Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 13

#1 11-06-2013 o 19h06

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Opowiadanie nie moje, wprowadziłam kilka malutkich zmian ;p oryginał

Link do zewnętrznego obrazka
Opis nie jest zbyt rozwinięty, ale to wy będziecie rozwijać fabułę.

Wielka Brytania. Wcielamy się w nastolatków chodzących do liceum. Pewne osoby są utalentowane muzycznie inne sportowo czy też plastycznie. To od nas zależy w jakich będziemy stosunkach. Więc do dzieła!

Link do zewnętrznego obrazka
Taki jak wszędzie ;p Co tu się więcej rozpisywać?

Link do zewnętrznego obrazka
Sportowcy(jeśli tylko dana postać uprawia jakiś sport może być tu zapisana ;p):
>> Lilka jako Andrew Johannes
>> Olga31082000 jako Lily Mustang

Cheerleaderki:
>> Sidera jako Lukrecja Foks


Zespół I:
>> Wokalista - Olga31082000 jako Alexander Mustang
>> Perkusistka - Erzsebet jako Lizzy West
>> Gitarzysta - Aoki jako Sam Connor
>> Basistka - Victoriaxbell jako Vicki Bell
(Na początku zespół był tylko dla chłopaków jednak postanowiłam zrobić mieszany, żeby w II nie było więcej osób ;p)

Zespół II:
>> Wokalistka - Yuubitha jako Jordan Vite
>> Perkusistka - Alexanda jako Megan Silver
>> Gitarzystka - Fivatt jako Elizabeth Andersen
>> Basistka -


Dodatkowe (sami wymyślacie dla nich role):
>> Przewodniczący szkoły - Neczkie jako Alan Walker
>> Typowa "wredota" - Wannesa jako Meg Robinson
>> Szkolny idol - Yoshiko jako Arthur Seymour
>> Przewodniczący kółka shogi - Tsunshun jako Levi Hoover
W razie czego dopisze postacie, nie ma tak, że są ograniczone miejsca :)

Link do zewnętrznego obrazka
Imię/Nazwisko
Data Urodzenia
Wiek (17-18)
Orientacja
Rola
Charakter (krótko)
Wygląd (zdjęcie, nie opis)
Dane Dodatkowe (nie wymagane)


Link do zewnętrznego obrazka
Imię i nazwisko: Vicki Bell
Data urodzenia: 30 marca
Wiek: 17 lat
Orientacja: Hetero
Rola: Basistka zespołu I
Charakter: Dąży do swojego. Bardzo szybko się zaprzyjaźnia, lecz bardzo szybko można wyprowadzić ją z równowagi. Trudno zdobyć jej zaufanie, a jeszcze trudniej je odzyskać. Lubi zawierać nowe przyjaźnie oraz z chęcią oprowadza nowych uczniów po szkole.
Dane dodatkowe:
* ma młodszego brata,
* oprócz gry na basie, gra także na gitarze, fortepianie oraz śpiewa,
* kocha leżeć w łóżku do południa, jeśli tylko jest to możliwe,
* lubi patrzeć w gwiazdy.
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez victoriaxbell (14-06-2013 o 13h55)


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#2 11-06-2013 o 19h15

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

Link do zewnętrznego obrazka
Imię/Nazwisko: Elizabeth Andersen
Data Urodzenia 17 czerwca
Wiek 17 lat
Orientacja Hetero
Rola Gitarzystka
Charakter Miła, uczynna, pomocna. Odważna, optymistka. Trudno ją zdenerwować.
Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka
(Dość niska. Około 1,61 m)
Dane Dodatkowe
*Bardzo ładnie rysuje.
*Kocha białe kwiaty.
*Nie lubi czekolady
*Uwielbia lizaki.

Ostatnio zmieniony przez Fivatt (14-06-2013 o 00h22)

Offline

#3 11-06-2013 o 19h22

Miss'nieobczajona
Yuubitha
...
Miejsce: Powiedziałabym ci,ale i tak nie znajdziesz mnie
Wiadomości: 29

Imię/Nazwisko:
Jordan Vite
Data Urodzenia:
2 września
Wiek:
17 lat
Link do zewnętrznego obrazka
Orientacja:
Hetero
Rola:
Wokalistka drugiego zespołu
Charakter:
Pomocna,sprytna,zawsze jest dobrej myśli,kreatywna,czasem bezczelna i złośliwa
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka
Dane dodatkowe:
~Ma lęk wysokości
~Ma różowe włosy,bo przegłała zakład ze swoją siostrą
~Ma siostrę i...
~Kota o imieniu Bell

Ostatnio zmieniony przez Yuubitha (11-06-2013 o 19h50)

Offline

#4 11-06-2013 o 19h23

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Godność
Lukrecja Foks

Data urodzenia
06.06.1996r

Wiek
17 lat

Orientacja
Hetero

Rola
Przywódczyni Cheerleaderek

Charakter
- Zarozumiała
- Miła gdy się ją bliżej pozna -
- Uczciwa -
- Nowatorska -
- Utalentowana -
- Wysportowana -
- Cechy przywódcy -

Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka

Dane dodatkowe
- Podrywana przez wiele chłopaków -
- Ma własne mieszkanie -
- Uwielbia czytać -
- Kocha przebywać na świeżym powietrzu -



PS. Przepraszam za spóźnienie.

Ostatnio zmieniony przez Sidera (12-06-2013 o 19h52)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#5 11-06-2013 o 19h32

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280


Imię/Nazwisko
Lizzy West
Data Urodzenia
11.07
Wiek
17
Orientacja
Bi
Rola
Perkusistka zespołu I
Charakter
Optymistka, nie rozumie idei nienawiści. Wszystkich lubi ale nie wszystkich szanuje. Najpierw myśli o innych a później o sobie. Jest dość leniwa, uwielbia spędzać całe dnie przed komputerem.
Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka
Dane Dodatkowe
Gra nie tylko na perkusji ale i na gitarze.
Uwielbia gorzką czekoladę

Ostatnio zmieniony przez Erzsebet (11-06-2013 o 22h48)


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#6 11-06-2013 o 19h37

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver
Data urodzenia: 26.06
Wiek: 18
Orientacja: Biseksualna
Rola: Perkusistka zespołu II
Charakter: Raczej zamknięta w sobie, potrafi być oschła i chamska, ale dla przyjaciół jest miła i ciepła. Czasami, gdy gra na perkusji zapomina o świecie, oddając się swojej pasji. Jeśli ktoś zajdzie jej za skórę potrafi się zemścić.

Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka

Dane Dodatkowe:
+ ma uczulenie na orzechy
+ jeszcze nigdy nie była w poważnym związku
+ nie ma rodzeństwa
+ biegle posługuje się językiem japońskim

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (12-06-2013 o 15h35)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#7 11-06-2013 o 20h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hmm... Nie ma jeszcze chłopaka. poproszę gitarzystę zespołu :3

Imię Sam
Nazwisko Connor
Wiek 17 lat
Data urodzin 29 lutego
Orientacja Hetero
Link do zewnętrznego obrazka
Ciekawostki
~Gra na gitarze w zespole~
~Ma kota i brata~
~Jest anarchistą~
Lubi
~Wakacje~
~Długo spać~
~Lenić się~
Nie lubi
~Ciężko pracować~
~Wysilać się~
~~Słodyczy

Ostatnio zmieniony przez Aoki (11-06-2013 o 21h07)

Offline

#8 11-06-2013 o 20h58

Miss'Sensei
Rosemary5
Jeżeli ktoś potrzebuję pomocy w RPG mogę wziąć jakąś postac :3
Wiadomości: 1 051

imię : Sierra
Nazwisko : Jonson
wiek : 18 lat
hobby : śpiew i taniec oraz sport moda i rysowanie
zachowanie : nieśmiała romantyczka
wygląd : https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRww9z_3nxAKCdqA4Df4ebJY5zQmtAj5NT67-F4pzi304XRD0dCZQ

cheerleaderka

ciekawostki :
-zawsze bardzo wcześnie wstaje
-kocha kłaść się na ziemi i patrzyć w gwiazdy
-jest bogatą jedynaczką
-ma psa yorka Snukiego
-nigdy nie miała chłopaka
-podobają jej się wokaliści i gitarzyści
-kocha wchodzić na drzewa i śpiewać
-nie śpiewa głośno przy wszystkich
-jest bardzo mądra

Ostatnio zmieniony przez Rosemary5 (12-06-2013 o 17h21)

Offline

#9 12-06-2013 o 15h04

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532


Imię - Alan
Nazwisko - Walker
Data Urodzenia - 6 Luty
Wiek - 17
Orientacja - bisexual
Rola - zabieram sobie przewodniczego szkoły  :3


Charakter
Mimo, że tego nie okazuje cieszy się szczęściem innych. Próbuje być twardy, ponieważ boi się braku akceptacji. Na ogół wypowiada się tylko i wyłącznie na temat by później o nim nie mówili, jednakże wszystkiego jest ciekawy.

Wygląd
Link do zewnętrznego obrazka

(jak nie działa obrazek to http://www.zerochan.net/Allen+Walker :] )

Ostatnio zmieniony przez Neczkie (12-06-2013 o 19h58)


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#10 12-06-2013 o 15h21

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Imię: Alexander
Nazwisko: Mustang
Data urodzenia: 31 sierpnia
Wiek: 18 lat
Orientacja: Biseksualizm
Rola: Wokalista w Zespole I
Charakter: Alexander jest kapryśnych chłopcem, któremu nigdy nic nie pasuje. Leniwy, wybuchowy, czasami bywa agresywny. Na scenie oddaje się kompletnie swoim uczuciom i daje z siebie wszystko. Nie lubi się przepracowywać, bywa złośliwy i chamski. Często się focha i nie przychodzi na próby zespołu. Najchętniej odseparowałby się od całego społeczeństwa. Samotnik, który uwielbia oglądać się i za facetami, i za kobietami.
Wygląd:


//photo.missfashion.pl/pl/1/1/moy/675.jpg


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#11 12-06-2013 o 16h18

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

A można stworzyć drugą postać? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#12 12-06-2013 o 16h51

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

victoriaxbell napisał

Olga31082000 napisał

A można stworzyć drugą postać? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Jak chcesz i będzie Ci się chciało pisać za obie postacie to nie zabraniam xD

chociaż będzie można się pogubić, ale co tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#13 12-06-2013 o 17h29

Miss'całkiem całkiem
Lilka
...
Wiadomości: 167

Link do zewnętrznego obrazka
Imię i Nazwisko: Andrew Johannes
Data Urodzenia: 29 Lipca
Wiek:18
Orientacja:Hetero
Wygląd:
Link do zewnętrznego obrazka
Rola :Sportowiec
Charakter:Andrew jest ambitnym i pracowitym człowiekiem,który zrobi wszystko  aby postawić na swoim.Od dziecka wpajano mu,by się nigdy nie poddawał i zawszę dążył do swojego celu.Nieważne ile pojawi się na jego drodze przeciwności.
Dane Dodatkowe:
*Trenuje na motocrossie
*Wychował się w  ateistycznej rodziny,jednak chce w przyszłości przyjąć chrzest
*Dwa lata temu miał poważny wypadek podczas treningu.Pobyt w szpitalu i rehabilitacja kosztowała go oblaniem jednego roku.
*Potrafi gotować
*Z powodu pracy ojca widuje go kilka razy do roku.Matka porzuciła Andrew jak miał siedem lat.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Lilka (15-06-2013 o 11h10)

Offline

#14 12-06-2013 o 17h33

Miss'nieobczajona
Olga31082000
...
Wiadomości: 46

Imię: Lily
Nazwisko: Mustang
Data narodzin: 22 kwietnia
Wiek: 17 lat
Orientacja: Heteroseksualizm
Rola: Sportowiec (gimnastyczka)
Charakter: Lily jest pewną siebie, wyluzowaną dziewczyną, która jest kompletnym przeciwieństwem swojego brata, Alexandra. Wiecznie ma na wszystko czas, nie lubi się złościć, jest spokojna i opanowana. Nigdy nie daje wymknąć się swoim emocjom. Jeszcze nigdy na nikogo nie podnosi głosu. Czasami bywa bardzo nieśmiała, ale stara się zwalczać tą cechę. Potrafi być bardzo złośliwa i niesympatyczna.
Wygląd:
//photo.missfashion.pl/pl/1/1/moy/683.jpg


Światem rządzi wyobraźnia ~ ♥

Chętna do wszystkich możliwych RPG - mogę być nawet drzewem ;-;

Offline

#15 12-06-2013 o 18h17

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

A jeszcze tak dodając do fabuły: wszyscy jesteśmy w jednej klasie, zespoły znają swoich członków jak i członków drugiego zespołu, a wszyscy inni znają się lub nie - to już od was zależy.

Link do zewnętrznego obrazka
Vicki Bell

Obudziłam się dość wcześnie, szczerze? Nie wiem czemu, to nie leży w mojej naturze.. Spojrzałam na ekran komórki i zobaczyłam godzinę 6:00, czyli miałam jeszcze 3 godziny, ponieważ dziś moje lekcje zaczynały się o 9:00.. Wstałam oraz podeszłam do szafy by wybrać jakieś ubrania na dziś, a wybrałam czarną, krótką spódniczkę, białą bokserkę oraz długi, szary, rozpinany sweter, którego i tak nigdy nie zapinałam, po czym poszłam do łazienki wziąć prysznic. Ubrałam się, a na mokrych włosach zawiązałam turban z ręcznika, po czym zeszłam na dół, do kuchni by zjeść śniadanie. Później wróciłam do pokoju i ściągnęłam ręcznik z głowy oraz wrzuciłam go do łazienki. Usiadłam na łóżku, włączyłam laptopa i tak zleciał mój czas aż w końcu na zegarek wstąpiła godzina 8:30, a ja poszłam do łazienki by się uczesać. Jeszcze na koniec popsikałam się perfumami. Wzięłam moją torebkę oraz komórkę, która leżała na łóżku i zeszłam na dół kierując się w stronę drzwi. Założyłam czarne baleriny, wzięłam klucze oraz wyszłam z domu, po czym zamknęłam drzwi. Ruszyłam w stronę mojego samochodu.. Po 15 minutach dojechałam do szkoły, wyszłam z samochodu, zamknęłam go i ruszyłam w stronę budynku. W oczu rzucił mi się wielki plakat oznajmujący: „Zbliża się wielki tydzień talentów! Już teraz zgłaszajcie się do konkurencji, które odpowiadają waszym zainteresowaniom…” dalej już nie czytałam, ponieważ mniej więcej wiedziałam, o co w tym chodziło.  Przeszłam obok plakatu i kierując się w stronę mojej szafki, zauważyłam kilka mniejszych plakatów. Na jednym pisało, żeby na tydzień talentów zapisywać się do konkurencji sportu i były wymienione różne dziedziny itp., nie wiem, nie obchodziła mnie ta konkurencja.. Na innym plakacie było napisane by zgłaszać się do konkurencji na najładniejszą pracę namalowaną, jednak ten temat także, mnie nie interesował.. Jeszcze na innym plakacie było napisane coś o najlepszej choreografii zespołu cheerleaderek, ale ten temat mnie tym bardziej nie interesował. Nagle zobaczyłam następny plakat z tej serii, jednak ten temat, był jak najbardziej dla mnie. „Bitwa zespołów” pisało największymi literami. Przeczytałam jeszcze, że trzeba zgłaszać się do sekretariatu, chociaż to trzeba było robić bez względu na konkurencje. Z uśmiechem podeszłam do swojej szafki, myśląc, że fajne byłoby gdyby zespół, w którym jestem, uczestniczyłby w tej bitwie zespołów.

Wy możecie zacząć post od tego jak wasza postać się budzi, lub jak już jest w szkole - to już od was zależy ;)


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#16 12-06-2013 o 18h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Początek, początkiem, ale prosiłabym o usunięcie zbędnego spamu zanim będziecie pisać.

Offline

#17 12-06-2013 o 18h31

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver

Szłam szkolnym korytarzem, mijając w większości zupełnie obcych mi ludzi. To fakt, nie znałam ich, ale oni wiedzieli kim jestem. Wyróżniałam się z tłumu. Ubrana w zielono-czarną, zwiewna sukienkę do kolana, wyglądająca jak z innej epoki i wwiązaną w moje czarne, krótkie włosy żółtą, satynową wstążką kierowałam się do mojej szkolnej szafki. Spojrzałam na zegar wiszący na korytarzu. Jeszcze pięć minut do dzwonka. Wyciągnęłam książki, po czym włożyłam je do mojej brązowej, wysłużonej torby pokrytej białymi, japońskimi znakami. Weszłam do klasy i zajęłam ostatnia ławkę w rzędzie pod oknem. Zawsze siedziałam sama. Nie wiem, czy ludzie bali się mnie, czy uważali za dziwaczkę. Grunt, że dawali mi spokój. Rozsiadłam się wygodnie w wyczekiwaniu na rozpoczęcie się zajęć.

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (12-06-2013 o 19h13)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#18 12-06-2013 o 19h08

Miss'nieobczajona
Yuubitha
...
Miejsce: Powiedziałabym ci,ale i tak nie znajdziesz mnie
Wiadomości: 29

Jordan Vite
Wbiegłam do szkoły.Gdy się zatrzymałam przed szafką to zerknęłam na zegarek,a chwile potem przejechałam sobie ręką po twarzy.Serio?Muszę kupić sobie nowy budzik.Widziałam jak ludzie się na mnie zerkają i jak próbują się podtrzymać od śmiechu.Sama się zaśmiałam.Podeszłam do szafki i wzięłam potrzebne rzeczy.Gdy szłam do klasy włożyłam ręce do mojej białej bluzy.Szukając klasy mijałam plakaty z jakimś chyba konkursem.Gdy doszłam pod klasę,gdzie miałam lekcje.Otworzyłam drzwi,weszłam się rozejrzałam.Dobra.Nie spóźniłam się na szczęście.Usiadłam w pierwszej ławce,a dokładniej biurku nauczyciela i blisko okna.Położyłam moje rzeczy na ławce i zaczęłam patrzeć się w sufit

Offline

#19 12-06-2013 o 19h22

Miss'na całego
victoriaxbell
...
Wiadomości: 251

Vicki Bell

Postanowiłam, że pójdę na zajęcia do połowy mojej klasy, która była teraz na lekcji Bóg wie czego... Nie byłam zapisana na tą lekcję dlatego nie obchodziło mnie, że właśnie mija połowa tych zajęć. Poszłam pod klasę oraz zapukałam, od razu po tym otwierając drzwi. Nie zważając na wzrok nauczyciela poszłam usiąść do ostatniej ławki oraz położyłam swoje rzeczy przed sobą. Wyciągnęłam komórkę z chęcią włączenia Internetu jednak dalej czułam na sobie wzrok nauczyciela. Podniosłam głowę.
- Panno Bell, nie jest pani zapisana na te zajęcia.. - powiedział nauczyciel, który jest chyba najnudniejszy w całej szkolę.
- A czy w czymś przeszkadzam? - dziś zdecydowanie nie był dzień, w którym miałam dobry humor. Nawet wiadomość o walce zespołów nie poprawiła mi humoru, na tyle bym znów była zwyczajną wersją siebie. Nauczyciel spojrzał na mnie gniewnym wzrokiem jednak postanowił zostawić mnie w spokoju, ponieważ zaczął dalej prowadzić lekcje. Spuściłam wzrok na komórkę oraz weszłam na Internet czekając na dzwonek.


Ps.: Jakimiś pobocznymi postaciami możecie sami "sterować" jak zrobiłam to właśnie z nauczycielem ;)


"I'm nobody! Who are you? Are you nobody, too? Then there's a pair of us - don't tell! They'd banish us, you know.
How dreary to be somebody! How public, like a frog. To tell your name the livelong day. To an admiring bog!" ~ Emily Dickinson

Offline

#20 12-06-2013 o 19h28

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker

Przychodzenie do szkoły przed wszystkimi było całkowicie męczące. Przez godzinę rozwieszałem idiotyczne plakaty odnośnie konkursu talentów. Żenada. Okej - wolne od zajęć, zabawa i tak dalej, ale z pewnego powodu było mi przykro, że nie zrobię nic więcej. Poprzyklejam tylko te informację i tyle. Nie widzę siebie w żadnej z konkurencji. Może po prostu do niczego się nie nadaję? Westchnąłem cicho pod nosem kończąc robotę, wyjąłem książki z szafki i zająłem miejsce w jeszcze pustej sali. Czytając jedną z lektur obserwowałem jak powoli do klasy zbiegają się ludzie. Jeszcze chwila i zacznie się lekcja... Oderwałem wzrok od książki po czym spojrzałem w okno spragniony końca dnia.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#21 12-06-2013 o 19h44

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver
Zaczęłam mazać po zeszycie. Nie docierało do mnie, o czym mówiła nauczycielka. Zupełnie się wyłączyłam.
- Panno Silver. PANNO SILVER.
- Tak? - zapytałam trochę zaskoczona.
- Czy może pani łaskawie podejść do tablicy?
- Ale po kiego gwoździa? - zapytałam bez namysłu. Normalnie do nauczycieli zwracałam się z szacunkiem, ale akurat ta "pani profesor" mnie nie znosiła. Ja jej też. Po ostrej wymianie zdań kazała mi siadać. Ogarnęłam klasę wzrokiem. Większość uczniów miała oczy zwrócone w moją stronę. Usiadłam z triumfalnym uśmiechem na twarzy i wróciłam do poprzedniego zajęcia. Na ostatniej stronie mojego zeszytu powstał zając z przepaską na oku, trzymający siekierę.

Ostatnio zmieniony przez Alexanda (12-06-2013 o 19h45)


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#22 12-06-2013 o 19h49

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker

Zaśmiałem się pod nosem widząc zaistniałą sytuację i reagowanie Megan, gdzieś tam już ją musiałem widzieć. Nie do końca miałem pewność gdzie. Chwila namysłu - Ach! Perkusistka jednego z zespołów, jeżeli się mylę.
Urwałem kawałek kartki z zeszytu po czym napisałem na niej "Ostro" i rzuciłem za siebie. Na stolik Megan.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

#23 12-06-2013 o 20h06

Miss'nieobczajona
Yuubitha
...
Miejsce: Powiedziałabym ci,ale i tak nie znajdziesz mnie
Wiadomości: 29

Jordan Vite
Szkicowałam w zeszycie zamiast robić notatek.Gdy nauczycielka na mnie spojrzała ja się tylko uśmiechnęłam.Nauczycielka coś tam do mnie powiedziała,ale nie zrozumiałam co.Czemu w szkole nie mogą opowiadać o jakiś rzeczach,które są ciekawe.Zerknęłam na zegarek i odliczyłam ile czasu zostały do końca lekcji.Proszę, niech zadzwoni dzwonek,bo zaraz coś sobie zrobię.

Offline

#24 12-06-2013 o 20h11

Miss'ujdzie
Alexanda
...
Wiadomości: 238

Megan Silver
Na mojej ławce wylądowała jakaś zwinięta karteczka. Rozglądnęłam się po klasie, by dowiedzieć się, kto jest autorem wiadomości. Alan. Białowłosy przewodniczący szkoły. Młodszy ode mnie o rok. Westchnęłam. Trzeba było bardziej się postarać, to bym nie kiblowała. A tak...
Rozwinęłam karteczkę. Ledwo powstrzymywałam śmiech. Ostro? On chyba nie wiedział, co to znaczy. Zwinęłam z powrotem ową wiadomość i rzuciłam ją na drugi koniec klasy, trafiając prosto w kosz.


http://i59.tinypic.com/14jpxmv.png

Offline

#25 12-06-2013 o 20h15

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Alan Walker

Kątem oka obserwowałem co Magan zrobiła z jego liścikiem. Zaśmiałem się pod nosem kręcąc głową. Można było się tego po niej spodziewać.
Dzwonek. Nareszcie. Tylko o tym marzyłem.
Wstałem zabierając swoje książki po czym spojrzałem za siebie na nieco niższą dziewczynę i mrugnąłem do niej okiem. Trzeba było robić sobie jakieś znajomości.
-Odnośnie konkursu talentów -zawołałem na forum nie czując żadnego skrępowania - Można zgłaszać się też do mnie.
Pomachałem notesem po czym zabrałem się za wyjście z sali.


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3 ... 13