Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 8 9 10 11

#226 12-03-2016 o 19h04

Miss'wow
magdalena2006
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 661

Mój powstał od mojego imienia Magda, a skoro na drugie mam Lena, polączyłam to i mam Magdalena. Urodziłam się w 2006 więc mam Magdalena2006 i to jest mój nick.


,,Czasami trzeba myśleć wstecz"
Magda ,wszystkich dla pozdrowieniami z

Offline

#227 04-05-2016 o 12h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Kiedyś w internecie znalazłam obrazek pt. "Twoje imię po japońsku" i postanowiłam zobaczyć. Chodziło o zamianę polskich liter na inne ;')
Jdnak ze zmiany własnego imienia nie byłam zadowolona, bo brzmiało co najmniej dziwnie, więc spróbowałam z innym imieniem, a konkretniej Piotr xD (moje ulubione imię męskie) Również nie brzmiało to cudownie, bo Nokimochishi, dlatego postanowiłam "odciąć" Chishi i pozostawić samo Nokimo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#228 06-05-2016 o 20h29

Miss'całkiem całkiem
Ventus
...
Wiadomości: 137

Kiedyś bardzo fascynowałam się językiem łacińskim i szukając nicku zajrzałam właśnie do słownika. Przypadkowo otworzyłam na dowolnej stronie i TA DAM ! Mam nick /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#229 13-05-2016 o 13h41

Miss'ok
Marcelax
On the way to Wonderland
Wiadomości: 50

Mój ulubiony który mam w większości gier nie wiedzieć czemu był zajęty ;-; a to mój taki pewniak, że zawsze jest wolny. No więc musiałam się wysilić i wymyślić coś innego. Padło na skrót od imienia który w miarę lubię czyli Marcela, a że i on był zajęty zmuszona byłam dodać "x" i oto jest mój nick  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


"When loneliness is knocking on your door
Everything you loved just disappears
And when you feel that everything is lost
You need to know"
There's no life without tears "

Offline

#230 13-05-2016 o 15h40

Miss'Żółtodziób
klaudia0614
...
Wiadomości: 5

Nic nadzwyczajnego.
Klaudia- moje imię
0614 - data urodzin

Offline

#231 22-06-2016 o 15h55

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Mizu - woda po japońsku. Bardzo lubię wodę i mój żywioł to woda więc jakoś tak sobie wymyślilam. Ogólnie pełna nazwa mojego pseudonimu artystycznego to Mizuko i powstała z 8lat temu xDn a to 0 to sie dodało tam nie wiem dlaczego xDDD

Offline

#232 11-07-2016 o 19h47

Miss'Żółtodziób
ElizabethAmelia
...
Wiadomości: 3

Mój nick powstał... właściwie nie wiem od czego  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png
W 2k14 miałam fazę na imię "Elizabeth", a "Amelia" to tylko dodatek... który jakoś tak pasuje  /modules/forum/img/smilies/content3.gif bo naprawdę mam inaczej na imię  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#233 26-08-2016 o 14h47

Miss'nieobczajona
unnie
...
Wiadomości: 15

Unnie to zwrot koreański zarezerwowany dla dziewcząt, które zwracają się do starszej dziewczyny. Miedzy mną, a jedną z moich przyjaciółek, są 4 lata różnicy, jednak przez wiele wspólnych zainteresowań, bardzo dobrze się dogadujemy.

    Wraz z Kingą (właśnie tą przyjaciółką), jakiś czas temu obejrzałyśmy dramę Cheese in the Trap, gdzie non stop była mowa o tym, że Hyung stawia mięso, a że Kinga kocha mięso, zaczęła mnie męczyć "Unnie, kiedy mi postawisz mięso?"

    Dodatkowo unnie wydaje mi się bardziej stosowne, niż oppaeatmyass, które mam na większościach portali.

Offline

#234 07-09-2016 o 08h49

Miss'nieobczajona
kingaaa5
...
Miejsce: Hogwart ♥ /*
Wiadomości: 45

Cóż...ja swoje wymyśliłam dawno,i już nawet nie pamiętam od czego się wzięła.Ja po prostu najczęściej przedstawiam się tak w necie


"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą."
J.K. Rowling – Harry Potter i Czara Ognia

Offline

#235 08-09-2016 o 13h04

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Dawno dawno temu, zakładałam konto na Kurniku i jak się okazało nick SeksiCzika2691019 było zajęty, więc musiałam wymyślić coś nowego, a co może wytworzyć mózg 11 latki XD
Oborze, to już 9-cio lecie mojego nicku

Offline

#236 09-10-2016 o 19h02

Miss'Żółtodziób
Sxindi
...
Miejsce: Istambul
Wiadomości: 12

Mój nick to takie imię wymyślone przeze mnie.

Ostatnio zmieniony przez Sxindi (09-10-2016 o 19h03)

Offline

#237 15-10-2016 o 11h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 5

Bo wiedziałem że zrobię czarnoskórą /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)))))))))
I dlatego czekoladka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#238 27-11-2016 o 18h52

Miss'całkiem całkiem
Rosalinna
...
Miejsce: Iłża
Wiadomości: 124

Mój nick powstał z dwóch słów  r o z a -róża ( z włoskiego moja babcia kiedyś mi śpiewała pewną piosenkę o różach po włosku ) oraz L i n n czyli miasto w USA. zamieniłam literkę "z" na "s" i dodałam na końcu "a" by wyszło oryginalne spolszczone imię dla mojej Miss.
( Tak jakby się ktoś pytał dlaczego robiłam spację pomiędzy literkami to zrobiłam to dlatego że były podkreślone na czerwono i nie mogłam wysłać wiadomości na forum. )


https://49.media.tumblr.com/87a3ed5f3b6cd63e0e53a28464847c5e/tumblr_o2eyywnr7x1v5dqido1_500.gif

Offline

#239 26-12-2016 o 11h39

Miss'Żółtodziób
Arrianne-7
...
Wiadomości: 1

Dzięki innej grze gdzie można było sobie wybrać imię i tak jakoś mi się dopasowalo  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#240 26-12-2016 o 17h07

Miss'nieobczajona
Jagna0
wpadajcie na profil...
Miejsce: częstochowa
Wiadomości: 39

moja historia nicku była związana z jagną ktora wystepowała w ranczu i tak naprawde to patricia kazadi

Offline

#241 26-12-2016 o 20h54

Miss'ok
Iza97
Kochasz? To kochaj i nie daj uciec, a jeśli uciekł to znaczy, że Cię nie kochał.
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 53

Mój nick Iza wziął się stąd, że kiedyś w gimnazjum była pewna grupka chłopaków, którzy nie byli źli tylko trochę głupi. Któregoś dnia zaczęli wołać na mnie Izka. Zapytałam się ich dlaczego akurat Izka.
Oni mi odpowiedzieli, że to imię lepiej do Ciebie pasuje niż Zuza.
I tak zostało.


Co jest ważne w życiu?
-Pieniądze?
-Sława?
-Szczęście w życiu?

Offline

#242 06-01-2017 o 17h56

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 28

Mój kot tak się nazywał.   A ja kocham koty i dlatego taki nick.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#243 07-01-2017 o 14h55

Miss'nieobczajona
Sartani5
co to ma być?! nie nie wiem co heh
Miejsce: Hunter i Venus
Wiadomości: 44

lubię ser  a jak byłam mała to mówiłam na ser sartani  a ,numer mojego domu to 5 i mi wyszło cos wspaniałego Sartani5

Ostatnio zmieniony przez Sartani5 (08-01-2017 o 13h18)


GIBONY ORAZ GAPISZONY SĄ TU.Hejka tu Hunter i Venus.Jesteśmy youtuberami.Nasza nazwa kanału jest to Hunter i Venus.Subskrybujcie nasz na yt

Offline

#244 13-01-2017 o 10h51

Miss'nieobczajona
I love miss fashion you my life ...
Miejsce: kraków
Wiadomości: 44

mam imie monika  dom ma nr 532


Jak masz mniej zdjęć gwiazd ode mnie,to rzuć mi prosze wyzwanie za 10MM.

Offline

#245 05-03-2017 o 14h09

Miss'ujdzie
Pillz
Przed przeczytaniem moich wypocin wyjmij tabletki na zgagę
Miejsce: Czewa, a co
Wiadomości: 222

Mój nick to głównie zasługa brata, który jakiś czas temu pokazywał mi filmik na jutubach. Był zrobiony z pomocą jakiejś gry, jedna z postaci powiedziała tam coś w stylu "Hahahahaha, pills", czyli " Hahahahaha, tabletki".
Potem zarejestrowałam się w grze, ale nie chciałam kombinować z nickami, więc nazwałam swoją Misskę czymś, co chodziło mi po głowie od jakiegoś czasu. Nawet do teraz w pewnej piosence słyszę pills zamiast feels ×-× Zet na końcu jest dziełem przypadku, po prostu.

Gdybym mogła zmienic nick, zdecydowałabym się na Bittery, od słowa bitter, czyli gorzki. Wymyśliłam tę nazwę dzięki chipsom Pringles o smaku kwaśnej śmietany. Bo skoro sour cream, to czemu nie bitter cream?


Wewnętrzny mechanizm kierujący moim umysłem pozostaje enigmą
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#246 08-03-2017 o 19h16

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Jak miałam 7 lat i zakładałam konto na FilmyGwiazdaPlaneta (żeby nie było, że inne gry promuje :V) to chciałam sobie dać login Ellie, ale nie wiedziałam, że się pisze z "E", więc zostało Elli, a żeby nie było nudno to dodałam emotikonkę XP.
I mimo, że ten nick nie podoba mi się kompletnie i jest brzydki i niepoprawnie napisany to używam go wszędzie xD


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#247 12-03-2017 o 23h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Od imienia oczywiście, a cyferki dodałam, bo marcysia było zajęte i tak już zostało żebym nie musiała pamiętać za każdym razem.

Offline

#248 16-03-2017 o 20h21

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

Od imienia bogini celtyckiej xd

Offline

#249 16-03-2017 o 23h20

Miss'całkiem całkiem
AEdelline
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 110

Wpadłam na ten mój nick, jak tworzyłam "pseudonim artystyczny" do podpisu pod rysunkami (12 letnia ja uważała, że imię i nazwisko są nudne. Pff Picasso. Ja chcę być oryginalna! Unikatowa. Itp. Itd). No i tak powstało Edelline (wtedy myślałam, że nawet fajnie brzmi. Nadal tak uważam. Dobrą robotę odwaliłam, nie ma co. Poklepałabym 12 letnią mnie po plecach...) No a A na początku jest pochodną maila na yahoo. Chciałam go tam założyć, oczywiśnie na fikcyjne imię Edelline (dzieci, nie róbcie tego w domu!) no i musiałam podać nazwisko. Też fikcyjne. Toż wpadłam na takie na A. Całkiem przypadkiem. I zostało A.Edelline - a że większość stron web nie pozwala na kropki w nicku to już inna historia... A szkoda bo bardzo tę kropeczkę lubię  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif


http://i67.tinypic.com/zjtmwy.jpg

Offline

#250 17-03-2017 o 19h18

Miss'ok
Nikoszel
...
Wiadomości: 76

Moja nazwa wzięła się od imienia Nikodem.
Bardzo mam do tego imienia słabość, a żeby
brzmiało to jakoś "epicko" ,użyłam trochę wyobraźni ^^

Niesamowite śmieszne ,lub ciekawe są innych historie ^^

Offline

Strony : 1 ... 8 9 10 11