Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#76 21-07-2014 o 22h33

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 25

Wiolecinka napisał

Języki których się uczę to:
- Angielski - standardowo, jak w każdej szkole. Uczę sie tego od 4 klasy podstawówki.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif
- Rosyjski - Znienawidzony przeze mnie język, którego ucze się się od 1 klasy szkoły sredniej. Szczerze to wolę już wyskoczyć przez okno, niż się go dalej uczyć xDDD  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

A na 'własna rękę' to próbuję trochę z japońskim, jak pewnie większość fanów M&A..  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

To wyskoc i nie będziesz mogiła chodzić do szkoł /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#77 22-07-2014 o 13h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Angielskiego uczę się jakieś 12 lat, języka niemieckiego uczyłam się jakieś dobre cztery lata no i wciąż szlifuję mój język Hiszpański (będzie jakieś 4/5 lat nauki)

Offline

#78 01-08-2014 o 23h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Angielskiego uczę się od pierwszej klasy, od czwartej chodzę też na kurs, od kwietnia kocham ten język, wiecie dlaczego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Niemiecki mam głęboko gdzieś, ale cóż, szkoła to szkoła... Chodzę też na kurs hiszpańskiego, ale bez większego entuzjazmu. Chciałabym uczyć się francuskiego. Wiecie, Herkules Piotr...

Offline

#79 02-08-2014 o 11h17

Miss'wow
Melanie
Better yehet today than kkaebsong tomorrow.
Miejsce: w szafie.
Wiadomości: 705

Uczę się języka angielskiego od 4 klasy podstawówki. Uwielbiam ten język, ale że jestem kaleką lingwistyczną, to w dalszym ciągu nie znam go tak, jakbym chciała. ._. Ale uczę się, szlifuję i cały czas wierzę to, że kiedyś będę się nim posługiwała biegle.
Niemieckiego za to uczę się od 1 klasy podstawówki (a jeśli by się przyczepić, to nawet od przedszkola), jednak go nie lubię i tak trochę sobie olewam jego naukę. I mimo że mam zawsze same piątki, nie potrafiłabym się w tym języku dogadać. Nie ma szans.
Na własną rękę uczę się koreańskiego i, swego czasu, japońskiego, jako że jestem wielką fanką anime oraz dram. Szału nie ma, ale podstawowe zwroty znam i potrafię całkiem sporo zrozumieć ze słuchu podczas oglądania odcinków. ^^

Offline

#80 02-08-2014 o 17h07

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

W szkole uczę się Angielskiego i szczerze go nienawidzę. Jasne no. Muszę go umieć i chcę go opanować na  bardzo wysokim poziomie, bo bez tego w przyszłości pracy nie znajdę :')
Uczę się też Niemieckiego i ten język akurat lubię. Nie jest tak bardzo skomplikowany, a niektóre słówka są zabawne i przez to szybko się ich uczę.
Od przyszłego roku zaczynam w szkole językowej Rosyjski i Francuzki, a na własną rękę uczę się Japońskiego.

Offline

#81 06-08-2014 o 14h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

JA ZNAM 4 .
1 OCZYWIŚCIE POLSKI /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
2 ANGIELSKI (NIE CAŁY)
3 NIEMIECKI (NIE CAŁY)
4 CYGAŃSKI (NIE CAŁY) . PEWNIE MAŁO Z WAS ZNA TEN JĘZYK. MNIE UCZY GO MOJA PRZYJACIÓŁKA KTÓRA JEST CYGANKĄ ,CHOCIAŻ ONA WOLI KIEDY MÓWI SIĘ NA NIĄ ROMKA  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#82 07-08-2014 o 15h18

Miss'całkiem całkiem
laureln
Ciesz się chwilą... Nie wiem po co.
Wiadomości: 131

a ja się uczę angielskiego i niemieciego w szkole(oba te języki lubię i szanuję) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A na własną ręke rosyjskiego z powodu korzeni /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


.

Offline

#83 10-08-2014 o 00h16

Miss'Żółtodziób
CandyGirl12
...
Wiadomości: 8

Odwieczny angielski  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png - od przedszkola i dalej się go uczę, bardzo lubię angielski, zawsze chodziłam na dodatkowe z anglika
Niemiecki- miałam w podstawówce i bd mieć w liceum
Francuski - J' aime "Francuski", ale już mi się znudził /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

No i... chyba zacznę się w przyszłości chińskiego uczyć. Może się przydaa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png, bo przecież coraz więcej osób po chińsku mówi... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez CandyGirl12 (10-08-2014 o 00h18)

Offline

#84 08-07-2015 o 11h33

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

No to ja, jak pewnie większość z was, uczę się w szkole angielskiego (nieźle m idzie muszę przyznać :-) i francuskiego, którego nienawidzę z całego serca, bo czego bym nie robiła i tak mi nie wchodzi do głowy x.x
Kiedyś próbowałam jeszcze rosyjski, trochę tam umiem powiedzieć, na tyle trochę że umiem po rosyjsku trochę więcej niż po francusku. Szczerze mówiąc to na lekcjach rosyjskiego byłam chyba z 10 razy, potem przestałam, bo mnie taka Julka wkurzała, która nie wiadomo po co chodziła, jak już umiała x.x
Na własną rękę jak na razie uczę się koreańskiego i chyba nikogo nie zdziwi że wiecej umiem po koreańsku niż po francusku xD
Koreanski jest w sumie bardzo ciekawym i nawet ładnie brzmiącym językiem jeśli mam być szczera. Uczę się go poprzez internetowe kursy, trochę przez wikipedię (tak bardzo, nie ma to jak się uczyć z encyklopedii x.x), przez odsłuchiwanie, a ostatnio zaczęłam próby praktyczne i codzienne 20 minutowe powtarzanie słówek (czym doprowadzam wszystkich domowników do szału).
Jak już w miarę opanuję koreański, mam zamiar zabrać się za japoński, a potem chiński i może spróbuję swoich sił w niemieckim. Miałam jeszcze plany co do hiszpańskiego i włoskiego, ale to wszystko zależy. Tak bardzo chcę umieć się porozumieć z każdym xD
A wracając do francuskiego, to w sumie w przyszłości chciałabym się go jakoś nauczyć, bo w szkole się nie da chyba dla tego że ja muszę mieć do wszystkiego indywidualne podejście...i ciszę. A wiadomo jak jest na lekcjach. Poza tym nasza sale językowa to pokoik 3,5 metra na 3 metry więc... no wiadomo. A języki obce wdług mnie wymagają pełnego skupienia, bo to jednak wbija się na pamięć  :/
Ale ogólnie uważam że fajnie jest umieć mówić w kilku językach, fajnie się jest ich uczyć :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#85 08-07-2015 o 17h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#86 12-07-2015 o 21h51

Miss'nieobczajona
GingerRogers
"Nie obchodzi mnie czy myślisz o mnie źle. Ja nie myślę o tobie wcale" - Coco Chanel
Miejsce: Old Hollywood
Wiadomości: 35

Angielski chodziłam na kurs kiedyś i mam zamiar od przyszłego roku znów się zapisac, choć trochę na własną rękę się uczę, niemiecki w szkole of course, i trochę mnie mama uczy bo jest germanistką i trochę po hiszpańsku bo 2 lata chodziłam na kurs.


Old Movies Rules

Offline

#87 19-10-2015 o 20h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uczę się angielskiego którego nie cierpię i japońskiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#88 02-11-2015 o 13h12

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

Ja tradycyjnie niemiecki i angielski. A na własną rękę nic, za bardzo leniwa jestem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#89 02-11-2015 o 22h22

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Angielski biegle, polski kiepsko (mimo, iż ojczysty, idzie mi  z nim gorzej niż z angolem...), niemiecki tak, że zrozumiem co do mnie mówią, po małej rozgrzewce nawet i się dogadam, próby nauki francuskiego i rosyjskiego poległy na etapie nauki czytania (zwroty ze sluchu, takie podstawy, ogarnęłam i nic poza tym), japońskiego ze słuchu spisuje i wkurzam się non-stop na beznadziejne tłumaczenia z angola (jap-->ang--pol zamiast jap-->pol). Problem mam by się w mowie przełamać i nauka kanji idzie mi baaardzo powoli, ale do przodu systematycznie. A tak to gadam z ludkami, ale wkurzają się, że ogarniam tylko z hiragany i katakany /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#90 08-01-2016 o 00h51

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Polski-oczywiście biegle.
angielski- w miarę.
niemiecki-w miarę.
cygański- biegle.
hiszpański-powoli się uczę.


siemanko loszki

Offline

#91 08-01-2016 o 02h18

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

~ Angielski - standard, szkoła każe ;_; /
~ Francuski - też szkoła
~ Włoski - własną ręką
~ Koreański -też własną ręką


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#92 27-01-2016 o 14h58

Miss'całkiem całkiem
SweetGirl14
...
Miejsce: 3 uliczka za zakrętem :3
Wiadomości: 96

Ja najprościej: Angielskiego i Niemieckiego. Oba jako obowiązkowe przedmioty szkolne, w dodatku oba od samego poczatku podstawówki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Nie oceniaj mnie! Znasz moje imię, nie moję historię...
Słyszałeś co zrobiłam, ale nie co przeszłam.

Offline

#93 14-02-2016 o 23h58

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Ostatnio coraz bardziej mi się podoba chiszpański, i częściej się go uczę. 
moim zdaniem to naprawdę fajny język.
I nawet nie taki trudny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


siemanko loszki

Offline

#94 24-02-2016 o 18h39

Miss'całkiem całkiem
MaryMasza
...
Wiadomości: 97

* polski - biegle
* surżyk - biegle
* rosyjski - bardzo dobrze
* ukraiński - średnio
* angielski - średnio
* marzy mi się nauka tureckiego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez MaryMasza (24-02-2016 o 22h03)


Yaşlığıma toyalmadım
Men bu yerde yaşalmadım
Vatanima toyalmadim

Offline

#95 27-02-2016 o 15h35

Miss'Sensei
Priscilla
...
Miejsce: Kraina Czarów
Wiadomości: 867

W szkole uczę się angielskiego.
Na własną rękę włoskiego i rosyjskiego. Bardzo podobają mi się te języki.
Ładny jest jeszcze hiszpański i japoński /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#96 27-02-2016 o 16h49

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 415

W szkole uczę się angielskiego i rosyjskiego. Rosyjski nie daje mi satysfakcji, przez to nie jest to mój ulubiony język. Francuskiego i japońskiego uczę się na własną rękę.


#1 soowon defender

Offline

#97 27-02-2016 o 23h27

Miss'nieobczajona
GingerRogers
"Nie obchodzi mnie czy myślisz o mnie źle. Ja nie myślę o tobie wcale" - Coco Chanel
Miejsce: Old Hollywood
Wiadomości: 35

Nie ogarniam co wszyscy mają z tym japońskim, koreańskim, kpopem i anime


Old Movies Rules

Offline

#98 28-02-2016 o 14h55

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

GingerRogers napisał

Nie ogarniam co wszyscy mają z tym japońskim, koreańskim, kpopem i anime

좋은 질문!
Cóż... jakby to wyjaśnić...?
Kiedy zaczynasz się interesować jakimś krajem, zaczynasz od pomniejszych rzeczy-w przypadku np. Japoni zwykle jest to anime, mangi, w wypadku Korei zwykle zaczyna się od muzyki. Potem jednak, zwykle nie do końca świadomie, zaczynasz się w to bardziej zagłębiać. A to w jakimś anime zainteresujesz się głębiej jakimś wątkiem związanym z kulturą, a to w wypadku k-popu zaczniesz drążyć temat showbiznesu, potem prawdopodobnie znajdziesz więcej ciekawych rzeczy związanych z tym krajem i zaczniesz się nim na poważnie interesować. Zwykle nie ogarniając kiedy to się stało. Zapragnie kiedyś odwiedzić ten kraj... ale między tobą, a spontaniczną podróżą po kraju stanie BARIERA JĘZYKOWA. Tak się zaczęła na przykład moja przygoda z koreańskim, przez ową barierę. Ale wracając. Zapragniesz złamać tą barierę i postanowisz nauczyć się tego języka, pomijając fakt że całkowicie różni się od polskiego. Po niedługim, albo wręcz przeciwnie, po dłuższym czasie nie będziesz traktować tego języka jako swego rodzaju przeszkody, ale zaczniesz łączyć go z kulturą danego kraju i nauka go zacznie po prostu sprawiać przyjemność, a przy okazji poszerzy twoje możliwości.
Tak to mniej więcej według mnie wygląda :-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#99 28-02-2016 o 19h13

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Moja lista języków obsługiwanych ostatnio zmienia się w zastraszającym tempie:
biegle: polski, angielski, rosyjski
bardzo dobrze: niemiecki
dobrze: norweski, duński, białoruski
podstawy: bułgarski, chorwacki, islandzki
biernie: francuski i włoski (włoskiego nie uczyłam się nigdy, ale miałam zakręconą na punkcie Włoch przyjaciółkę i dużo rozumiem; francuskiego od lat próbuję się nauczyć, efekt jest taki, że mogę nawet książki po francusku czytac, a mówić nadal się nie nauczyłam)

Ostatnio zaczęłam się uczyć baszkirskiego (nie wiem, po co), marzę o czeskim...

Offline

#100 29-02-2016 o 23h34

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

GingerRogers napisał

Nie ogarniam co wszyscy mają z tym japońskim, koreańskim, kpopem i anime


Hehe no to piona bo ja też nie.
Może was dziewczyny rozczaruje, ale dziwie się czemu tyle dziewczyn lubi anime, mangi, j.japoński ipt. to moim zdaniem dziwne bo w realu mam sporo znajomych a nie znam nikogo kto by lubił takie rzeczy, ale nie mnie was oceniać, każdy lubi to co mu odpowiada.
jednakże miss kafejka jest niemal zalana dziewczynami które się tym jarajom.

Ostatnio zmieniony przez jaxusi2 (29-02-2016 o 23h37)


siemanko loszki

Offline

Strony : 1 2 3 4 5