Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 28-12-2015 o 19h42

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55144.jpg
Waszym zadaniem będzie stworzenie stylizacji  z mitologi Rzymskiej
Do wyboru macie 3 warianty:
►Twoje wyobrażenie
►Stylizacja inspirowana
►Cosplay
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55145.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55143.jpg
►Uczestników obowiązuje regulamin forum oraz miniregulamin działu konkursów.
►Komplety od Nine/gwiazd nie będą przyjmowane.Można wykorzystać 3 elementy od ,,gotowca"/gwiazdy
►Opis musi zawierać co najmniej 2 rozwinięte zdania
►Obrazki ze stylizacjami muszą być bez tła
►Można dodać 2 stylizację
►Zakaz PLAGIATOWANIA!
►Niedozwolone użycie stylizacji z innego konkursu!
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55145.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55146.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55145.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55147.jpg

Ostatnio zmieniony przez sarata123 (28-12-2015 o 22h29)


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#2 28-12-2015 o 20h42

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Jaaay!

Praca 1.0

Oto:
Luna
//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55150.jpg
Utożsamiana z grecką Selene.
W obu mitologiach jest boginią księżyca, choć teraz częściej za boginię księżyca uznaje się Dianę (Artemida).
Jest mroczna, ponieważ jest związana w jakiś sposób z mrokiem.
Ma cztery ręce - moje osobiste, nieco dziwne i oryginalne wyobrażenie.
A owca?
Pamiętajmy, że Luna nie miała farta do zakochiwania się.
I to w obu wcieleniach...
Zakochała się w uśpionym pasterzu...
Kto go uśpił?
Król bogów, ponieważ pasterz był meeega przystojny.
Przystojniejszy niż wasz ukochany połączony z najładniejszym facetem świata. XDD
Luna marzyła o nim i codziennie go "odwiedzała"
Stąd ta owca....

Praca 2.0

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55439.jpg
Oto
Tamtadadadadam
Aurora
Odpowiednik Greckiej Eos
Bogini jutrzenki.
Wschody słońca?
Kto ich nie lubi?
Mają piękne, jasne barwy (to znaczy w Rzymie i Grecji, u nas aktualnie jest o 6 ciemno jak w jaskiniach Erebu, a poranki są granatowo szare.) zazwyczaj w odcieniach bliskich różu.
Aurora jest delikatną boginią i wielu z nas jej nie kojarzy. Aurora? Kto to?
To jedna z pomniejszych bogiń, ale jednak to od niej zależy czy wstanie dzień.
Przedstawiłam ją najdelikatniej jak umiałam, co było ciężkie z moją miłością do mrocznych i ciemnych stylizacji, ale, no, mam nadzieje, że jako-tako wyszło.
xD

Ostatnio zmieniony przez Kinder26 (02-01-2016 o 14h40)


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#3 28-12-2015 o 21h33

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

- Przed stworzeniem nowego konkursu należy sprawdzić czy wcześniej nie powstał już konkurs o podobnej tematyce (listę tematów znajdziecie tu), ponieważ...
- powielenie tematu konkursu możliwe jest dopiero po upływie 11 miesięcy od daty opublikowania konkursu, na którym się wzorujemy (jeżeli jest to konkurs powielony kilkakrotnie, sugerujemy się datą ostatniej publikacji konkursu).
- Autorka, która decyduję się na powielenie konkursu ma obowiązek:
*umieścić w pierwszym poście: informacje, że jest to konkurs powielony oraz link do pierwowzoru konkursu oraz wszystkich jego wcześniejszych powieleń,
*pilnować, aby w konkursie nie zgłaszano ponownie tych samych stylizacji i informować moderatora o ewentualnym zaistnieniu takiej sytuacji.


Kilka punktów się tu nie zgadza, pomijając już fakt, że konkurs o takiej samej tematyce został zamieszczony 25 kwietnia 2015, więc nie upłynął wymagany czas (11 miesięcy) ^^

Offline

#4 28-12-2015 o 21h36

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Mikacz z tego co wiem, był to konkurs o mitologii greckiej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#5 28-12-2015 o 22h25

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Niestety zgadzam się z Majeranem. Była grecka, rzymskiej jeszcze nie było. Co prawda tematy są bardzo podobne i część bogów się pokrywa, jedynie ze zmianą nazwy... ale cóż. Nie widzę przeszkód. Do dzieła dziewczyny. Ale ponieważ tematy są praktycznie identyczne, dodaję do regulaminu konkursu, że nie wolno wstawiać stylizacji z tamtego. Mam nadzieję, że Sarta nie będzie mi miała tego za złe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#6 29-12-2015 o 14h25

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Jeśli można to mam zaszczyt zaprezentować wam Dydonę, lub zwana również Elissa - założycielka Kartaginy i jej pierwsza królowa. Znamy ją głównie z Eneaidy Wergiliusza, czyli wędrówek Eneasza, bohatera Wojny Trojańskiej.
Tułaczka Eneasza jest analogiczna do Tułaczki znanego już nam Odysa.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



//photo.missfashion.pl/pl/1/69/gd/55190.jpg

Inspiracją był obraz Dosso Dossi

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Offline

#7 29-12-2015 o 15h35

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55192.jpg

Oto moje wyobrażenie Diany, rzymskiej bogini łowów, przyrody, płodności oraz Księżyca.
Diana znaczy "świetlista". Jej atrybutami były kołczan, łuk oraz często diadem. W sztuce często jest spotykana także z łanią, jej ulubionym zwierzęciem.

Offline

#8 29-12-2015 o 15h37

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Diana

http://i65.tinypic.com/2ilykh0.png

Diana jest boginią łowów (łuk), przyrody i płodności(motyle) oraz Księżyca (ciemny kolor motyli).
Pierwotnie była italską boginią wszelkiego życia na ziemi.
Utożsamiana z grecką Artemidą.

Offline

#9 29-12-2015 o 17h28

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

//photo.missfashion.pl/pl/1/69/moy/55197.jpg
Przedstawiłam rzymską boginię Trivię - boginię czarostwa i magii, która nawiedzała cmentarze i rozdroża. Jej obecność w nocy wyczuwały jedynie psy i obwieszczały ją szczekaniem. Zdecydowałam się ją przedstawić, ponieważ jest odpowiednikiem Hekate, która jest moim "ulubionym" greckim bóstwem. O Trivii nie ma wielu informacji w sieci, dlatego przy tworzeniu stylizacji inspirowałam się także przedstawieniami Hekate. Wykorzystałam atrybuty Hekate, z którymi często jest przedstawiana: klucze, pochodnie, węże.

Offline

#10 29-12-2015 o 20h36

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Ja jeszcze kilka słów w temacie podobieństw między mitologią grecką i rzymską...
Religia (obecnie mitologia) rzymska kształtowała się przez wiele wieków (nie wspominając o ogromnym terenie, jakie zajmowało w czasach świetności Cesarstwo Rzymskiego) i charakteryzowała się dużą... nazwijmy to "tolerancyjnością", wskutek czego jest w niej mnóstwo wpływów z wierzeń różnych zamieszkujących je ludów. Nie tylko greckich, ale też: etruskich, egipskich, syryjskich, fenickich, frygijskich... i wielu, wielu innych, bowiem w czasie wojny Rzymianie modlili się również do bóstw nieprzyjacielskich, aby opuściły oblegane miasto i zechciały zamieszkać w Rzymie.
Nu, a ten krótki wykład służył mi do tego, żeby powiedzieć, że temat na konkurs jest świetny i pozwala uczestnikom na duży wybór oraz wykazanie się kreatywnością  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

A teraz czas na prezentację pracy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Postanowiłam przedstawić rzymskie bóstwo Sol Invictus (Słońce Niezwyciężone).
W sztuce starożytnego Rzymu najczęściej przedstawiano go na wzór greckiego Heliosa, to jest z promienistą aureolą wokół głowy lub promienistą koroną na głowie, na złotym rydwanie zaprzężonym w cztery konie.
Kult Sol Invictus był nowym synkretycznym kultem łączącym w sobie elementy mitraizmu, kultu El Gabala, Baala, Astarte i rzymskiego bóstwa solarnego Sol. Czcił słońce jako uosobienie wszystkich innych bóstw. Kult Sol Invictus sprawowany był u schyłku cesarstwa, wprowadzony został przez cesarza Aureliana.
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55215.jpg
Jest to stylizacja inspirowana wizerunkami Sol, Heliosa, Mitry, Baala i Astarte, wspólnie tworząca Sol Invictus.



~ Edytowane w celu dodania kolejnej stylizacji, za zgodą autorki ~
Potina była starorzymską boginią opiekuńczą. Sprawowała opiekę nad piciem dzieci, które mogły już przyjmować inne napoje niż mleko matki. Imię pochodzi od łacińskiego słowa potus (napój). Jest bóstwem, które dbało zarówno o naukę picia napojów, jak i na to, aby były one dla dziecka smaczne i zdrowe.
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55646.jpg
Nie udało mi się znaleźć żadnych wizerunków, dlatego przedstawiam moje wyobrażenie Potiny - to bogini przypominająca wyglądem zwykłą kobietę mniej więcej w wieku lat 40. Swoją bransolety osłania narzutką, żeby żadnemu dziecku nie przyszło do głowy ich zjeść. W dłoni trzyma smaczny i zdrowy napój.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (05-01-2016 o 18h31)

Offline

#11 30-12-2015 o 14h31

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467


Od zawsze lubiłam wszystko co powiązane jest z naturą.
Często zdarza mi się tworzyć stylizacje pełne kwiatów oraz innych tego typu elementów.
Dziś też postanowiłam iść w tę stronę.
Zatem przedstawiam odpowiedniczkę Demeter - Ceres, Rzymską boginię wegetacji roślin oraz urodzaju.
Mit o niej, jest zdecydowanie moim ulubionym :3
Chociaż najczęściej przedstawiana jest w białej skromnej szacie oraz z kłosami w ręce,
ja postanowiłam dodać o wiele więcej koloru i bogactwa.

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55272.jpg

Offline

#12 31-12-2015 o 19h32

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55364.jpg
Ciocia Wikipedia pisze:
Lua zwana też Lua Mater, Lua Saturni - prastara bogini w mitologii rzymskiej. Była kojarzona z Saturnem, ponieważ utożsamiano ją z Ops, małżonką Saturna. Na cześć bogini ofiarowywano i palono broń zdobytą na wrogach. Istnieje hipoteza, iż pierwotnie Lua była boginią rytualnej zmazy, którą chciano zesłać na wrogów.
Jest to moje wyobrażenie tej właśnie bogini. Pazury, ciało pająka i rogi symbolizują zmazę zsyłaną na wrogów. Włosy w nieładzie reprezentują panoszącą się śmierć.

Offline

#13 02-01-2016 o 01h15

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

"Ceres, Cerera – w mitologii rzymskiej bogini wegetacji i urodzajów

Utożsamiana z grecką Demeter. Była jedną z najstarszych oryginalnych rzymskich bogiń. Kult Ceres był popularny wśród plebejuszy. Jej święto Cerialia (Ceriales) obchodzono 12 kwietnia. W trakcie uroczystości ofiarowano bogini pierwsze snopki zbóż.

Symboliczna postać Cerery pojawia się w groteskach z herbami Polski i Litwy w XVII-wiecznej serii arrasów herbowych, a także na bordiurze Bachus i Cerera z XVIII-wiecznego arrasu flamandzkiego Wejście zwierząt do arki."

//photo.missfashion.pl/pl/1/70/moy/55426.jpg

Offline

#14 02-01-2016 o 14h45

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Nie spadło, ale zdecydowałam się napisać.
Ej no! Nie wierzę, tak mało zgłoszeń? Jest jeszcze czas, rozumiem, ale na pewno cioś macie dziewczyny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#15 02-01-2016 o 16h56

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Discordia

Link do zewnętrznego obrazka

Discordia - w mitologii rzymskiej bogini zamętu, niezgody i chaosu. Odpowiednik greckiej Eris. Przedstawiana była jako uskrzydlona postać kobiety. Była inicjatorką sporu o złote jabłko "dla najpiękniejszej" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#16 02-01-2016 o 18h47

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Wilczyca kapitolińska
Link do zewnętrznego obrazka

Rea Sylwia(ich matka) zaszła jednak w ciążę i urodziła bliźnięta, dwóch chłopców, których nazwano Romulus i Remus, rzekomo byli dziećmi Marsa. Jednak za urodzenie synów została zkazana na śmierć zakopania żywcem. Amuliusz kazał dzieci utopić w rzece. Kat, który nie chciał zamordować niemowląt, wrzucił je do wody w koszyku. Ten popłynął z prądem i utknął na mieliźnie w jednej z zatoczek. Płacz dzieci usłyszała wilczyca, która zaczęła regularnie odwiedzać zatoczkę, by karmić dzieci własnym mlekiem. Wilczycę wyśledził pasterz królewski Faustulus, który znalazł koszyk z dziećmi i wraz z żoną Accą Laurentią zaopiekował się nimi. ALe jednak wilczyca przed znaleziem dzieci przez pasterza bardzo się nimi opiekowałą. Tak jakby swoimi dziećmi. Karmiła ich, pilnowała.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#17 03-01-2016 o 19h42

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

PODBIJAM


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#18 04-01-2016 o 14h44

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Gracje (Gratiae) były to trzy rzymskie boginie wdzięku, piękna i radości: Eufrozyne („Rozumna”), Aglaia („Promienna”), Talia („Kwitnąca”).
Lubiły zabawy, opiekowały się szczególnie piękną młodzieżą. Lubiły towarzystwo boga wina Dionizosa. Przedstawiane były jako ubrane w udrapowane szaty kobiety, w późniejszych przedstawieniach występowały nagie. Aglaia miała symbolizować splendor towarzyski, Talia – kwitnące życie, a Eufrozyne – wesołość towarzyską. Ich atrybutami były: róża, mirt, instrumenty muzyczne, jabłko lub flakonik z wonnym olejkiem, czasem kłosy lub maki.



Talia

http://i64.tinypic.com/2q0jzpd.png

Offline

#19 06-01-2016 o 16h31

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Iustitia- Rzymski odpowiednik Temidy- Bogini będąca personifikacją sprawiedliwości
Tyle o Iustitii mówi internet choć ta definicja nie dokońca tłumaczy kim ona tak naprawdę jest (może dlatego że nie wiem co to znaczy "personifikacja" ale top nieważne)
Przedstawiana jako kobieta w długiej szacie, z przepaską na oczach, wsparta na włóczni lub mieczu, trzymająca w ręku wagę, względnie szalki wagi (prawa i sprawiedliwości) w dłoniach. Wierzono, że w złotym wieku żyła na ziemi, a potem wraz ze wzrostem ludzkiej niegodziwości udała się na nieboskłon, stając się konstelacją Panny.
Nie mogłam znaleźć niczego co zastąpiłoby opaskę więc jest jak jest...
A oto stylizacja (nie wzorowałam się na niczym konkretnym tak jakby co) :
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55698.jpg
Myślę że się spodoba :*


Dodaję stylizację nie zmieniam poprzedniej!


Wenus (Venus), nazywana także Wenerą. Bogini miłości, utożsamiana z grecką Afrodytą. Pierwotnie Wenus była italską boginią wiosny, roślinności i warzyw. Była matką Kupidyna, bożka miłości, który przestrzeliwał serca strzałą miłości. Tuż przed założeniem Rzymu miała sanktuarium niedaleko Ardei.
Nie wzorowałam się na czymś konkretnym. To jest moje wyobrażenie tej bogini:
//photo.missfashion.pl/pl/1/70/gd/55708.jpg
(zmieniłam bo zauważyłam błąd nie ruszałam stylizacji)

Ostatnio zmieniony przez Mike565553 (13-01-2016 o 06h41)

Offline

#20 11-01-2016 o 18h54

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

PODBIJAM! Piękne stylizacje czekam na następne! Na pewno jeszcze coś macie!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#21 11-01-2016 o 20h02

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Iustita
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56160.jpg

Rzymska bogini utożsamiana z Temidą. Przedstawiana jako kobieta w długiej szacie, z przepaską na oczach, wsparta na włóczni lub mieczu, trzymająca w ręku wagę.

Offline

#22 12-01-2016 o 02h50

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

No to i ja się doklejam bo nareszcie udało mi się coś wykonać, choć może nie najlepiej. Okropnie długo się męczyłam z tym tematem bo mitologia jako taka nie jest zbytnio moją mocną stroną -_- (trza by się dokształcić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)

Oto pierwsza stylizacja

MINERWA
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56184.jpg

Wszystkie informacje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




Oto druga stylizacja
FLORA

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56185.jpg

Wszystkie informacje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


A tak poza konkursem to moja żona się znalazła!!!!!


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#23 13-01-2016 o 21h15

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

To jeszcze ja :3

Dobra, wiem, że stylizacja nie powala, zrobiłam ją w jakieś 15 minut. Ale nie mogłam się oprzeć - jak tylko podczas przeglądania spisu bóstw rzymskim natknęłam się na to indywiduum, wiedziałam, że muszę przedstawić swoje wyobrażenie. xD

A tak, jest to moje wyobrażenie bogini, jako że na jej obrazowe przedstawienie w internetach natknąć się ciężko (no kurka, ciekawe, dlaczego... xD). Chciałam, żeby moje przedstawienie tej postaci w miarę możliwości kojarzyło się z jej atrybutami. Tych co prawda też nie znalazłam, ale, hm, nieciężko się domyślić, jakie miała. A zatem moja stylizacja przedstawia Kloacynę, rzymską boginię... ścieków.

Smród, bród i zgnilizna - to właśnie kojarzy mi się ze ściekami i to chciałam podkreślić w tej stylizacji. Co do macek ośmiorniczki, mają symbolizować robale, bakterie i wszelkie paskudztwa, które lęgną się w takich niemiłych warunkach.

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#24 15-01-2016 o 08h41

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

KONIEC,może cie głosować do 21:00


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#25 15-01-2016 o 10h30

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Ja to widzę jakoś tak /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ja zakochałam się w stylizacjach Pythia, jest cudowna już nie wspomne o tym jaką fajną boginię wybrała to jeszcze świetnie ją przedstawiła <3
serowakanapka (znowu jestem głodna T-T)
Stylizacja sama w sobie jest po prostu piekielnie przyjemna dla oka, a te kolory są cudne <3

I na sam koniec mój faworyt number 1 !!!
Yubin
Discordia jest mega. Długo zastanawiałam się na tym, którą boginię wybrać i wśród nich była Discordia, która wydawała się idealna ale stwierdziłam, że i tak nie pobije Yubisia <3
Prosto i nieskomplikowanie ale i niesamowicie najbardziej, podoba mi się dobrany makijaż, świetnie pasuje do tej postaci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jakbym miała jeszcze kogoś wyróżnić to
Kinder26 za Lunę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2