Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 5

#1 04-06-2013 o 14h38

Miss'nieobczajona
Hyorin
...
Wiadomości: 37

Jakich języków uczycie się w szkołach, na kursach lub na własną rękę? Zapraszam do dyskusji! ^^
Ja uczę się w szkole angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Natomiast na własną rękę, pewnie jak większość osób zafascynowanych Azjatyckim światem, japońskiego i koreańskiego. Jak jest z Wami?  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#2 04-06-2013 o 14h52

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Języki których się uczę to:
- Angielski - standardowo, jak w każdej szkole. Uczę sie tego od 4 klasy podstawówki.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif
- Rosyjski - Znienawidzony przeze mnie język, którego ucze się się od 1 klasy szkoły sredniej. Szczerze to wolę już wyskoczyć przez okno, niż się go dalej uczyć xDDD  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif

A na 'własna rękę' to próbuję trochę z japońskim, jak pewnie większość fanów M&A..  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#3 04-06-2013 o 15h30

Miss'na całego
Keine
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 363

Aktualnie uczę się angielskiego jak każdy i od niedawna francuskiego. W gimnazjum było dane mi poznać ten jakże cudowny niemiecki język. Ponieważ był aż tak wspaniały postanowiłam w lo na niego nie iść. Od zawsze chciałam się uczyć hiszpańskiego, ale ponieważ do samouków nie należę to to pozostaje na razie marzeniem (chyba, że w końcu pójdę na jakieś kursy dodatkowe). Japoński jak dla mnie jest spoko póki to romaji xD

Offline

#4 04-06-2013 o 16h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uczę się angielskiego i niemieckiego. Angielski umiem w stopniu "komunikatywnym". Po niemiecku trudno mi zdanie sklecić. W przyszłości mam zamiar rozszerzyć swoje umiejętności o przynajmniej dwa języki obce. Na razie jest to średnio możliwe, bo mieszkam w małym miasteczku, gdzie trudno nawet o dobrego anglistę. Szkoda, bo marzy mi się nauka szwedzkiego...

Offline

#5 04-06-2013 o 16h12

Miss'nieobczajona
Hyorin
...
Wiadomości: 37

Sszyszka napisał

U mnie jest Angielski i Niemiecki a na własną rękę uczę się chińskiego (mam zamiar zamieszkać w Singapurze)

W Singapurze spokojnie dogadasz się po angielsku. Problemem na początku może być tylko akcent. Większość w Singapurze to jednak Azjaci, gdzie ich akcent jest zdecydowanie "ciężki".

Ostatnio zmieniony przez Hyorin (04-06-2013 o 16h13)

Offline

#6 04-06-2013 o 16h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uczę się angielskiego od pierwszej klasy podstawówki aż do 3 gimnazjum czyli do teraz.Niemiecki 3 lata to samo Hiszpański.Chciałabym jeszcze umieć Włoski,Francuski.

Offline

#7 04-06-2013 o 16h28

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Omnom. Uczę się angielskiego i niemieckiego. Znam kilka słóe po Japońsku i pa kilkanaście zwrotów w fr. oraz Italiano~~

Offline

#8 04-06-2013 o 17h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem w 6 klasie podstawówki. Od 1 mam niemiecki, a od gimnazjum bd miała angielski, ale już od 2 klasy chodzę na koło z tego języka. Na własną rękę uczę się japońskiego i może kiedyś spróbuje z koreańskim /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 04-06-2013 o 18h06

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

W szkole mam angielski i francuski (do którego mam podejście podobne jak do niemieckiego w podstawówce czyli mówiąc delikatnie, nie przepadam za tym językiem) sama uczę się włoskiego i hiszpańskiego. Moja przyjaciółka uczęszcza na kurs japońskiego i chcąc nie chcąc, uczę się od niej słówek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#10 04-06-2013 o 18h21

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

W szkole angielski, nawet go lubię, tylko ta wredna ropucha moja nauczycielka xD
No a od gimnazjum ruski - najgorsze co mnie spotkało!
W podstawówce przez pół roku miałam niemiecki, dobrze to wspominam, ale teraz już nic nie pamiętam.

Offline

#11 04-06-2013 o 20h07

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

A więc języka niemieckiego uczę się od pierwszej klasy podstawówki i jestem osłuchana z nim. Nie ma dani bym nie miała styczności z Niemcami, więc na pewno go nie zapomnę i komunikatywnie się z nimi dogadam.
Natomiast języka angielskiego tak na prawdę się uczę dopiero od pierwszej klasy technikum, gdzie obowiązkowo muszę mieć dwa języki. Niestety nie miałam wyboru i angielski został dołączony do mojego planu lekcji. A wolałabym już bardziej rosyjski. .-.
[/i]


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#12 05-06-2013 o 19h04

Miss'na całego
Lizzie
W sumie nie wiem.
Miejsce: Internet
Wiadomości: 308

Uczę się ekhem
-Japoński własna ręka
Angielski-Szkoła
Niemiecki-Szkoła
Rosyjski-szkoła
Francuski-własna ręka
Hiszpański-własna ręka
Koreański - uczę się go na zajęciach dodatkowych

Offline

#13 05-06-2013 o 21h54

Miss'całkiem całkiem
Salivia
...
Wiadomości: 167

W szkole i dodatkowo uczę się angielskiego. W gimnazjum uczyłam się przez trzy lata rosyjskiego, obecnie w liceum uczę się francuskiego. Poza tym siedzę troszeczkę w japońskim na własną rękę.

Offline

#14 06-06-2013 o 18h52

Miss'nieobczajona
loulie
...
Miejsce: Warszafka
Wiadomości: 47

W szkole uczę się angielskiego i hiszpańskiego. Po wakacjach idę do liceum i jeśli dostanę się do wybranej szkoły, poszerzę to jeszcze o francuski i pozaszkolny japoński. W wolnym czasie uczę się przez internet litewskiego i zamierzam opanować także ten język, prawdopodobnie pójdę na lituanistykę jako równoległy kierunek na studiach. Zamierzam jednak uczyć się coraz to nowych języków, uwielbiam to. Marzy mi się jakiś skandynawski język, najlepiej islandzki, ten jednak jest trudny.

Offline

#15 06-06-2013 o 22h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Uczę się, jak większość osób, angielskiego - odkąd skończyłam pięć lat (zajęcia dodatkowe w przedszkolu) i teraz jeszcze dodatkowo poza szkołą się doszkalam na własną rękę, bo za rok mam się przeprowadzać do Anglii. Tak to od początku tego roku mam jeszcze niemiecki, a na własną rękę uczyłam się kiedyś japońskiego, portugalskiego w odmianie brazylijskiej i francuskiego. Teraz niestety, już nie mam do tego zapału i tylko czasami coś z francuskim i włoskim kombinuję. ;3

Ostatnio zmieniony przez Reina (06-06-2013 o 22h52)

Offline

#16 07-06-2013 o 23h23

Miss'nieobczajona
SungEunJoon
...
Miejsce: 서울
Wiadomości: 28

- angielski - szkola
- niemiecki - szkola
- koreanski - sama, bo oczywiscie jestem za mloda na te kursy
- chinski - sama - || -
A poza tym to troche wloski i arabski. A co do japonskiego, to nigdy w zyciu xd Nie jestem 'niestety' jedna z wiekszosci dziewczyn tutaj xd Korea hwaiting  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#17 08-06-2013 o 00h12

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267


Link do zewnętrznego obrazka


Uczę się w szkole języka angielskiego i niemieckiego. W szkole, do której zamierzam teraz iść wybrałam sobie język rosyjski i angielski ;)

Ostatnio zmieniony przez Shinikairu (08-06-2013 o 00h12)

Offline

#18 10-06-2013 o 18h58

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Ja się uczę angielskiego, niemieckiego i japońskiego, w tym po angielsku i po japońsku jestem w stanie się normalnie porozumieć, z niemieckiego znam jakieś tam podstawy bo uczę się go w szkole ^^.

Offline

#19 10-06-2013 o 20h14

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

W szkole uczę się języka angielskiego i niemieckiego, a jeśli chodzi o kursy i na własną rękę to... angielski xD Lubię się uczyć angielskiego dlatego tłumaczę sobie piosenki itp. Mam z tego radochę :3
PS Nienawidzę niemieckiego <3

Offline

#20 10-06-2013 o 21h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Standardowo uczę się w szkolę niemieckiego i angielskiego. Zaczynam się również kształcić w języku japońskim, ale nie za dużo jeszcze potrafię. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Usagi (10-06-2013 o 21h24)

Offline

#21 11-06-2013 o 20h08

Miss'całkiem całkiem
Fivatt
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 80

W szkole mam Angielski i Hiszpański. Oba bardzo lubię ^^ I troszeczkę się uczę japońskiego Ale nic nie umiem. ;p

Ostatnio zmieniony przez Fivatt (11-06-2013 o 20h08)

Offline

#22 13-06-2013 o 16h22

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Angielski i Niemiecki . Na razie skupiam się na tych dwóch językach , ale w przyszłości chciałabym się zacząć uczyć innego ( np.  włoskiego ^^ )


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#23 13-06-2013 o 19h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Niemiecki, angielski, hiszpański i w wakacje rosyjski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
I Polski /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#24 13-06-2013 o 20h30

Miss'na całego
Janka
...
Miejsce: Paris
Wiadomości: 297

Angielski i francuski raczej zaawansowane. Oba miałem w szkole. Od czwartej czy piątej klasy podstawówki uczyłem się niemieckiego, w liceum chodziłem jeszcze na hiszpański. Przez jakiś czas brałem lekcje rosyjskiego, a od pół roku uczę się na własną rękę islandzkiego.
Kiedyś trochę "liznąłem" łaciny, greki i esperanta. Ale ciężko powiedzieć, żebym rzeczywiście te języki znał (chociaż esperanto faktycznie niesamowicie łatwo się nauczyć).
Planuję doszkolić te języki, których mam już podstawy, a potem myślę o nauce włoskiego, serbskiego i hebrajskiego.

Edit:
Niesamowicie mnie jeszcze węgierski kręci. Tylko jest nieprzyzwoicie trudny!

Ostatnio zmieniony przez Janka (13-06-2013 o 20h33)

Offline

#25 14-06-2013 o 15h39

Miss'nieobczajona
Jakly
...
Wiadomości: 34

W szkole ogólnie uczyłam się angielskiego, a w liceum doszedł niemiecki (z którego aktualnie nic nie umiem). Teraz, na drugim roku studiów, będę uczyła się dalej angielskiego.
Za to sama trochę uczę się (głównie oglądając anime) japońskiego.

Offline

Strony : 1 2 3 ... 5