Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 23-01-2016 o 20h33

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Link do zewnętrznego obrazka
Jakby się nikt jeszcze nie domyślił waszym zadaniem będzie
stworzenie stylizacji miss, która zawiera "Spódnica Mitsuke14".
Można ją znaleźć w butiku w zakładce spódnice. Kolor dowolny.

Konkurs współtworzony z OlciaCool

Regulamin

1. Przestrzegamy regulaminu forum i działu.

2.Można zgłosić max. 2 stylizacje.

3. Proszę o choć jedno sensowne zdanie opisu.

4. Stylizacja nie może zawierać więcej niż dwa elementy
z jednego kompletu lub zdjęć z gwiazdami.

5. Każdy może oddać jeden głos na swoją faworytkę (będzie nagroda publiczności)

6.Termin składania prac ~ 15.02.16r. godz. 20.00
Głosowanie ~ do opublikowania wyników
Nagrody i wyniki ~ do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu

Powodzenia! Życzę miłej zabawy!

Offline

#2 23-01-2016 o 21h01

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Akurat miałam na składzie stylizacje z ta spódnicą!
Wiąże się z nią, może i nie ciekawa lecz śmieszna historia.
Mianowicie moja miss jest ubrana przez mojego chłopaka XDDDD
Wiele dni namawiałam go by się zgodził zaprojektować strój dla mojej miss,
w końcu się przełamał, a jak już do tego usiadł, znikną na bitą godzinę... może nawet i dłużej.
Oto rezultat zmagań
(wspomagany przeze mnie z racji tego, że musiałam pomagać robotą przy kodach
oraz doradzić która bluzka bardziej pasuje : p ) :


//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56755.jpg

Offline

#3 24-01-2016 o 01h08

Miss'nieobczajona
Saitohimera
...
Wiadomości: 28

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56779.jpg
Stworzyłam tą stylizację już kiedyś przedstawia ona shinigami czyli boga śmierci w moim wykonaniu z zegarkiem aby mogła mierzyć czas pozostały ludziom...

Offline

#4 24-01-2016 o 13h51

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Elis to kapłanka kosmiczna, która posiada nogi jaszczura, ale juz powyżej bioder wyglada jak normalny człowiek. Ale pozory mylą. Jest to kapłanka, która zabija każdego napotkanego wroga, by złożyć go w ofierze bóstwom.
Link do zewnętrznego obrazka


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#5 24-01-2016 o 15h59

Miss'ujdzie
Luna954
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 234

"Patrycja właśnie dostała się do finału Master Chef'a! Jest znana jako najlepiej ubrana uczestniczka tego programu, zawsze modna, ale jednocześnie przygotowana na gotowanie, jak najtrudniejszych potraw.
Jest! Właśnie się pojawiła, wśród kłębu pary wodnej z garnka i ze zbożem w ręku.
Ciekawe, jakim daniem dzisiaj nas zaskoczy?
Komentuje dla państwa Hubert Urbaniński"
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56804.jpg


"Czy wiesz, dlaczego śnieg jest biały? ... Ponieważ zapomniał, jakiego koloru był dawniej."-Code Geass C.C.

Offline

#6 24-01-2016 o 17h26

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Spódnica Mitsuke14 zawsze kojarzyła mi się ze steampunkowymi klimatami, dlatego nie mogłam przedstawić jej w innym zestawieniu ^^ Przed Wami steampunkowa kurtyzana

http://i63.tinypic.com/a3p65u.png


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#7 24-01-2016 o 20h39

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Jako, że ta spódnica jest jedną z moich ulubionych (szczególnie w tej fioletowo-żółtej wersji) to nie mogłam się oprzeć, żeby czegoś z nią nie wykombinować. Tym sposobem powstała moja stylizacja - po części jest to inspiracja tancerkami kabaretowymi, może z domieszką czegoś niepokojącego - odrobiny magii? Być może wplotłam tu też coś z niezależnej, silnej kobiety, która potrafi postawić na swoim i doskonale manipulować brzydszą płcią. Interpretacja dowolna, ja tylko odpowiadam za część wizualną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56826.jpg

Offline

#8 25-01-2016 o 00h31

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Zabójczyni staje cicho przy łożu ofiary, trzymając w obu dłoniach sztylety
http://i63.tinypic.com/sw8paq.jpg
Czy te wszystkie zwiewne dodatki jej nie przeszkadzają? Cóż, w normalnym życiu pewnie by tak było. To jednak jest sztuka teatralna, a w scenariuszu wyraźnie było napisane, że zabójczyni ma być kobietą tajemniczą i piękną. A jak wiadomo, żadna piękna kobieta nie potrafi się obejść bez wspaniałych strojów ;]

Offline

#9 25-01-2016 o 13h05

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Walkiria
Zadaniem Walkirii było sprowadzanie dusz najdzielniejszych poległych w boju wojowników do Walhalli. Były również posłankami Odyna .
Były przedstawiane jako wojowniczki
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56845.jpg

Offline

#10 29-01-2016 o 04h22

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Oto i ja przyklejam się do konkursu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Prawdę powiedziawszy nie jestem fanką tej części garderoby, która jest tematem przewodnim i nie to, żeby mi się nie podobała bo jest śliczna. Po prostu nigdy nie udało mi się wykonać z nią dobrej stylizacji. Tak w sumie to do tej pory nawet nie miałam jej w szafie. Także stylizacja ta została wykonana specjalnie na ten konkurs (Wiem, że nie wygląda najlepiej ale przynajmniej się trochu pobawiłam) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57056.jpg
Oto piękna dziewczyna, która jest grajkiem występującym w cyrku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Jako 4-5 letnia dziewczynka z powodu swojego nienaturalnego koloru włosów i oczu została porzucona przez rodziców i pozostawiona sama sobie na ulicy.
Przeżyła tylko przez jedzenie znajdywane w śmieciach i współczucie, które otrzymywała od niektórych przechodniów (choć było go dość mało).
Kiedy miała 10 lat, znalazł ją przez przypadek pełnoletni wtedy syn właściciela wędrownega ale sławnego cyrku. Bez namysłu postanowił zwerbować ją do ekipy cyrkowców. Przez naprawde trudne życie, które prowadziła do tej pory była nieufna, oschła, zadziorna i silna, mimo trudnego charakteru to gdzieś w tym małym ciele została jeszcze rezolutna i dziecinna (co było zgodne z jej wiekiem) dziewczynka.
Choć nie było to łatwe i ceną było wiele kopniaków i ugryzień, które musiał ścierpieć to z czasem specyficzny aczkolwiek ciepły syn właściciela zmiękczył serce dziecka.
Kiedy zaczeła traktować cyrk jak swój dom to przyszedł czas aby rozpocząć w nim prace.
Nikt do niczego jej nie zmuszał jednak mieli oni oczywistą zasade "Kto nic nie robi ten nie je!"
Dziewczyna dawała z siebie wszystko, jednak okazała się totalnym beztalenciem poza jedną dziedziną . . . MUZYKĄ.
Jej talent odkrył właściciel, a mentorką została jego żona.
Przez dłuższy czas tylko sprzątała i pomagała przy posiłkach, jednak po 6 latach nauki gry na flecie zaczeła akompaniować swoją muzyką przy występach innych.
Niby nie wiele ale są ludzie, którzy przychodzili na występy tylko dla jej muzyki.
Pory roku mijały, a kolor jej oczu i włosów stał się sławny.
Wszyscy rozpoznawali ją po słowach "Piękność o fioletowych włosach i złotych oczach".
Przez to wzrosła liczba adoratorów i osób zainteresowanych zakupem jej jako muzyka na bale, uroczystości i do różnych lokai.
Jednak zazdrosny o każdego faceta, który chcę być jej bliski, syn właściciela nie pozwoli aby ktoś mu ją zabrał. W końcu jakieś 8 lat temu postanowił, przy pierwszym spotkaniu, że zrobi ją swoją żoną. Na początku było to może i nawet pół żartem, jednak teraz chcę tego bardziej niż czegokolwiek i nie istotne jest co będzie musiał zrobić, zdecydowanie dopnie swego. Choć biorąc pod uwagę jak dziewczyna rumienii się patrząc mu w oczy nie wykluczone, że wcale nie będzie musiał się zbytnio męczyć.

Historyjka moja na poczekaniu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ostatnio mam jakąś jazde na romans i tak jakoś wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Przepraszam za błędy, nie najlepiej funkcjonuje o tej godz /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A co do samej stylizacji to:
-Zakochałam się w tych kolorach.
-Nie szukaj nogi, przykrył ją materiał (chciałam nadać odrobine inną strukture ale spódnica jest widoczna)
-Flet dlatego, że uświadomiłam sobie braku stylizacji z nim w mojej szafie


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#11 29-01-2016 o 18h08

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57085.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57089.jpg

Oto mała dziewczyna,która dostała nową spódniczkę,od razu się w nią przebrała gdy mama zawołała ją do salonu,wyglądała jak mała czarno-biała księżniczka.Gdy zmęczona położyła się na kanapie usneła od razu.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#12 29-01-2016 o 20h42

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381



W stylizacji dominują tak na prawdę dwa kolory. Pierwszą myślą może być ,,kolory dobrane były do spódnicy", ale nie. Na początku nie planowałam tworzenia jakiejkolwiek stylizacji, ale napatoczyły mi się te dwa kolory....później dobrałam spódnicę i wzięłam udział.....oto efekt wypalający oczy xD

http://i66.tinypic.com/9iu7hy.jpg


Offline

#13 30-01-2016 o 00h41

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

Właściwie to nie miałam ani jednego pomysłu na stworzenie stylizacji,
wiedziałam tylko to, że nie podoba mi się kształt tej spódnicy,
więc dodałam wielki pasek.
Poszłam w czerń, ponieważ ta kiecka jest mocno pocieniowana,
więc gdyby była w innym kolorze to pas za bardzo by się odcinał i nie pasował.
No i reszta tak jakoś xD

I wyszła mi pani śmierć. Róża symbolizuje to, że życie jest krótkie i w każdej chwili może się skończyć.

Link do zewnętrznego obrazka


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#14 03-02-2016 o 19h28

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

No dobra, no to ja też...
Styli:
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57432.jpg
pozostaje jeszcze opis:
em... Ta stylizacja nie ma żadnego przekazu ani nawet
niczego nie przedstawia... Ale jeśli już muszę powiedzieć co
przedstawia, to myślę, że inspirowałam się trochę Emily z takiej
hmmm... dość starej gry "Emily wants to play" no ale nie mówię,
że widać tu jakiekolwiek podobieństwo (bo nie widać xD)
~Dziękuję, to koniec~

Ostatnio zmieniony przez llovek (03-02-2016 o 19h29)


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#15 03-02-2016 o 20h51

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

http://i64.tinypic.com/2gt0pza.png

Przedstawiam kobietę z ,,Wyższych sfer", która przechadza się z swoimi pupilkami po własnym ogrodzie.


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#16 03-02-2016 o 20h58

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

A ja dodaję stylizację w której główną inspiracją był kopciuszek i jej zwierzęca ferajna. Jest wiewióra i są motylki, chociaż nie pamiętam takowych - ale na pewno tez je lubiła bo każda księżniczka lubi zwierzaczki. Jest kocur, który zjadł myszki i oba pantofelki bo mój kopciuch nie jest fajtłapą , i odrosty bo dawno włosów nie rozjaśniała/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57434.jpg

a patrzcie, o głoębiach zapomniałam, ale udajmy, że były, ale poleciały /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


Offline

#17 13-02-2016 o 12h51

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

To i ja dodam swoją stylizację.

http://i65.tinypic.com/mlm1wg.png

Przedstawia ona bizneswomen przed ważną kolacją z kontrahentami. Może dzięki tej stylizacji nie tylko pozna kontrahentów ale i może miłość?

Offline

#18 14-02-2016 o 21h30

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Przypominam, że jutro o 20:00 mija termin
oddawania zgłoszeń!

Offline

#19 15-02-2016 o 10h50

Miss'całkiem całkiem
OlciaCool
(」゚ロ゚)」
Miejsce: Hogwart
Wiadomości: 111

Liczymy na cos wiecej dziewczyny  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png !

Offline

#20 15-02-2016 o 17h09

Miss'ok
KuroiTenshi
...
Wiadomości: 69

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/58117.jpg

Spódnica na motor? Czemu nie... Przecież na motorze też trzeba się dobrze zaprezentować.

Offline

#21 15-02-2016 o 17h37

Miss'nieobczajona
Doll125
♡ I'm Child Of Light ♡
Miejsce: Lemuria.
Wiadomości: 29

No to i ja się zgłoszę, a co. ^^
//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/58119.jpg

Uznajmy, że te dwie złączone nogi, to jedna noga. XD
W stylizacji przeważa biel, jednak, żeby nie stracić wzroku, są tu także inne kolory.


♥ "Child Of Light" ♥Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#22 16-02-2016 o 19h09

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Wczoraj o 20:00 zakończył się termin oddawania zgłoszeń,
a że mam sklerozę zapomniałam wczoraj napisać!
Teraz możecie wytypować swoje faworytki
i oddać jeden głos na stylizację, która ma otrzymać
nagrodę publiczności!

Offline

#23 16-02-2016 o 19h47

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Jedną ze zdecydownie najciekawszych stylzacji jak zwykle zgłosiła serowakanapka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Tak wgl, to jeżeli ty jesteś Serowakanapka to twój chłopak powinien być Szynkowakajzerka XD
Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać!

Ragnarook też jak to ma w zwyczaju, pozamiatała swoim wykonaniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Rebeka7 niesamowicie dobrała kolory i całość też jest strasznie oryginalna :3

Chciałabym aby znalazły się one na podium jednak nie jestem pewna kolejności, gdyż tu jest przypadkowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Kolejną stylizacją, która zdecydowanie jest interesująca jest kapłanka kosmiczna jula209
i to właśnie na nią oddaje mój głos :3


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#24 16-02-2016 o 20h18

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Oddaję głos na zabójce KimKas


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#25 16-02-2016 o 20h44

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

A żeby nikomu smutno nie było mam dyplomy za udział! Yaaaay!
Jeśli kogoś pominęłam to pisać na pw!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (18-02-2016 o 16h45)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2