Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 22-02-2016 o 14h44

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

14. Miss Konkurs - Zabawa Karnawałowa~!


Drodzy użytkownicy! Mamy zaszczyt ogłosić czternasty oficjalny konkurs Miss Fashion!


Po całym Miss City krąży plotka, że pewna Miss postanowiła zorganizować najwspanialsze przyjęcie karnawałowe tego roku! Oczywiście inne modne panie nie mogą pozwolić by cała sława przypadła jednej osobie. Z tego powodu ogłoszony został konkurs. Każda zainteresowana Miss może zgłosić swoje pomieszczenie do konkursu, a po upływie wyznaczonego czasu wybrane zostaną sale (lub też miejsca na świeżym powietrzu), w których odbędą się przyjęcia.
Pamiętaj poza salą Twoja Miss musi także zadbać o odpowiedni strój! ^-^



Regulamin:
1. Do stworzenia pomieszczenia i stylizacji możecie wykorzystać dowolne przedmioty/ubrania z gry.
Nie ma żadnego limitu miss monet przeznaczonych na wykonanie pracy.

2. Wybór dekorowanego pomieszczenia jest dowolny (biuro, kuchnia, pokój, ogród, plaża, itd.), tak samo jak tematyki przewodniej waszego przyjęcia (bal maskowy, bal przebierańców, itp.).

3. Stylizacja powinna się pojawiać w pomieszczeniu, a nie być zgłoszona osobno.

4. Nawiązanie do motywu przewodniego jest jednym z ocenianych kryteriów, oczywiście kreatywność i oryginalność są wysoko cenione, ale odbieganie od tematyki konkursu jest równoznaczne z dyskwalifikacją.

5. Prace można zgłaszać do 6 MARCA.

6. Prace można edytować do 30 minut od ich zgłoszenia. Każda edycja dokonana przez użytkownika po upływie tego czasu będzie równoznaczna z dyskwalifikacją. (Jeśli koniecznie musicie coś zmienić - podaliście zły link, który się nie wyświetla, lub też macie błąd w opisie - poproście moderatora by to poprawił.)

7. Plagiaty i pogwałcenia prac autorskich będą skutkować dyskwalifikacją oraz karą.

8. Stylizacje będące gotowymi kompletami od Nine nie będą oceniane.

9. Każdy gracz może umieścić tylko jedno zgłoszenie zawierające jedną stylizację i jedno pomieszczenie!

10. Wyniki zostaną podane maksymalnie do 7 dni roboczych po zakończeniu konkursu.


Nagrody:

I miejsce: 12 000MM
II miejsce: 10 000MM
III miejsce: 8 000MM

Nagroda Publiczności: 4 000MM

Głosy na faworytów (max.3) wysyłamy dopiero po zamknięciu wątku konkursowego! Na wysłanie swoich głosów macie 3 dni od zamknięcia wątku.

Zamieszczanie prac:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



UWAGA!!! W tym wątku zamieszczamy JEDYNIE prace konkursowe. Wszystkie inne posty będą usuwane, a autorzy karani tygodniowym banem!

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#2 22-02-2016 o 16h34

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Konkurs od razu mi się spodobał, więc nie mogłam się nie zgłosić.
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58537.jpg
Moja miss zorganizowała bal maskowy. Przyjęcie miało odbyć się wieczorem, na świeżym powietrzu, chociaż jak wiemy karnawał przypada zimą. Rozstawione stoliki, przygotowane wykwintne potrawy, kilka ozdóbek i kwiatów dla rozweselenia tarasu. Ona ślicznie ubrana. Wszystko było idealne, ale brakowało jednego... zaproszonych gości. Biedna organizatorka zmartwiona usiadła przy ostatnim, stoliczku w rogu tarasu, gdy nagle usłyszała dzwonek do drzwi podskoczyła ze szczęścia i poszła powitać gości. Zabawa trwała do białego rana.

Offline

#3 22-02-2016 o 19h46

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58582.jpg
Bal maskowy
Cóż z roślinnością za szalałam,więc w padłam na pomysł,że bal odbywa się w ogrodzie botanicznym.Trwają właśnie ostatnie poprawki przed przyjęciem,gospodyni układa jeszcze ciasta czekoladowe,i samo poszła przebrać się za królową czekolady.
Nie za bardzo widać miss więc wklejam  dodatkowe zdjęcie:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


,,W karnawale
tańczą maski.
Śmiech, muzyka
i oklaski.
Uśmiech trwale
przyklejony.
Drinki, suknie,
kotyliony.
Trwa w najlepsze
bal maskowy.
Nagle gość
przybywa nowy
(zwabiły go
sali blaski)
i tańczącym
zrywa maski.
Może dostrzec
każdy widz-
pod maskami
nie ma nic..."

Kalina Beluch

Ostatnio zmieniony przez sarata123 (22-02-2016 o 19h47)


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#4 22-02-2016 o 20h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58588.jpg
Mroczny bal maskowy.Nigdy nie wiesz kto kryje się pod maska chwila nie uwagi i tracisz życie.

Offline

#5 23-02-2016 o 18h22

Miss'wow
Ayako81
Czuję się jakbym była szczelnie zamknięta, Przez stulecia samotna w nocy Czekam na kogoś kto...
Wiadomości: 507

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58613.jpg

Gdy usłyszałam o konkursie porozmawiałam z moim chłopakiem Renan'em. Razem postanowiliśmy wziąć w nim udział. Ja przygotowałam mini kanapki, babeczki, ciasto i picie w kuchni, natomiast on w pokoju obok ustawił stoliki, a przy nich kolorowe puffy, zawiesił u sufitu dekoracje, nadmuchał balony, obwiesił krzesła barowe serpentynami, nastawił kolumny z których już leciała skoczna muzyka. Ta nam pomagała wszystko przygotować. Gdy skończył poszedł rozwiesić plakaty o odbywającym się u nas balu przebierańców. W tym czasie ja położyłam obrusy na stolikach oraz porozstawiałam napoje. Kiedy skończyłam poszłam się przebrać. Potem czekałam w sali na powrót Rena i nadchodzących gości.


Ktoś zapytał znowu mnie,czy już odnalazłam czego chce,to przypadek stworzył plan,że odpowiedź znam.
Link do zewnętrznego obrazka

"Quod cibus est aliis, aliis est atrum venenum" 

Offline

#6 23-02-2016 o 23h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 10

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58639.jpg


Impreza karnawałowa w cyrkowym stylu z występem na żywo.

Offline

#7 24-02-2016 o 11h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58647.jpg 
Moja Miss postanowiła urządzić przyjęcie w swoim apartamencie na Hawajach. Stąd właśnie motyw przewodni imprezy- "hawajski raj". Dla gości przewidziano wiele atrakcji, między innymi pokaz talentów oraz wybór króla i królowej imprezy.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#8 24-02-2016 o 13h33

Miss'całkiem całkiem
Karo19
.
Wiadomości: 132

Każdy z nas zapewne kojarzy bajkę "Alicja w krainie czarów"... Została ona motywem przewodnim we wspaniałym balu przebierańców organizowanym przez moją Miss. Każdy może przebrać się za ulubioną postać z bajki swojego dzieciństwa i wziąć udział w niezwykłej podróży do krainy marzeń. Zapraszam serdecznie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png   






//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58656.jpg


Karola

Offline

#9 24-02-2016 o 16h37

Miss'nieobczajona
Rozalia81
...
Wiadomości: 17

Chyba zaszalałam
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58658.jpg
Moja miss przebrana za lisa. Urządza imprezę karnawałowe w krainie wiecznej jesieni. Przygotowała już skromne przyjęcie i czeka na gości. Niestety uciekły jej balony ale okazuje się że pięknie wyglądają w blasku zachodzącego słońca. Przyjęcie pomogły jej zorganizować leśne zwierzęta którym moja miss jest bardzo wdzięczna.
/modules/forum/img/smilies/content3.gif

Ostatnio zmieniony przez Rozalia81 (24-02-2016 o 16h38)


Rozalia

Offline

#10 24-02-2016 o 16h48

Miss'na całego
Kharanne
Trust in dreams, for in them is hidden the gate to eternity.
Miejsce: Błąkam się po Trójmieście
Wiadomości: 465

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58660.jpg

Moja miss stwierdziła, że "vipowskie przyjęcia" są przereklamowane i ze swoją imprezą wyszła na ulice. Wstęp wolny, mile widziane przebrania. Przez chwilę zastanawiała się czy nie przesadziła ze światłem i mgłą - po chwili jednak uznała, że może to dodać niektórym osobom odwagi do zabawy - i nie pomyliła się. Niektóre osoby pojawiły się w przebraniach z zupełnie różnych bajek.

P.S. Moja miss jest po lewej, po prawej to chłopak-"klon".


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83475.jpg

Offline

#11 25-02-2016 o 20h37

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Moja miss postanowiła zorganizować odlotową zabawę karnawałową. I to dosłownie, bowiem motywem przewodnim imprezy jest science-fiction, a konkretniej - podróże międzyplanetarne i międzygalaktyczne. Pomieszczenie zostało wystylizowane na wnętrze statku kosmicznego, zaś goście przyjdą przebrani za kosmitów. Sama organizatorka wygląda jak przedstawicielka rasy Reptilian Nikt nie wie, że to jej prawdziwe oblicze, a mały Cthulhu jest kosmitą. Nikt.
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/gd/58725.jpg

Offline

#12 27-02-2016 o 17h13

Miss'ujdzie
DarkWarrior
"Now your hatred has become your strength. At last the dark side is your ally..."
Miejsce: Lidzbark
Wiadomości: 182

"Galaktyka - Ciemna Strona" - oto temat tej imprezy. Wszystko tu kręci się wokół Ciemnej Strony Mocy ze Star Wars: stylizacje, dekoracje. Moja Miss zdecydowała się (wiadomo dlaczego) na inspirację najlepszym filmem 2015 roku, czyli Przebudzeniem Mocy! Uwaga jednak skupia się na czarnych charakterach, którzy przeważnie mają najlepsze stroje. Dlaczego więc tu nie wpaść?
Moja Miss i jej chłopak już czują Moc! I to dosłownie: patrz Miss i jej lewitująca kula


//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58791.jpg


"No one can make it better, take control - there is now or never!" - Skillet "Sick of it"

https://66.media.tumblr.com/b86206d6f1bff4094e7b877011ab93e7/tumblr_nqw9m4wC2Y1qd479ro1_500.gif

Offline

#13 28-02-2016 o 13h47

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Moja miss swoją zabawę karnawałową również zrobiła na świeżym powietrzu. Tutaj tradycja miesza się z nowoczesnością, w idealnej harmonii tworzą spójną całość - świetną zabawę przy ludowej muzyce, śpiewy i tańce, a także jedzenie najpyszniejsze w okolicy. Tradycją jest że kobiety, w tym moja miss, ubierają jasne szaty oraz bogatą biżuterię i tańczą do rytmu wybijanego rytualnie z bębnów. Poczujcie te wibracje i dajcie się ponieść muzyce (jak moja miss) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/gd/58931.jpg

(inspiracją były azjatyckie święta i festiwale)


Offline

#14 29-02-2016 o 22h08

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59044.jpg
Zaczyna się piękny wieczór, a słońce zabarwia wszystko za oknem na pomarańczowo. Cudowna atmosfera wśród mrozów trwającej na zewnątrz zimy...i ciepłe, jasne wnętrze jednego z pokoi w pewnym domku nad jeziorem. Trwają właśnie ostatnie przygotowania do imprezy karnawałowej wszech czasów! Pierwszy bal duchów rozpocznie się zaraz po zapadnięciu zmroku, więc gospodyni pieczołowicie rozwiesza cukrowe pajęczyny w każdym dostępnym kącie pokoju, porządkuje podarte zasłony, niby wyjęte z jakiegoś horroru, wokoło pełno świec, czaszek, oraz innych podejrzanie wyglądających przedmiotów. Czyżby ze starego fortepianu coś chciało wyjść? Maszyna do robienia dymu sprawdziła się świetnie, a krążące wokół drobinki brokatu dodają całej scenie tajemniczości. Na stole jednak, poza dziwnymi, tajemniczymi napojami stoją najzwyklejsze przekąski- żeby goście nie uciekli z krzykiem ze zgrozy. A gospodyni przyjęcia? Wygląda jak duch! Pragnie wszystkich zachwycić swoim przebraniem, więc z uśmiechem na ustach, czeka na pierwszych gości, poprawiając wszystkie, chociażby najmniejsze niedociągnięcia wirując przy tym w kłębach sztucznej mgły,nie mogąc się doczekać początku przyjęcia i pragnąc przetańczyć całą noc.


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#15 02-03-2016 o 16h01

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Ubóstwiam karnawał w Wenecji, więc takowego nie mogło zabraknąć. Pełen przepychu, złota, bogactwa. Karnawał, gdzie niezależnie od statusu każdy jest równy. A wszystko to dzięki maskom.
http://i65.tinypic.com/hwy5gi.jpg
Przejdźmy do historii mej miss. Bal karnawałowy był zorganizowany na część mej miss. Jednakże wydarzył się wypadek.... Goście nigdy nie dotarli na przyjęcie, bo został odwołany. Niestety, miss nigdy się nie pogodziła ze swoim losem. Być może nawet nie wie, że nie żyje. Cały czas czeka na swój bal i na gości, którzy nigdy nie przybędą. Sala zaczyna powoli obrastać w pajęczyny i niszczeć, a duch mej miss dalej błąka się po komnacie z nadzieją.

Taka mroczna wizja balu karnawałowego w Wenecji.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#16 02-03-2016 o 21h17

Miss'ok
Pajka
...
Wiadomości: 53

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59171.jpg

Bal karnawałowy u mojej miss odbywa się w zamku i związany jest z tematyką musicalu "Upiór z Opery". Miss wraz ze swoim chłopakiem oczekują przy drzwiach na gości oraz muzyków, a obok czekają już przekąski i napoje. Całość dopełniają stroje stworzone z myślą o cudownym musicalu i atmosferze w okół niego.
Zapowiada się wspaniała zabawa.

Ostatnio zmieniony przez Pajka (02-03-2016 o 21h18)

Offline

#17 04-03-2016 o 02h17

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Wiem, wiem bardzo dobrze, że z tą mini tandetą daleko nie zajde ale jak wszyscy chyba naprawde uwielbiam konkursy na MF, te nieoficjalne jak i oficjalne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Więc nie mogę się NIE zgłosić :3

Jest to obraz, który jak za mgłą pamiętam z dzieciństwa (także jest to odrobine naciągana "modna" impreza karnawałowa bo górowała tu lekka tandeta, muzyka disco polo [szanuje ten nurt muzyki bo sprawia on dużo radości wielu ludziom, jednak na samo wspomnienie moje uszy dalej bolą XD] i rodzinna atmosfera)

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59208.jpg

Jest to mniej więcej odtworzone (chodz o ściany, podłoge i okna) pomieszczenie ze strychu w rodzinnym domu mojego Dziadka :3
W mojej rodzinie nigdy nie było zasad odnośnie chodzenia spać i dzieci zawsze bawiły się z dorosłymi, aż nie padły ze zmęczenia (oczywiście padaliśmy jak muchy już koło godz 21-22 po intensywnych harcach, jednak odświętnie staraliśmy się wytrwać do 01:00 w nocy . . . i tak jak już się domyślacie moja rodzinka często balowała :3).
Nie było zasady spania ale była inna zawsze przestrzegana, "do momentu w, którym wszyscy niepełnoletni zasną nie ma ani grama alkoholu" dlatego miss trzyma w ręce szklanke z jakimś soczkiem.

Była to najczęściej zabawa karnawałowo-kostiumowa :3 Kwestia kostiumu była najczęściej dla dzieci ale i tak dorośli bawili się najlepiej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Moja kuzynka zawsze była aniołkiem, a ja diabełkiem jednak tutaj byłamograniczona więc powiecmy, że miss jest króliczkiem, jej chłopak księciem, mały chłopiec misiem (uszy i ogonek z uchwytów do szafek) , a dziewczynka śnieżynką (stąd płatki śniegu przy kokardzie i we włosach).
Tak tylko jakby kto pytał to fajarwerki zrobiłam z "odległej galaktyki" i "błysk".
Każdy błyszczek ustawiłam sama było to czasochłonne i roboty było sporo ale wyszły ślicznie i naprawde dobrze się bawiłam, więc ciort z tym, było to odstresowującje.
Pamiętam, że wszędzie walały się nasze zabawki ale gościom chyba to nie przeszkadzało, środek sali był parkietem do tańca więc był pusty ale przy ścianach stały stoły uginające się pod wagą smakołyków, które przynosili wszyscy zaproszeni :3 Pamiętam, że pierwszy raz i ostatni widzałam prawdziwą szafe grającą, całą obkleiliśmy nakleikami (i chyba ją zepsuliśmy bo już więcej nie działała). Pamiętam też kolorowe światełka na podłodze po, których skakałam, co jakiś czas kręciły się w kółko, chciałam to odtworzyć ale wyszedł koszmarek jednak stwierdziłam a niech zostaną, a co tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#18 04-03-2016 o 10h58

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Chyba jeszcze czegoś takiego nie było..
No to i ja się zgłoszę z moim skromnym pokojem.

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59214.jpg

Wersja bez miss



"Moja miss chciała urządzić przyjęcie w Azji ale chyba jej to nie wyszło..Zaczęło się od przygotowań. Miss zaczęła stroić swoje podwórko, na ziemi Azjatyckiej. Wszystko było gotowe, ale jej chłopakowi czegoś zabrakło..
-A możeby rozłożyć dywany? - powiedział Pierre - Tu jest strasznie pusto!
Dziewczyna zgodziła się na tą zmianę. Okazała się ona świetnym pomysłem.
-Gotowe! -wykrzyknęła Smolarka.
W tej samej chwili wszystkie balony nagle poleciały w niebo.
-O nie! - krzyknęła rozpaczliwie miss - Balony poleciały W GÓRĘ!
Po ostatnich słowach wypowiedzianym przez dziewczynę, stało się coś gorszego.
Dywany zaaregowały na słowo "w górę". Jako' że były posłuszne, posłuchały rozkazu.
-Aaa! - wykrzyknęła miss - co się dzieje!?
Okazało się, że to są la latające dywany! Smolarka była przerażona. W tem spadła z dywanu, lecz nie upadła na ziemię, lecz na miękką chmurę.
-Tutaj są balony! - wykrzyknął jej chłopak.
-Hmm..Skoro są balony..A widok jest tak piękny (bo zachodzi słońce)..Zrobimy tutaj przyjęcie!"


Moją inspiracją była przede wsystkim bajka z dzieciństwa "Alladyn" którą oglądałam z moją młodszą siostrzenicą. Przyznam, że dosyć mało się tu dzieje, ale użyłam wielu elementów, by stworzyć twn widok. Moja miss stoi na chmurze, a jej ubtanie jest wykonane w odciwniach fioletu. Ogólnie, to cały krajobraz ma tworzyć zachód słońca. Mam nadzieję, że mi się udało. :)

Pozdrawiam!

Mam nadzieję, że pomieszczenie nie odbiega od tematu, bo było specjalnie robione na konkurs. :)

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (04-03-2016 o 11h05)


#1 soowon defender

Offline

#19 05-03-2016 o 00h29

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Moja miss długo rozmyślała przed snem o plotce, która krąży nad całym Miss City dotyczącej pani, która postanowiła wyprawić najwspanialsze przyjęcie karnawałowe tego roku oraz o innych damach, które poszły w jej ślady urządzając przeróżne bankiety. Oczywiście nie chciała być gorsza i również zdecydowała się coś zorganizować, jednak nie potrafiła wymyślić żadnej koncepcji na swoje przyjęcie, a z intensywnego myślenia rozbolała ją głowa więc szybko zasnęła. Przyśniło jej się, że wyprawiła domówkę, która jak to w snach bywa była tak groteskowa, że pojąć jej się nie dało. Nie dość, że pomieszczenie, w którym się znalazła wcale nie przypominało przytulnego domu, a raczej złowrogą przestrzeń, to jeszcze wymagany był strój wieczorowy! "Ech.... dobrze, że przynajmniej stół jest syto zastawiony i można coś podjeść zanim przyjdą goście" pomyślała miss Yubin i ugryzła kawałek babeczki — wtem jak w Alicji w Krainie Czarów urosła do niewyobrażalnych rozmiarów... no kto by się spodziewał!?! Chcąc to naprawić wzięła kęs makaronika i wyrosły jej jelenie uszy... jednak nie zawsze w snach dzieje się jak w bajkach! Zdesperowana, aby osiągnąć "dawny wygląd" przed przybyciem gości postanowiła skosztować kolejnej muffinki co jej pupilom najwyraźniej się nie spodobało! Ciekawa jestem, w jaki sposób dalej potoczy się ta domówka! Mam nadzieję, że zaproszeni nie będą pod koniec imprezy, a może nawet i na jej początku gonić Yubin z widłami i pochodniami, choć co to za przyjęcie, na którym nie ma zaskakujących zwrotów akcji!?! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#20 06-03-2016 o 09h55

Miss'nieobczajona
filfa897
...
Wiadomości: 25

Gdy zobaczyłam informację o konkursie od razu uznałam, że muszę wziąć w nim udział. Mój pokój przypomina fragment sali balowej z widokiem na piękną noc. Na samym środku pokoju rośnie magiczne drzewko, a wokoło niego pojawia się jasna poświata. Nie mogę doczekać się wyników.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  //photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59282.jpg
Na koniec chce powiedzieć, że wszystkie miss bardzo postarały się, a ich pokoje będą dla mojego ogromnym rywalem.Nieważne kto wygra ważna jest dobra zabawa.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez filfa897 (06-03-2016 o 09h56)


directionerka ;*

Offline

#21 06-03-2016 o 10h15

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Nigdy nie umiałam zaprojektować mojego pokoju w sposób kolorowo-imprezowy. Dlatego musiałam wynaleźć coś, na przekór radosnej zabawy karnawałowej.
Moja miss przygotowała imprezę w plenerze (ogrodzie za domem). W południe było już wszystko gotowe i zapięte na ostatni guzik, przewidziana pogoda bezchmurna i ciepła. Serowa pobiegła założyć swój strój oraz ubrać chłopaka, miała nadzieje, że kolejna zabawa w przebieranki oraz zakup drogiego stroju sprawi, że Benolit tym razem jej się oświadczy!
Jakież było jej zdziwienie, gdy wbrew nieomylnym polskim synoptykom zerwała się deszczowa nawałnica, demolując cały wystrój przyjęcia ;-;
A wszystko miało być tak pięknie, nie po to tyle się starała by pogoda zniszczyła jej imprezę zaręczynową... eeee... znaczy się KARNAWAŁOWĄ!
-No nie, on nigdy mi się nie oświadczy, chyba będę musiała go rzucić!
Lecę po kilogram batonów na zagryzienie smutku ;-;

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59283.jpg

Aż jej parasolka opadła z demotywacji xD

Offline

#22 06-03-2016 o 11h51

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Może jeszcze ja... Pracę miałam gotową już dawno lecz pojawiły się małe problemy techniczne i nie mogłam  jej wcześniej zgłosić.
Moja miss wybrała klasyczne przyjęcie/imprezę karnawałową w swoim domu. Salon udekorowała balonikami, serpentynami i światłami.Wszystko jest idealnie, Teraz zostaje oczekiwanie na gości. Nawet kreacja już gotowa (skąd tam wziął się ten gołąb się pytam ?!). A te rysunki na ścianach? Kochana siostrzyczka zadbała o dekoracje...
A oto pokój z miss:
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59286.jpg
No więc to byłoby na tyle... Myślę, że się spodoba

Offline

#23 06-03-2016 o 13h49

Miss'nieobczajona
Doll125
♡ I'm Child Of Light ♡
Miejsce: Lemuria.
Wiadomości: 29

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59291.jpg
Moja miss postanowiła wynająć łódź podwodną i zrobić w niej przyjęcie. Nie chciała mieć balonów, gdyż pomyślała, iż głupio byłoby mieć hel pod wodą. Po długich wzmaganiach zrobiła luźne przyjęcie dla wszystkich przyjaciół, oraz innych gości. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


♥ "Child Of Light" ♥Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#24 06-03-2016 o 20h33

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Zapewne każdy z Was kiedyś doświadczył samotności. To okropne uczucie przychodzi kiedy chce, dopada w najgorszych i najmniej odpowiednich momentach i zabiera dobry humor w niepamięć. Przybywa, kiedy najmniej go pragniemy. Na przykład podczas karnawału.
Moja miss zawsze należała do mało towarzyskich osób. Ale w ten jeden wieczór poszczęściło się jej; znajomi wreszcie zaprosili ją na bal karnawałowy. Jej przyjaciel miał po nią podjechać około ósmej. Czekała, czekała i czekała, wybiła dziewiąta, potem dziesiąta, a jego nie było. Kiedy nastała północ, dziewczyna otarła twarz z łez rozczarowania, wyszła z domu i pognała przed siebie. Nawet nie zauważyła kiedy dotarła do lasu. Drzewa były piękne o tej porze roku. Takie śnieżne i tajemnicze... usiadła na trawie i płakała. Nagle uświadomiła sobie, że jest obserwowana. Rozejrzała się dookoła i zobaczyła nieśmiałe pyszczki zwierząt ukryte pomiędzy drzewami. Uśmiechnęła się delikatnie.
Jeśli tylko jej twarz nie byłaby pokryta łzami, może dostrzegłaby wśród nich także smoka...



//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59318.jpg

Offline

#25 07-03-2016 o 06h45

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Termin zgłaszania prac konkursowych dobiegł końca, więc zapraszam do głosowania na swoich faworytów (max 3). Można to zrobić wysyłając do mnie (lub innej moderatorki) pw.

Uwaga!
Więcej niż jednego głosu od osób posiadających to samo IP (współlokatorów, członków rodziny) nie zapisujemy.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1