Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 27-07-2016 o 23h03

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65652.jpg

(Konkursy o podobnej tematyce miały już miejsce, jednak ostatni odbył się ponad rok temu, a i doprowadzony do końca nie został ze względu na naruszenie regulaminu, więc wydaje mi się, że mogę z powodzeniem otworzyć mój. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Linki do podobnych tematów przewijających się w konkursach znajdziecie tu, tu oraz tu)

Jakież piękne, morskie nowości! Ileż cudownych meduz, syren i innych wodnych stworzeń przewija się teraz przez Miss Fashion! Szkoda byłoby zmarnować okazję na konkurs! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65653.jpg

♥ Pokaż mi jakieś morskie stworzenie! Może to być syrena, może to być potwór z głębi oceanu, a może jakaś egzotyczna ryba? Masz pełną dowolność w wyborze!
♥ Pamiętaj, żeby nie przesadzać z używaniem elementów z kompletu - chodzi przecież o świeżość i własny pomysł!
♥ Jeśli uzupełnisz swoje zgłoszenie ciekawym opisem być może otrzymasz bonusowe punkty!
♥ Możesz zgłosić aż dwie różne stylizacje. Pamiętaj jednak, żeby nie były do siebie zbyt podobne - wykorzystaj możliwość zgłoszenia dwóch prac aby zabłysnąć oryginalnością!
♥ Stylizacje możesz zgłaszać do 17 sierpnia, a wyniki wraz z nagrodami pojawią się maksymalnie tydzień później!


//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65654.jpg

Nagrody będą rozmaite, od dyplomów, poprzez puchary, medale i być może nawet coś jeszcze! Na pewno warto walczyć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (27-07-2016 o 23h04)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#2 28-07-2016 o 11h53

Miss'nieobczajona
Kara254
...
Wiadomości: 17

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65663.jpg

Tak więc to jest Nimfa Altum - nazwana kiedyś przez ludzi. Żyje na dnie oceanu. Najczęściej można ją spotkać podczas pełni księżyca, chociaż i tak ktoś musiałby być niezwykłym szczęściarzem, by ją napotkać. Każda próba odnalezienia jej na dnie oceanu za pomocą łodzi podwodnej kończyła się niepowodzeniem, albowiem załoga nigdy już z tej podróży nie wracała. Do dziś jest ona tajemnicą dla wszystkich. Czym dokładnie jest? Skąd się wzięła?
...
Nikt nie zna odpowiedzi.

Ostatnio zmieniony przez Kara254 (28-07-2016 o 16h35)

Offline

#3 28-07-2016 o 14h29

Miss'całkiem całkiem
Kamiira
...
Wiadomości: 111

Link do zewnętrznego obrazka

Piękna syrena, która została przemieniona w potwora morskiego przez swoje zawistne siostry. Teraz w wyniku klątwy musi kusić swym pięknym głosem zagubionych żeglarzy i sprowadzać na nich nieszczęścia. Czai się wśród morskich odmętów ,a towarzyszy jej jedynie letnia bryza. Jej samotność sprawia, iż z czasem staje się coraz bardziej przerażająca, dlatego skrywa swą twarz za cienkim welonem, wciąż pamiętając o swym utraconym pięknie. Czy ktoś zdoła odczynić zły urok? Czy Scylla zobaczy jeszcze kiedyś swe utracone piękno?


"Dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane."

Offline

#4 29-07-2016 o 01h42

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Z dziennika młodego oceanografa
Podwodne księżniczki (zwane też Oceanicznymi wróżkami ze względu na niezwykle rozwinięte u tej rasy umiejętności hydrokinetyczne) żyją w subtropikalnych wodach oceanicznych, wśród zarośli podwodnych. Są to humanoidalne istoty na tyle niewielkie, że za wierzchowce służą im pławikoniki. Ubierają się w skąpe, błyszczące stroje.
Rysunek poglądowy
//photo.missfashion.pl/pl/1/83/gd/65680.jpg

Ciekawostką jest, że nie udało się zaobserwować żadnych osobników męskich tego gatunku. Doprowadziło to do powstania wielu hipotez na temat tego, czym może być to spowodowane. Prywatnie skłaniam się ku teorii, że ich społeczeństwo może funkcjonować podobnie jak społeczności pszczół czy mrówek.
Jako że wydają się być istotami rozumnymi, próbujemy nawiązać z nimi kontakt, jednak na próby interakcji reagują ucieczką bądź agresją.
Profesor Amala twierdzi, że minie jeszcze wiele lat, zanim uda się z nimi porozumieć, ja jednak nie tracę nadziei, że stanie się to wkrótce.
29.07.2079 r

Ostatnio zmieniony przez KimKas (29-07-2016 o 01h42)

Offline

#5 30-07-2016 o 01h38

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Klasyczna syrenka w głębinach oceanu.

Link do zewnętrznego obrazka

Morska wiedźma.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#6 30-07-2016 o 12h29

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

hmm jakie morskie stworzenie można by tu zrobić.
Wiem! Konika morskiego
*kupuje konika morskiego*
*zakłada konika morskiego*
GOTOWE!
Jeszcze zmajstrowałam do niego odpowiednie tło
morska głębina z różnymi zatopionymi artefaktami
i dodałam trochę przyjaciół rybek xD

Link do zewnętrznego obrazka

Druga stylizacja przedstawia ducha/demona/opętane coś
z głębin mórz dalekiego wschodu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65723.jpg

Wygląda trochę jak utopiony cesarz zaplątany w glony xD

Tak, w obu przypadkach nie pozostawiłam żadnej wolnej warstwy xDD

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (31-07-2016 o 13h46)

Offline

#7 30-07-2016 o 22h26

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Przedstawiam księżniczkę z Podwodnego Królestwa
Dawno, dawno temu, pewne piękne dziewczę płynęło ze swoim ukochanym do swojego królestwa.
Pech chciał, że w nocy na morzu zaczął się straszliwy sztorm.
Dziewczyna wpadła do wody i spadała w głębiny.
Nie przeżyłaby gdyby nie magiczne ryby z Podwodnego Królestwa.
Oczarowane jej urodą, postanowiły dać jej nowe życie i okrzyknęły ją swoją księżniczką.
Mimo iż dziewczyna zachowała ludzki wygląd to jest jej więcej z ryby niż z człowieka
Od czasu odrodzenia księżniczka uwielbia pływać wśród morskich kwiatów i zbiera perły, bo uwielbia robić biżuterię.
Chroni także swoje nowe Królestwo przed atakami wrednych piranii, które chcą przejąć władzę.

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65735.jpg

Offline

#8 30-07-2016 o 22h40

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Zobaczyłam konkurs i od razu pomyślałam o baśni Andersena o "Małej Syrence''

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Mineo (01-08-2016 o 16h59)


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#9 01-08-2016 o 16h43

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 411

Link do zewnętrznego obrazka

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/gd/65887.jpg
Link do zewnętrznego obrazka
//photo.missfashion.pl/pl/1/83/gd/65885.jpg
Link do zewnętrznego obrazkaRusałka – w mitologii słowiańskiej demoniczna istota zamieszkująca lasy, pola i zbiorniki wodne.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (01-08-2016 o 16h43)


#1 soowon defender

Offline

#10 01-08-2016 o 19h56

Miss'nieobczajona
filfa897
...
Wiadomości: 25

Na skale siedziała,
W płótno wody się wpatrywała.
Chociaż śliczną, bladą cerę miała,
Wszystkich śpiewem przyciągała.
Piękna  jej uroda,
Jej ojczyzną dzika woda.
Lecz ma oczy niczym diament.
Na swych włosach perłowy diadem.
Królowa wód i fal,
Niczym Ryba, patrzy w dal.
Wypatruje stadku,
By go śpiewem zmusić do upadku.
Pani złośliwości,
Królowa zdradzieckiej miłości.
Gdzie zaśpiewa zgubną pieśń,
Ginie po marynarzach wieść.
Zjawa Mroczna i zła,
Jej pieśń cicha i mdła.
Mimo szumu kropli zbiornika,
Pieśń w ludzkie życie wnika.
Kobieta która niszczy związki,
Łapie mężczyzn niczym kąski.
Niszczy miłość i uczucia,
Nie ma litości, nie ma wyczucia.

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65897.jpg


directionerka ;*

Offline

#11 02-08-2016 o 09h43

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65904.jpg
Przedstawiam władczynię zaginionych skarbów w morzach i oceanach. Złote elementy stylizacji symbolizują wszelkie zgubione naszyjniki oraz inne cenne przedmioty. Niebieski oznacza wodę, bo jest to postać mieszkająca w wodzie.

Offline

#12 02-08-2016 o 12h54

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

http://i66.tinypic.com/2wc439z.jpg
Przed państwem Potwór Głębinowy, Ryba Cienia i Światła. Zero litości dla swoich ofiar, które zwabione światełkiem płyną na pewną śmierć.
Postrach oceanu, najgorszy koszmar.
Nawet Marlin i Dory się boją!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


A w dodatku jaka elegancka! Mimo iż kokardka na rękawiczce nie dodaje jej uroku, potworek zna się na modzie. Nie dość, że straszna, to modna. Ideał!

Ostatnio zmieniony przez SoJin (02-08-2016 o 12h55)


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#13 04-08-2016 o 00h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 10

Jej imienia nikt nie zna i nigdy nikomu nie będzie dane go poznać...
Piękna i jednocześnie śmiertelnie niebezpieczna...
Jednak tego dnia nie spodziewała się tego, co już wkrótce miało ją spotkać. Wypływając ze swej kryjówki na ciemne wody oceanu nie pomyślała nawet o tym, że tak głęboko może spotkać jego- człowieka.
Człowieka, który zachwycony jej pięknem postanowił ją schwytać i bestialsko zabrać, ze schronienia, w którym mieszkała od zawsze. Spętał ją łańcuchami i siłą wyciągnął ją z głębin... Bezsilnie otwierała swe usta w niemym okrzyku oburzenia, przerażenia i sprzeciwu, jednak na próżno. On nie znał litości.
Nie wiedział jednak, że niedługo usłyszy pieśń zemsty...
Powietrze paliło ją żywym ogniem, jeszcze raz szeroko otworzyła swe usta, myśląc, że to już ostatni raz w jej życiu, jednak o dziwo wydobył się z nich dźwięk. Wysoki, przenikliwy, przyprawiający o niepokój.
Człowiek zszokowany i przerażony szybko obrócił się w jej stronę, ale było już za późno...
Oprócz błysku złotych oczu nie zobaczył już nic.

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65959.jpg

Offline

#14 06-08-2016 o 07h29

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/66011.jpg
Stylizacja przedstawia wiedźmę żyjącą w głębiach mórz. Jej pochodzenie jest zagadką - może to hybryda, która wymknęła się z tajnego laboratorium, a może mutacja powstała w efekcie zanieczyszczenia mórz? Żaden człowiek do tej pory o niej nie słyszał ani jej nie widział. A na pewno nikt żywy, sądząc po jej ozdobach z ludzkich kości.

Offline

#15 06-08-2016 o 15h19

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Uwaga uwaga! Oto nadchodzi MOJA styla ^^ (a raczej dwie xdd)
//photo.missfashion.pl/pl/1/83/gd/65821.jpg
Pierwsza przedstawia piękną królową znajdującą się w morskich odmętach (nie kurde na pustyni(ten moment w którym staram się być śmieszna xdd))
Ma ona trójząb jako no berło a te gwiazdki to tak przypadkiem (przecież żartuję nie bierzcie tego tak do siebie).
//photo.missfashion.pl/pl/1/83/gd/65816.jpg
Druga stylizacja przedstawia... w sumie to nie wiem co przedstawia ale było napisane że można wstawić dwie więc wstawiłam dwie ^^. Uznajmy że jest to morska księżniczka (lub syrena ta spódnica może mieć wiele zastosowań xdd)

Taa nie jestem dobra w pisaniu opisów ale coś trzeba było napisać. Myślę że stylizacje nadrobią za ten ekhem wspaniały ekhem opis xdd

Offline

#16 09-08-2016 o 19h01

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

*Post edytowany za zgodą założycielki konkursu w celu dodania drugiej stylizacji*

No cóż, to ja przyjdę ze swoją stylizacją, którą zrobiłam kiedyś jako przykład stylizacji na mój własny konkurs, więc jest właściwie nieużywana, a ma związek z mitologią kraju, który uwielbiam.

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/52804.jpg

     Oto selkie, jedna z ludzi-fok ze szkockich i irlandzkich legend. W wodzie selkie mają postać fok, ale po wyjściu na ląd i zrzuceniu skóry stają się pięknymi kobietami bądź mężczyznami. Według podań, jeśli jakiś mężczyzna znajdzie taką skórę i ją zabierze, zyskuje władzę nad selkie i może uczynić ją swoją żoną. Kobiety-foki zwykle są bardzo dobrymi żonami i matkami, ale nieustannie tęsknią za morzem, dlatego często można je ujrzeć, gdy podczas wykonywania domowych obowiązków stoją zamyślone, zapatrzone w dal, gdzieś w horyzont, na linię, gdzie niebo styka się z morzem. Gdy tylko uda im się odzyskać skórę, chwytają ją i pędzą na plażę, porzucając męża i dzieci.

     Dlatego moja miss ma śliczną, niewinną twarzyczkę, ale też nieco smutną. Na lądzie niebieskimi jak głębia morza oczyma wpatywała się w tęsknotą w fale, ale jednocześnie wbrew wszystkiemu odczuwa ogromny żal i smutek, gdy powoli odpływa w dal, a na brzegu stoją zapłakane dzieci...

bonusik



₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪ ₪


     Druga stylizacja będzie ciut nieoryginalna, ale nie mogłam oprzeć się pokusie wykorzystania tej fryzury. Zainspirowałam się troszkę bajką Disneya o Atlantydzie oraz pewnym celtyckim mitem i stworzyłam takie coś:

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/66267.jpg

     Oto morska czarownica. Niewielu (a właściwie chyba już nikt) jeszcze pamięta, że kiedyś, dawno, dawno temu miała na imię Morynn i była najsłynniejszą czarodziejką w Lyonesse, zatopionej krainie, z której wywodził się jeden z rycerzy króla Artura, Tristan. Kiedy ląd pochłonęły fale, ludzie uznali, że mieszkańcy utonęli, a miasto popadło w ruinę, powoli obrastając glonami. Tak się jednak nie stało. W ostatniej chwili Morynn użyła swej mocy, by otoczyć Lyonesse barierą ochronną, tak więc kraina pozostała nietknięta - nie może zaszkodzić jej ani woda, ani, jak się okazało, czas, który stanął w miejscu, obdarzając mieszkańców życiem wiecznym. Aby zaklęcie nie osłabło, Morynn musi odnawiać je co jakiś czas, a jako że magia nigdy nie jest za darmo, za każdym razem oddaje w zamian część siebie. Jej suknia już dawno przybrała kolor morza w pogodny dzień i obrosła falującymi ciemnoróżowymi ukwiałami. Włosy już dawno przybrały niepokojącą barwę morskiej głębi. Legenda głosi, że z dniem, w którym jej skóra także stanie się błękitna, Lyonesse naprawdę ulegnie zagładzie.

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (10-08-2016 o 21h17)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#17 11-08-2016 o 03h54

Miss'Żółtodziób
Rotten
...
Miejsce: Ciechanów
Wiadomości: 11

https://zapodaj.net/3ad480a010c94.png.html

Syrenka Marysia

Ostatnio zmieniony przez Rotten (11-08-2016 o 03h55)

Offline

#18 11-08-2016 o 21h00

Miss'na całego
inna137
:3
Miejsce: Nevereverland
Wiadomości: 323

http://i67.tinypic.com/a5gaw5.png
Przedstawiam syrenkę która przy brzegu czesze włosy grzebieniem znalezionym na dnie morza.


https://media.giphy.com/media/pPdxU3VZ1uNk3nBDXW/giphy.gif     







Offline

#19 14-08-2016 o 22h17

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Od dawna chciałam wykorzystać tę sukienkę do jakiejś wodnej stylizacji (ten fantazyjny tren kojarzy mi się z falami); fajnie, że wreszcie nadarzyła się okazja do wykombinowania czegoś w tym temacie. Przedstawiam zatem żywiołaka wody! Jest to istota zamieszkująca podwodny świat, gdzieś w odległej rzeczywistości... Włada morzami, jeziorami i wszelkimi zbiornikami wodnymi. Właściwie jest personifikacją swojego żywiołu. Taka istota, przyzwana przez wprawnego maga, może być bardzo potężnym narzędziem.

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#20 15-08-2016 o 15h50

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Hej dziewczyny, ostatnie dwa dni na oddawanie prac! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#21 16-08-2016 o 15h20

Miss'całkiem całkiem
Kamiira
...
Wiadomości: 111

Na szczęście udało mi się jeszcze zdążyć z drugą stylizacją. A oto i ona:
Amfitryta- w mitologii greckiej jedna z najbardziej znanych nereid (lub okeanid); bogini morza (królowa Morza), żona Posejdona. Przedstawiana jako poważna niewiasta, z welonem lub siatką na włosach, często także w otoczeniu delfinów i ryb. Jej atrybutami były delfin, diadem, berło i muszla w kształcie rogu.
//photo.missfashion.pl/pl/1/84/moy/66504.jpg


"Dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane."

Offline

#22 17-08-2016 o 23h10

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

W najgłębszych głębinach oceanu, tam gdzie światło nie dochodzi, a człowiek nawet nie myśli zaglądać, istnieje nieznany świat. W miejscu tym rozwinęła się cywilizacja ryboludzi (potocznie zwanych syrenami). Rządzą oni całym oceanem i dbają o jego równowagę. Oto przedstawicielka tej rasy. Tak jak jej pobratymcy ma niebieską skórę i włosy, oraz piękny ogon pokryty błyszczącymi łuskami. Niech jednak nie zwiedzie cię jej wygląd. Bowiem pod tą piękną maską kryje się bezlitosna wojowniczka, która zrobi wszystko dla swojego królestwa. Zastanawiałeś/aś się kiedyś, dlaczego dno morskie zdobi tyle wraków??

//photo.missfashion.pl/pl/1/84/moy/66533.jpg



Offline

#23 18-08-2016 o 08h15

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

KONKURS ZAKOŃCZONY!
Możecie głosować na swoje faworytki (jeden głos od jednej osoby!) i osoba z największą ilością głosów otrzyma nagrodę publiczności. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#24 18-08-2016 o 10h55

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

To niesprawiedliwe, że można oddać tylko jeden głos, bo mam aż trzy faworytki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png No ale najbardziej kupuje mnie potwór głębinowy SoJin <3


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#25 18-08-2016 o 11h04

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Same here, ale chyba najbardziej wpadła mi w oko wiedźma Yubin!


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2