Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 7 8 9 10 11

#201 14-04-2015 o 04h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kiedyś grałam.na Cromimi, i była tam dziewczyna o takim samym nicku, co ja teraz. Można powiedzieć, że nick zgabiłam. xD Mam nafzieje, że autorka nicku się nie gniewa... :<

Offline

#202 01-05-2015 o 22h24

Miss'ok
karlalalala
...
Miejsce: hm....
Wiadomości: 62

realnie to mama mi wybrała niemiłampomsłu#


Liv xx

Offline

#203 02-05-2015 o 10h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

julkanna7 kiedyś wymyśliłam sobie taki "pseudonim''. No a 7 to moja ulubiona liczba, chyba więcej nie muszę tłumaczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#204 02-05-2015 o 15h23

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

mój nick powstał od tego że jak go wymyślałam patrzyłam się na choinkę . Tak naprawdę to wymiśliłam go do cromimi ale tam było tylko bombka a do mf dodałam 65 z przypadku .Mogłam dać 2005 czyli rok mojego urodzenia  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez bombka65 (08-05-2015 o 19h59)



Offline

#205 03-05-2015 o 14h29

Miss'Żółtodziób
Notebookfrozen
Jak zobaczysz nayn cat'a powiedz mi !
Wiadomości: 8

Notebook-notes frozen-Kraina Lodu  W związku z tym posiadałam notes w którym rysowałam postacie z krainy lodu i upamiętniłam go w moim nicku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1CGLbT1dQJSZCvKsCKIdE5W7g5m9k8bdYkXN4BEleFQ37Pd8C

Offline

#206 04-05-2015 o 10h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mój nick? Sama nie nie wiem dlaczego taki sobie wybrałam. Mogłam mieć inny,ale nie zastanowiłam się. Powstała tak Kasia2022. Kasia jest od mojego imienia, a 2022 to błąd który zakradł się do roku moich urodzin. Miał być 2002.

Offline

#207 06-06-2015 o 17h50

Miss'nieobczajona
Destruktor
...
Miejsce: za Tobą... zawsze za Tobą...
Wiadomości: 19

Jestem osobą pod dotykiem której sprzęt elektroniczny często doznaje "dziwnych" uszkodzeń, wyskakuje jakiś błąd lub po prostu się wyłącza. 
Bywało że jak do kogoś przyjeżdżałam to akurat modem od internetu się psuł a jak wyjechałam to się naprawiał. Lub coś się nie chciało włączyć a chwilę wcześniej działało. A nick pojawił się w takiej sytuacji:
Oglądałam anime z chłopakiem i poprosił bym tym razem ja włączyła kolejny odcinek bo nie chce mu się ruszać tyłeczka z łóżka. I ledwo ruszyłam myszką i wyskoczył blue screen. I chłopak westchnął, że prawdziwy ze mnie destruktor. I zostało. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Można mnie spotkać również pod nickiem Toffi/Toffino, od słodyczy po prostu.


center

Offline

#208 10-06-2015 o 15h53

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Więc, tak : Gdy tworzyłam konto na MF. Nie wiedziałam że to taka fajna gra więc nazwałam się swoim przezwiskiem szkolnym : Olka . A że było już takie konto dopisałam przypadkowe cyfry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#209 17-06-2015 o 15h22

Miss'całkiem całkiem
Yumeka
...
Wiadomości: 141

W zamierzchłych czasach pisania fanficków szukałam wśród zapisanych na Wikipedii imion japońskich jakichś ciekawych wariantów dla moich bohaterów, aż natknęłam się na Yumekę. Myśl była natychmiastowa i klarowna: "a to będzie moje".

Offline

#210 17-06-2015 o 16h52

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Dlaczego Nerra? Cóż to dosyć krótka historia.

Nerra (czyt. Nira) - był to mój dawno nie używany nick za wczasów jeszcze za liceum xd. Później go porzuciłam, a jako iż chciałam sprawdzić z początku ''co to za gra'', wiec go użyłam, ponieważ jako pierwszy przyszedł mi do głowy. Kiedy wkręciłam się w grę zaczęłam żałować, że nie nazwałam się inaczej. Nawet myślałam nad usunięciem tego konta i założeniem nowego. Jednak nazwa, na której mi zależało była zajęta, a ja nie lubię mieć żadnych niepotrzebnych dodatków w nicku. Tak wiec została Nerra.

Ostatnio zmieniony przez Nerra (18-06-2015 o 14h27)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#211 18-06-2015 o 11h45

Miss'Żółtodziób
Cree
...
Wiadomości: 9

Witam. Mój nick powstał przypadkiem dawno temu pisałam książkę o elfce musiałam dać jej jakieś imię z tym był ogromny problem. Chciałam takie imię żeby ludzie nie do końca wiedzieli jak się je wymawia a jednocześnie żeby był prosty. Wtedy to koleżanka ucząc się słówek na angielski zamiast 'kraj' powiedziała 'kri' strasznie mnie to rozbawiło więc stworzyłam Cree które czyta się 'kri' choć wiele osób uważa że jest to 'kre' lub 'cri' cz tez 'cree' (jak sie pisze). naspamiłam trochę i dość chaotycznie napisałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
PS cree to także plemie indian kanadyjskich ale nie od tego wziął się nick /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#212 18-06-2015 o 13h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Znacie żarciki w stylu "foka bez oka"albo "pszczoła bez czoła"? Razem z moimi przyjaciółkami w gimnazjum wpadłyśmy żeby zrobić to z naszymi imionami i nazwiskami. Wyszło to z jakiejś rozmowy o zdrobnieniach imion. Całe życie znajome Agnieszki mają problem z tym, Aga to zdrobnienie tak samo od  Agaty jak i od Agnieszki. Zachciało im się mieć monopol na zdrobnienie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png W końcu doszło do mnie i zamiast Agata bez ta moja przyjaciółka powiedziała Aga bez ta. Tak mi to wpadło w ucho, że zaczęłam używać tego jako nicku w grach i na różnych stronach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Jak dają to bierz, jak nie dają to bierz i uciekaj!"

Offline

#213 18-06-2015 o 17h34

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

Czytałam akurat książkę, której bohaterka nazywała się Laurel. Z braku pomysłu wpisałam to + "n", które gdzieś niechcący się napatoczyło.
Nie zauważyłam błędu i ciesząc się, że nie będę musiała kombinować z nazwą założyłam konto tutaj.


.

Offline

#214 21-12-2015 o 19h40

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Kiedyś z braku pomysłów na jakiejś stronie nazwałam się Kanapkacz. No, ale skoro pomysł nie jest zły to postanowiłam go ulepszyć do KanapkaczusHighus, co się mi kojarzy ze starożytnym Rzymem.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#215 21-12-2015 o 20h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mój nick powstał od tego, że bardzo podobały mi się pewne imienia zagraniczne. Jednym z tych imion jest teraz mój nick.  /modules/forum/img/smilies/content3.gif  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#216 25-12-2015 o 20h23

Miss'nieobczajona
Baekhyun
...
Wiadomości: 24

Baekhyun to mój bias, piosenkarz z koreańskiego zespołu Exo, który wprost uwielbiam :3:3:3 Dlatego wygrałam taką nazwę ^^


https://36.media.tumblr.com/643514b51577abbf22e79655b1623feb/tumblr_n6uumfDDJE1qdlnl3o1_500.jpg

Offline

#217 25-12-2015 o 22h51

Miss'Żółtodziób
Janvier
...
Wiadomości: 6

Mój nick po francusku oznacza styczeń. I właściwie nie ma w tym większej filozofii, po prostu to słowo ładnie brzmi.

Offline

#218 08-01-2016 o 00h43

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

jaxusi2, chciałam bez tej dwójki ale cóż trudno. powstał bo wydawał mi się być oryginalny i ładnie brzmiący, ale teraz już tak nie uważam, teraz kojarzy mi się z jacuzzi chodź wcale tak nie powinno być /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png.


siemanko loszki

Offline

#219 08-01-2016 o 02h25

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Mój Nick ma długa historię ;-; ale nie będę się rozpisywac
Kiedyś gdy pozbylam się depresji która gnębiła mojego ducha, stalam się zupełnie innym człowiekiem. Za chciałam pomagać ludziom, zaczęło się od chłopaka który chciał skończyć z życiem, tak samo jak ja, zaczęła mu tłumaczyć że nie ma sensu i takie tam.
Wtedy obudził się we mnie ktoś, kto utrzymywał ludzi przy życiu. Można powiedzieć że Ci, którzy pragnęli umrzeć, dalej żyją, a ją "przedluzylam" ich życie.
Na pewnym forum przyjelam postać Klepsydry - Bogini czasu, tej, która dała ludziom więcej czasu życia.

Ło, ale historia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
Dzięki :3
XD nevermind


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#220 16-01-2016 o 21h05

Miss'całkiem całkiem
Mi-chan
John wild wolf farmer
Miejsce: Ci dwaj źli goście; Team Body Horror aka SteinCraft
Wiadomości: 83

Długo myślałam
aż w końcu mnie olśniło
i mój nick powstał od jednego z Utaite


I'm so tired I'm so lazy
https://photo.missfashion.pl/pl/1/110/moy/87360.jpg

Offline

#221 17-01-2016 o 17h35

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Mój nick jest specyficzny i każdy mi wmawia, że brzmi jak słowo "Likier" XD
W sumie faktycznie podobnie ale to nie to.
Dawno temu znalazłam piosenkę:

Sound Horizon - Eru no Ehon - Majo to Lafrenze
czyli "Czarownica i Lafrenze"
https://www.youtube.com/watch?v=9ItLlFflRsw
I zakochałam się, aż za bardzo, cytując:

"Toki wo kurau serepens, yaketa kusari no kanon!
Kuruizaita Likoris kaerenai Elysion"


Tłumacząc:

Węże pożerające czas, osmolone łańcuchy dział!
Szaleńczo kwitnące (poza sezonem) pajęcze lilię, raj do którego nie możemy wrócić"
Tłumaczenie bardziej moje więc z góry przepraszam za błędy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Póżniej wygooglowałam i okazało się, że pajęcza lilia to inaczej Lycoris, a jej znaczenie w świecie kwiatów to "REINKARNACJA". Tak mi się to spodobało, że wszędzie jej używam, tylko na ogół biorę fonetyczną wersję z piosenki niż tą z łaciny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#222 21-01-2016 o 20h39

Miss'Żółtodziób
Megitsune
...
Wiadomości: 8

Wzięło mnie coś na słuchanie piosenek BabyMetal. Jedna z nich nazywała się właśnie "Megitsune". Ta nazwa strasznie mi się spodobała. No i teraz jej używam na niektórych portalach.


TAKE BACK THE FALLS
https://45.media.tumblr.com/785ab5c5f949865d21ea18a441034b16/tumblr_nyrl1z6Tg11urvdxfo1_500.gif

Offline

#223 27-01-2016 o 14h17

Miss'całkiem całkiem
SweetGirl14
...
Miejsce: 3 uliczka za zakrętem :3
Wiadomości: 96

Ale te historie ciekawe ×o× Serio nikt nie ma nicku wymyslonego od tak - na szybko? ^.^


Nie oceniaj mnie! Znasz moje imię, nie moję historię...
Słyszałeś co zrobiłam, ale nie co przeszłam.

Offline

#224 27-01-2016 o 18h39

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Redundancja (łac. redundantia – powódź, nadmiar, zbytek) – nadmiarowość w stosunku do tego, co konieczne lub zwykłe. Określenie może odnosić się zarówno do nadmiaru zbędnego lub szkodliwego, niecelowo zużywającego zasoby, jak i do pożądanego zabezpieczenia na wypadek uszkodzenia części systemu.

Z racji tego, że nick któego zazwyczaj używam był zajęty otworzyłam zeszyt od urządzeń techniki komputerowej na losowej stronie i wybrałam pierwszą lepszą definicję. Krótka historia mojego alternatywnego username'a.

Ostatnio zmieniony przez Redundancja (27-01-2016 o 18h39)


 

Offline

#225 28-01-2016 o 15h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

moja nazwa powstala od mojej naj imienia

Offline

Strony : 1 ... 7 8 9 10 11