jest źle. Możemy to wygrać. - uśmiechnęłam się.
-Jak chcesz to wpadnij kiedyś na próbę, posłuchasz.. - Zaproponowałam. Obserwowałam jak ten ogląda zeszyt Megan.
-Może lepiej tego nie...- już miałam zaprotestować przeciwko czytaniu zawartości notesu, gdy przyszła właścicielka i odebrała swoją zgubę. Westchnęłąm cicho.

Offline

#295 16-06-2013 o 06h49

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker

-Z chęcią wpadł bym - odpowiedziałem wkładając nos bardziej w zeszyt. Nagle Megan pojawiła się ni stąd ni z owąd i zdzieliła mnie zeszytem po głowie, który wcześniej zabrała mi z rąk.
-Ała! - krzyknąłem łapiąc się za głowę i rozmasowując owe miejsce -Przecież nic nie przeczytałem. Powinnaś mi dziękować, że w ogóle znalazłem ten zeszyt.


[ludzie co z wami?;_____________;]


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#296 16-06-2013 o 08h07

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver

- Ale chciałeś przeczytać.
Nie wiem czemu, ale zrobiło mi się trochę głupio...
Że co?! Mi głupio? Megan obudź się. Przecież to do mnie nie pasuje.
- Przepraszam...- dodałam tak cicho, że tylko Alan mógł mnie usłyszeć. Odwróciłam się i wybiegłam z baru.


/Neczkie, ja wczoraj cały dzień czekałam aż odpiszesz ;__;/

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (16-06-2013 o 08h12)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#297 16-06-2013 o 08h17

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker

Westchnąłem cicho nie wiedząc co do końca może powiedzieć. Generalnie nic nie miałem na swoje usprawiedliwienie. Racja - chciałem przeczytać, ale nie zdążyłem. Może wtedy cokolwiek bym się o niej dowiedział. Podniosłem wzrok i zobaczyłem jak odchodzi. No nic, mówi się trudno.


[poniósł mnie melanż XD
ale myślałam, że pójdziecie z fabułą dalej, zawsze można się wykręcić tylko trzeba pomyśleć. ]


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#298 16-06-2013 o 08h26

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver

Drzwi  prowadzące ja korytarz były zamknięte. Już miałam chwycić za klamkę, gdy ktoś je otworzył z dość dużym rozmachem. Upadłam na ziemię, a z mojego nosa zaczęła sączyć się krew. Sprawczą wypadku nawet nie zwrócił na mnie uwagi. Do tego zaczęło kręcić mi się w głowie.

/sęk w tym, że praktycznie nikogo wczoraj nie było/


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#299 16-06-2013 o 08h30

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker


Już miałem odwracać głowę i pytać o coś Elizabeth gdy Megan z całkiem głośnym hukiem upadła na ziemię. A może to tylko drzwi tak mocno trzasnęły?
-Ciamajda- mruknąłem i zwróciłem się do koleżanki obok -Pójdę zobaczyć co z nią sie dzieje.
Jak mówiłem, tak też zrobiłem. Praktycznie podbiegłem w stronę dziewczyny i kucnąłem nad nią machając jej dłonią przed twarzą.
-Wszystko w porządku?


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#300 16-06-2013 o 08h39

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver

-Masz chusteczkę? - odpowiedziałam pytaniem na pytanie.
Pomacałam się po nosie. Przynajmniej nie był złamany. Najwyżej stłuczony.
- Nie musisz tak wymachiwać ta ręką. Nic mi nie jest.

/Przepraszam za błędy. Piszę z tel./


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 10 11 12 13