Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 01-03-2015 o 20h42

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Witam wszystkich zainteresowanych!♥
Jest to mój pierwszy tego rodzaju konkurs, więc proszę o wyrozumiałość.
Tematem przewodnim są wszelkie żyjątka i rośliny wodne! Wszystko co pływa, pełza rośnie, albo jak w przypadku małż pierdzi, by się poruszać!
Dla rozwiania wątpliwości sama woda też może być inspiracją!

Regulamin:
1. Należy pamiętać, aby przestrzegać regulaminu forum!
2. Prace muszą zawierać co najmniej 2 zdaniowy opis!
3. Prace zawarte w edytowanym poście nie są brane pod uwagę!
4. Prace nie na temat, również!
5. Zabrania się używania CAŁYCH zestawów (np. z zodiaku wodnik, ryby czy rak)! Wolno użyć kilu elementów, ale włóżcie w to swoje serce!
6. Prace można składać do 13 marca!
7. Prace wolno komentować po zakończeniu konkursu.

Zostaną wytypowane 3 miejsca +wyróżnienie dla najbardziej kreatywnej kreacji♥

Nagrody:
1 miejsce: dyplom + rysunek zwycięskiej kreacji + rysunek przedstawionej rośliny/zwierzęcia
2 miejsce: dyplom + rysunek przedstawionej rośliny/zwierzęcia
3 miejsce: dyplom

Wyróżnienie: dyplom + tajemnicza niespodzianka.

Jury składa się z mojej osoby, mojej mamy oraz chłopaka.

Powodzenia!

Offline

#2 01-03-2015 o 22h31

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Algi brunatne
//photo.missfashion.pl/pl/1/47/gd/37554.jpg
Wzorowane na:
Link do zewnętrznego obrazka
Opis:
Algi są częstym dodatkiem do różnych dań w Japonii, stąd miska ryżu w dłoniach miss. A to niebieskie w tle to ma być woda :>
[/spoiler]

Offline

#3 02-03-2015 o 08h31

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

Odgrzebałam strój inspirowany stawem - spódnica odpowiada wodzie, jeden pasek (ten pod spodem) wodorostom, które fotosyntetyzują - stąd bąbelki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png pasek wierzchni razem z białymi bransoletkami i naszyjnikiem robi za lilie wodne. No i jako ukoronowanie - łabędź pływający po powierzchni stawu...
//photo.missfashion.pl/pl/1/36/moy/28280.jpg

Offline

#4 02-03-2015 o 16h17

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37585.jpg

Ja inspirowałam się wodą i otaczającą ją roślinnością. Jak widać woda jest ciemna pośród której można ujrzeć jasne kwiaty niczym z baśni.


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#5 03-03-2015 o 09h37

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Yhym . . yhym . . yhym Likosiowy choas przyczłapał, aż tu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37622.jpg

Oto moja stylizacja zainspirowana Lilią Wodną. "Czy stworzenie jej było trudne?" ten jeden wie, kto próbował, ja z swojej strony dodać mogę tylko, że nigdy więcej nie chce przez to przechodzić (choć miałam przy tym frajde) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Teraz tak patrze i mogłam dać jej ciemniejszy bląd ale zepsułby mi koncepcje XD

Jak na tradycje przystało Likosław wymyślił do stylizacji bajke, który jest też w pewnym sensie opisem stylizacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (czytanie nie obowiązkowe, zignoruj po prostu jeżeli ci się nie chce)

Daleko, daleko stąd, w królestwie o którym nikt nie słyszał znajdowała się sadzawka, ludzie zwali ją "Studnią snów". Legenda głosiła, że jeżeli wypowiesz słowa "Kocham cię" przy jej brzegu delikatnie ściskając w rękach kwiat lilii wodnej, bez zrywania go, razem z ukochaną ci osobą, to już zawsze będziecie ze sobą i miłość ta nigdy nie umrze, niestety magia miała drugie dno bo jeżeli słowa te nie są szczere to rośliny z sadzawki wciągną cię pod wode i uśniesz snem wiecznym śniąc o swym życiu z osobą, której tak naprawdę nawet nie kochałeś. Blisko "Studni snów" znajdował się pałac rodziny królewskiej. Jedyny syn Króla i Królowej, który zamieszkiwał pałac razem z rodzicami osiągnął wiek dorosły i przez to co noc było organizowane bale, których celem było znależć Księciu żone. Przez ogromny zbiór młodych ludzi, dużo osób odwiedzało sadzawke, niektóre wyznania były szczere inne nie. Lilia pomyślała "I kolejni, czy oni nie mają nic innego do roboty. Przydało by się troche spokoju. Ciekawe kiedy ten chaos umilknie, pewnie wtedy gdy Książę znajdzie wreszcie żone, wsumie ciekawa jestem troche jego osoby. Jest bogaty i jest jedynakiem więc pewnie jest troche zarozumiały ale może nie jest złym czlowiekiem. Z drugiej strony, nigdy nie widziałam go nad sadzawką, może po prostu myśli, że to tylko zabobon"! I tak mijał dzień po dniu, bał za balem. Pewnego dnia nikt nie pojawił się przy sadzawce, "Pewnie po tylu doniesieniach, że ktoś został wciągnięty pod wodę, zaczeli się bać i darowali sobie wyznania miłosne przy moim domu. Wsumie to dobrze, nareszcie troche spokoju" stwierdził kwiat. Nagle zobaczyła młodego biedaka z kwiatem, który nic nie mówiąc, mijały godziny. Mężczyzna usiadł nad brzegiem i głaszcząc płatki lilii mamrotał do siebie "Wystawiła mnie, zresztą czego ja się spodziewałem. Mam nadzieje, że nie ma kłopotów. Nigdy nie zaznałem miłości więc nie wiem nawet dlaczego ludzie tu przychodzą, zresztą nawet nie zamierzałem powiedzieć tutaj kocham cię, chciałem tylko dać jej w podziękowaniu za jej pomoc ten kwiat ale przy twojej urodzie ta marna stokrotka wygląda jak chwast. Ciekawe czy ją spłoszyłem, to miejsce jest piękne ale ludzie tu przychodzą by wyznawać sobie miłość, może pomyślała, że i ja chce to zrobić" nagle usłyszał "pewnie tak biorąc pod uwagę co to za miejsce, następnym razem lepiej to przemyśl", spłoszony chłopak zaczoł się rozglądać "Co? Kto to powiedział?", "Ty mnie słyszysz?" . . . Bajka nie jest długa jeżeli jesteś ciekawa jak dalej potoczyła się historia to zapraszam tu:
//www.missfashion.pl/forum/t5836,1-bajki-nie-d%C5%82ugie-nie-kr%C3%B3tkie-i-w%C5%82asne.htm


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#6 03-03-2015 o 10h59

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Szukałam jakiejś roślinki o fajnej nazwie, bo moje zamarznięte jeziorko mi nie wyszło, bo nie stać mnie na rybkę. I tak właśnie znalazłam... taśmę kiszkowatą.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Moja miss postanowiła jednak nie zmieniać fryzury i koloru skóry, bo uznała że to niezdrowe, a ostatnio dba o siebie (i o swój budżet).

A więc przedstawiam wam taśmę kiszkowatą! Intensywnie zieloną, delikatną falującą przy najdrobniejszym ruchu wody podwodną roślinkę, należącą do zielenic.

Sukienka i kapelusz mają symbolizować ten liść, niestety nie są tak intensywne, bo spotkały chmurę wybielacza płynącą z jakiejś rzeki. Ręce mojej miss, to tak jakby dolna część łodygi i korzeń (moją miss musielibyście sobie wyobrazić w najdziwniejszej pozycji. A mianowicie, stojącą na rękach z głową do góry, twarzą zakrytą kapeluszem i nogami w górze, oczywiście zakrytymi sukienką. Uwierzcie, lub nie, ale pod spodem ma zielone rajstopy które też mogłyby imitować tą oto roślinkę).  Ogółem to nie wiem co więcej napisać, bo o tej roślince mało było napisane, aczkolwiek spodobała mi się :-P


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#7 03-03-2015 o 19h06

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nie pozostawiasz mi wyboru! Muszę znowu odgrzać kotleta i pokazać mój ocean /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Zastanawiałam się też nad wodorostami, które zrobiłam do alternatywnych, no ale... Tak więc jest to głębia oceanu w oddali widać porzuconą sieć rybacką.

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37641.jpg


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#8 04-03-2015 o 19h41

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37725.jpg
Oto Miss-Wodorost !
Inspirowana na tych nielubianych organizmach , np. takich jak poniżej :
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#9 06-03-2015 o 19h51

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/moy/37835.jpg

Zielony kołnierzyk i bransoletki na nogach to trawka a suknia i buty to woda. Na moich włosach jest taki kwiatek. Moja miss jest jeziorkiem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#10 06-03-2015 o 21h38

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Hm, myślę, że moja obecna stylizacja nawet pasuje do tego konkursu. A zatem... przedstawiam Wam jezioro!

Link do zewnętrznego obrazka

Dokładniej rzecz biorąc: skrzące się, zamarznięte jezioro w pewien zimowy poranek. Nieruchoma, ścięta mrozem tafla odbija różowo-fioletowy wschód słońca.


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#11 09-03-2015 o 22h03

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Zostały ostatnie cztery dni.~
Równo z wybiciem 00:01 14.03 kończę przyjmowanie zgłoszeń.~

Offline

#12 10-03-2015 o 17h19

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Swoją postać inspirowałam koniem wodnym jakim jest kelpie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/31119.jpg

Offline

#13 13-03-2015 o 22h42

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Moją inspiracją jest ośmiornica. Przedstawiam ją jako władczynię mórz i oceanów.

//photo.missfashion.pl/pl/1/48/gd/38246.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#14 14-03-2015 o 00h35

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Dziękuje wszystkim za wzięcie udziału w Jednorazowym kunkursie inspirowanym fauną i florą wodną!
Oceniałam was ja i mój chłopak(Nadworny Krytyk-dlaczego? dowiecie się zaraz sami xd).
Tym kierowaliśmy się przy ocenianiu

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Maksymalnie można było zdobyć 110 punktów. Podam teraz ogólny ranking podliczając punktację obu ocen jednak musicie mi wybaczyć dziewczęta, ale nie mogłam wziąć ocen drugiego jury pod uwagę jeżeli chodzi o podium, bo on jest zwyczajnie... bezgustnym ziemniakiem ;d

Oto ranking:
1.Dasharia 98/110
2.KuroiTenshi 91/110
3.Likoris 89/110
4.GOSKA77 86/110
5.Jessica23 82/110
6.Majkel325 80/110
7.KimKas 77/110
8.Patience 76/110
9.Podoina 75/110
10.MaMiMuMeMo 72/110
11.Kucykowa9 55/110

...ale to nie koniec, podium was jeszcze zadziwi!
To może zaczniemy od tej mniej poważnej, zabawniejszej części /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Pamiętajcie, że to nie ma na celu obrażenia nikogo, wykorzystuje to jedynie w celu humorystycznym, a i komentujący nie pisał poważnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Tak oto ocenił NASZE wybory Nadworny Krytyk /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
"Kim Kas
Stylizacja nie podoba mi sie ze wzgledu na zbyt duza ilosc brazu za mało róznych
kolorów ale sam pomysł godny uwagi"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"Patience
całkiem okej ten pomysł tylko to skrzydlate bydle na głowie jest nie potrzebne i zbyt krzykliwe kreacja troche krzykliwa ale dziekuje za wysiłek"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"Majkel 325
Przypomina gnijaca panne młoda blada jak  ksiezyc chociaz całkiem gustowna suknia pomysł godny uwagi dziekuje"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"Likoris
Za duzo bieli daje po ochach ze ja cie nie moge gdyby dodac troszke ciemniejszych barw bardzo ładna kreacja"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"Podoina
bardzo duzo zieleni w jednym odcieniu troszke pozmieniac i było by okej"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"Jessica23
wyglada jak martwa ryba w siatce rybaka zbyt ciemna jak na mój gust" (Jaki gust? xD)

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"Kucykowa 9
w porównaniu z innymi kreacjami strasznie taka hm zwykła lecz prosta i szykowna dziekuje szanuje"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"Mamimumemo
Całkiem fajna kreacja zrobiła na mnie spore wrazenie chodz mało abstrakcyjna i mało pracy włozone"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"Dasharia
bardo ładna kreacja bardzo zgodna z opisem zrobiła na mnie duze wrazenie Gratuluje"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"KuroiTenshi
ładna kreacja wzorowana na zacnej klaczy Duzo pracy widac Patataj"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


"Goska77
Całkiem ładna kreacja tylko troszke bardzo błyszczaca jak na mój gust"

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Już wiecie dlaczego krytyk?
Teraz troszkę na poważnie ode mnie.
Było naprawdę wiele pięknych kreacji i serce mnie po prostu bolało jak dotarłam do oceniania, zrobiłam pełno notatek i obliczeń, post z wynikami wyjdzie na pół kilometra, ale chcę być sprawiedliwa. Punkty za pomysł były u mnie chyba najłatwiejsze do zdobycia, w sumie podobnie jak punkty dodatkowe.


KimKas
Sam pomysł urzekł mnie po całości, jak każdy chyba zdążył zauważyć "seaweed" to wodorost po angielsku, a algi również są wodorostami więc pomysł bardzo mi się spodobał, wykonanie również było bardzo pomysłowe jednak parę elementów nie pasowało mi do siebie tak do końca, ale i tak mnie urzekła.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Patience
Najbardziej przeładowana, chaotyczna i niezrozumiała stylizacja w całym konkursie, ale jak tylko się pojawiła już wiedziałam, że na pewno będzie GDZIEŚ wyróżniona, całość jest bardzo fajnie przemyślana, nie pasuje mi jedynie parę elementów.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Majkel325
Pomysł naprawdę fajny, użycie tutaj kwiatów również mi się bardzo spodobało, jednak stylizacja jak na wodę... troszkę uboga, przynajmniej dla mojego oka, straciłaś również nieco punktów na niedopasowanych włosach.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Likoris
Powinnam Cię zabić za tę stylizację, nie miałam nawet do czego się przyczepić. I jeszcze ten opis no po prostu za to powinno się banować. Jedyne co mogę powiedzieć, że zabrakło mi ciemnej zieleni liści Lili, o!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Podoina
Pomysł genialny, sam fakt, że pokopałaś i znalazłaś coś bardzo oryginalnego! Do tego ten opis i pomysł z postawieniem miss na rękach, geniusz. Niestety musiałam Ci odjąć punktów za włosy, bo gdybym tego nie zrobiła nie byłabym fair w stosunku do innych.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Jessica23
Bardzo mi się spodobał pomysł i wykonanie, jednak faktycznie bardziej przypomina mi wodorosty, niż ocean, jednak jak w przypadku Likoris, nawet nie dałaś mi się szans do niczego doczepić. No ja tylko mam nadzieję, że te węże to węgorze ;d

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Kucykowa9
No niestety już zostałaś oceniona zimnym okiem jak stwierdziłaś, że wodorosty to
nielubiane organizmy, a tak na poważnie, elementy grają ze sobą, tylko stylizacja
nieco uboga jak na tak zacne rośliny, a no i włosy też wydawały mi się wyrwane z
zupełnie innej stylizacji.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


MaMiMuMeMo
Stylizacja bardzo urocza, pomysł też miły, opis jest konkretny i na temat, jednak
wykonanie w niektórych elementach nie współgra ze sobą, chociaż podoba mi się
wykorzystanie kołnierza na trawę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Dasharia
Stylizacja i pomysł bardzo ciekawa, jedna z oryginalniejszych, też nie dałaś mi za
bardzo szans, żeby się czepiać, niestety ;d

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


KuroiTenshi
Kelpie to jedne z moich ulubionych stworzeń fantastycznych, jednak długo zastanawiałam się czy pomysł nie narusza zasad konkursu, ale zdałam sobię sprawę, że w sumie nie powiedziałam, czy mają być one prawdziwe. Pomysł świetny, wykonanie jeszcze lepsze, a doczepie się do miecza, bo mi tu nie pasuje, o.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


GOSKA77
Twoja kreacja niestety znikła po problemach z forum, a pamiętam, że była nieco inna niż ta dodana w późniejszym czasie, jednak to nie Twoja wina. No cóż wszystko do siebie pasuje, pomysł również bardzo fajny, żałuję troszkę, że nie było fajnego opisu.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Tak się sprawuje punktacja!
Także czas na wyniki!

Gratuluje wszystkim, a wyróżnienia otrzymują:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Nagrody pojawią w postaci dyplomów pojawią się najwcześniej jutro, a jeżeli nie to razem z rysunkami do dwóch tygodni!
Gratuluję wszystkim i również wszystkim wytrwałym, którzy to czytali(godzina pisania + pół edycji nie licząc zawału kiedy notatnik przestał odpowiadać [*]) oraz zapraszam do komentowania!

Jeszcze chciałam dodać:
Wyszło tak dużo nagród i wyróżnień, że postanowiłam stworzyć coś również dla osób, które niestety nie zostały wyróżnione więc właściwie, każdy zostanie nagrodzony /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez DarkSeaweed (14-03-2015 o 00h40)

Offline

#15 14-03-2015 o 16h51

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Oł jea! Mam wyróżnienie :-) Dzięki, bardzo mi miło, nie sądziłam że w ogóle moja stylizacja się spodoba :-P


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#16 14-03-2015 o 17h19

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Aww... Dziękuję bardzo za drugie miejsce i cieszę się niezmiernie, że moja stylizacja się podobała ^^

Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym~

Offline

#17 14-03-2015 o 17h26

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Ja się cieszę że przynajmniej napisałaś o mojej stylizacji coś miłego ^^
Gratuluję wszystkim!!!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#18 14-03-2015 o 17h27

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Ło, drugie miejsce! Nie spodziewałam się tak wysokiej oceny! ^^
Gratuluję całemu podium, które wygląda przecudnie (zwłaszcza oba pierwsze miejsca są powalające i wcale się nie dziwię, że stoją obok siebie - dziewczyny, dałyście czadu :3) i wyróżnieniom, także wartym uwagi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A także pozostałym uczestniczkom. Wszystkie wypadłyście super! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
DarkSeaweed, świetny pomysł z dodaniem opinii "Nadwornego Krytyka" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#19 14-03-2015 o 22h52

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Łał!!! Nie spodziewałam się żadnego miejsca a tu proszę trzecie. Gratuluję zwyciężczynią. No i jeszcze raz dzięki.

Ostatnio zmieniony przez GOSKA77 (14-03-2015 o 22h53)


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#20 15-03-2015 o 01h34

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Uwaga!
W wolnym czasie udało mi się wykonać 3 dyplomy, niestety reszta musi zaczekać, mam bardzo dużo rzeczy w szkole do zrobienia, ale obiecuję dodać resztę najpóźniej w nocy z niedzieli na poniedziałek, a tym czasem 3 dziewczyny mogą się już cieszyć dyplomami, reszta nagród pojawiać się będzie niestety nie regularnie.
Bardzo bym prosiła o jakieś potwierdzenie odebrania nagrody tu bądź prywatnie.

Jessica23



Likoris


Dashira

Ostatnio zmieniony przez DarkSeaweed (15-03-2015 o 01h34)

Offline

#21 15-03-2015 o 15h10

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Nigdy nie patrzyłam na to w ten sposób /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Pozdrów chłopaka.
Fajnie, że dostałam dyplom tak szybko, jest ekstra! Dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
PS Zdziwiło mnie to 1 miejsce, bo kierowałam się pierwszą punktacją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Gratulacje dla pozostałych osób /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png!


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#22 15-03-2015 o 16h54

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Rewelacyjne dyplomy! Bardzo fajne podejście w doborze tła. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#23 16-03-2015 o 00h39

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Tak jak obiecałam pojawiają się pozostałe dyplomy dla moich zwyciężczyń i wyróżnionych ♥
Mam nadzieję, że dyplomy się podobają, bo na pozostałe nagrody będzie trzeba nieco poczekać. Niedługo również zgodnie z obietnicą pojawią się niewielkie nagrody pocieszenia dla pozostałych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

KuroiTenshi



GOSKA77


Patience


Podoina


Proszę o informowaniu mnie o odbiorze nagród.

Ostatnio zmieniony przez DarkSeaweed (16-03-2015 o 15h40)

Offline

#24 16-03-2015 o 12h48

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

Dyplom jest śliczny i już na profilu ^^
Jeszcze raz dziękuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#25 16-03-2015 o 17h58

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Dyplomik odebrany (no wiedziałam że moja miss stanie na głowie :-P) za niedługo pojawi się w opisie, pikny jest :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1