Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 10-02-2016 o 15h08

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/57813.jpg

Witajcie w konkursie "Avatar miss"! ~~
Jeżeli taki konkurs już się odbył, powiedzcie mi, a usunę

O co chodzi?
Należy stworzyć cosplay. Ale czego? Swojego avatara!
Jeśli avatar nie jest dokończony (nie widać na nim, np. oczu) możecie sami wymyślić dalszą część!

Jeżeli masz avatar z napisem, bądź nie masz avatara, skorzystaj z obrazków zamieszczonych poniżej (albo wybierz sobie jakiś z internetu)

Przykładowe avatary



                                  REGULAMIN:

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Przestrzegamy regulaminu forum i tego działu.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  Można zgłosić max. 2 stylizacje.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Stylizacja może zawierać max. 3 rzeczy od gotowca/gwiazdy.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Proszę o min. dwa sensowne zdania.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Termin składania zgłoszeń - 1 marca, godz. 20:00 (na faworytkę głosujemy od 1 marca)

                                  NAGRODY:
I miejsce: dyplom, sygnaturka, avatar (+ niespodzianka)
II miejsce: dyplom, avatar, sygnaturka
III miejsce: dyplom, avatar
Nagroda publiczności - chibi

Nagrody współtworzone z Misa-chan1906

                                        Powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (03-03-2016 o 19h17)


#1 soowon defender

Offline

#2 11-02-2016 o 15h23

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

No to ja zacznę.
Przedstawiam swojego demona - Dessdemonę. Avatar wybrałam przy okazji rozpoczęcia aktywności na forum i od tamtej pory go nie zmieniałam. Wydaje mi się, że do mnie pasuje. Jestem typem, który nie mówi dużo, raczej obserwuje i w 99 % potrafi poprawnie ocenić człowieka na podstawie tejże obserwacji. Stąd właśnie zaszyte usta i oczy, które widzą więcej niż się innym wydaje ; )
Strój dobrałam wg zamiłowania do kolorystyki czerni, bieli i czerwienia także starodawnych sukni.

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57848.jpg

Offline

#3 12-02-2016 o 19h47

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57910.jpg
No więc... najpierw myślałam, że to będzie proste, ale jednak nie było. Avatary zmieniam często i nie mam za bardzo co o tym pisać. Mój avatar składa się z tego renderu:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57909.jpg


Edit:Link do zewnętrznego obrazka
Osobiście uważam, że druga stylizacja wyszła lepiej i łatwiej było mi ją tworzyć. Trochę trudno było znaleźć takiego jelenia, więc jest taki stworek. Ten avatar składa się z tego renderu:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (12-02-2016 o 21h08)

Offline

#4 12-02-2016 o 21h38

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Dawno się nie zgłaszałam, a tu taki fajny konkurs i szkoda byłoby go odpuścić (;

Mój avatar. Jaki jest każdy widzi


Narysował go artysta zwany Ibuki i chyba można zauważyć, że uwielbiam jego arty ^^
(tj prawie wszystkie moje avatary zawierały jakiegoś pana od Ibukiego)

Link do zewnętrznego obrazka

Na avatarze widać zimowo(?) ubranego chłopaka. Najbardziej spośród ubioru w oczy rzuca się szalik, za to płaszczyk oraz bluzka schodzą na drugi (a może trzeci? xD) plan. Mimo to starałam się to odtworzyć, a dół wymyśliłam sama ^^ Największy problem sprawiła mi fryzura, ale nie jest źle ;D Wg mnie najgorzej nie wyszło ^^


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#5 13-02-2016 o 09h59

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

No dobra, ogarnełam się i coś zrobiłam, powiem nawet, że jestem jako tako zadowolona mimo, że może ideał to to nie jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

I Stylizacja!

Wzorowałam się na staruszku, który znalazłam gdzieś w czeluściach folderów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Oczywiście jak widać avek nie jest zbyt ładny, a nawet nie jest ostry ale był to poprostu wycinek obrazka (wtedy nawet nie wiedziałam o istnieniu gimpa)
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57930.jpg

Największe piekło sprowadziła na mnie chyba ta fryzura!
Oglądnełam wszystkie ale nie znalazłam nic podobnego (gdyż jak widać postać ma częściowo rozpuszczone i częściowo upięte w 2 koczki włosy). To była prawdziwa agonia, tak w sumie to zrobiłam od podstaw zupełnie nową fryzure <3
Nie wyszło może idealnie ale nie ma tragedii, w porównaniu do pierwotnej wersji jest piękna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57931.jpg

Całą reszte stroju wymyśliłam sama <3
Nie chciałam przesadzić więc nie ma dużo ozdóbek ale wydaje mi się, że bardzo nudno też nie jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
(Matko, coś mało skromna jestem dzisiaj XD)


EDIT za zgodą autora konkursu.

II Stylizacja!

Oto drugie coś :3
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59267.jpg
Miałam ten avcio dość długo na SyFie ale kiedy ograniczyłam moje wizyty tam prawie do 0 to zdjełam go i gnił sobie w folderku :3
Będe uczciwa, przyznam, że był on kolorowy ale kiedy chciałam w stylizacji umieścić czerwień to była onna w różnych odcieniach i wnerwiałam się dlatego oszukałam trochu i zrobiłam avek czarno-biały specjalnie do konkursu. Oczywiście cosplay nie okazał się być prostszy ale co tam. Nie wyszło to najlepiej (opaska mnie irytuje trochu ale nic lepszego niee znalazłam :3) ale są też elementy, które ogromnie mi się podobają więc tadam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59266.jpg

A tu jeszcze rendek z avcia :3

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Likoris (07-03-2016 o 03h00)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#6 13-02-2016 o 13h21

Miss'ujdzie
Luna954
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 234

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57943.jpg
To jest mój avatar z bliska. Szczerze to jest postać z anime Pandora Hearts, która jest nazywana Cheshire Cat, ale nie wzorowałam się aż tak bardzo na całej tej postaci, której wygląd znam z anime, bo to byłby zwykły cosplay postaci a nie samego avataru.
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57944.jpg


"Czy wiesz, dlaczego śnieg jest biały? ... Ponieważ zapomniał, jakiego koloru był dawniej."-Code Geass C.C.

Offline

#7 13-02-2016 o 15h20

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Podbijam.


#1 soowon defender

Offline

#8 13-02-2016 o 21h19

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

avatar



Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja jest cosplayem mojego pierwszego avataru, jaki ustawiłam na tej grze. Widnieje na nim jedna z moich ulubionych modelek Lindsey Wixson ♥ Obrazek przedstawia sam makijaż więc strój dobrałam według swojego uznania tak, aby pasował do branży modowej.



Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja jest cosplayem mojego obecnego avataru. Jest nieco skromna w czarno białej tonacji.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#9 14-02-2016 o 02h47

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ja zrobiłam cosplay mojego obecnego avka na tym forum ^-^

Głównym składnikiem avatara (avataru?) był taki oto render


http://i65.tinypic.com/2vxp21j.jpg
Udawajmy, że komórka i książka są w torebce miss /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Jedynie buty dobrałam sama, resztę stroju starałam się odwzorować z obrazka, co nie było takie łatwe, jak się początkowo wydawało, ale jakoś sobie poradziłam. Miss ma nawet pomalowane na pomarańczowo paznokcie, ale niestety słabo to widać. Mimo tego drobnego mankamentu jestem nawet zadowolona z ostatecznego efektu.

Offline

#10 14-02-2016 o 22h39

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Avatar w większym rozmiarze:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Jest to rysunek autorstwa Rossany Castellino, której twórczość uwielbiam. Przedstawia (moim zdaniem) modlącą się wiktoriańską wdowę. Oto mój cosplay:
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58069.jpg
Najtrudniejszy do odwzorowania był chyba makijaż, zwłaszcza te specyficzne, puste oczy. Mały problem miałam też z różańcem, nie mogłam znaleźć nic podobnego w torebkach, więc ostatecznie zdecydowałam się na krzyż na szyi, nieco przypominający różaniec. Spódnicę wybrałam sama, chciałam, by całość była skromna, dlatego zrezygnowałam z typowych dla epoki wiktoriańskiej rozłożystych sukien. Ostatecznie jestem całkiem zadowolona z tego, jak to wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Później pewnie zgłoszę jeszcze drugą stylizację.

Offline

#11 14-02-2016 o 23h11

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Mój obecny avatar
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58073.jpg
Co tu dużo pisać,avatar przerobiony z internetu(dodanie napisu,cała przeróbka XD)
Spodobały mi się kolory,i osóbka nie jest taka no ,yyyy .....nijaka,ma w sobie to coś,ale do rzeczy bo was za nudzę,chciałam dodać te carne paznokcie no ale cóż ale one ale rękawiczki,po szaliku w paski zdecydowałam się w ziąść te zakolanówki,no a reszta sama wyszła.No cóż jestem zadowolona z efektu nawet jeśli nie do końca wyszło tak jak miało wyjść.
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58074.jpg


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#12 15-02-2016 o 14h39

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Jak obiecywałam, wstawiam drugą stylizację. Jest to mój pierwszy avatar na forum:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58099.jpg
Zdjęcie jest autorstwa Annie Bertram i pochodzi z kolekcji Wahre Märchen (prawdziwe baśnie). Na punkcie baśni mam wręcz obsesję, są dla mnie ogromną inspiracją, więc zdjęcia z tej kolekcji uwielbiam, a powyższe jest jednym z moich ulubionych. Niestety nie do końca wiem, do jakiej baśni nawiązuje, nosi enigmatyczny tytuł The Bird and the Princess. Nie kojarzę żadnej baśni o takim tytule, jedynie podejrzewam, że może chodzić o rosyjską baśń o Żar-ptaku i Księżniczce Wasylisie.
Zdjęcie od razu przyciągnęło moją uwagę. Postać księżniczki o białej skórze i białych włosach tworzy ciekawy kontrast z różami w tle. Całość jest bardzo niecodzienna, romantyczna i leciutko upiorna.
Na zdjęciu nie widać ubrań, widać tylko, że są białe, dlatego strój dobrałam sama. Wyszło dość strojnie i bogato, ale skoro to księżniczka, i do tego możliwe, że rosyjska, to myślę, że jest to usprawiedliwione ^^

Offline

#13 15-02-2016 o 18h08

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Podbijam.


#1 soowon defender

Offline

#14 15-02-2016 o 19h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak się akurat składa, że niedawno zmieniłam avatarra i dzięki temu mogę nareszcie założyć gacie Jokera. Farbuję jeszcze tylko łeb na zielono i przybywam.
Myślę, że rozpisywanie się na temat tego pana jest zbędne, dwoma słowami: geniusz zbrodni. A jednym słowem: psychopata.

Link do zewnętrznego obrazka

Nie udało się zostać tak bardzo przystojną, jak oryginał...

A tutaj avatar w powiększeniu:
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez LillianneOne (15-02-2016 o 19h18)

Offline

#15 16-02-2016 o 21h37

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Przybywam z drugą stylizacją ^^

Miałam ten avek przez bardzo krótko, ale może ktoś go kojarzy ^^
Znajduje się na nim (tak samo jak poprzednio) pan od Ibukiego o imieniu Souta Sasaki i jest moim ulubieńcem (jak można się domyślać (; )



Link do zewnętrznego obrazka

Powiem szczerze, że jestem z tego dumna ^^


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#16 20-02-2016 o 00h53

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ok, no to i ja! Temat mi się bardzo spodobał i wykonanie zdania było przyjemną odskocznią od potterowej serii, którą namiętnie i bez znudzenia realizuję od kilku tygodni. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Na moim avatarze gości dziewczę o wdzięcznym imieniu Agape, postać z komiksu Skydoll, siostra cudownej Ludovique, którą kiedyś tu cosplayowałam. <3 Agape symbolizuje miłość duchową, stąd obecność serc na arcie, nie mogłam jednak znaleźć nic absolutnie satysfakcjonującego dostępnego u mnie w szafie bądź u nine, postanowiłam więc z serduszek zrezygnować. Włosy z dzisiejszych nowości sprawdziły się za to idealne!

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58409.jpg

Sam avatar jest zaś częścią tego przepięknego arta:

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58408.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#17 23-02-2016 o 18h40

Miss'nieobczajona
Ewa123x
I'm vampire.
Wiadomości: 18

Ja wzorowałam się na tym zdjęciu:
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58083.jpg
A to moja miss przerobiona na te zdjęcie:
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58621.jpg
Mam nadzieję, że dobrze ją odwzorowałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


https://45.media.tumblr.com/tumblr_mddyuf3JuO1ri1mxoo1_250.gif

Offline

#18 24-02-2016 o 15h59

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Już dawno chciałam zrobić cosplay Spring Sprite ale chyba jestem zbyt leniwa. -,-"  Na szczęście ten konkurs mnie zmotywował. ^^ Ten avatar mam od początku udzielania się na forum.

http://i63.tinypic.com/35hmra1.png

Spring Sprite jest jedną z głównych postaci filmu Disneya, pt.: "Fantazja 2000". Cały film składa się z krótkich filmów, do których podstawiona została muzyka klasyczna. Spring Sprite jest to duszek wiosny budzący do życia florę po zimie.

http://i66.tinypic.com/ejwyo6.gif
http://i66.tinypic.com/f3ysqw.gif

Offline

#19 24-02-2016 o 17h38

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Podbijam, i informuję, że przedłużam czas oddawania zgłoszeń do 10 MARCA!


#1 soowon defender

Offline

#20 24-02-2016 o 18h20

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Dzięki za otworzenie tego konkursu,
zmotywował mnie by WRESZCIE zrobić cosplay
jednej z moich ulubionych postaci z chińskich bajek o cy*kach xD
(mniam cenzura dodaje uroku temu słowu)

Aktualny awatar przedstawia ją w stroju policyjnym,
niestety nie był on do wykonania z okazji braku dostępu do butiku stimpunkowego,
który oferował dobry zasób tego typu ubrań ;-;
W związku z tym zainspirowałam się moim pierwszym avkiem,
który nosiłam przez jakiś czas na początku gry.

Link do zewnętrznego obrazka

Zatem stylizacja...

Link do zewnętrznego obrazka

Niestety zabrakło mi serduszkowych elementów ;-;
dlatego postanowiłam wymienić je na innego rodzaju ozdoby pasujące względem siebie :3

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (24-02-2016 o 18h23)

Offline

#21 28-02-2016 o 19h10

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Przypominam, że do końca konkursu pozostało 11 dni! Może coś tu się jeszcze pojawi? (:

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (28-02-2016 o 19h11)


#1 soowon defender

Offline

#22 29-02-2016 o 21h17

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/gd/59042.jpg
to ja też się zgłosze. Moja inspiracja moj obecny avatar.


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#23 01-03-2016 o 13h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59051.jpg

Oto moja miss wzorowana na moim avku

Offline

#24 05-03-2016 o 21h04

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Przychodzę i ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Obecny avatar przedstawiający Chloe Price z gry Life is Strange .
Niestety ze względu na to, że muszę oszczędzać MM, nie ma tego super podkoszulka  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59257.jpg

Avatar i Chloe w całości


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#25 07-03-2016 o 20h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

W spoilerze umieszczam art, którym się kierowałam.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Nazwałam stylizację Krucze dziewczę. Nazwa powstała oczywiście przez latające kruki, które asystują miss.

//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59354.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2